چهارشنبه 01 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
30
در نامه‌ای ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

مراتب ثبت 2 اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار سمنان ابلاغ شد

مراتب ثبت 2 اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار سمنان ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌هایی به استاندار سمنان مراتب ثبت 2 اثر فرهنگی‌تاریخی در این استان را به او ابلاغ کرد. ادامه »
30
ابلاغ مراتب ثبت 3 اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار گیلان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز سه‌شنبه 30 آبان 96 در نامه‌ای به استاندار گیلان مراتب ثبت 3 اثر فرهنگی‌تاریخی در این استان را به او ابلاغ کرد.   ادامه »
30
در نامه‌ای از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

مراتب ثبت «حمام کهنه بهار» به استاندار همدان ابلاغ شد

مراتب ثبت «حمام کهنه بهار» به استاندار همدان ابلاغ شد
چکیده: مراتب ثبت اثر فرهنگی‌تاریخی «حمام کهنه بهار» در نامه‌ای از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری به استاندار همدان ابلاغ شد. ادامه »
30
ابلاغ مراتب ثبت «محوطه باستان‌شناختی تپه شیرعلی» از سوی مونسان به استاندار خوزستان
چکیده: مراتب ثبت اثر فرهنگی‌تاریخی «محوطه باستان‌شناختی تپه شیرعلی» در نامه‌ای از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استاندار خوزستان ابلاغ شد. ادامه »
30
در نامه‌ای از سوی معاون رئیس‌‎جمهوری

مراتب ثبت «حمام حاج کریم» به استاندار قزوین ابلاغ شد

مراتب ثبت «حمام حاج کریم» به استاندار قزوین ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار قزوین مراتب ثبت اثر فرهنگی‌تاریخی «حمام حاج کریم (دانصفهانی)» را به او ابلاغ کرد. ادامه »
30
در نامه‌هایی ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

مراتب ثبت 4 اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار قم ابلاغ شد

مراتب ثبت 4 اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار قم ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در چهار نامه جداگانه به استاندار قم مراتب ثبت چهار اثر فرهنگی‌تاریخی در این استان را به او ابلاغ کرد. ادامه »
30
ابلاغ مراتب ثبت و تغییر نام دو اثر تاریخی به استاندار گلستان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار گلستان مراتب ثبت اثر فرهنگی‌تاریخی «خانه محمدابراهیم دیلمی» و تغییر نام اثر فرهنگی‌تاریخی «شهر قدیم جرجان و محلات خارج آن» را به او ابلاغ کرد. ادامه »
30
سفر نامور‌مطلق به کره جنوبی برای شرکت در نمایشگاه صنایع‌دستی سئول
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز سه‌شنبه 30 آبان به‌منظور شرکت در نمایشگاه صنایع‌دستی سئول به کره جنوبی سفر می‌کند. ادامه »
30
برگزاری کارگاه آموزشی بین‌المللی آشنایی با شیوه‌های بافت نوین حصیربافی چین
چکیده: کارگاه آموزشی بین‌المللی آشنایی با شیوه‌های بافت نوین حصیر بافی چین به همت اداره‌کل توسعه و ترویج معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی به‌منظور تبادل تجربيات و ارتقای سطح دانش تخصصی حصیربافان کشور برگزار می‌شود. ادامه »
30
راهیابی 20 اثر صنایع‌دستی گیلان به مرحله داوری ملی نشان مرغوبیت
چکیده: معاون صنایع‌دستی گیلان گفت: «در چهارمین دوره داوری‌های استانی، 20 اثر صنایع‌دستی برای شرکت در داوری ملی مرغوبیت صنایع‌دستی انتخاب شد.» ادامه »
30
حضور هنرمندان صنایع‌دستی هشت استان کشور در بیست‌ودومین نمایشگاه صنایع‌دستی و هدایا در میلان
چکیده:  بیست‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی و هدایا میلان (ایتالیا) از  11 تا 19 آذر به‌مدت 9 روز در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر میلان برگزار خواهد شد و در این نمایشگاه هنرمندانی از ایران در این نمایشگاه هنرهای سنتی زیبای ایران را به نمایش می‌گذارند. ادامه »
30
مراتب ثبت اثر فرهنگی‌تاریخی «خانه حافظی» به استاندار لرستان ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز سه‌شنبه 30 آبان 96 در نامه‌ای به استاندار لرستان مراتب ثبت اثر فرهنگی‌تاریخی «خانه حافظ‌الصحه(حافظی)» در این استان را به او ابلاغ کرد. ادامه »
30
برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی به‌مناسبت هفته بسیج در موزه رضا عباسی
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: «نمایشگاه صنایع‌دستی به‌مناسبت هفته بسیج از اول آذر 96 در موزه رضا عباسی به مدت یک هفته آغاز به کار می‌کند.» ادامه »
30
در کمپین صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی آذربایجان شرقی مطرح شد

ضرورت توجه به ارتقای سطح دانش تجارت الکترونیک در بین هنرمندان صنایع‌دستی

ضرورت توجه به ارتقای سطح دانش تجارت الکترونیک در بین هنرمندان صنایع‌دستی
چکیده: معاون صنایع‌دستی آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه به ارتقای سطح دانش تجارت الکترونیک در بین صنعتگران و هنرمندان صنایع‌دستی استان تأکید کرد. ادامه »
30
اولین همایش صادرات صنایع‌دستی در سنندج برگزار می‌شود
چکیده: اولین همایش راهکارهای فروش و صادرات محصولات صنایع‌دستی به‌صورت خرد و کلان 5 آذر 96 در سنندج برگزار می‌‌شود. ادامه »
30
نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس، فرصتی برای توسعه ملی و فراملی گردشگری فارس
چکیده: نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس و صنایع وابسته از تاریخ 19 آذر 96 در محل  دائمی نمایشگاه‌های فارس در شهر شیراز آغاز به کار می‌کند. ادامه »
30
فراخوان جشنواره صنایع‌دستی فجر اعلام شد
چکیده: فراخوان جشنواره صنایع‌دستی فجر از سوی معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز سه‌شنبه 30 آبان منتشر شد. ادامه »
30
طرح تبدیل شهر تاریخی سیروان به پایگاه ملی تصویب شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام گفت: «طرح تبدیل شهر تاریخی سیروان به پایگاه ملی در شورای فنی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور به تصویب رسید.» ادامه »
30
پتانسیل بالایی برای توسعه گردشگری صنعتی در استان مرکزی وجود دارد
چکیده: یکی از شاخه‌های نوظهور در عرصه گردشگری، گردشگری صنعتی است که در قالب بازدید از سایت‌ها، توانمندی‌ها و تولیدات صنعتی به‌صورت تورهای تخصصی و عامیانه به گردشگران ارائه می‌شود. ادامه »
30
دو انتصاب در اداره‌کل میراث‌فرهنگی ایلام
چکیده: در حکمی از‌سوی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی ایلام معاون جدید توسعه مدیریت و سرپرست جدید معاونت صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی این استان منصوب شدند. ادامه »
صفحه 1 از 5754ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها