دوشنبه 30 بهمن 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
30
در نخستین همایش «واکاوی فکری، فرهنگی و تمدنی تاریخ دفاع در ایران» مطرح شد

هر ایرانی برای حفظ هویتش به فرهنگ دفاعی آراسته است

هر ایرانی برای حفظ هویتش به فرهنگ دفاعی آراسته است
چکیده: فرهنگ دفاعی چیزی فراتر از فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگ و تفکر بسیج و فرهنگ نیروهای مسلح است زیرا که فرهنگ دفاعی وجه و شأنی از فرهنگ و رفتار اجتماعی و اندیشه‌ای است که هر ایرانی برای حفظ هویت خود آراسته به آن است . ادامه »
30
توضیح سرپرست میراث‌فرهنگی تهران درباره خانه ثابت‌پاسال
چکیده: سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی تهران درخصوص خبر سایت روزنامه قانون درباره خانه ثابت‌پاسال توضیحاتی را ارائه کرد. ادامه »
30
نشست تخصصی گروه اقتصاد مدیریت پژوهش خبری صداوسیما با مدیرعامل صندوق احیا
چکیده: مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای فرهنگی‌تاریخی گفت: «آشنایی بیشتر اثرگذاران رسانه ملی و پژوهشگران، دبیران و سردبیران خبر صداوسیما با ظرفیت‌ها و اقدامات صندوق احیا فرصت مغتنمی برای ایجاد همکاری‌های بیشتر در راستای تحقق‌بخشی به منافع ملی در زمینه باززنده‌سازی ابنیه تاریخی را فراهم می‌سازد.» ادامه »
30
گردشگری راه برون‌رفت از مشکلات در شهرستان ترکمن است
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان در یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان ترکمن تأکید کرد که راه برون‌رفت از بیکاری در گردشگری نهفته است. ادامه »
30
کارگاه یک‌روزه «سفر با خودروی شخصی» در سعدآباد برگزار می‌شود
چکیده: با توجه به پیش رو بودن ايام نوروز و سفرهای نوروزی، و علاقه عموم مردم برای سفری فراتر از مرزهای كشور با خودروی شخصی، پنجمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار به موضوع «سفر با خودروی شخصی» برگزار می‌شود. ادامه »
30
کسب نشان ملی مرغوبیت 16 اثر در 7 رشته توسط هنرمندان صنایع‌دستی استان تهران
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: «در داوری ملی 16 اثر از استان تهران در هفت رشته صنایع‌دستی داوری نشان ملی مرغوبیت و برتری آثار صنایع‌دستی را دریافت کردند.» ادامه »
30
بهشتی در نخستین همایش واکاوی فکری، فرهنگی و تمدنی تاریخ دفاع در ایران:

هنر ایرانی‌ها در طول تاریخ جنگ برای صلح بوده است

هنر ایرانی‌ها در طول تاریخ جنگ برای صلح بوده است
چکیده: رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری گفت: «هنر ما این است که بجنگیم تا صلح اتفاق بیفتد، زیرا دفاع در واقع جنگیدن برای اتفاق افتادن صلح است و به همین دلیل مقدس است.» ادامه »
30
جلسه کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر گرگان برگزار شد
چکیده: پیرو اجرای مصوبات اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گرگان جلسه کمیته اسکان این ستاد برگزار شد. ادامه »
30
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان اعلام کرد

ایجاد 200 شغل در حوزه صنایع‌دستی و گردشگری در کاشان

ایجاد 200 شغل در حوزه صنایع‌دستی و گردشگری در کاشان
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی کاشان از ایجاد 200 فرصت شغلی در زمینه‌های صنایع‌دستی و گردشگری در این شهرستان در سال 96 خبر داد. ادامه »
30
دوره آموزشی کارکنان و مدیران داخلی هتل‌های گلستان برگزار شد
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از برگزاری دوره آموزشی برای کارکنان داخلی هتل‌های 3، 4 و 5ستاره استان خبر داد. ادامه »
30
گالری ملی صنایع‌دستی ایران میزبان «گردن‌آویزهای ایرانی» می‌شود
چکیده: نمایشگاهی از گردن‌آویزهای ایرانی با معرفی بناهای تاریخی این سرزمین در گالری ملی صنایع‌دستی ایران برپا خواهد شد. ادامه »
30
برگزاری جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 97 شهرستان تکاب
چکیده: جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 97 شهرستان تکاب با حضور فرماندار تکاب دیروز یکشبنه 29 بهمن 96 برگزار شد.   ادامه »
30
حریم محله سنگلج، میدان حسن‌آباد و پارک‌ شهر تهران تعیین شد
چکیده: در جلسه کمیته حریم آثار ملی غیرمنقول، محدوده حریم و ضوابط حفاظتی محدوده شمالی محله سنگلج، میدان حسن‌آباد، پارک شهر تهران و مجموعه کلیسای ژاندارک و آثار تاریخی پیرامون واقع در شهر تهران به همراه تپه گنبد، بقایای قلعه تشویر و حمام یری و تپه قلعه تهم زنجان مورد تصویب قرار گرفت. ادامه »
30
سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری کردستان معرفی شد
چکیده: در حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کردستان، حمید اسکندری به‌عنوان سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری این استان معرفی شد. ادامه »
30
دریافت نشان ملی مرغوبیت صنایع‌دستی برای 5 اثر آذربایجان غربی
چکیده: سرپرست معاونت صنایع‌دستی آذربایجان غربی از دریافت نشان ملی مرغوبیت صنایع‌دستی برای پنج اثر از استان خبر داد. ادامه »
30
اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر کردستان برگزار شد
چکیده: اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر کردستان به ریاست امیر قادری معاون امور عمرانی استانداری و با حضور سیدمحسن علوی مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان و سایر اعضای ستاد یکشنبه 29 بهمن در محل سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد. ادامه »
30
آثار نمایشگاه موزه لوور به ایران رسید
چکیده: شامگاه یکشنبه 29 بهمن 96، مجموعه آثار نمایشگاه «موزه لوور در تهران» از کشور فرانسه همراه با کارشناسان موزه مذکور به فرودگاه امام وارد و پس از ساعاتی در امنیت کامل به موزه ملی ایران منتقل شد. ادامه »
30
غرفه‌های خدماتی مجموعه فرهنگی سعدی سامان‌دهی می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس گفت: «بی‌شک ارائه خدمات مناسب به گردشگران و مهمانان در طول سال و به‌خصوص ایام نوروز از جمله برنامه‌های اولویت‌دار اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان فارس است که سعی شده برای رضایت بازدیدکنندگان به‌نحو مطلوب صورت پذیرد.» ادامه »
30
فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی از مجموعه جهانی کاخ گلستان بازدید کرد
چکیده: فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی دیروز یکشنبه 29 بهمن 96 از مجموعه جهانی کاخ گلستان بازدید کرد. ادامه »
30
سازمان میراث‌فرهنگی در بالا بردن شفافیت اداری با الکترونیکی کردن فرآیندها پیشگام خواهد بود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در شورای راهبردی توسعه مدیریت سازمان تأکید کرد که بالا بردن شفافیت اداری با الکترونیکی کردن فرآیندها در دستگاه‌ها و سازمان‌ها امکان‌پذیر است و سازمان میراث‌فرهنگی در این زمینه پیشگام خواهد بود. ادامه »
صفحه 1 از 5860ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها