چهارشنبه 29 دی 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
24

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری انتصاب رئیس سازمان میراث فرهنگی را تبریک گفت

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری انتصاب رئیس سازمان میراث فرهنگی را تبریک گفت
دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ملل متحد (UNWTO) انتصاب خانم دکتر زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تبریک گفت.

بنا بر این گزارش، دکتر طالب الرفاعی در پیام تبریک خود با اشاره به سوابق همکاری بسیار نزدیک UNWTO با جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از اعضای شورای اجرایی آن سازمان، از سرکار خانم دکتر احمدی پور برای حضور در مقر سازمان UNWTO در مادرید به منظور آشنایی بیشتر و بحث و گفتگو پیرامون همکاری های آتی، دعوت به عمل آورده است. 

دبیر کل سازمان جهانی گردشگری در بخشی از پیام خود تصریح کرده است: "موجب بسی خرسندی است که از انتصاب اخیر سرکار عالی به عنوان معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مطلع شدم. مایلم مراتب تبریکات صمیمانه خود را ابراز نموده، موفقیت و رضایت شخصی در این مسئولیت جدیدتان را برایتان آرزو نمایم". 

شایان ذکر است مقام عالی سازمان نیز در پاسخ به این پیام تبریک، اطمینان خاطر را به دبیرکل UNWTO  داده است تا به عنوان معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع و گردشگری جمهوری اسلامی ایران در راستای توسعه گردشگری پایدار در جمهوری اسلامی ایران اهتمام ورزیده و در جهت ارتقای گردشگری در جهان، همکاری های دو و چندجانبه را هر چه بیشتر تقویت بخشد.

تعداد مشاهده خبر: (580)
گروه خبر: بین الملل
کد خبر: 118087
  • دبیرکل سازمان جهانی گردشگری انتصاب رئیس سازمان میراث فرهنگی را تبریک گفت