چهارشنبه 29 دی 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
14

مسابقه عکاسی ار بناها و محوطه های تاریخی برگزار می شود

مسابقه عکاسی ار بناها و محوطه های تاریخی برگزار می شود

شورای بین المللی بناها و محوطه های تاریخی فرهنگی ( ایکوموس )  مسابقه ای به منظور گردآوری مجموعه ای از زیباترین تصاویر از بناها و محوطه های تاریخی برگزار خواهد کرد.

به گزارش میراث آریا، لادن جعفری تهرانی مدیرکل امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اعلام این خبر گفت: بر اساس پیشنهاد این شورا به جامعه میراث فرهنگی، افراد می توانند تصاویری بسیار زیبا با بهترین توصیف ممکن را که معرف یک بنای تاریخی و یا سایت تاریخی میراث جهانی باشد را تا 28 آذر ماه سالجاری برابر با 18 دسامبر  به آدرس اینترنتی photobank  -  icomos.org   ارسال  و از نحوه شرکت در مسابقه با خبر شوند.

وی افزود:  به زیبا ترین تصاویر جایزه ای تعلق خواهد گرفت که  جایزه نفر اول کارت عضویت ایکوموس در سال  2017  به نام فرد برنده و یا به نام فردی با انتخاب فرد برنده خواهد بود. این کارت دسترسی رایگان به بسیاری از سایت ها  و موزه های تاریخی در کلیه کشورهای عضو ایکوموس را فراهم می کند.

به گفته وی، جایزه  نفردوم دو  کتاب رایگان از کاتالوگ انتشارات ایکوموس و جایزه  نفرسوم یک کتاب رایگان از کاتالوگ انتشارات ایکوموس خواهد بود.

جعفری تهرانی خاطر نشان کرد: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به اسناد و مدارک به سایت documentation[at]icomos.org مراجعه و با بازدید از صفحه وب Photobank  از آموزش گام به گام چگونگی آپلود عکس ها  برخوردار شوند .

 

تعداد مشاهده خبر: (363)
گروه خبر: بین الملل
کد خبر: 118496
  • مسابقه عکاسی ار بناها و محوطه های تاریخی برگزار می شود