چهارشنبه 29 دی 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
20
در پی درگذشت ناگهاني حضرت آیت‌الله هاشمي رفسنجاني

كنگره تاريخ معماري و شهرسازي كرمان به تعویق افتاد

كنگره تاريخ معماري و شهرسازي كرمان به تعویق افتاد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان، محمدمهدی افضلي با اشاره به اينكه بر اساس اعلام قبلي كنگره تاريخ معماري و شهرسازي كرمان باید در روزهاي 22 و 23 دی‌ماه جاري برگزار می‌شد، افزود: به سبب درگذشت ناگهاني حضرت آیت‌الله هاشمي رفسنجاني رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام اين كنگره لغو و زمان برگزاري آن متعاقباً اعلام می‌شود.

وي بابیان اين‌كه براي كنگره تاريخ معماري و شهرسازي كرمان از مقامات عالی‌رتبه كشوري، اساتيد، پژوهشگران و محققان صاحب‌نام در حوزه‌های مختلف معماري و ميراث فرهنگي دعوت به عمل‌آمده بود، اظهار كرد: به دنبال درگذشت حضرت آیت‌الله هاشمي رفسنجاني بسياري از ميهمانان خواستار تغيير زمان برگزاري كنگره مذكور شدند كه درنهایت تصميم بر لغو آن شد.

افضلي با تأکید بر اينكه تاريخ برگزاري كنگره معماري و شهرسازي كرمان متعاقباً اعلام خواهد شد، خاطرنشان كرد: دبیرخانه اين كنگره تا زمان برگزاري آن همچنان فعال است و به كار خود ادامه می‌دهد.

وي خاطرنشان كرد: پژوهشگران و دانشجويان عزيز می‌توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر همه‌روزه در ساعات اداري به دبيرخانه كنگره معماري و شهرسازي كرمان واقع در چهارراه سميه ابتداي خيابان فردوسي باغ‌موزه هرندي مراجعه و يا با شماره تلفن 32455151-034 تماس حاصل کنند.

تعداد مشاهده خبر: (118)
گروه خبر: استانها
کد خبر: 119498
  • كنگره تاريخ معماري و شهرسازي كرمان به تعویق افتاد