یکشنبه 06 اسفند 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
16

نشست نیاز‌سنجی آموزشی تخصصی صنایع‌دستی برگزار شد

نشست نیاز‌سنجی آموزشی تخصصی صنایع‌دستی برگزار شد

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، این نشست با حضور علی حاجی‌شیزری مدیرکل توسعه و ترویج معاونت صنایع‌دستی کشور و جمعی از مدیران ستادی و معاونان صنایع‌دستی 10 استان برگزار شد.

مدیرکل توسعه و ترویج معاونت صنایع‌دستی کشور در این نشست گفت: «ارائه پیشنهاد از استان‌ها برای برگزاری دوره‌های آموزشی موردنیاز در استان منجر به قانون‌گذاری در ستاد و اعتبار‌بخشی به رشته‌های صنایع‌دستی می‌شود؛ بنابراین توجه استان به حوزه آموزش صنایع‌دستی بسیار حائز اهمیت است.»

در این نشست معاونان صنایع‌دستی 10 استان آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی، اردبیل، گلستان، کرمانشاه، کرمان، کردستان، لرستان، همدان و یزد حضور داشتند.

معاونان استان‌های حاضر مسائل و مشکلات دو گروه شغلی منتخب این استان‌ها و عناوین دوره‌های پیشنهادی (اجباری و اختیاری) را مطرح کردند.

نخستین نشست تخصصی نیازسنجی آموزشی تخصصی صنایع‌دستی 10 اردیبهشت‌ماه جاری با حضور بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور برگزار شد. آخرین و سومین جلسه این نشست نیز 20 اردیبهشت با حضور 10 استان باقی‌مانده برگزار خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر: (475)
کد خبر: 119504
  • نشست نیاز‌سنجی آموزشی تخصصی صنایع‌دستی برگزار شد
  • نشست نیاز‌سنجی آموزشی تخصصی صنایع‌دستی برگزار شد
آخرین عناوین خبری
در نشست خبری مشترک مونسان و‌ وزیر گردشگری عمان تاکید شد

ارتقای سطح روابط ایران و عمان از طریق گردشگری

ارتقای سطح روابط ایران و عمان از طریق گردشگری

در نشست خبری مشترک معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشورمان و...