چهارشنبه 02 اسفند 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
22

برگزاری كارگاه آموزشی اينترنت‌ماركتينگ در استان یزد

برگزاری كارگاه آموزشی اينترنت‌ماركتينگ در استان یزد

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌كل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، این دوره آموزشی به منظور توانمندسازی مدیران  و كاركنان واحدهای بوم گردی استان به همت موسسه آموزشی خدمات گردشگری رشد در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در محل سالن كنفرانس این اداره‌كل برگزار می‌شود.

این كارگاه آموزشی به تقویت كسب و كار كمك خواهد كرد و شروعی برای جذب مشتریان بیشتر، ایجاد ارتباطات و... است. اینترنت‌ماركتینگ با بهره‌گیری از ظرفیت‌های اینترنتی و فضای مجازی یك استراتژی بازاریابی به‌هم پیوسته ایجاد می‌كند كه در نتیجه به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای كسب و كار گسترش پیدا خواهد كرد.

سرفصل‌ها و مباحث آموزشی این دوره براساس تعریف بازاریابی و اهداف آن، اصول اینترنت ماركتینگ، بازاریابی گروهی و اختصاصی، اهداف ایجاد یك وب‌سایت گردشگری، خبرنامه، ارسال ایمیل‌های اثرگذار، رزرواسیون براساس اصول بازاریابی، نحوه كاركرد معتبرترین وب‌سایت‌های دنیا، شبكه‌های اجتماعی و نحوه كاركرد آنها، تبلیغات موثر و لزوم همكاری اقامتگاه‌ها و... است كه توسط مازیار بهره‌دار مجری تورهای طبیعت‌گردی خروجی و تورهای ورودی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

علاقه‌مندان میتوانند برای كسب اطلاعات بیشتر و یا شركت در كارگاه مذكور با موسسه آموزشی خدمات گردشگری رشد واقع در محله فهادان به شماره 36207175 تماس حاصل کنند.

تعداد مشاهده خبر: (178)
کد خبر: 127430
  • برگزاری كارگاه آموزشی اينترنت‌ماركتينگ در استان یزد