یکشنبه 07 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

22
معاون رئیس‌جمهوری، در اختتامیه «جشنواره ارسیکا» در تبریز:

هنر با گذر از هر دیوار و سیاستی امکان نزدیک شدن انسان‌ها را به‌هم فراهم می‌کند

هنر با گذر از هر دیوار و سیاستی امکان نزدیک شدن انسان‌ها را به‌هم فراهم می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری تأکید کرد که هنر با گذر از هر دیوار و سیاستی امکان نزدیک شدن انسان‌ها را به‌هم فراهم می‌کند و فارغ از نوع زبان و ملیت و مذهب می‌تواند زمینه‌ساز آشنایی بیش‌ازپیش افراد با یکدیگر باشد. ادامه »
22
با حضور معاون گردشگری در مراسم انتخابات دبیرکل UNWTO

کاندیدای گرجستانی دبیرکل سازمان جهانی جهان‌گردی شد

کاندیدای گرجستانی دبیرکل سازمان جهانی جهان‌گردی شد
چکیده: زوراب پولولیکاسویل «Zurab Pololikasvil»، کاندیدای گرجستانی، به‌عنوان دبیرکل سازمان جهانی جهان‌گردی تعیین شد. ادامه »
22
بازدید احمدی‌پور از غرفه‌های صنایع‌دستی و آثار نگارگری جشنواره ارسیکای تبریز
چکیده: زهرا احمدی‌پور، امروز جمعه ۲۲ اردیبهشت 96، در جریان سفر دوروزه‌اش به آذربایجان‌شرقی، از غرفه‌های صنایع‌دستی و آثار نگارگری «سومین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع‌دستی (ارسیکا)»، که در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برپا شده، بازدید کرد. ادامه »
22
در حاشیه حضور معاون گردشگری در صدوپنجمین شورای اجرایی سازمان جهانی UNWTO انجام گرفت

برنامه‌ریزی برای توسعه همکاری‌های گردشگری ایران و اسپانیا

برنامه‌ریزی برای توسعه همکاری‌های گردشگری ایران و اسپانیا
چکیده: مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشورمان، روز گذشته پنجشنبه 21 اردیبهشت 96، با خانم ماتیلده پاستورا معاون امور گردشگری اسپانیا در وزارت تجارت و گردشگری این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. ادامه »
21
پیگیری‌های احمدی‌پور باعث تسریع در تشکیل ستاد ملی رویداد «تبریز 2018» شد
چکیده: استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: «پیگیری‌های خانم احمدی‌پور به‌عنوان معاون رئیس‌جمهوری باعث تسریع در موافقت دولت برای تشکیل رویداد ”تبریز 2018“ شد.» ادامه »
21
معاون رئیس‌جمهوری: از تمام ظرفیت‌های کشور برای معرفی ایران به‌عنوان مقصد گردشگری در «تبریز 2018» استفاده شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «با برگزاری رویداد ”تبریز 2018“ باید از تمام ظرفیت‌های کشور برای معرفی ایران به‌عنوان مقصد گردشگری استفاده شود.» ادامه »
21
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در نشست با سمن‌های آذربایجان‌شرقی:

جایگاه سمن‌ها در مصوبه دولت در برگزاری رویداد «تبریز 2018» مشخص شده است

جایگاه سمن‌ها در مصوبه دولت در برگزاری رویداد «تبریز 2018» مشخص شده است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 21 اردیبهشت 96، در سفر به آذربایجان‌شرقی در نشست با سمن‌ها و تشکل‌های غیردولتی این استان، گفت: «در نوروز 96 کلیدواژه‌ای به‌نام ”نوروز مردمی“ داشتیم که این نوروز مردمی و متفاوت با همکاری سمن‌ها موفق برگزار شد.&r... ادامه »
21
دیدار معاون گردشگری با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در مادرید
چکیده: معاون گردشگری کشورمان که برای شرکت در صدوپنجمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری به مادرید، مقر این سازمان، سفر کرده است، عصر روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96، با آقای طالب الرفاعی دبیرکل این سازمان ملاقات و گفت‌وگو کرد. ادامه »
21
نامورمطلق، در نشست معاون رئیس‌جمهوری با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی

تبریز رأس ایران و یکی از پنج قطب اصلی صنایع‌دستی کشور است

تبریز رأس ایران و یکی از پنج قطب اصلی صنایع‌دستی کشور است
چکیده: نامور مطلق، با بیان اینکه تبریز رأس ایران است و اگر پنج قطب صنایع‌دستی در کشور باشد یک قطب اصلی تبریز است، اظهار کرد: «ظرفیت‌های بی‌نظیری در تبریز وجود دارد که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.» ادامه »
20
حضور احمدی‌پور روح تازه‌ای در کالبد سازمان میراث‌فرهنگی دمیده است/ در تمام دنیا گروهی به جاده اعتقاد دارند و گروهی به دیوار
چکیده: نامورمطلق در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره غذای کشورهای جاده ابریشم (اکو) که در مرکز همایش‌های مهرانه در استان زنجان برگزار شد گفت: «حضور دکتر احمدی‌پور، روح تازه‌ای به تن سازمان میراث‌فرهنگی دمیده و به‌ویژه در حوزه صنایع‌دستی منجر به فعالیت‌های بسیار خوب و اثربخشی شده است.» ادامه »
20
استاندار زنجان در افتتاحیه سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم:

پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری این استان است

پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری این استان است
چکیده: استاندار زنجان در افتتاحیه سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم گفت: «پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری در این استان است که باعث افزایش اشتغال در آن می‌شود.» ادامه »
20
معاون دبیر‌کل اکو در جشنواره بین‌المللی غذا:

گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است

گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است
چکیده: معاون دبیر‌کل اکو، با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری در کشورهای عضو این سازمان و ضمن تشریح برنامه‌های مهم اکو برای توسعه صنعت گردشگری، گفت: «گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است.» ادامه »
20
سومین جشنواره بین‌المللی غذای کشورهای جاده ابریشم افتتاح شد
چکیده: «سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم» شامگاه امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و سفیران و نمایندگانی از 17 کشور و 14 گروه آشپزی ایرانی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان افتتاح شد. ادامه »
20
ارتقای کیفیت زیست مردم با بازگشت به داشته‌های فرهنگی و تعامل هنرهای اصیل اقوام تحقق می‌یابد
چکیده: شهردار زنجان، با اشاره به تأثیرات مثبت برگزاری سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم گفت: «توسعه شهرها و ارتقای کیفیت زیست مردم با بازگشت به داشته‌های فرهنگی و تعامل هنرهای اصیل اقوام تحقق می‌یابد.» ادامه »
20
معاون رئیس‌جمهوری وارد زنجان شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری با همراهی معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور و با استقبال رسمی استاندار و مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان وارد این استان شد. ادامه »
19
معاون رئیس‌جمهوری، در نشست هم‌اندیشی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری:

دانشگاهیان در تدوین سند گردشگری مشارکت کنند/ باید خردمندانه از اقتصاد بلورین گردشگری حفاظت کنیم

دانشگاهیان در تدوین سند گردشگری مشارکت کنند/ باید خردمندانه از اقتصاد بلورین گردشگری حفاظت کنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «مشکلات اصلی صنعت گردشگری ناشی از تکان‌های سیاسی در فضای داخلی و خارجی است، اقتصاد گردشگری اقتصادی بلورین است که باید با خرد و دور از هیجان از آن حفاظت کنیم، هیجانات سیاسی در بسیاری از موارد به این صنعت آسیب زده که حمله به سفارت عربستان یک نمونه از این آسیب‌هاست.» ادامه »
17
طالبیان در افتتاح نمایشگاه روابط فرهنگی ایران و اتریش:

نمایش ارتباط فرهنگی بین کشورها موجب درک نسل جدید از تعاملات می‌شود

نمایش ارتباط فرهنگی بین کشورها موجب درک نسل جدید از تعاملات می‌شود
چکیده: برگزاری نمایشگاه‌هایی که نشان‌دهنده ارتباط فرهنگی بین کشورمان با دیگر کشورهاست موجب درک بهتر نسل جدید از این تعاملات خوب می‌شود. ادامه »
17
پل ارتباطی ایران و اتریش در کاخ نیاوران افتتاح شد
چکیده: «نمایشگاه پل» با محتوای ارتباط فرهنگی بین دو کشور ایران و اتریش در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران افتتاح شد. ادامه »
16
حضور صنعتگران خوزستانی در نمایشگاه صنایع‌دستی هلند
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان از حضور سه نفر از صنعتگران و هنرمندان صنایع‌دستی استان در نمایشگاه فرهنگی‌تجاری هلند، که اواخر فروردین‌ماه برگزار شد، خبر داد. ادامه »
16
جوابیه سازمان میراث‌فرهنگی به‌گزارش تابناک

مبنای پیش‌بینی اشتغال‌زایی گردشگری در ایران میانگین جهانی است

مبنای پیش‌بینی اشتغال‌زایی گردشگری در ایران میانگین جهانی است
چکیده: پیرو انتشار گزارشی با عنوان «امکان ایجاد 4میلیون شغل از 10میلیون گردشگر میسر نیست/ پاسخ‌های متولی گردشگری کشور درباره چالش جدی قالیباف و روحانی» در آن سایت خبری مورخ 96/2/15، پاسخ سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به شرح زیر به‌منظور انعکاس در آن رسانه وفق قانون مطبوعات و خبرگزاری‌ها ارسال می‌شود. ادامه »
صفحه 3 از 712اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین