ﺳﻪشنبه 04 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

13
سیستان و بلوچستان، کتابی که محتوای آن دیده نشده است
چکیده: یک گردشگر آلمانی گفت: «محتوای کتاب را از روی جلدش نمی‌توان قضاوت کرد، سیستان و بلوچستان مانند کتابی است که محتوای آن دیده نشده و نسبت به آن قضاوت می‌شود.» ادامه »
13
ارزش افزوده گردشگری با زبان اقتصادی ایجاد می‌شود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور با اشاره به ارزآوری آسان و کم‌هزینه بخش گردشگری گفت: «در حوزه گردشگری باید با زبان اقتصادی ارزش افزوده ایجاد شود.» ادامه »
11
دیدار مدیرکل میراث‌فرهنگی استان فارس با معاون مجلس سنای شیلی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان فارس در دیدار با معاون مجلس سنای شیلی بر همکاری‌های دو جانبه در آینده نزدیک تأکید کرد. ادامه »
10
بازدید رئیس موزه ملی افغانستان از موزه ملی ایران
چکیده: رئیس موزه ملی افغانستان از مجموعه موزه ملی ایران دیدن کرد و این بازدید را یکی از آرزوهای دیرینش عنوان کرد. ادامه »
09
مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی آذربایجان‌شرقی در جمع خبرنگاران و مدیران رسانه‌ای جمهوری آذربایجان:

«تبریز2018» می‌تواند زمینه‌ساز تعمیق اشتراکات فرهنگی با جمهوری آذربایجان باشد

«تبریز2018» می‌تواند زمینه‌ساز تعمیق اشتراکات فرهنگی با جمهوری آذربایجان باشد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی با اشاره به اشتراکات فرهنگی میان تبریز و جمهوری آذربایجان، از «تبریز2018» به‌عنوان فرصتی ارزشمند برای تعمیق تعاملات فرهنگی یاد کرد. ادامه »
08
سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رتبه برتر جشنواره شهید رجایی را کسب کرد
چکیده: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «این سازمان برای دومین سال متوالی در ارزیابی شاخص‌های عمومی و اختصاصی، رتبه برتر جشنواره شید رجایی را کسب کرد.» ادامه »
08
برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در کنار مسابقات بین‌المللی شطرنج شهر آفتاب
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان مرکزی، از برگزاری هم‌زمان نمایشگاه صنایع‌دستی و مسابقات بین‌المللی شطرنج شهر آفتاب در شهرستان خمین خبر داد. ادامه »
08
در نشست بررسی برنامه جامع ملی گردشگری با حضور مشاور ارشد سازمان جهانی گردشگری

محب‌خدایی: مدیریت شهری عمومی باید به مدیریت شهری گردشگری تبدیل شود

محب‌خدایی: مدیریت شهری عمومی باید به مدیریت شهری گردشگری تبدیل شود
چکیده: معاون گردشگری گفت: «مدیریت شهری عمومی باید به مدیریت شهری گردشگری تبدیل شود تا بتواند به تمام ذائقه‌ها پاسخ دهد، ما تعاملات ویژه‌ای برای جذب گردشگران داریم که این برنامه‌ها در تدوین برنامه راهبردی هم گنجانده خواهد شد.» ادامه »
07
افزایش روابط فرهنگی ایران و شیلی/ برگزاری نمایشگاه معرفی ایران و شیلی در هر دو کشور
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «میراث‌فرهنگی، تنوع اقلیم، طبیعت زیبا، جاذبه‌های گردشگری و صنایع‌دستی بسیار متنوعی در ایران وجود دارد که می‌تواند برای گردشگران کشور شیلی جذاب و جالب باشد.» ادامه »
01
آشنایی گردشگران خارجی با فرهنگ، موسیقی و آداب و رسوم ایرانی در شهر جهانی یزد
چکیده: برنامه شب سنتی ایرانی (Traditional Persian Night) برای گردشگران خارجی در بافت تاریخی شهر جهانی یزد برگزار می‌شود. ادامه »
01
رشد ۵۶ درصدی سفر اروپایی‌ها به ایران در سه ماه اول ۹۶
چکیده:  سفر گردشگران اروپایی و آمریکایی به کشور در  3 ماه اول سال 96 با رشد فزاینده‌ای همراه بوده است. ادامه »
30
هر سه بخش سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  به یک میزان اهمیت دارند/ حراست از میراث‌فرهنگی باید با معرفی و نمایش آثار همراه باشد‎
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «سه بخش سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اجزای یک پیکر واحدند و باید با هم دیده شوند. هر سه بخش این سازمان به یک میزان اهمیت دارند و به‌هم متصل‌اند.» ادامه »
30
برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی «فرهنگ اقوام» در گرگان و گنبدکاووس
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان از برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی «فرهنگ اقوام»  ــ 4 روز در گرگان و 3 روز در گنبد کاووس ــ  خبر داد. ادامه »
28
سرپرست کارگاه زری‌بافی و مخمل‌بافی گروه هنرهای سنتی اعلام کرد

صدور پارچه زربفت ایرانی به آلمان در دوره اشکانی

صدور پارچه زربفت ایرانی به آلمان در دوره اشکانی
چکیده: سرپرست کارگاه زری‌بافی و مخمل‌بافی گروه هنرهای سنتی، قدیمی‌ترین پارچه زربفت ایرانی به‌دست‌آمده را متعلق به دوران اشکانی دانست که برای پوشاندن تابوت پادشاه آلمان به این کشور صادر شده بود. ادامه »
28
جشنواره صنایع‌دستی مجارستان با حضور هنرمندان ایرانی آغاز شد
چکیده: سی‌و‌یکمین جشنواره صنایع‌دستی ملی مجارستان در قلعه بوداوار شهر بوداپست با حضور هنرمندان 9 کشور خارجی ازجمله هنرمندان ایرانی در بیش از 100 غرفه افتتاح شد. ادامه »
26
تحلیلی بر ماهیت صنایع‌دستی و جایگاه آن در نظام برنامه‌ریزی
چکیده: صنایع‌دستی ایران، به‌عنوان یک از عوامل تأمین‌کننده وسایل روزمره زندگی، از گذشته‌های دور در کشورمان رواج داشته است. ادامه »
25
نماینده مردم پاوه و جوانرود در مجلس شورای اسلامی:

مونسان مدیری تلاشگر است

مونسان مدیری تلاشگر است
چکیده: نماینده مردم پاوه و جوانرود در مجلس شورای اسلامی گفت: «مونسان، با توجه به سوابقی که در منطقه آزاد کیش دارد، انسان تلاشگری است.» ادامه »
24
مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌شرقی در دیدار با معاون سفیر بوسنی:

«تبریز2018» می‌تواند شروع توسعه ارتباطات میان تبریز و شهرهای دیگر کشورها باشد

«تبریز2018» می‌تواند شروع توسعه ارتباطات میان تبریز و شهرهای دیگر کشورها باشد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی در دیدار با معاون سفیر بوسنی، از «تبریز2018» به‌عنوان آغازگر و نقطه شروع ارتقای تبادلات فرهنگی تبریز و دیگر شهرهای جهان یاد کرد. ادامه »
23
موزه ویکتوریا و آلبرت لندن میزبان اثری از یک هنرمند شیرازی
چکیده: سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فارس گفت: «اثر دست‌ساخته هنرمند خاتم‌ساز شیرازی در بخش آسیایی موزه ویکتوریا و آلبرت لندن به‌نمایش گذاشته شد.» ادامه »
23
ساختار لازم برای گردشگری بم احیا می‌شود‎
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری تمرکز بر توسعه گردشگری شهرستان بم و شکوفا کردن ظرفیت‌های موجود در راستای جذب گردشگران داخلی و خارجی را از اولیت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عنوان کرد. ادامه »
صفحه 3 از 723ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها