یکشنبه 28 آبان 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

17
برای 180 کشور ویزای فرودگاهی 3 ماهه صادر می‌کنیم/ حمایت کافی از سرمایه‌گذاری خارجی صورت می‌گیرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «باید سرمایه‌گذاری گردشگری در بخش خارجی رواج پیدا کند از همین رو قانون حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی در کشور وجود دارد که قانونی مترقی نیز است که حمایت کافی از سرمایه گذاری خارجی در کشور می‌کند.» ادامه »
17
جذب 20 میلیون گردشگر تا سال 1404 در گرو توجه بیشتر به گردشگری حلال است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «برای رسیدن به جذب 20‌میلیون گردشگر براساس سند چشم‌انداز برنامه 20ساله تا سال 1404خورشیدی، باید به گردشگری حلال بیشتر توجه شود.» ادامه »
16
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان با حضور در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز مطرح کرد

تمام برنامه‌های «تبریز2018» با نگاهی جامع تدوین شده است

تمام برنامه‌های «تبریز2018» با نگاهی جامع تدوین شده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان شرقی با اشاره به احصا و تصویب تمام پروژه‌ها و برنامه‌های «تبریز2018» گفت: «تمام برنامه‌های این رویداد ملی کاملا به‌صورت مدون و منسجم آماده و تهیه شده است و برای اجرای هرچه بهتر آن‌ها نیاز به اختصاص بودجه داریم که نمایندگان استان در این حوزه در حال رایزنی هستند.» ادامه »
16
دوره آموزشی مدیریت حفاظت از مجموعه‌های موزه‌ای برگزار می‌شود
چکیده: دوره آموزشی مدیریت حفاظت از مجموعه‌های موزه‌ای در موزه زاهدان برگزار می‌شود. ادامه »
16
حضور کودکان در بناهای تاریخی اصفهان به‌مناسبت روز جهانی کودک
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان از حضور کودکان در بناهای تاریخی استان اصفهان به‌مناسبت روز جهانی کودک خبر داد. ادامه »
16
مانیتورینگ و ردیابی خودروهای آف‌رود و تورهای گردشگری در بیابان لوت
چکیده: مدیر پایگاه میراث‌ جهانی بیابان لوت از تهیه برنامه مانیتورینگ و ردیابی خودروهای آفرود و تورهای گردشگری در میراث جهانی بیابان لوت خبر داد.   ادامه »
16
مشوق‌های ویژه برای ایرانیان مقیم خارج از کشور/ تغییر در روش‌های جذب گردشگر
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی اعلام کرد که ایرانیان مقیم خارج در صورت ترغیب و جذب گردشگران برای سفر به ایران، مشوق‌هایی دریافت می‌کنند. ادامه »
12
بازدید رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران از بافت تاریخی شهر جهانی یزد
چکیده: استرکیش لاروش رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران، از اماکن و بافت تاریخی شهر جهانی یزد و همچنین مسیر قنات ثبتی زارچ بازدید کرد. ادامه »
12
رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران:

یونسکو آماده اعزام متخصصان بین‌المللی به یزد است

یونسکو آماده اعزام متخصصان بین‌المللی به یزد است
چکیده: رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران با اشاره به ضرورت جذب مشارکت بخش خصوصی در راستای اجرای پلان مدیریت جهان‌شهر یزد، گفت: «یونسکو آماده اعزام متخصصان بین‌المللی برای مشاوره در اجرای پلان مدیریت شهری به یزد است.» ادامه »
12
تجمع هیئت‌های مذهبی در روز سیزدهم محرم در جوار قبور شهدای گمنام مجموعه امیرچخماق یزد
چکیده: نخل امیرچخماق یزد به‌عنوان قدیمی‌ترین نخل جهان با 450 سال قدمت پس از بهسازی میدان امیرچخماق یزد امسال برای اولین بار بعد از 70 سال در روز عاشورا از زمین بلند شد و حسینیه امیرچخماق نیز در جوار قبور شهدای گمنام در در روز سیزدهم محرم شاهد عزاداری هیئت‌های مذهبی خواهد بود. ادامه »
11
توضیحات نهایی «منظر باستان‌شناسی ساسانی فارس» تا 9 اسفند به ایکوموس فرستاده می‌شود
چکیده: به‌دنبال حضور کارشناس و ارزیاب یونسکو در ایران با هدف بررسی «محور باستان‌شناسی ساسانی در استان فارس» که قرار است تیر ۱۳۹۷ در یونسکو با هدف ثبت در فهرست میراث جهانی بررسی شود، معاون میراث‌فرهنگی کشور جزئیات این پرونده را تشریح کرد.   ادامه »
10
حضور گردشگران در مراسم عزای حسینی/ یزد و اصفهان در صدر جدول گردشگری مذهبی
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرهای یزد، میبد، اصفهان و کاشان را از جمله شهرهایی برشمرد که بیشترین تعداد گردشگران را در روزهای تاسوعا و عاشورا داشته است. ادامه »
06
بازدید ارزیاب یونسکو از تخت‌جمشید و کاخ ساسان سروستان
چکیده: ارزیاب یونسکو در ادامه سفر خود که برای بازدید و بررسی آثار و فعالیت‌های صورت گرفته در مورد پرونده ثبت جهانی محور ساسانی به فارس سفر کرده بود، امروز 6 مهر 96، از مجموعه تخت‌جمشید و کاخ ساسان سروستان بازدید کرد. ادامه »
06
بازدید هیئت یونسکو از آثار مجموعه باستانی بیشاپور
چکیده: ارزیابان یونسکو دیروز ۵ مهر ۹۶ در ساعات آخر دومین روز از مأموریت خود با هدف بررسی میدانی پرونده ثبت جهانی آثار ساسانی شهر کازرون، از عملکرد پایگاه مجموعه طبیعی‌تاریخی بیشاپور بازدید کرد. ادامه »
06
در مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری در مشهد مطرح شد

گسترش ابرپدیده گردشگری تنها راه‌حل چالش اشتغال کشور

گسترش ابرپدیده گردشگری تنها راه‌حل چالش اشتغال کشور
چکیده: در مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری در خراسان رضوی مطرح شد که در ساختار اشتغال کشور بیکاری به‌عنوان یک فرا‌چالش اعلام شده است، از طرفی گردشگری نیز در دنیا اهمیت زیادی پیدا کرده است، بنابراین تنها راه‌حل این ابر‌چالش، ابر‌پدیده گردشگری است. ادامه »
05
معرفی ظرفیت‌های گردشگری ایران در نمایشگاه «TOP RESA 2017»
چکیده: بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی بازار گردشگری «TOP RESA» فرانسه، با شرکت نمایندگان صنعت گردشگری کشورمان، در پاریس آغاز به کار کرد. ادامه »
05
با صدور مجوز و نظارت دفتر مطالعات آموزش گردشگری

دوره کاربردی راهنمایان گردشگری (HOT) برگزار می‌شود

دوره کاربردی راهنمایان گردشگری (HOT) برگزار می‌شود
چکیده: دوره «کاربردی راهنمایان گردشگری» ("Hands On Tourist Guiding" (HOT با هدف افزایش کیفیت فعالیت راهنمایان گردشگری در سطح استانداردهای جهانی از تاریخ 10 تا 17 مهر 96 برگزار می‌شود.   ادامه »
04
ورود ارزیابان یونسکو به شهرستان فیروزآباد استان فارس
چکیده: ناظران یونسکو امروز ۴ مهر، به‌منظور بازدید و بررسی میدانی و تخصصی از آثار شاخص پرونده ثبت جهانی محور ساسانی شهرستان فیروز آباد، وارد این شهرستان شدند.  ادامه »
04
نشست مشترک پایگاه میراث جهانی بیستون و مؤسسه باستان‌شناسی برلین برگزار شد
چکیده: پایگاه میراث‌جهانی بیستون و مؤسسه باستان‌شناسی برلین و در پی تفاهم‌نامه قبلی و به‌منظور برقراری تبادلات فرهنگی، آموزشی و فنی، در حوزه‌های مختلف فنی و پژوهشی، علمی و آموزشی همکاری خواهند کرد. ادامه »
04
مراسم روز جهانی گردشگری آغاز شد/ رفاعی: گردشگری، سومین صنعت بزرگ صادراتی جهان است
چکیده: مراسم روز جهانی گردشگری امروز سه‌شنبه 4 مهر 96 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی با قرائت پیام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری آغاز شد. ادامه »
صفحه 4 از 727ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری
طالبیان در بازدید از آثار تاریخی کرمانشاه تأکید کرد

آغاز مرمت و حفاظت اضطراری بناهای تاریخی آسیب‌دیده از زلزله‌ /آثار تاریخی ثروت هویتی مردم منطقه است

آغاز مرمت و حفاظت اضطراری بناهای تاریخی آسیب‌دیده از زلزله‌ /آثار تاریخی ثروت هویتی مردم منطقه است

معاون میراث‌فرهنگی کشور با سفر به استان کرمانشاه از آثار تاریخی آسیب‌دیده در شهرستان‌های سرپل ذ...