ﺳﻪشنبه 04 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

31
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان در دیدار با سفیر ویتنام:

به‌دنبال رشد 4برابری گردشگری در اصفهان هستیم

به‌دنبال رشد 4برابری گردشگری در اصفهان هستیم
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان تأکید کرد که این اداره‌کل به‌دنبال رشد چهاربرابری گردشگری در اصفهان است و بر این اساس، درحال برنامه‌ریزی برای یافتن بازارهای جدید گردشگری بین‌المللی است. ادامه »
28
نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد:

بررسی راه‌های تقویت گردشگری سلامت در کمیسیون بهداشت مجلس

بررسی راه‌های تقویت گردشگری سلامت در کمیسیون بهداشت مجلس
چکیده: نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی راه‌های تقویت و افزایش گردشگری سلامت در جلسه دیروز سه‌شنبه 27 تیر 96 این کمیسیون خبر داد. ادامه »
28
نشست مالکیت فکری و معنوی در حوزه صنایع‌دستی برگزار شد
چکیده: نشست مالکیت فکری و معنوی در حوزه صنایع‌دستی با حضور مدیرکل دفتر صادرات و بازرگانی معاونت صنایع‌دستی، مدیرکل مالکیت فکری و معنوی کره جنوبی، جمعی از کارشناسان مالکیت فکری و معنوی وزارت دادگستری و کارشناسان معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشورمان برگزار شد. ادامه »
28
با حمایت کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی صورت می‌گیرد

حضور 14 شرکت ایرانی در نمایشگاه گردشگری «تاپ‌ریزا»

حضور 14 شرکت ایرانی در نمایشگاه گردشگری «تاپ‌ریزا»
چکیده: 14 شرکت فعال حوزه گردشگری با حضور در غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه «تاپ‌ریزا»، جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری کشورمان را معرفی می‌کنند. ادامه »
28
مسابقه ویدئویی گردشگری سازمان جهانی گردشگری ملل‌متحد برگزار می‌شود
چکیده: سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی گفت: «دومین دوره مسابقه ویدئویی گردشگری سازمان جهانی گردشگری ملل‌متحد برگزار می‌شود.» ادامه »
27
جهانگیری: مناطق آزاد، پایگاه اصلی جذب سرمایه خارجی و صادرات هستند
چکیده: معاون‌اول رئیس‌جمهوری جزایر ایران در خلیج‌فارس، دریای عمان و سواحل مکران را فرصت بسیار بزرگ و مهم برای توسعه عنوان کرد و مناطق آزاد را پایگاه اصلی جذب سرمایه خارجی و صادرات خواند. ادامه »
27
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و سفیر چین در تهران مطرح شد

بررسی زمینه‌های حضور جدی چین در بازار گردشگری ایران و زیرساخت‌های آن

بررسی زمینه‌های حضور جدی چین در بازار گردشگری ایران و زیرساخت‌های آن
چکیده: به‌دعوت دکتر زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از پانگ سن سفیر چین در تهران، صبح امروز ٢٧ تیر ٩٦، در نشستی با حضور بخش‌خصوصی، زمینه‌های توسعه گردشگری ایران و چین بررسی شد. ادامه »
26
طالبیان: یزد می‌تواند الگوی شهرسازی ایرانی و اسلامی شود
چکیده: طالبیان: «اگر بخواهیم سیمای شهرها را ایرانی و اسلامی طراحی کنیم، شهر یزد را می‌توان الگو قرار داد. درواقع یزد می‌تواند فرصتی فراهم کند که از این شهر به‌عنوان یک الگوی مناسب شهرسازی و معماری استفاده کنیم.» ادامه »
26
ثبت یزد، ثبت تفکر و فرهنگ حاکم بر این شهر است/ سازمان میراث‌فرهنگی در بحث ثبت‌ها مجدّانه تلاش می‌کند
چکیده: نماینده زرتشتیان ایران در مجلس شورای اسلامی ثبت شهر یزد در فهرست میراث‌جهانی یونسکو را ثبت فرهنگ یزد دانست. ادامه »
26
مشاور معاونت میراث‌فرهنگی کشور:

راه ابریشم، نمود تیزهوشی ایرانیان است

راه ابریشم، نمود تیزهوشی ایرانیان است
چکیده: راه ابریشم یک دستاورد تاریخی مشترک بین چندین کشور در شرق و غرب ایران بوده، اما درواقع این راه نشان از تیزهوشی ایرانیان در استفاده از فرصت تجارت در این نقطه جغرافیایی است. ادامه »
26
نسیم تمدن ایران را از بادگیرهای یزد به دنیا بفرستیم
چکیده: معماری را وسیله‌ای واقعی و نمادی عیان برای سنجش فهم یک ملت، فرهنگ را نرم‌افزاری برای شناخت تمدن‌ها و شهر را تجلی انسان‌شناسی در طول زمان می‌دانند: تعاریفی مبسوط که هر یک سخن از اندیشه‌ای تنیده در ریشه ایام دارد. ادامه »
26
یزد، زادگاه گفت‌وگوی تمدن‌هاست
چکیده: مدیرمسئول روزنامه اطلاعات، امروز 26 تیر 96، در گفت‌وگو با روزنامه شرق، به تشریح ابعاد مختلف ثبت‌جهانی شهر یزد پرداخت. ادامه »
26
مهمان‌نوازی، جلوه ویژه صنعت گردشگری ایران است
چکیده: یک جامعه‌شناس گفت: «فرهنگ میهمان‌نوازی ایرانیان جلوه ویژه‌ای به صنعت گردشگری کشور داده است.» ادامه »
26
قره‌سید رومیانی در برنامه «باغ ملی» شبکه دو سیما عنوان کرد

شتاب ویژه در عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی

شتاب ویژه در عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با حضور در برنامه «باغ ملی» شبکه دو صداوسیما، به سؤالات گوناگون در حوزه اقدامات این سازمان پاسخ داد. ادامه »
25
مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به سیستان‌وبلوچستان:

روستای کلپورگان و سفال آن باید در فضای مجازی معرفی شود

روستای کلپورگان و سفال آن باید در فضای مجازی معرفی شود
چکیده: مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با توجه به استقبال فراوان از فضای مجازی، باید در این فضا با آموزش مستقیم و غیرمستقیم به معرفی روستای کلپورگان و سفال آن پرداخت.» ادامه »
25
کل نظام در قبال میراث‌جهانی یزد تعهد دارد/ خبرنگاران مسائل میراثی را به مطالبه عمومی تبدیل کنند
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کشور، در نشست خبری پرونده میراث‌جهانی یزد که صبح امروز 26 تیر 96 در معاونت میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد، تأکید کرد که کل نظام جمهوری اسلامی ایران در قبال شهر جهانی یزد تعهد دارد و این تعهد محدود به یک دستگاه یا یک سازمان خاص نیست. ادامه »
25
طالبیان: هدف از ثبت‌جهانی یزد ایجاد گفتمانی برای حفاظت بود
چکیده:   نشست ثبت‌جهانی شهر یزد، صبح امروز، با حضور معاون میراث‌فرهنگی کشور، مشاور و دستیار ویژه سازمان میراث‌فرهنگی، رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، مشاور معاون میراث‌فرهنگی و مدیر پایگاه‌های میراث‌جهانی برگزار شد. ادامه »
24
تقدیر زهرا احمدی‌پور از تلاش‌های معاونت میراث‌فرهنگی در ثبت جهانی یزد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، از تلاش‌های محمدحسن طالبیان برای ثبت جهانی یزد تجلیل کرد. ادامه »
24
روستای کلپورگان سراوان برای ثبت جهانی ارزیابی می‌شود
چکیده: مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «شهر مریوان به‌عنوان ”شهر جهانی کلاش‌بافی“، شهر سیرجان به‌عنوان ”شهر جهانی گلیم‌بافی“ و روستای کلپورگان به‌عنوان ”روستای جهانی سفال“ نامزد شده‌اند و کارشناسان برای ارزیابی از این مناطق بازدید می‌کنند.» ادامه »
24
دومین کارگاه سفر و گردشگری فردا در مجموعه سعدآباد برگزار می‌شود
چکیده: دومین کارگاه سفر و گردشگری، ساعت 10 صبح فردا یکشنبه 25 تیر 96، در موزه برادران امیدوار واقع در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود. ادامه »
صفحه 6 از 723ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها