یکشنبه 06 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در راستاي برجسته‌سازي برنامه تلويزيوني آبشار نياگارا، به‌عنوان برنامه‌اي با محتويات جديد در آينده، به کاربران پيشنهاد مي‌شود اطلاعات مورد نياز خود را از کانادا، با استفاده از وب‌سايت جديد به دست آورند. اخيراً گردشگران کانادا،‌ آبشار نياگارا را به‌عنوان يکي از عجايب هفتگانه جهان پيشنهاد کرده‌اند. شبکه تلويزيوني آبشار با... ادامه »
04
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "فام هيومينر" رئيس دپارتمان توسعه گردشگري ويتنام گفت: 400 هزار دلار براي راه‌اندازي شبکه تلويزيوني کابلي گردشگري ويتنام اختصاص يافته است. به گفته وي کليپ 50 هزار دلاري تهيه شده موجب تقويت تصاوير ذهني از ويتنام مي‌شود. اين کليپ که با حمايت شبکه CNN ساخته شده؛ به مدت 3 ماه هر روز 2 بار در ساعات پر بيننده از اين شبکه ت... ادامه »
04
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "علي دباغ" سخنگوي دولت عراق در گفتگوي خبري در عمان گفت: مرحله نخست بازسازي حرم عسگري به زودي آغاز مي‌شود و عمليات مرمت بازسازي آن حدود 10 ماه با هزينه‌اي معادل 4/8 ميليون دلار به طول مي‌انجامد. اين مسجد در شهر سني نشين سامرا قرار دارد و در حملات اخير نظاميان آمريکايي به خصوص حملات 13 ژوئن (23 خرداد) به کلي تخريب شد. ... ادامه »
04
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين دره که در سال گذشته براي افزوده شدن به فهرست ميراث جهاني يونسکو، که شامل 830 منطقه است، معرفي شد، هم‌اکنون با طرح ساخت اين پل جديد بر روي رودخانه الب تهديد مي‌شود و امکان دارد هيچ‌گاه به اين فهرست اضافه نشود. کميته ميراث جهاني يونسکو اين منطقه را بخشي از ميراث در خطر خود اعلام کرد. بنابر اعلام اين کميته، در صورت... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، جوايز اين نمايشگاه در مراسم بزرگ پاياني باحضور دبيرکل هيأت گردشگري چين، مدير برپايي نمايشگاه، مقامات عالي‌رتبه، رسانه‌هاي بين‌المللي و ديگر شرکت‌کنندگان اهدا شد؛ در همين راستا نمايندگان هيأت توسعه گردشگري و بازرگاني شارجه جايزه بهترين غرفه حاضر در نمايشگاه را از آن خود کردند. اهداي اين جايزه از مهمترين رويدادهاي نمايشگ... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، اين نمايش‌هاي خياباني که با هدف تقويت روابط ابوظبي و کشورهاي حوزه خليج فارس در زمينه تجارت، گردشگري و فعاليت‌هاي رسانه‌اي صورت مي‌گيرد از 23 تا 26 ژوئن (2 تا 5 تير) در کشورهاي عربستان سعودي، قطر و کويت برگزار مي‌شود. براي اجراي اين طرح دست‌اندرکاران صنعت گردشگري ابوظبي از خطوط هواپيمايي اتحاد، رويال و امارات، مسئولان ... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، آکادمي ملي علوم مراکش اعلام کرد: در ماه جاري مهره‌هايي ساخته شده از صدف در يکي از غارهاي مراکش کشف شد که هر کدام از آنها داراي يک سوراخ کوچک هستند که ظاهرا با ابزاري ظريف درست شده است و بر روي آنها رنگ قرمز اخرايي زده شده که علامت‌ها و نشانه‌هايي که از فرسايش در آنها ديده مي‌شود حکايت از آن دارد که بسيار مورد استفاده قرا... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، گيتس روز گذشته از شهر گمشده ايکا، ماچوپيچو بازديد کرد و در بازآفريني "جشنواره خورشيد"، مراسم رنگارنگ انقلاب دو نقطه تابستاني و زمستاني که ازجمله برنامه‌هاي تعطيلات اينکا به‌شمار مي‌رود، حضور يافت. سال گذشته با تلاش شرکت مايکروسافت و با همکاري چندين دانشگاه، زبان کواچوا، از زبان‌هاي بومي آمريکاي‌جنوبي و زبان امپراتوري ا... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، با ساخته شدن آسمان‌خراش‌هاي متعدد در اطراف اين برج 900 ساله، اين بار نماي اين اثر تاريخي- فرهنگي در معرض خطر نابودي قرار گرفته و اين امر مسئولان را بر آن داشته تا بکوشند نام آن را به فهرست ميراث در خطر يونسکو بيفزايند. اين برج که در قرن 11 به فرمان "ويليام" فاتح ساخته شده است، به‌عنوان سمبل سلطنت و پادشاهي در روح لندن ... ادامه »
04
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "زاهي هاواس"، دبير کل شوراي عالي باستان‌شناسي مصر با بيان اين مطلب گفت: اين اثر ارزشمند که در کنار قبر شماره 99 در رده پادشاهان يافت شد به دوره سلطنت فراعنه قرن هجدهم و حدود 3000 سال پيش باز مي‌گردد. "منصور بريک" مدير ميراث باستاني اين ناحيه مصر نيز گفت: هيأت کاوشگري علاوه بر جسد موميايي کشيش، موفق به کشف جسد يک زن نيز... ادامه »
04
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در راستاي اين تلاش‌ها، خطوط هواپيمايي سريلانکا و امارات متحده با ارائه بسته‌هاي پيشنهادي در منطقه خاورميانه سعي دارند گردشگران را به سفرهاي گروهي به اين دو کشور و سپس به هند ترغيب کنند. در اين بسته‌ها، بليت‌هاي هواپيمايي سريلانکا براي سفر به جنوب هندوستان و دو شب اقامت در مناطق ساحلي نگومبو يا کولومبوي سريلانکا با تحفي... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "سعدالله آقاغلا" وزير گردشگري سوريه، گفت: بازديد از چين و شرکت در نمايشگاه بين‌المللي پکن، موجب رونق روابط گردشگري سوريه و چين مي‌شود. در سال 2004، در زمان رياست‌جمهوري بشار اسد نيز يادداشت تفاهمي مبني بر بازديد از مکان‌هاي تاريخي چين ميان سوريه و چين امضا شده بود. آقاغلا تصريح کرد: وزير گردشگري سوريه نياز گردشگران ... ادامه »
03
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين قانون با در نظر گرفتن سياست‌هاي دولت موجب نظم و قاعده بين‌المللي در اين زمينه مي‌شود. با توجه به اين قانون مسئوليت دولت در ايجاد ساختار سازمان مرکزي براي همه بخش‌هاي مرتبط با رشد گردشگري و محافظت از مناطق ميراثي و آثار باستاني امارات تبيين مي‌شود. اقدامات اوليه در زمينه گردشگري موجب توسعه اين صنعت، سازماندهي باز... ادامه »
03
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، هم‌اکنون مقامات گردشگري مصر در مورد غرفه مصر در نمايشگاه‌هاي مختلف بين‌المللي براي افزايش شمار خريداران و ميهمانان و متقاضي شرکت در رويدادهاي مهم گردشگري هستند. در سال 2004 مقامات گردشگري مصر مسئوليت کامل غرفه مصر را در همه نمايشگاه‌هاي بزرگ تجاري به صندوق معاوضه بازرگاني محول کردند. تاکنون غرفه مصر از سوي حضار، خبر... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، وي در اين باره گفت: نخستين اقدام در اين راستا،‌ مذاکره با دولت چين بوده تا اجازه ارائه اين پکيج‌ها به مسلمانان منطقه زينجيانگ را به هند و مالزي را به‌عنوان نقطه حرکت سفرهاي زيارتي معرفي کنند. وي افزود: مسلمانان چيني مي‌توانند در سفرهاي 10 و 15 روزه خود به مالزي، از کلاس‌هاي آيين و مناسک مذهبي بهره‌مند شوند و خود را برا... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين سايت با حمايت و پشتيباني رسانه "ولمد"، کمپاني پزشکي گردشگري درماني، راه‌اندازي شد. اين سايت سرويس‌هاي متنوعي نظير تحقيقات بازارها، منابع غيرقابل دسترسي و نادر و همکاري رسانه‌ها در رويدادهاي گردشگري درماني و کنفرانس‌ها را به کاربران پيشنهاد مي‌کند. سايت اينترنتي جديد، پس از بررسي‌هاي کامل، ازسوي کمپاني رسانه‌اي ولمد... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، وي با اشاره به موفقيت‌آميز بودن مذاکرات انجام شده با "شائوکي‌وي" رئيس سازمان گردشگري ملي چين، گفت: کمک‌هاي دولت چين براي برگزاري مراکز آموزشي، تحت نظارت وزارت گردشگري پاکستان در منطقه کراچي و يکي ديگر از مناطق آموزشي نظامي اين کشور صورت خواهد گرفت. وي با اشاره به اينکه هدف اصلي حضور وي و هيأت نمايندگان عالي‌رتبه پاکستا... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مطالعات ژنتيکي جديد، اين احتمال را تقويت مي‌کند؛ چنانکه محققان اعتقاد دارند بوميان اتروسکانس از ترکيه به ايتاليا مهاجرت کرده بوده‌اند؛ بر اين اساس، بوميان اتروسکانس حدود 1200 سال پيش از ميلاد وارد ايتاليا شده و حتي در اين منطقه حکومت کردند. اين قوم در قرن 6 پيش از ميلاد همه نقاط را احاطه کرده و اصالتاً از نواحي که اکنون ب... ادامه »
03
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، بعد از وقوع زلزله‌اي به قدرت 5 ريشتر که روز پنج شنبه در اين استان رخ داد، شکاف‌هايي در ديوارهاي اين معبد چهارصد ساله، سالن اجتماعات آن و تصوير اصلي بودا ايجاد شده که به گفته مسئولان اين تصاوير و ديوار نگاره‌ها، که چندين قرن قدمت دارد و نشانگر داستان‌هايي از نخستين ظهور بودا هستند، به شدت آسيب ديده‌اند. مسئولان اين معبد... ادامه »
03
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، نشست سالانه کميته ميراث جهاني يونسکو از ديروز با حضور بيش از 600 نماينده از اقصي نقاط دنيا در نيوزيلند کار خود را آغاز کرد و درصدد بحث و تصميم‌گيري در مورد افزودن برخي مناطق به فهرست اين سازمان و حفاظت از ميراث جهان است. "فيليپ فريمن" يکي از مسئولان شبکه‌هاي فعال آب و هوايي در اين مورد گفت: سازمان جهاني يونسکو تنها به ... ادامه »
صفحه 701 از 703اولین   قبلی   694  695  696  697  698  699  700  [701]  702  703  بعدی   آخرین