جمعه 08 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

11
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، انتظار مي‌رود در فصل تابستان بيش از 2/1 ميليون گردشگر از ايالت همپشاير جديد بازديد کنند. معمولاً گردشگران در مکان‌هايي چون مراکز تفريحي، هتل‌ها، متل‌ها و اردوگاه‌هاي توريستي بيشتر حضور دارند؛ بر اين اساس، پيش‌بيني مي‌شود از 4 جولاي(13 تير) شمار گردشگران افزايش چشمگيري داشته و ظرفيت اتاق‌ها تکميل شود. احتمال مي‌رود ت... ادامه »
11
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين کشتي که با چوب 300 درخت بلوط ساخته شده است، حدود 30 متر بلندي و 4 متر عرض دارد و بزرگترين نمونه از کشتي‌هاي وايکينگ‌ها است که دوباره سازي شده است. نمونه اصلي اين کشتي حدود سال 1042 در ايرلند ساخته و 30 سال بعد در 30 مايلي جنوب کپنهاگ غرق شد که تا سال 1962 و آغاز حفاري‌ها براي خارج کردن آن، در همين مکان قرار داشت. ... ادامه »
10
چکیده: به تازگي حدود 165 اتاق شيک و لوکس ازسوي پارک کمپاني سرمايه‌گذاراان دبي ساخته شده است. اين کمپاني ساخت بيش از 1500 اتاق جديد با گستره وسيعي از تسهيلات رفاهي را طراحي کرده تا با ايجاد 8 هتل جديد در آينده نزديک به اجراي برنامه‌هاي خود بپردازد. کمپاني پارک بهترين نمونه‌هاي بسته‌هاي گردشگري و تجارت را براي مسافران پيشنهاد مي‌کند تا به سادگي هتل مورد ... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، براساس اين آمار، در 12 ماه گذشته، حدود 54 درصد از زنان چيني به سفرهاي بين‌المللي رفته‌اند که در مقايسه با آمار 47 درصدي مردان بسيار قابل توجه است. براساس ارزيابي‌هاي صورت گرفته،‌ بيشترين گردشگران زن فعال متعلق به مناطق ثروتمندي نظير توکيو، هنگ‌کنگ، سئول، پکن، تايوان و سنگاپور بوده و غالباً از سطح دانش و درآمد بيشتري بر... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، حدود 300 تنديس مروي، هر يک به وزر 5/2 تن، با جرثقيل به موزه جديد شيشه‌اي در پاي‌تپه منتقل مي‌شود؛ اين موزه در اوايل سال 2008 گشايش مي‌‌يابيد. براي جلوگيري از هر گونه تخريبي، اين تنديس‌ها در جعبه‌هاي آهني و در بسته‌بندي‌هاي فوم قرار مي‌گيرند؛ به طوري که هيچيک از آثار هنري آسيبي نبينند. در موزه جديد، فضاهايي خالي گذاش... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين موزه بيش از 150 بلم، کاياک و قايق‌هاي کوچک از 42 کشور مختلف قرار دارد. آثار اين موزه در سال 1930 در ايالات متحده گردآوري شدند. نمايشگاه "سفرهاي ايستا"، "قايق در تصوير" تا 20 ژانويه (30 دي) سال آينده مورد بازديد قرار مي‌گيرند. حدود 90 تصوير از اين نمايشگاه به تصاوير کارگران در موازات يکديگر در داخل قايق‌ها ... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين نمايشگاه که با عنوان "زيبايي‌هاي پنهان و آشکار" برگزار مي‌شود، نخستين کار مشترک عکاسان دو کشور است که به مناسبت بزرگداشت پانزدهمين سال روابط ديپلماسي کره و ويتنام برگزار مي‌شود. در اين نمايشگاه 20 عکس گرفته شده توسط عکاسان ويتنامي تصاوير زيبا و طبيعت بکر اين سرزمين را به نمايش گذاشته و در بسياري از آنها انواع بازي‌... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، نارشکين روز دوشنبه با "شينزاوابي"، نخست وزير ژاپن، "تاروآسو"، وزير امور خارجه، "ياسوهسيا شيوزاکي" معاون کابينه اصلي و يوشيرو موري"ف نخست وزير اسبق ژاپن و کميته برنامه‌ريزي جشنواره ديدار خواهد کرد. اين جشنواره 2 جولاي (11 تير) برپا مي‌شود. در اين جشنواره گروه کر و موسيقي مسکو به سرپرستي "ولاديمر مينين" به اجراي برنام... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "دايانا احمدي" هنرمند مشهور بحريني، 29 مونتاژ از 140 تصوير ارزشمند مجموعه 40 هزار تصويري خود را که در 20 سال اخير توليد کرده، در اين محل به نمايش گذاشت. در بخشي از نمايشگاه فيلم 30 دقيقه‌اي چند رسانه‌اي از تصاوير همراه با موسيقي عربي معاصر اثر "ناواف کمال" موسيقيدان بحريني، در معرض نمايش قرار مي‌گيرد. اين نمايشگاه ي... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، با آغاز اين فستيوال گروه‌هاي نمايشي و موسيقي عرب در پارک ملکه رانيا، پارک شاجين، خيابان واکالات، آمفي‌تئاتر رومي‌ها و ديگر مکان‌هاي عمومي به اجراي برنامه خواهند پرداخت. "عمرماني" شهردار شهر عمان با اشاره به اينکه بيش از 500 هزار دينار اردني براي برگزاري اين فستيوال هزينه شده است، افزود: در مراکز تجاري بزرگي چون مراکز خ... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "لاداپيکارکوا" از اعضاي سازمان ميراث فرهنگي شهر پرگ، اعلام کرد: ادامه ساخت آسمان‌خراش تأثيرات نامطلوبي بر فهرست ميراث جهاني پراگ در سازمان يونسکو خواهد داشت. کارشناسان کميته ميراث بر اين باورند که طرح‌هاي ساختماني در خط افق بايد با توجه به مراکز تاريخي پراگ صورت گيرد. توسعه‌دهندگان ساختما‌ها به ساخت و ساز آسمان‌خراش... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين موزه که منحصراً مربوط به کشتي است، امکانات و طرح‌هايي اختصاصي دارد و از بدنه چوبي کشتي‌ها تا قايق‌هاي پارويي و موتوري، همه در يکجا به نمايش گذاشته شده که راهنماياني از متخصصان دريانوردي براي پاسخگويي به پرسش‌هاي بازديدکنندگان در اين موزه مشغول فعاليت هستند. موزه کشتي‌هاي توکيو که در سه طبقه طراحي شده، همه نمونه‌هاي... ادامه »
10
چکیده: وي که عکس‌ها و تصاويرش در بيش از 25 مجله جغرافيايي ملي ديده مي‌شود، نخستين نمايشگاه بين‌المللي خود را در مالت برگزار کرده است. وي که در سال 1952 (1331) در تبريز متولد شد، بيشتر عمر خود را صرف عکاسي از نقاط محروم و مشکلات جهان کرده است، اما آنچه بيش از هر چيز در آثار او مهم و نمايان است به تصوير کشيدن رنج، درد،و درگيري‌هاي مردم جهان است؛ علاوه بر... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، قدمت اين بت 8/17 کيلوگرمي، به 400 تا 300 سال پيش باز مي‌گردد. گفته مي‌شود اين بت باستاني را يک زوج هنري به قصد فروش به نمايش گذاشته و مأموران پليس با ايجاد دام آنها را دستگير کردند. مضنونين موافقت کردند بت را به 50 روپيه بفروشند و پليس مکان تحويل بت و دادن پول را نزديکي معبدي در دين دايال يوپادهيايامارگ تعيين کرد؛ سپس ... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، برنامه‌هايي که براي عرضه وب سايت جديد کمپاني به منظور تقويت وجهه جهاني آن صورت گرفته کامل شده ايت و اين وب سايت با هدف افزودن کانال‌هايي جديد براي دستيابي آسان‌تر مشتريان به خطوط هوايي عمان طراحي شده است. حبيب باکر" سرپرست امور اطلاعات و پردازش پروژه در اين مورد گفت: وب سايت خطوط هوايي عمان در حال به روز شدن با جديدتري... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، پوليوير در اين مورد اعلام کرد: به عنوان يکي از اعضاي پارلمان کانادا افتخار مي‌کنم که در جشن سالگرد ساخت کانال "ريديئو" حضور دارم، چرا که اين کانال به همراه قلعه "هنري" و قلعه‌هاي "گينگستون" نمادي از تاريخ شکوهمند و گذشته کشور ماست و نماي امروز کانادا را به جهانيان مي‌شناساند. وي با اشاره به اينکه سازمان جهاني يونسکو در... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در طرح ايجاد اين صندوق و فراهم کردن بودجه آن، انجمن‌ها و مؤسسات مالي مشهوري نظير بانک توسعه آسيا شرکت دارند و مبلغ مورد نظر بيش از 5/1 ميليارد دلار برآورد و ثبت شده است. همراستا با در نظر گرفتن اين بودجه، کمپاني‌هاي فعال در زيرساخت‌هاي گردشگري، به ساخت جاده‌ها، ايستگاه‌ها، نيروگاه‌هاي برق و ديگر ملزومات زيربنايي صنعت گ... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، به تازگي افزايش ميزان آلودگي هوا، ماهيگيري فراوان و حضور شناگران و غواصان در منطقه موجب صخره‌هاي مرجاني شده است؛ به طوري‌که از جنوب اقيانوس تا جزاير کاربين فشار تغييرات شرايط آب و هوايي، توسعه ساحلي، جنگل‌زدايي و گردشگري نا محدود به تخريب تدريجي اکوسيستم منجر شده است. بسياري از مقامات صنعت گردشگري با توجه به درامد قابل... ادامه »
09
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، شمار ورودي گردشگران بين‌المللي در فاصله ماه‌هاي ژانويه تا آوريل با 6 درصد رشد به 256 ميليون نفر رسيد که 15 ميليون نفر بيشتر از مدت مشابه سال گذشته بوده است. "فرانچسکو فرانجيالي" دبير کل سازمان گردشگري جهاني به اين مورد گفت: رشد سريع و ثبت مناطق مختلف تحت تاثير افزايش روابط ميان گردشگري تغييرات آب و هوايي و از بين بردن ... ادامه »
09
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين مرکز فرهنگي، در کتابخانه زبان‌هاي خارخي قرار دارد و چاوز سال گذشته از تنديس نيم‌تنه "سيمون بوليوار" منجي مسکويي پرده‌برداري کرد. پس از اجراي مراسم رسمي گشايش مرکز فرهنگي، مقامات سياسي، نمايندگان، مقامات ارشد بخش فرهنگي روسيه و نظاميان سياسي و گروه‌هاي محل جشنواره‌هاي سنتي در اين مراسم حضور يافتند. "يوري‌لوژکف" ... ادامه »
صفحه 701 از 707اولین   قبلی   696  697  698  699  700  [701]  702  703  704  705  بعدی   آخرین