دوشنبه 30 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين نشست به نقش گردشگري در فقرزدايي و رفع مشکل بيکاري و ايجاد موقعيت‌هاي شغلي و دستاوردهاي اقتصادي و اجتماعي در سطوح جهاني اشاره شد. شرکت‌کنندگان در اين نشست نياز به حمايت کشورهاي درحال توسعه تأکيد کردند و اعلام کردند اين کشور به صادرات محصولات گردشگري بايد مجهز شوند و بخش حمل و نقل هوايي خود را توسعه بخشند. در ا... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، مارتينوس ون اسچالويک وزير گردشگري و امورات زيست‌محيطي با اشاره به کنفرانس ملي انجمن آفريقاي جنوبي براي صنايع کنفرانس در کليپ تون گفت: دپارتمان وي به همکاري با دپارتمان امنيت در هنگام اجراي امنيت گردشگري ملي و استراتژي آگاهانه مي‌پردازد. هدف اصلي ايجاد و احدهاي سفارت‌خانه گردشگري در اداره‌هاي پليس و به کارگيري افراد متخصص ... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين شهر در نيمه دوم سال 2007 ميزبان برگزاري کنفرانس‌هاي بين‌المللي بزرگي از جکله پنجاه و هشتمين نشست سالانه انجمن اروپايي توليدات حيواني در ماه آگوست، بيست و يکمين نشست جهاني فدراسيون حفاظت از پارک‌ها در ماه سپتامبر، دهمين نشست سالانه جامعه بين‌المللي کنگره اروپا پيرامون تحقيقات و نتايج داروسازي در ماه اکتبر خواهد بود. ... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين ميان به همراه منطقه حفاظت شده فوق پارک‌ حيات‌وحش کانچنجونگا در منطقه سيکيم و منطقه حفاظت شده نامدافا در آروناچال پراداش نيز خود را آماده مي‌کنند تا براي ورود به فهرست ميراث جهاني انتخاب شوند که مراحل معرفي اين مناطق براي ورود به فهرست اوليه ميراث جهاني يونسکو از 15 مارس سال گذشته آغاز و مدارک آن ارائه شده است. د... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در برنامه‌هايي در نظر گرفته شده حدود 50 دهکده گردشگري در نقاط مختلف اين استان در نظر گرفته شده که جزئي از پروژه توسعه گردشگري روستايي خواهند بود که از اين تعداد 16 روستا در دره کشمير، 4 نمونه در منطقه لاداخ و 20 روستاي ديگر نيز در جامو واقع شده‌اند. سرمه حفيظ دپارتمان گردشگري کشمير با اشاره به اينکه مهمترين هدف آنها از... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، آفريقا گفت هم‌اکنون زمان اين است که رهبران مذاهب سنتي، اسلام و مسيحيت گردهم آيند و به آموزش اعضا خود براي حمايت همه جانبه از فرهنگ کشور بپردازند. در همين راستا جشنواره فرهنگي مدارس ابتدايي در منطقه بر پا شد. در اين جشنواره افراد مختلفي از نواحي اجيسوجوابن، آسانته- اکيم از شمال و جنوب و سکلر و بوسومتو از شرق کشور شرکت ک... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، با همکاري گروه کارشناسي، محققان در جستجوي ميراث باستاني خود از ساير کشورهاست. اين افراد روانه موزه بادوئا شدند جايي که ميراث باستاني در آن محافظت مي‌شد. اين ميراث شامل 2000 سکه باستاني و مصنوعات ارزشمند ديگر بود که حدود 2 سال پيش از 2 سارق بلغاري توقيف ضبط شد و در موزه قرار گرفت. اين گزارش حاکي است پس از 2 سال گف... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "فرناندو سامبانا"، افزود: اين پروژه بايد با حمايت مالي و کنترل از سوي صندوق گردشگري ملي صورت گيرد و هدف از اجراي اين برنامه توسعه گردشگري در مناطق دورافتاده موزامبيک است که از نظر کيفيت بسيار نامنطلوب هستند. وي تصريح کرد: در 11 ايالت مبلغي معادل 55 ميليون دلار سرمايه‌گذاري مي‌کنيم تا در نهايت 3 هتل با کيفيت ايده‌آل در ... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اعضاي اين نشست را کمپاني‌هاي هواپيمايي و فرودگاه‌ها، سازمان‌هاي گردشگري منطقه‌اي، بخش‌هاي کرايه اتومبيل، کالسکه و کمپاني‌هاي تاکسي راني، مديران تورهاي داخلي، طراحان پروژه‌هاي مکان‌هاي جذاب، محققان، سازمان‌هاي آموزشي و طراحان سرويس‌هاي گردشگري تشکيل مي‌دهند. صنعت گردشگري نيوزيلند به عنوان يکي از صنايع مهم و بزرگ تقريبا ... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، همزمان با اعلام گشايش منطقه ملي گردشگري آواز که در شهر ترکمنستان واقع شده است، مديران اجرايي کمپاني‌هاي خارجي بسيار بزرگي به‌منظور بحث پيرامون چشم‌انداز آينده منطقه و همکاري در اين پروژه وارد منطقه شدند که مديران کمپاني‌هاي بزرگي از ترکيه، روسيه و پاکستان در ميان آنها حضور داشتند. قربانعلي بردمي‌محمداف، رئيس‌جمهور ترکم... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، ديرينه‌شناسان يوناني از دانشگاه تسالونيکي ارسطو همراه با متخصصان هلندي از موزه تاريخ طبيعي در روتردام موفق به کشف بقاياي اين پستاندار شدند. وزن هر يک از عاج‌ها به يک تن و اندازه آنها به 5 متر مي‌رسد و تاکنون چنين کشفي صورت نگرفته است. اکتشاف جديد يکي از يافته‌هاي منحصربه‌فرد و کمياب و براي بررسي محققان ورود تاريخ 3 ... ادامه »
02
چکیده: اين نمايشگاه که در دو بخش با عنوان "غرورافتخار چين" مجموعه‌اي از شاهکارهاي نقاشي و خطاطي کاخ موزه پکن را که متعلق به سلسله‌هاي چين، تانگ، سانگ، يوآن است به نمايش گذاشته تا 11 آگوست (20 مرداد) ادامه خواهد داشت. در ميان آثار به نمايش گذاشته شده آثار برجسته و مشهوري چون "نامه‌هاي بويوآن" که مربوط چين يعني 1600 سال قبل است، "اژدهاي جوهري" دوره سانگ ... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين تابوت چوبي که حدود 166 سانتيمتر طول و 30 سانتيمتر عرض دارد، از چوب درخت ساج درست شده و قدمت آن حدود يک هزار سال تخمين زده مي‌شود که در عمق 10 متري از سطح زمين در منطقه نائويانگ‌ساي تايلند کشف شده است. باستان‌شناسان دانشگاه چيانگ‌ماي با اشاره به اينکه اين تصوير نمايي از يک انسان و به احتمال زياد يک زن است اعلام کردن... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، دکتر "جولياس کينپتيک"، افزود: براساس ارزيابي‌هاي انجام شده آنچه مشهود است وجود نوسانات و تغييرات بسياري است که در صنعت گردشگري وجود داشته که براي به ثبات رساندن اين وضعيت حضور تمام دست‌اندرکاران و بخش‌هاي مختلف اين صنعت ضروري است. وي با اشاره به پروژه قرار داد حدود 40 کيلومتر از سيستم‌هاي برق در فاصله منطقه ندي‌تا مواک... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، موزه دريايي ملي کره اعلام کرد، کشتي چوبي قرن دوازدهم در زمين هموار پوشيده از گل و لاي در تاتن در جنوب غربي سئول کشف شد. همچنين 2000 کاسه، بشقاب و انواع ديگري از ظروف سفالي قرن دوازدهم در کشتي 7/7 متري به دست آمد. "شونگ ناک جان" سرپرست موزه گفت: محققان بر اين باورند اين ظروف سفالي براي اشراف سلطنتي دوره حکومت کوريو س... ادامه »
01
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "جيم اسميت" مسئول مالي خطوط حمل و نقل جيمز انگلستان با اشاره به اينکه در شرايط موجود خطوط هواپيمايي بزرگ جهان قادر خواهند بود اين خطوط را در خود جذب کنند، افزود: خطوط هواپيمايي ملي بحرين هم اکنون فاقد قدرت نيروي لازم براي رقابت با همسيگان خود است و با وجود تلاش‌هاي بسيار آنها به نتيجه‌اي مطلوب نرسيده‌اند. وي يادآور شد:... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، هم‌اکنون برج دبي از تايپه 101 با طول 508 متر بلندتر است. تايپه 101 به‌عنوان بلندترين ساختمان جهان در سال 2004 از طريق کمپاني مستغلات عمار گشايش يافت. برج دبي داراي 141 طبقه است به‌طوري که از همه ساختمان‌هاي جهان طبقات بيشتري را به‌خود اختصاص داده است. طراحان اين برج از تکميل پروژه و گشايش آن در سال آينده خبر دادند. ... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين دهکده که در سال 1992 تا 1995 بر اثر وقوع جنگ تخريب شده بود با ساخت دوباره تمام کلبه‌ها و پناهگاه‌هاي سنگي و چوبي ميزبان گردشگران شده که در جستجوي صنايع‌دستي زيبا، غذاهاي متنوع چشم‌اندازهاي زيباي طبيعي به اين دهکده زيبا سفر مي‌کنند. براين اساس گزارش سازمان گردشگري جهاني در چهار ماه نخست امسال شمار گردشگران بوسني 20 ... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اتوبوس آبي بين ايستگاه‌هاي مسير السيف و الشانداگا در نهرابي رفت و آمد مي‌کند.م "خالد محمدالزهد" مدير اجرايي آژانس‌ دريايي دبي گفت: اتوبوس آبي وسيله‌اي براي توسعه حمل‌ونقل گروهي است و به نوعي ازجمله ترافيک‌ منطقه مي‌کاهد از سوي ديگر موجب برآورده شدن نيازهاي گردشگران و ايجاد تسهيلات روزي براي آنها مي‌شود. الزاهد افزود... ادامه »
01
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "استفان هارپر" نخست وزير کانادا که مسئول برگزاري مراسم اداري و جشن‌هاي مربوط به آن است با اشاره به اينکه هندوهاي بسياري ساکن کانادا هستند و اين سرزمين از تنوع مکاني بسياري برخوردار است که همه آنها داراي سابقه و پيشينه هستند، گفت: اين معبد که در شمال غرب تورنتو واقع شده به لحاظ معماري شاهکاري هنري به شمار مي‌رود که با استف... ادامه »
صفحه 701 از 721ابتدا   قبلی   696  697  698  699  700  [701]  702  703  704  705  بعدی   انتها