ﺳﻪشنبه 25 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

13
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، نخستين پايگاه اطلاع‌رساني اينترنتي سوسک حمام‌هاي جهان در موزه تاريخ طبيعي لندن راه‌اندازي شد. "جرج بکالوني" کارشناس حشرات موزه لندن با استفاده از کاتالوگ 1224 صفحه‌اي "کارليس پرنيسز" که در 8 بخش بين‌سال‌هاي 1971 و 1862 منتشر شد، اطلاعات پايگاه اينترنتي را گردآوري کرد. "بکالوني"، گفت: سوسک‌هاي حمام حشرات جالبي هستند ... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين گروه از سربازان آثاري همانند تصاوير، قطعات فيلم، خاطرات شخصي، نامه‌هاي معمولي و نامه‌هاي پستي خود را در نمايشگاه گذاشتند تا يادآور ميرثا جنگ باشند. همچنين برخي لباس‌هاي جنگ، ليوان‌هاي ساخته شده از بمب‌هاي خمپاره‌اي و قطعاتي از ترکش‌هاي يادگار جنگ در غرفه‌هاي نمايشگاه قرار گرفت. در بخشي از نمايشگاه‌، بازديدکنندگا... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، متخصصان امور فرهنگي سال‌ها بود فرضيه‌اي را در سر مي‌پروراندند که خود نيز نسبت به تحقق آن ترديد داشتند: "يکي از نقاشي‌هاي ونسان ونکوگ هرگز رونمايي نشده و در هيچ يک از گالري‌ها و يا موزه‌ها نيز ديده نشده است." عده‌اي از متخصصان امور هنري به دنبال يافتن حداقل يک کپي از اين اثر بودند تا اينکه چند روز پيش اين اثر در موزه ... ادامه »
13
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، مقامات گردشگري منطقه پنجاب در نظر دارند از اين رودخانه‌ها به عنوان مرکزي براي بازي‌هاي آبي و فعاليت‌هاي ماجراجويانه استفاده کنند. اسکي روي آب، قايق سواري، غواصي و بسياري تفريحات ديگر آبي در فهرست برنامه‌هاي ارائه شده به گردشگران قرار مي‌گيرد. سازمان جهاني گردشگري (WTO) مستقر در مادريد اسپانيا نيز به عنوان ناظر و تسه... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، باستان‌شناسان در اين منطقه لايه‌هاي خاک سفال پخته شده و ستون‌هاي سنگي را يافتند که به ساختمان قلعه تانگ‌لانگ در هانوي شباهت زيادي داشت. "ترينه هوانگ هيپ"، سرپرست تيم کاوشگري منطقه، بر اين باور است که معماران اين اثر براي ساخت اين مجموعه از آجري قديمي استفاده کرده‌اند. زيرا قدمت اين آجرها به قرن 10-2 باز مي‌گردد و ح... ادامه »
13
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، برخي چالش‌ها مانند خشونت و ناامني در خيابان‌ها و بمب‌گذاري‌هاي نواحي مختلف پاکستان از طريق دولت اين کشور قابل کنترل نيست و دولت تنها با اختصاص بودجه لازم، بالابردن سطح دانش و آگاهي و توسعه مقاصد گردشگري کمک بزرگي به جذب و رونق اقتصاد کشور مي‌کند. در نمايشگاه گردشگري بين‌المللي پکن، "شاهد رافي"، دبير وزارت گردشگري پاکست... ادامه »
11
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، دولت ويتنام براي اجراي 10 پروژه احياي سنت‌ها، برپايي جشنواره‌ها و آموزش جوانان مبلغي معادل 43 هزار دلار در سال 2008 هزينه مي‌کند. کارشناسان سازمان جهاني يونسکو بر اين باورند، فرهنگ گانگ يکي از شاهکارهاي ميراث معنوي در ويتنام است. فرهنگ و تمدن گانگ يکي از بخش‌هاي اقليت قومي در ايالت قومي در ايالت‌هاي "لام دانگ جيالاي... ادامه »
11
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در ميان انبوه فستيوال‌ها و جشن‌هاي برگزاري شده آنچه بيش از همه مورد توجه گردشگران واقع شده جشن توسعه تابستانه شارجه است که از 19 ژوئن (29 خرداد) آغاز شده و تا 29 آگوست (7 شهريور) ادامه خواهد داشت. اين طرح که شامل ارائه تخفيف‌هاي بسيار زياد در مراکز خريد، هتل‌ها، مراکز تفريحي و فروش ويژه‌ فروشگاه‌هاي بزرگ شارجه است به ه... ادامه »
11
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "آنا پيرس" با اشاره به اينکه شکوه و عظمت اين آبشار در ميان ديگر جاذبه‌هاي طبيعي کانادا منحصربه‌فرد و همواره ميزبان گردشگران بسياري است، گفت: سايت‌هاي اختصاصي بسياري طراحي شده که همه آنها براي معرفي ويژگي‌هاي نياگارا فعاليت مي‌کنند و اين امکان فراهم شده تا گردشگران و خانواده‌ها عکس‌ها و تصاويري را که با دوربين‌هاي خود از ا... ادامه »
11
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، نمايشگاه سه روزه تجارت هند- اندونزي 2007 با حضور جمعي از صادرکنندگان، تاجران و کارشناسان هر دو کشور براي توسعه روابط و همکاري‌هاي تجاري گردشگري برپا مي‌شود. "ناورهاشارما"، سفير هند در اندونزي گفت: اين نمايشگاه فرصت خوبي براي پيشرفت 2 کشور است تا هر دو کشور به سود 10 ميليارد دلاري تا سال 2010 دست يابند. وي افزود: پس ... ادامه »
11
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "يالچين يولوکايا" سرپرست بخش تورگرداني سازمان گردشگري ازمير با اشاره به اينکه اين مرکز هر ساله ميزبان گردشگران مذهبي بسياري است، گفت: خانه مريم‌مقدس در منطقه سلجوق و کليساهاي ازمير و برگاما ازجمله مراکزي هستند که بسيار مورد توجه مسيحيان قرار دارند و با توجه به اينکه بخشي از هفت کليسايي که در انجيل به آنها اشاره شده به شما... ادامه »
11
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، چندي پيش مقامات ايتاليايي از موزه گتي درخواست کردند تا ميراثي همانند تنديس برنزي قهرمان ورزشي، "الهه آفروديت" با قدمت 300 سال پيش از ميلاد مسيح را به ايتاليا بازگردانند. براساس توافق هر دو طرف ميراث ايتاليا در ماه‌هاي آينده به موزه‌هاي اين کشور باز مي‌گردند. نکته جالب توجه در اين تفاهمنامه اين است که موزه گتي تنديس ... ادامه »
11
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، محققان و کاوشگران همواره در جستجوي بقاياي اجساد مردم اين منطقه بوده‌اند که ساليان پيش در اين ناحيه مي‌زيستند و با توجه به حدس و گمان‌هاي قبلي آنها کشف چنين گورستان باستاني موجب خرسندي آنها شد. اين گورستان در نزديکي منطقه دوچرخه‌سواري ايالت جينگان قرار داشت. در اين گورستان 47 تابوت در سه رديف به طور منظم در کنار هم ق... ادامه »
11
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "کوئيچيرو ماتسورا" مديرکل سازمان جهاني يونسکو با اشاره به اينکه در تاريخ 22 جولاي (31 تير) چهار گوريل که يکي از آنها به گونه گوريل‌هاي پشت نقره‌ايي تعلق دارد، کشته‌ شده‌اند، گفت: اين گوريل‌ها به تنها گونه‌هايي نادر هستند بلکه بخشي از ميراث و جاذبه‌هاي گردشگري اين کشور به شمار مي‌روند که نابودي آنها فاجعه‌اي بزرگ براي گردش... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين نمايشگاه که به‌عنوان "بازگشت به ايرلند" برگزار شده است، پوسترهاي رنگارنگي از "پائول هنري" هنرمند مشهور ايرلندي به نمايش درآمده است. باتوجه به اينکه از اوايل قرن گذشته گردشگري به پديده‌ايي عمومي و پرطرفدار تبديل شده است و پوسترهاي رنگارنگ و آگهي‌هاي تبليغاتي نقشي مؤثر در بازاريابي‌هاي گردشگري داشته، پيوسته بر شما... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، از آنجا که گردشگري از مهمترين و درآمدزاترين صنايع کشور قبرس به شمار مي‌رود و بيشترين درآمدهاي خارجي و فرصت‌هاي شغلي آن از طريق گردشگري تأمين مي‌شود دولت قبرس تمام توجه خود را به شناخت بيشتر زواياي پيچيده اين صنعت و ارزيابي‌ به فوايد حاصل از آن معطوف کرده است. براساس گزارش نشست اقتصاد جهاني سال 2007 در ميان کشورهاي فعال... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، نمايشگاه بزرگ لندن 16-12 نوامبر (25-21 آبان) در "داکلند" شرق لندن برپا مي‌شود. در همين راستا 5 نماينده از هر يک از کشور عضو انجمن آفريقاي‌شرقي 15 آگوست (24 مرداد) در نشستي به گفتگو پيرامون برگزاري نمايشگاه مي‌پردازند. "جيمز باهينگازا"، مدير گردشگري اوگاندا گفت: هدف از مشارکت در نمايشگاه‌هاي بزرگ تقويت گردشگري آفريقا... ادامه »
10
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين برنامه، حدود 60 کمپاني گردشگري، 30 خبرنگار و گزارشگر از آژانس‌هاي جديد و مقامات ارشد اداره گردشگري تايلند شرکت کردند. "دوانگ کوانگ‌کائو"، سرپرست نمايندگان اداره گردشگري در ايالت‌هاي مرکزي ويتنام گفت: هدف از اجراي نمايش جاده‌اي اعلام و معرفي اقدامات گردشگري سه ايالت مهم ويتنام و جذب گردشگران تايلندي است تا با تبا... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين جاده قديمي که براي نخستين بار در قرن سوم به آن اشاره شده، قديمي‌ترين جاده زيارتي اروپا است که از انگلستان تا ايتاليا ادامه داشت. نقشه اين جاده براي نخستين بار در سال 990 توسط "سيگريک سريوس" اسقف اعظم کاتوليک‌هاي کانتربري آماده شد تا به کمک آن زائران را به سمت روم، سانتياگو و حتي اورشليم هدايت کنند. "رومانيو برود... ادامه »
10
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، براساس گزارش‌هاي اعلام شده از سوي سازمان گردشگري لائوس در سال گذشته بيش از 2/1 ميليون گردشگر به اين سرزمين آمده‌اند که درآمدي حدود 172 ميليون دلار به همراه داشته است. "وانگ راتاناوونگ" قائم‌مقام سازمان گردشگري لائوس با اشاره به اينکه بعد از صنعت معادن، گردشگري دومين منبع درآمد آنها به شمار مي‌رود، گفت: با اجراي پروژه‌ه... ادامه »
صفحه 701 از 724ابتدا   قبلی   696  697  698  699  700  [701]  702  703  704  705  بعدی   انتها