دوشنبه 20 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

23
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، برپايي مراسم بزرگداشت روز بين‌المللي مردم بومي جهان فرصت مناسبي براي جوامع بين‌المللي ايجاد مي‌کند تا ميل و اشتياق بوميان جهان را در فعاليت‌هاي گوناگون نشان دهند. در همين راستا "کوچيرو ماتسورا"، دبير کل سازمان جهاني يونسکو در پيامي گفت: در راستاي انتقال سيستم دانش بومي بايد از ميراث معنوي محافظت صورت گيرد. به گفته و... ادامه »
23
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، کمپاني موتور جستجو گردشگري درماني ايرلند Revaheal thnetwork.com اعلام کرد: به تازگي حدود 100 نفر از مبتلايان به بيماري‌هاي دهان و دندان تقاضانامه اعزام به خارج براي پاره‌اي از معالجات را پر کرده‌اند. بيشترين و مهمترين مقاصد معالجه اين گروه را کشورهاي مجارستان، لهستان و ترکيه و در برخي موارد تايلند تشکيل مي‌دهد. گردش... ادامه »
23
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "راجرام" مدير گردشگري شوراي توسعه گردشگري منطقه تاميل‌نادو با اشاره به تهيه برنامه‌اي باعنوان "تاميل نادوي سحرانگيز" گفت: اين برنامه بخشي از پروژه‌هاي گردشگري منطقه تاميل‌نادو به‌شمار مي‌رود که به‌زودي با همکاري رسانه‌هاي بريتانيا، آسيا و شبکه‌هاي جهاني ديگري که در حوزه برنامه‌هاي جغرافيايي و حيات‌وحش فعاليت مي‌کنند به بر... ادامه »
23
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به منظور معرفي جاذبه‌ها و زيبايي‌هاي طبيعي کوهستان‌هاي هيماليا، سواحل آفتابي گوآ و ديگر بخش‌هاي گردشگري هند، وب‌سايت، Youtube.ccom گوگل اقدام به پخش تصاوير متنوعي از اين سرزمين خواهد کرد. "بانرجي" دبير گردشگري طرح "هندوستان اعجاب‌آور" در اين باره گفت: تاکنون 18 فيلم و تعداد قابل توجهي از عکس‌ها و تصاوير مربوط به جاذبه‌... ادامه »
23
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "هومر تليل" مدير پروژه باستان‌شناسي مناطق کويري، با اشاره به اينکه در نيمه قرن گذشته نمونه‌هاي ديگري از اين اسکلت‌ها کشف شد که ظاهراً بقايايي از گورستان‌هاي قبايل آپاچي و پيما است، گفت: در نزديکي محلي که در سال 1995 دو اسکلت ديگر کشف شد، نمونه‌هاي جديدي به دست آمده که به نظر مي‌رسد يکي از آنها متعلق به مردي حدود 20 تا 30 ... ادامه »
23
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، با توجه به اينکه شوراي گردشگري کنيا ميزان رشد درآمدهاي حاصل از اين بخش را در نيمه نخست سال 2007 حدود 26 درصد اعلام کرد و اين درآمدها از 402 ميليون دلار به 507 ميليون دلار افزايش يافت، سرمايه‌گذاران بسياري متوجه پتانسيل‌هاي نهفته اين سرزمين شدند. "دکتر اونگ‌آچينگ"، مدير اجرايي شبکه هتل‌هاي "کمنپسکي" در اين باره گفت: با ... ادامه »
23
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در سال‌هاي اخير، حملات تروريستي، شيوع بيماري سارس و سونامي موجب خسارت‌هاي عظيمي بر صنعت گردشگري اندونزي شده است، به طوري که در سال 2002 بيش از 200 نفر در هنگام عمليات بمبگذاري کشته شدند. هم اکنون بالي در حال ثبت ميزان مرگ و مير ناشي از ابتلا به بيماري آنفلو‌آنزاي مرغي روستاييان است. براساس آمار به دست آمده تاکنون يک... ادامه »
23
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "جکي فينچ" از محققان دانشگاه منچستر اعلام کرد: با کشف اين انگشت مصنوعي، نمونه قبلي که يک پاي مصنوعي متعلق به 300 سال قبل از ميلاد است، اهميت خود را از دست خواهد داد. وي با اشاره به اينکه اين انگشت متعلق به سال 600 تا 1000 پيش از ميلاد است، گفت: نمونه ديگري از يک انگشت مصنوعي بدون موميايي نيز در موزه بريتانيا نگهداري مي... ادامه »
23
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "ديويد تکشلشوي‌لي"، وزير منابع طبيعي و محيط زيست گرجستان، گفت: حدود يک ميليون لير براي بازسازي زيرساخت‌هاي گردشگري کشور هزينه مي‌شود. وي افزود: هتل ويلايي در خط مرزي منطقه ساخته خواهد شد، تا براي گردشگران شرايط مناسبي جهت استفاده از تسهيلات و مراکز تفريحي ايجاد شود. گفتني است بخشي از اين هزينه از طريق بانک جهاني تأمين ... ادامه »
23
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، تيم تحقيقاتي استادان دانشگاه منچستر و اکستر اعلام کردند، دانشجويان کالج کرالاي هندوستان حدود سال 1350 موفق به کشف هسته و محور اصلي تشکيل دهنده محاسبات رياضي شدند، علاوه بر آنکه پيش از همه توانسته بودند عدد "پي" را تا 17 رقم اعشار محاسبه کنند. به عقيده دانشمندان اين يافته‌ها توسط مسيوترهاي "يسوعي" که در قرن 15 به هند سف... ادامه »
23
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "حسن کاراکاس"، حاکم منطقه فتيه، گفت: پروژه ساختمان‌سازي در روستاي سرسبز و زيبايي کاياکوي با موفقيت به پايان رسيد. وي افزود: انتظار داريم وزارت گردشگري و فرهنگ از اين طرح حمايت کند تا شاهد حضور گردشگران بي‌شماري در اين منطقه باشيم. وي با اشاره به اينکه خانه‌هاي اين منطقه به تدريج بازسازي مي‌شوند تا شرايط رفاهي مناسبي... ادامه »
22
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، با ارائه امکانات جديد خطوط هواپيمايي خليج‌فارس، مسافران پروازهاي درجه 1 و 2 اين خطوط مي‌توانند در شهرهاي پاريس، فرانکفورت کوآلالامپور، بانکوک و مانيلا با استفاده از اتومبيل‌هاي تفريحي ليموزين ساعات خوشي را سپري کنند. به گفته مسئولان اين خطوط، مسافراني که به صورت گروهي و خانوادگي سفر مي‌کنند مي‌توانند از ماشين‌هاي سفري ... ادامه »
22
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "شيخ‌لبناالقيسمي" وزير اقتصاد امارات با اشاره به رشد 10 درصدي سرمايه‌گذاري‌هاي بخش گردشگري گفت: با توجه به عملکرد بسيار قوي مسئولان صنعت گردشگري دبي، هم‌اکنون اين بخش به يکي از اصلي‌ترين فاکتورهاي اقتصادي کشور تبديل شده است و با ايجاد بيش از 127 هزار فرصت شغلي جديد تحولي عظيم به‌وجود آورده است. وي افزود: انتظار داريم ت... ادامه »
22
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، وي روز گذشته ضمن ديدار با نمايندگان روماني و هيأت وزراي گردشگري، بازرگاني صنايع‌ اين کشور به بحث پيرامون راه‌هاي برقراري روابط مشترک قوي‌تر و جذب سرمايه‌گذاران رونمايي به دبي پرداخت. وي با اشاره به جسم صادرات و واردات غيرنفتي دو کشور در سال 2006 که بيش از 346/5 ميليون درهم امارات بود، گفت: هم اکنون بيش از 10 کمپاني روم... ادامه »
22
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، گزارش‌هاي رسيده‌ از هتل‌هاي 5 ستاره بحرين حاکي از خالي بودن ظرفيت آنها در طول تعطيلات تابستان است، اما در مقايسه با سال‌هاي گذشته وضعيتي رضايت‌بخش و اميدوارکننده مشاهده مي‌شود. "سيدني فورتون" مدير شبکه ارتباطي هتل‌هاي بحرين با اشاره به اينکه امسال شاهد حضور خانواده‌هاي بسياري از حوزه خليج‌فارس بوده‌ايم، گفت: هتل‌هاي لو... ادامه »
22
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين کاخ قلعه کاملا دست‌نخورده و سالم باقي مانده و نشان‌هاي شکوه و جلال دوره خود را به خوبي نگه داشته است. اين کاخ 630 ساله در ميان کوه‌هاي ناک سيونگ بنا شده است و به عنوان پناه‌گاهي براي مردم اطراف در زمان جنگ محسوب مي‌شد. اين کاخ قلعه با سنگ‌هاي سياه رنگ ساخته شده و پايه‌هاي ديوارهاي آن از سنگ‌هاي گرانيت است. کا... ادامه »
22
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مسئولان شبکه خبري سبا اعلام کردند: از نوامبر سال آينده با اجاره سالانه 3/1 ميليون دلار، اقدام به راه‌اندازي 4 شبکه تلويزيوني يمني خواهد کرد. در مرحله نخست اجراي اين طرح، سه شبکه به آموزش، گردشگري و جوانان اختصاص مي‌يابد و پس از آن شبکه چهارم را نامگذاري و راه‌اندازي مي‌کنند. "الزلاب" مدير شبکه همکاري‌هاي تلويزيوني و... ادامه »
22
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، هم اکنون مناطق گردشگري سواحل بلغارستان با بلاتکليفي رو‌به‌روست و با اينکه سرمايه‌گذاري‌هاي بسياري براي افزايش مکان‌هاي اقامتي و تخت‌هاي هتل‌هاي سواحل بلغارستان صورت گرفته است. همچنان بالا بودن قيمت‌ها مهمترين مسأله به شمار مي‌رود. "مارين نسچکو" سرپرست شوراي گردشگري وادنا در اين باره گفت: تاکنون ميليون‌ها دلار صرف ساخت ... ادامه »
22
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، پليس شهر بمبئي براي پيشبرد اهداف خود در راستاي بالا بردن سطح امنيت گردشگران اين شهر با دومين شرکت بزرگ سياحتي جهان، گروه کيونو قراردادي را منعقد کرده است. برخلاف آنچه اغلب رسانه‌هاي هندي مي‌نويسد گردشگري در هند و شهرهاي تاريخي آن چندان کار لذت‌بخشي نيز نيست زيرا وجود متکديان، آلودگي‌هاي محيطي و بيش از همه ناامن بودن ب... ادامه »
22
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، از 12 سال پيش تاکنون تايلند در فهرست مناطق ممنوع براي سفر عربستاني‌ها قرار دارد و هيچ پرواز مستقيمي از عربستان به سمت اين کشور وجود نداشته است، اما در سال گذشته حدود 9 هزار شهروند عربستاني تايلند به سفر کردند. با وجود آنکه از تابستان امسال محدوديت‌هاي سفر به تايلند بيشتر و ممنوعيت‌هاي بسياري براي سفر عربستاني‌ها به اين... ادامه »
صفحه 701 از 730ابتدا   قبلی   696  697  698  699  700  [701]  702  703  704  705  بعدی   انتها