شنبه 05 اسفند 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، سازمان گردشگري ملي ويتنام در ارزيابي‌هاي امسال خود با پيش‌بيني رشد 78 درصدي گردشگران تفريحي اين کشور اعلام کرد، 32 درصد از گردشگران خارجي سال گذشته را مسافران آسياي شمال‌شرق تشکيل مي‌دادند و تنها 16 درصد از آنها گردشگران اروپايي بودند. با توجه به بررسي‌هاي صورت گرفته، گردشگران روسي درآمدزاترين مسافران خارجي ويتنام به‌ش... ادامه »
05
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، براساس اين تفاهمنامه، مقامات خطوط هواپيمايي کره سرويس‌هاي هواپيمايي خود را به مقصد استراليا افزايش مي‌دهند، از سوي ديگر فرصت‌هاي مناسبي براي خطوط هواپيمايي استراليا به مقصد کره ايجاد مي‌شود. از اين پس هواپيماهاي کره با ظرفيت 8500 صندلي هر هفته به 4 مقصد بزرگ بريسبن سيدني، ملبورن و پرت سفر مي‌کنند و در مسير بازگشت نيز ا... ادامه »
05
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، دولت مصر با هدف تبديل اسکندريه به قطب گردشگري منطقه، تابستان امسال هتل تفريحي جديدي را در زمين‌هايي که حدود يک قرن پيش محل تفريح دوک‌هاي اتريشي و امراي مصري بود ساخت، علاوه بر آنکه سال گذشته از چند مرکز خريد بزرگ نيز بهره‌برداري کرد. "استفان کيلنگو" مدير هتل "چهارفصل سال استفانو" با اشاره به اينکه اسکندريه مدت‌ها است ک... ادامه »
05
چکیده: "محمد عبدالله" سرمايه گذار عربستاني در گفتگو با ميراث آريا(chtn) تصريح کرد: در کشور ايران فرصت‌هاي سرمايه گذاري بسياري خوبي وجود دارد و استفاده صحيح از اين فرصت‌ها موجب اشتغال زايي و رشد اقتصادي مي شود. وي اضافه کرد:ما قصد داريم همکاري خود را در زمينه گردشگري با سرمايه گذاران داخلي ايران افزايش دهيم،روابط اجتماعي عربستان با ايران بسيار گسترده اس... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مقامات موزه پکن بيش از 130 اثر هنري را از موزه لوور به امانت گرفته‌اند تا در معرض تماشاي مردم منطقه و گردشگران قرار دهند. اين آثار ارزشمند ميراث يونان باستان از قرن پنجم قبل از ميلاد تا قرن چهارم پس از ميلاد مسيح را در برگرفته است. بازديد از ميراث لوور فرصت مناسبي براي آشنايي گردشگران و ساکنان محلي پکن با فرهنگ و تم... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين هيأت به منظور توسعه زمينه‌هاي ارتباطي در حوزه گردشگري و تجارت و بهره‌گيري از تجربه‌هاي امارات، از بخش‌هاي مختلف دبي از جمله ترمينال دريايي دبي، جميرا و برج‌العرب ديدن کردند. "شيخ‌علي‌عبدالرحمن" مدير اجرايي مرکز بازاريابي گردشگري و تجاري دبي در ديدار با نمايندگان هنگ‌کنگ، توضيحات کاملي در مورد تجربه‌هاي گردشگري دبي،... ادامه »
05
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "لوي مواناواسا" گفت: جشن‌هاي آييني و سنتي زامبيا بخش اصلي فرهنگ و ميراث ناملموس ما به شمار مي‌رود که نسل به نسل و سينه به سينه در ميان مردم به وديعه گذاشته شده و حفظ و اجراي اين سنت‌ها نه تنها فرصتي براي معرفي ارزشمندي‌هاي اين سرزمين است، بلکه کودکان و نوجوانان را بيشتر با فرهنگ کشورشان آشنا مي‌کند. وي با تاکيد بر نقش ... ادامه »
05
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين راستا فيلم‌هاي مستند گردشگري، مجموعه‌هاي داستاني روز دنيا مثل هري پاتر، راز داوينچي و غرور و تعصب، در شبکه‌هاي مختلف تلويزيوني به نمايش در مي‌آيد که مورد استقبال شمار انبوهي از گردشگران واقع شده است و آنها را براي سفر به بريتانيا و ديدن نقاط خاصي ترغيب مي‌کند. پخش فيلم‌هاي معروف و هيجان آور در بريتانيا موجب افزا... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "پي‌جي‌چويان"، مدير شوراي تحقيقات تاريخي کرالا با اشاره به اينکه اين منطقه محل شهر باستاني "موزيريس" و يکي از قوي‌ترين مراکز و راه‌هاي تجاري بين يونان، يمن، شبه‌ جزيره اعراب و آسياي غربي بوده است، گفت: هم‌اکنون به‌دليل حفاري‌ها و ساخت و سازهايي که مردم محلي انجام مي‌دهند، خسارت‌هاي بسياري به اين منطقه تاريخي وارد شده است ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "خالد عيد"، مدير اجرايي سازمان توسعه جهاني دبي که سازماندهي اين نشست را به‌عهده دارد، با اشاره به اينکه توسعه تکنولوژي در جهان عرب و بررسي مشکلات موجود در اين حوزه در دستور کار اصلي نشست قرار دارد، گفت: جهان عرب نيازمند توسعه سيستم‌هاي دولتي و استفاده از تکنولوژي پيشرفته جهان در بخش‌هاي مختلف ازجمله، اقتصاد، گردشگري، سياس... ادامه »
05
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، ديوارهاي مشتعل المپيک باستاني يونان، روستاها و جنگل‌هاي اطراف را کاملا مورد تهديد قرار داده است. شبکه‌هاي مختلف تلويزيون از سرويس‌هاي اطفاي حريق تقاضاي کمک رساني کرده‌اند زيرا هنوز در 42 نقطه آتش‌سوزي مهار نشده و کنترل ناپذير است. بر اثر آتش سوزي در 3 روز گذشته حدود 56 نفر جان خود را از دست داده‌اند. شايان ذکر اس... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "راتور" گفت: با توجه به اينکه تعداد بسياري از مسئولان و دست‌اندرکاران بخش هتلداري بيشترين توجه خود را به گردشگران تجاري معطوف کرده‌اند و بخش زيادي از سرمايه آنها در زمينه‌هايي چون توسعه متروها و توسعه مناطق شهري هزينه مي‌شود، گردشگري داخلي و تفريحي به فراموشي سپرده شده است. وي افزود: هم‌اکنون بيش از يکصد هتل تجاري با س... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين جشنواره که به مدت دو روز در ملبورن برگزار شد مجموعه‌ايي از فيلم‌هاي کوتاه، مستند، ترس‌آور و نيز بخش جالب توجهي از فيلم‌هاي برتر سينماي مالزي به نمايش درآمد. جشنواره فيلم استراليا- مالزي با به نمايش گذاشتن داستان‌هاي از حماسه‌هاي تاريخي مالزي و نماهايي از زيبايي‌هاي اين کشور به‌طور غيرمستقيم سبب جذب بازديدکنندگان... ادامه »
04
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، دکتر "احمد مبارک المرقوس" مديرکل سازمان بهداشت و درمان ابوظبي با تاکيد بر نقش تاثيرگذار بخش خصوصي در معرفي و توسعه گردشگري درماني در خارج از مرزهاي امارات، گفت: امروز بيش از 55 درصد از مراقبت‌ها و فعاليت‌هاي بهداشت و درمان توسط دولت انجام مي‌شود که براي افزايش سطح فعاليت‌ها و جذب بيشتر سرمايه‌گذاري در اين بخش نيازمند حضور... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، "ويليام استيل" سرپرست تيم تحقيقاتي فلوريدا در اين باره گفت: هنگام عمليات حفاري کانال‌هاي منطقه دنداني متعلق به يکي از ماموت‌هاي باستاني کشف شد که همين امر کاوش‌هاي بعدي باستان‌شناسان و کشف بيش از 100 نمونه از استخوان‌هاي 10 هزار ساله ماموت‌ها را در پي داشت. وي ادامه داد هم اکنون در حال تجزيه و بررسي اين استخوان‌ها هست... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، موزه پنسيلوانيا حدود 2600 نمونه از عکس‌ها و مدارک تصويري ثبت شده توسط "اريک‌اشميت"،‌باستان‌شناسان حرفه‌اي آلمان و دو عکاس برجسته ديگر از روسيه که در ايران و در طول 10 سال فعاليت کرده‌اند را به نمايش مي‌گذارد. تصاوير و عکس‌هاي اين موزه نه تنها اهميت حفاري‌هاي صورت گرفته در "تپه حصار" ايران را به نمايش مي‌گذارد و اين منط... ادامه »
04
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "آمبيکا سوني" در اين باره گفت: از آنجا که مناطق بسياري در هندوستان وجود دارد که دسترسي به آنها از طريق جاده‌هاي زميني ممکن نيست براي رسيدن به اين مناطق طرحي را با عنوان "هليکوپترهاي گردشگري" آماده کرده‌ايم که تا 5 سال آينده به بهره‌برداري خواهد رسيد. وي ادامه داد: اين هليکوپترها که ظرفيت حمل 20 گردشگر رادارند مناطق کوه... ادامه »
04
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين نمايشگاه مجموعه‌اي از مهمترين آثار هنري و ديوار نگاره هاي کره‌اي مربوط به دوره کوگوريو حدود سال‌هاي 37 تا 668 پيش از ميلاد به نمايش گذاشته شده است که بر مضامين کليدي چون زندگي و جهان بيني دلالت دارد. در ميان اين آثار تصاويري از قديمي‌ترين و بزرگ‌ترين ديوار نگاره کشف شده در آرامگاه‌هاي کره‌اي‌ها که حدود 6 متر طول... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين نمايشگاه که در لندن برگزار مي‌شود نمايندگان و مسئولان فرهنگي ابوظبي و ديگر کشورهاي عربي حضور خواهند داشت. "شيخ‌محمد‌خليفه‌المزروئي"، مديرکل سازمان ميراث فرهنگي ابوظبي با اشاره به نقش مهم اين نمايشگاه در تقويت روابط فرهنگي بريتانيا و جهان عرب، گفت: حضور ناشران عرب سبب مي‌شود فرصت‌هاي بيشتري براي ترجمه آثار عربي ب... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "محمد قاسم"، مدير هيأت باستان‌شناسي موزه‌هاي يمن، موزه آثار موميايي "العلويلا" را به‌عنوان نخستين موزه محلي محافظت از آثار موميايي شده در جزيره عرب داير کرد. وي در اين مورد گفت: ساختمان اين موزه در منطقه العلويلا ايالت محوطه قرار گرفته است. آثار اين موزه به‌زودي در گالري‌هاي آن در معرض نمايش قرار مي‌گيرد. در ميان... ادامه »
صفحه 701 از 738ابتدا   قبلی   696  697  698  699  700  [701]  702  703  704  705  بعدی   انتها