دوشنبه 05 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين رويداد يک ماهه، از ميدان البياه باحضور 7 هزار مرد و زن داوطلب براي زيباسازي شهر آغاز شد. اين مرکز که در فهرست نهايي عربستان سعودي قرار گرفته، به مرکز ميراث جهاني يونسکو معرفي شده‌اند. برنامه مذکور بخشي از طرح‌هاي شهرداري منطقه براي افزايش سطح آگاهي مردم درباره محافظت از ميراث خود است. "سامي ناور" رئيس سازمان فره... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين جايزه در مرکز تجارت جهاني دبي و در کنفرانس جشنواره و استراتژي کارآمد اهدا شد. شيخ "ساليم بن‌اوضيت الشنفاري" مدير شهرستان دوفر و مدير اصلي جشنواره سلاله خاريف 2007، به سلطان عالي‌رتبه، وزير دولت و دولت دوفر، رسانه‌ها و مقامات ارشد براي تلاش و حضور باشکوه خود در برنامه خوش‌آمد گفت و از انها تشکر و قدرداني کرد. وي ... ادامه »
24
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين دانشگاه باستاني در حال حاضر تحت اجراي پروژه بازسازي است. پروژه بازسازي دانشگاه نالاندا با همکاري بسياري از کشورهاي آسياي شرقي مانند ژاپن و چين صورت مي‌گيرد. "منهومان سينگ" نخست‌وزير هندوستان، در اين باره گفت: اين دانشگاه يکي از باستاني‌ترين مراکز تعليمات بودا است و حضور کشورهاي آسياي شرقي در پروژه بسيار دلگرم کن... ادامه »
24
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، پروژه ساخت اين هتل با مشارکت کمپاني متعاهد دبي (DCC) صورت مي‌پذيرد. اين پروژه شامل ساخت يک هتل 51 طبقه و 4 طبقه زيرزمين با ارائه بهترين تسهيلات است. اين شرکت عربي که در سال 1975 کار خود را آغاز کرده است با حضور 24 هزار پرسنل در کشورهاي حوزه خليج فارس يکي از بزرگترين سرمايه‌گذاران عرب در زمينه ساخت زيربناهاي مهم و اس... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، تاکنون 98 درصد از فضا و غرفه‌هاي نمايشگاه صنايع هوايي دبي به کمپاني‌ها و سازمان‌ها، اجاره داده شده و همه شرکت‌کنندگان در فهرست انتظار قرار دارند. "آلسيون ولر" مدير نمايشگاه‌هاي هوايي گفت: واکنش به برپايي اين نمايشگاه بسيار عالي بوده است و تقاضا براي شرکت همچنان ادامه دارد. بي‌ترديد بخش بين‌المللي هوا- فضا و حتي بخش‌... ادامه »
24
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "جاناتان کلمس"، باستان‌شناس غير حرفه‌اي، هنگام جستجو و کاوش تونل مخفي در ناحيه پريديوکس عمارت اربابي اليزابت در پادستو موفق به کشف اين چشمه شد. وي به طور منظم همراه با تيم کاوشگري خود در اين منطقه فعاليت مي‌کند. وي افزود: ما بررسي‌هاي خود را از مدت‌ها پيش آغاز کرديم و موفق به کشف چشمه‌ قديمي شديم و شانس خوبي است که ... ادامه »
24
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، سه مجموعه‌دار غير قانوني روز چهارشنبه موفق به کشف 5 کوزه سکه به وزن 30 کيلوگرم در ويتنام شدند. در هفته گذشته و در همان مکان نيز يک کشاورز محلي قابلمه‌اي به وزن 20 کيلوگرم که پر از سکه‌هاي مسي بود را در شاليزار خود کشف کرد. بر يک طرف تمامي سکه‌هاي مکشوفه 4 حرف چيني حک شده و روي ديگر ساده باقي‌مانده است. "توان آنتو... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين دومين اکتشاف يراق‌‌آلات اسب در توکيو محسوب مي‌شود. نخستين کشف به دهه 1950 مربوط مي‌شد. متخصصان عقيده دارند اين مجموعه در نوع خود بي‌نظير بوده و با وجود گذشت زمان، کمترين آسيب به آن وارد شده است. گروه اکتشاف به سرپرستي "هيديچي ساکازوم" از دانشگاه ديسشو ژاپن موفق به يافت افسار اسب و اتصالاتي فلزي نيز شده است. اين ... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مرکز اطلاعات آب‌هاي گرم اعلام کرد: درحال‌حاضر حدود 390 مرکز در اندونزي و بالي وجود دارد و 21 مرکز آب‌ درماني نيز در حال توسعه است؛ به اين ترتيب سرعت جذب گردشگر از اين راه بسيار ايده‌آل پيش مي‌رود. حدود 52 درصد از مراکز آب درماني در هتل‌ها، مراکز تفريحي و مقاصد آب درماني و 42 درصد از آنها نيز در شهرها پراکنده‌اند. م... ادامه »
24
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، لوگو جديد نمايشگاه AIME با همکاري گسترده هيأت گردشگري و کنوانسيون ملبورن طراحي شد و انعکاس قدرت، تصاوير مدرن و موقعيت استراليا در ميان ساير کشورها است. "رزماري سما" مدير رويداد AIME گفت: لوگو جديد AIME و فعاليت‌هاي بازاريابي موجب مي‌شود اين نمايشگاه بي‌نظيرترين نمونه در منطقه باشد. وي افزود: لوگوها با استانداردهاي ب... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)،آمار نشان مي‌دهد در سال 2006 توليد محصولات داخلي امارات با رشد 6/8 درصدي مواجه بود. مقامات ابوظبي در جستجوي تنوع اقتصادي بيشتري هستند. امارات همه تلاش خود را به‌کار مي‌گيرد تا به يکي از قطب‌هاي فرهنگي، هنري، ورزشي مهم تبديل شود. در سال 2006 شمار هتل‌هاي ابوظبي تا 57 درصد افزايش يافت. " ناصربن‌بوتي‌بن امير" عضو هي... ادامه »
21
چکیده: محققان انجمن باستان‌شناسي ويتنام و موزه کائوبانگ اعلام کردند که اين پل حدود 75/4 متر ارتفاع و و 46/2 متر پهنا دارد که از سنگ‌هاي بسيار بزرگ ساخته شده و آنها را با عسل و آهک به يکديگر چسبانده‌اند. براساس نوشته‌هايي که بر روي سنگ‌هاي اين پل و ستون سنگي يادبود آن آمده، اين پل در فاصله سال‌هاي 1740 تا 1787 در دوره پادشاهي لي کاندهونگ ساخته و بعد در ... ادامه »
21
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "لامين ساهو" مدير سازمان گردشگري گامبيا در اين مورد گفت: سفر اين هيأت عاليرتبه، به دنبال سفر اخير کارشناسان گردشگري گامبيا براي آشنايي با بخش گردشگري غنا و همکاري با سازمان هواپيمايي و گردشگري آن صورت گرفت. وي افزود: در راستاي فعاليت‌هاي توسعه‌بخش، مدير اتاق صنايع‌ بازرگاني گامبيا نيز از غنا ديدن کرد. ساهو تصريح کرد... ادامه »
21
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، شهر کيوتو مجموعه قلعه بزرگ را هر سال 2 بار به بازديد عموم اختصاص مي‌داد يعني در فصل‌هاي بهار و پاييز گردشگران مجاز به بازديد از آن بودند اما سرويس‌ خدمات قلعه به مدت 5 سال از بيکار شدند زيرا جناح ورودي و صباح گوشوين به دليل زمين‌لرزه مقاومت چنداني ندارند نياز به مرمت و بازسازي دارند. هر دو صباح که توسط مقامات دولتي طرا... ادامه »
21
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، به گفته دانشمندان اين ماهي مرکب 250 کيلومتري بزرگترين نمونه يافت شده است که امروز قبل از انتقال آن براي مطالعه و کالبد شکافي، DNA و نمونه‌هايي از بدن اين جانور غول پيکر را براي بررسي و تحقيق جدا خواهند کرد. "جنيفر اسميت" از کارشناسان ارشد جانورشناسي موزه که سرپرستي تيم کشف کننده اين حيوان را به عهده داشته است، با اشاره... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، وي با اشاره به اينکه توجه و برقراري توازن و تعادل بين‌ سنت‌ها و مدرنيته يکي از مهمترين چالش‌هايي است که مسائل فرهنگي با آن مواجه است، گفت: به‌زودي منطقه اليمن شاهد گشايش مرکز هنري خواهد بود که شامل کارگاه‌هاي هنري، استوديوهاي ضبط، سالن‌هاي نمايش، سالن‌هاي آموزش تأتر و خطاطي، نمايشگاه‌هاي عکس و آثار هنري است. وي ادامه د... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، پروفسور "فوات سزگين"، که به ساخت مدل‌هاي کوچکي از اختراعات مهم پيرامون تاريخ اسلام مشغول بود در واقع موسس و بنيانگذار اين موزه محسوب مي‌شود. اين موزه که به نمايش 800 اثر مي‌پردازد در کاخ توپکاپي هاساهيرلار قرار دارد. "نوکت تيس"، رئيس شوراي تحقيقات تکنولو‍ژيکي و علمي ترکيه گفت: اين موزه نه تنها به دليل توسعه کشور ترک... ادامه »
21
چکیده: به‌ گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين روستا از سوي ايکس ايونگنو قبيله آسيايي مونس ساخته شد و در فاصله 30 کيلومتري غرب شهر هوانگ شان يکي از مقاصد پراهميت گردشگري روستاي نانکسي قرار گرفته است. اين روستا محل زندگي 700 نفر از 160 خانواده است.همه مردان و کودکان اين روستا داراي نام‌خانوادگي جين هستند که يکي از نام‌هاي سنتي است. اجداد و نياکان روستاييان براي... ادامه »
20
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، پروژه ساخت اين شهر که در فضايي حدود 2 کيلومتر مربع صورت مي‌گيرد بخشي از پروژه منطقه حفاظت شده بين‌المللي زيستي پانداها در منطقه چنگدو است. علاوه بر شهر پانداها اين منطقه شامل پارک اکولوژيستي با بيش از 100 هکتار خواهد بود که در کنار آن منطقه بزرگي براي پرورش آنها وجود دارد در بازديدکنندگان مي‌توانند اين خرس‌هاي زيبا را ... ادامه »
20
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، خطوط معين نقش بسته بر روي اين لوح که متعلق به سال 595 پيش از ميلاد است، براي نخستين بار است که کشف و معاني آن خوانده شده است و شواهدي را در اختيار کارشناسان قرار داده که مربوط به يکي از مقامات رسمي دربار بخت‌النصر پادشاه بابل است و نمونه‌هاي تاريخي موجود در کتاب ارميا را ثابت مي‌کند. اين لوح به نام يکي از کارمندان بابل... ادامه »
صفحه 701 از 714اولین   قبلی   696  697  698  699  700  [701]  702  703  704  705  بعدی   آخرین