یکشنبه 01 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

28
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين نشست چهار روزه که شامل برگزاري مجموعه‌ايي از کارگاه‌هاي آموزشي سمينارها و فعاليت‌هاي گروهي خواهد بود ميزبان بيش از 16 هزار عطار، گياه‌شناس و گياه‌پزشک از 14 کشور آسيا و اقيانوسيه است. اين رويداد که با هدف اشاعه توليدات گياهي برگزار مي‌شود، فرصتي بزرگ براي معرفي دستاوردهاي جديد و آشنايي شرکاء و همکاران اين بخش با اب... ادامه »
28
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين نمايشگاه ظروف سفالين مهمي از منطقه المشرف را شامل مي‌شود که قدمت آنها به 2400 تا 200 سال پيش از ميلاد باز مي‌گردد؛ همچنين آثاري از منطقه تال‌الشعيرات، متعلق به 2200-2000 سال پيش از ميلاد، و کاسه‌هاي گلي، بطري و کوزه‌هاي مختلف منطقه تال‌ساکا در گوشه ديگري از نمايشگاه به چشم مي‌خورد که قدمت آنها به روابط عصر برنز مي‌رسد... ادامه »
28
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN) "بالکريشنا شتي"، با اشاره به اينکه بحرين دروازه ورودي تجارت و بازرگاني به سمت حوزه خليج فارس و آفريقاي شمالي است، گفت: با افزايش اين روابط نه تنها سطح اقتصادي هند بالاتر خواهد رفت و به قطبي در خاورميانه تبديل مي‌شود، بلکه بحريني‌ها با استفاده از فرصت‌هاي موجود و جذب کمپاني‌هاي هنري و بهره‌گيري از ارتباط‌هاي حمل‌و‌نقل خود ب... ادامه »
28
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقشه‌برداري سه بعدي از کانال انگليس به‌وسيله ردياب صوتي، شواهد نشان مي‌دهد جريان سيل فاجعه‌آميزي سبب شکسته‌ شدن پل ارتباطي شده و بريتانيا و فرانسه به شکل امروزي پديد آمده‌اند. "فيليپ گيبارد" جغرافيدان دانشگاه کمبريج گفت: احتمالاً وقوع اين سيل يکي از مهيب‌ترين انواع آن بوده که تاکنون شناخته شده است. اين جريان سيل،... ادامه »
28
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، سازمان جهاني يونسکو با انتشار بيانيه‌اي نسبت به پايين بودن سطح سوادآموزي و آموزش در آفريقا هشدار داد. براساس بررسي‌هاي انجام شده از ميان 125 کشور تنها 47 کشور توانسته‌اند به اهداف آموزشي اين سازمان که براي ريشه‌کن کردن بي‌سوادي تا سال 2015 ارائه شده، دست يابند و يا به آن نزديک شوند و بيشتر آنها که آفريقا در رأس آنها قر... ادامه »
28
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، مقامات اسپانيا بر اين باورند در اين شيوه آشپزي روغن زيتون، ماهي و سبزيجات مختلف بايد به عنوان نخستين غذا در فهرست يونسکو براي جشنواره‌ها، آيين و رسوم، سنت‌ها و صنايع در سراسر جهان قرار گيرد. مواد غذايي همانند زيتون از بهترين انواع مواد در رژيم مواد غذايي هستند که تنها در اسپانيا با بهترين کيفيت يافت مي‌شوند. اسپانيا... ادامه »
28
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، با کشف اين درياچه قديمي اميد مي‌رود از درگيري‌هايي که دهه‌هاي متوالي سبب ناآرامي و شورش‌هاي بسياري بوده، کاسته شود؛ چرا که به‌دليل کمبود منابع آبي، در اين منطقه بارها جنگ‌هاي داخلي بسياري پيش آمده که يکي از آنها حدود 4 سال به‌طول انجاميد و سبب کشته شدن 200 هزار نفر و بي‌خانماني 5/2 ميليون نفر شد. "فاروق الباز" مدير مرک... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، براي نخستين‌بار آمريکا تجارت مجموعه‌هاي گسترده سکه را براي حمايت از ميراث فرهنگي کشوري ديگر محدود کرده، که در نوع خود تعجب‌انگيز است. براساس قانون جديد، واردات هرگونه سکه باستاني از قبرس منع مي‌شود، مگر اينکه با مسئولان و مجوز دولت اين کشور باشد. اين قانون پس از گفتگوي مقامات دو کشور در نشستي مبني بر توسعه محدوديت‌هاي ... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، حفاري اين منطقه که از سال 1987، آغاز شده بود، پس از دو سال فعاليت، با کشف اين موزاييک در شهر کلندريس در سال 1989 به دستاوردي بزرگ منتهي شد. کارشناسان قدمت اين موزاييک‌ را حدود 1500 سال تخمين‌زده و اعلام کردند تصاوير منحصربه‌فردي که روي آن وجود دارد، به‌دليل غيرمعمول بودن در هيچ کجاي دنيا ديده نشده و اين موزاييک تصويري ... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در ميان عتيقه‌هاي اين خيابان از سکه‌هاي تاريخي متعلق به دوران حکومت‌هاي باستاني تا کوزه‌هاي منقوش عتيقه و انواع شانه‌ها و کلاه‌هاي قديمي به چشم مي‌خورد. به گفته کارشناسان بيشتر اين اشيا که براي فروش عرضه مي‌شوند توسط رفتگران و ماموران جمع‌آوري زباله که اکنون به فروشندگان حرفه‌اي تبديل شده‌اند از اطراف رودخانه يافت شده ... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "کيم‌دانگ‌هون" شکايت‌نامه‌اي رسمي عليه اين پستاندار تنظيم کرد. وي ادعا دارد اين ميمونه از پنجره اتاق هتل وارد شده و عينک او را از صورتش برداشته است. "گوويندسينگ" مأمور تحقيق و بررسي اين پرونده گفت: جستجوي اين ميمون بسيار دشوار است، اما همه تلاش خود را براي يافتن اين حيوان خود سر و مزاحم به کار مي‌گيريم. هزاران ميمون... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، آمار سازمان جهاني گردشگري در سال 2006 نشان مي‌دهد، ميانگين درآمد حاصل از هر يک از گردشگران در اروپا به 600 يورو رسيد، در حالي که در اطراف جهان اين ميزان 650 يورو است. سال گذشته اين مزان در بلغارستان به 490 يورو رسيد که رشد چشمگيري را در سال 2007 با خود همراه داشته است. ميانگين قيمت اقامت در هتل 3 ستاره در ساحل درياي... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "گوکسين دومان" از اعضاي شوراي همکاري‌هاي خارجي اقتصادي ترکيه، با اشاره به اينکه بسياري از هتل‌هاي بزرگ و برجسته با تلاش گروه‌هاي هندي ساخته مي‌شود، گفت: از سال 1988 سازمان ويژه‌اي براي توسعه ارتباط‌هاي خارجي مالي، اقتصادي و صنايع ترکيه تأسيس شده که در تلاش است با ايجاد روابط تجاري بين‌المللي با ديگر کشورها، به رشد ترکيه و... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين مقامات با اشاره به اينکه شوراي امور خارجه کابينه بسته‌هاي پيشنهادي اقتصادي را در اولويت کار خود قرار داده‌‌اند که هنوز مشخص نيست تا قبل از رفتن رئيس‌جمهور چن‌شوي بيان تا ماه مي آينده به نتيجه برسد اعلام کردند، بحث پيرامون گردشگري ميان دو سرزمين براي گردشگري ميان دو سرزمين براي سال‌ها است که ادامه دارد و به نظر مي‌رسد ... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "جين پائول هرزوگ" رئيس شرکت هتل‌هاي هيلتون در خاورميانه و آفريقا گفت: جزيره عرب يکي از بازارهاي توسعه براي ما محسوب مي‌شود و ظرفيت‌هاي بسياري در منطقه هنوز سالم و دست نخورده است و راس الخيمه نمونه منحصربه‌فردي در اين منطقه است که ما درصدد ساخت 34 هتل در 5 سال آينده در آن هستيم. مرکز تفريحي هيلتون "ميناالعرب" سومين مستغ... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در طرح‌هاي ارائه شده براي برگزاري اين فستيوال فعاليت‌هاي رسانه‌اي بسيار گسترده‌اي به همراه انتشار بروشورهاي تبليغاتي و پخش آنها در اتوبوس‌ها و مراکز عمومي لندن صورت گرفته استدر اين فعاليت‌هاي تبليغاتي تصاوير بسياري بر روي اتوبوس‌هاي مرکز شهر نصب شده که با رنگ‌هايي بسيار شاد و جذاب به معرفي جاذبه‌هاي هندوستان مي‌پردازد، عل... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين پروژه که با حمايت‌هاي وزارت کار و شهرسازي بحرين و مدير کمپاني اسکان صورت گرفته است روز گذشته با حضور جمعي از مقامات دولتي و مديران اين کمپاني راه‌اندازي شد و ميزبان حضور مهمانان بسياري در کلوپ ساحلي ماناماي بحرين بود. با راه‌اندازي اين لنج‌مسافربري شمار اين نوع وسايل نقليه آبي کمپاني اسکان به 12 عدد رسيد. "فهيم‌... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين کنفرانس با همکاري (UNEP) برنامه محيط زيست سازمان ملل و حمايت از سوي (WEF) کنگره اقتصادي جهان برپا مي‌شود. "فرانچسکو فرانجيالي" دبير کل سازمان جهاني گردشگري، گفت: نشست بين‌المللي داووس و نشست وزراي لندن گام مهمي براي تحقيق و بررسي مقياس‌هاي مختلف در زمينه گردشگري است تا اين صنعت با رونق خود پاسخي براي چالش‌هاي تغيير... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين کشف که حلقه گمشده مطالعات و بررسي‌هاي باستان‌شناسان درباره بريتانيايي‌هاي رومي به‌شمار مي‌رود سبب شده بعد از سال‌ها که فلزشناسان در اطراف لينکولن شاير به حفاري پرداخته و حلقه‌هايي با عبارات اسرارآميزي چون TOT را کشف کرده‌اند اکنون به دستاوردهاي تازه دست يابند. آدام دئوبني، از کارشناسان اداره باستان‌شناسي منطقه با ا... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در 20 سال گذشته سفر به چين نه تنها بسيار لذت‌بخش بوده بلکه بخشي از زندگي مسافران محسوب مي‌شده است. در سال‌هاي اخير صنعت گردشگري در چين بخش‌هاي اقتصادي را پوشش داده و موجب ايجاد شغل‌هاي متعددي شده است. چين در سال 2006 ميزبان 129 ميليون گردشگر خارجي و 3/1 ميليارد گردشگر داخلي بود که به‌طور کلي مبلغي معادل 5/893 ميليار... ادامه »
صفحه 702 از 718ابتدا   قبلی   697  698  699  700  701  [702]  703  704  705  706  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری