یکشنبه 28 آبان 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

15
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، شاهين اروپايي پرنده مهاجر بزرگي است که در نواحي آسياي مرکزي يافت مي‌شود. اين پرندگان از شرق اروپا وارد آسيا شده‌اند. در بخشي از قزاقستان با استفاده از شاهين‌ها عقاب‌ها را به دام مي‌اندازند به شيوه‌اي که شاهين به عنوان پرنده طعمه‌ عقاب در قفس قرار مي‌گيرد و مالکان زمين و مزارع کوهستان‌هاي خارج از منطقه آلماتي از آنها مر... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "باسيل مارامبا" وزير صنايع و بازرگاني تانزانيا گفت: باهدف ايجاد تنوع و پيشرفت در اين بخش و افزايش درآمدهاي حاصل از آن در نشست بين‌المللي امسال لنکاوي حضور يافته‌اند تا با استفاده از تجربه‌هاي همتايان مالزيايي خود تحولي در بخش کشاورزي و گردشگري ايجاد کنند. وي افزود: با توجه به اينکه حدود 80 درصد از ساکنان تانزانيا در فض... ادامه »
15
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "بدر عبدالنور اهلي" مدير منطقه‌اي خطوط امارات در تانزانيا، در اين باره گفت: اين پروازها از 28 اکتبر آغاز مي‌شود و شامل شش پرواز بين دبي و احمدآباد هندوستان خواهد بود. وي با اشاره به استفاده از هواپيماهاي جديد ايرباس و بوئينگ 777 گفت: پروازهاي احمدآباد – دبي حدود سه ساعت به طول مي‌انجامد که ظرفيت جابه‌جايي بيش از 1500 م... ادامه »
15
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "سابياساچي موخرجي"، مدير موزه گفت: اثر شمشير داموکلس" در ميان 50 هزار اثر و مصنوعات ديگر موزه بسيار ارزشمند است. در سال 2004 ريچارد اسپير از دانشگاه مريلند از ميراث اروپايي نمايشگاه بازديد کرد. وي بر اين باور بود که رنگ روغن به کار رفته در اين اثر آن را به يکي از شاهکارهاي هندي تبديل کرده است. به تازگي ريچارد اسپ... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "دکتر جمال" وزير فرهنگ پاکستان با اشاره به اينکه هدف از برپايي اين موزه به تصوير کشيدن نقش رهبران آزادي‌خواهي همچون "محمدعلي جناح" و "علامه اقبال" است، گفت: اين موزه نه تنها به معرفي قهرمانان ملي که زندگي خود را فداي آينده کشور کردند مي‌پردازد، بلکه تصويري از چهره فرهنگي پاکستان را در دوره‌هاي متفاوت سياسي به نمايش مي‌گذا... ادامه »
15
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "سيف‌الدين فقير" با اشاره به تلاش‌هاي بسياري که براي جلب حمايت‌هاي دولت انجام شده است، گفت: هدف احياي سيستم‌هاي مبادله پاياپاي عهد باستان، بازي‌هاي کهن و به نمايش گذاشتن پول‌هاي رايج آن دوره است. وي افزود: با توجه به نقش و اهميت بالاي اين ارزش‌ها در معرفي داستان‌هايي از نسل کهن اين سرزمين و آداب و رسوم آن، مي‌کوشيم باز... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "حيران‌کوري" بر اين باور است که صنعت گردشگري در گذشته شرايط بحراني بسياري را پشت سرگذاشته و هم‌اکنون خلاقيت بازارهاي گردشگري موجب رونق اين بخش شده است. "رنتون دوالويس"، مدير هيأت گردشگري سليون نيز گفت: شرکت هتل‌هاي زنجيره‌اي "جت وينگ" پروژه‌هاي بسياري را رهبري و شرايط مناسب شغلي را براي جوانان فراهم مي‌کند. شرکت جت ... ادامه »
15
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "الن کولين"، از دانشگاه علوم زمين‌شناسي و محيط زيست آدلايد، گفت: اين صخره‌ها چشم‌انداز منحصربه‌فردي را از الگوهاي آب و هوايي 600 ميليون سال پيش فراهم مي‌کنند. وي افزود: صخره‌هاي پاييني رشته کوه اينوراما کريک در دامنه فيليندر استراليا در نزديکي خط استوا قرار دارند و شواهد مهمي از تغييرات شرايط آب و هوايي براي دانشمندان ... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)،سازمان گردشگري هند اعلام کرد، حوزه خاورميانه از مهمترين بازارهاي گردشگري هندوستان به‌شمار مي‌رود که با توجه به همزمان بودن فصل تعطيلات کشورهاي خاورميانه و فصل بارندگي‌هاي موسمي هند، گردشگران بسياري در اين فاصله زماني به هندوستان سفر مي‌کنند. "راديکاشاستري" مدير يکي از شرکت‌هاي گردشگري هند در اين باره گفت: هند نزديکترين ... ادامه »
15
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "ايمان ساسيتپو عمر" مدير بنياد چاپ باتيک اندونزي با اشاره به اينکه اين هفته فرهنگي در شهر پکالونگان در جاواي مرکزي برگزار مي‌شود، گفت: چاپ مومي از توليدات سنتي اندونزي به شمار مي‌رود و در راستاي نشست‌هايي که با نمايندگان يونسکو داشته‌ايم اعضاي اين سازمات از هنر چاپ مومي اندونزي به عنوان نمادي از فرهنگ اين کشور حمايت مي‌کن... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، جشنواره سلاله خاريف يکي از رويدادهاي مهم بود که در "دوفه" بر پا شد. در اين جشنواره برنامه‌هاي فرهنگي، اقدامات توسعه گردشگري و فعاليت‌هاي سرگرم‌کننده جالبي اجرا شد. "منطقه دوفر" يکي از مهمترين نواحي جذب گردشگران است، به‌خصوص در فصل پاييز زماني که دماي هوا حدود 22-15 درجه سيلسيوس است شمار بسياري از گردشگران اين منطقه ... ادامه »
14
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، از آنجا که تصوير پارتنون که از ميان ديوارهاي شيشه‌اي و بتوني اين موزه نمايان است با وجود دو ساختمان بزرگ اطراف آن بين مي‌رود، طرح تخريب اين بناها که به عقيده برخي منتقدان قرباني کردن گنجينه‌هاي مدرن يونان براي به نمايش گذاشتن تاريخ باستان آن است بحث‌هاي جنجالي را به وجود آورده است. يکي از اين ساختمان‌ها بنايي از مرمر ص... ادامه »
14
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "جک ميلير"، مدير دپارتمان خارجي ميراث فرهنگي لهستان گفت: اميدواريم به‌زودي به راه‌حل مثبتي درباره ميراث باستاني موجود برسيم. ميلير با اشاره به اينکه هنوز فهرست اشياي لهستاني در کشورهاي ديگر جهان تکميل نشده است، افزود:در هنگام جنگ و تغييرات قلمروهاي مرزهاي اروپايي اين اشيا به سرقت رفت و يا به‌طور غيرقانوني از کشور خارج ... ادامه »
14
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "سعدالله آقا غلا" در نشست سالانه اتاق گردشگري منطقه شمال ضمن تاکيد بر اهميت توسعه منابع جديد گردشگري در سوريه، از وزراي اين بخش خواست نسبت به گردشگري داخلي و حوزه عرب توجه بيشتري نشان دهند و نقش خود را معرفي تمدن کهن اين سرزمين پررنگ‌تر کنند. وي در ادامه با اشاره به ضرورت افزايش آموزش در حوزه گردشگري و بازسازي و مرمت آ... ادامه »
14
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين جشنواره چهار روزه برنامه‌هاي فرهنگي، هنري و فعاليت‌هاي گردشگري همانند رقابت‌هاي گوناگون بازاريابي را در برگرفت و هدف از برپايي آن پررنگ‌سازي دهامار به‌عنوان يکي از مقاصد گردشگري و ايجاد پايگاه اطلاع‌رساني پيرامون نقاط تاريخي و باستاني است. وزير فرهنگ و گردشگري اداره فرهنگي و سازمان انجمن داخلي يمن در اين جشنواره ش... ادامه »
14
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، برپايي اين نمايشگاه موجب توسعه روابط عمومي تجاري ميان اردن و سوريه مي‌شود. "محمد عمرالبوني"، مدير اجرايي کمپاني مري، پايگاه تجاري سوريه گفت: شرکت‌کنندگان در جستجوي نمايندگاني براي محصولات خود در اردن و تقويت روابط تجاري با بازرگانان هستند. "مونتر تميمي" مديرکل شرکت بازرگاني تميمي در سوريه خاطرنشان کرد: اين نمايشگاه ... ادامه »
14
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، تاکنون نمايشگاه‌هاي بسياري در شهرهاي مختلف آثار به‌جا مانده از اين کشتي را توسط شرکت نگهدارنده آنها به نمايش گذاشته که هر کدام با اشيايي متفاوت جاذبه و کششي خاص را به همراه داشته‌اند. در نمايشگاه امسال موزه ويکتوريا نه تنها اشياي جالب توجهي ازجمله تصاوير صندلي‌هاي تاشو و راحتي و فرشته‌هايي که در کنار پلکان‌هاي بخش درجه... ادامه »
14
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مسئولان گردشگري اکراين اعلام کردند: به‌دليل پايين بودن سطح کيفي زيرساختارهاي گردشگري و نبود هتل‌هاي مناسب، هم‌اکنون ميزان خروج گردشگران از اين کشور بسيار بيشتر از سطح ورود آنهاست. "الکسي توگاي" مديرکل يکي از کمپاني‌هاي خدمات مسافرتي کيفي، با اشاره به کمبود مکان‌هاي اقامتي و دفاتر خدمات گردشگري کارآمد که سبب بروز مشکلات... ادامه »
14
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در مرحله نخست، ارزيابي ميزان تغييرات دماي هوا در هواپيما صورت مي‌گيرد و سپس بررسي‌هاي تکنيکي به عنوان بخشي از فعاليت شرکت هواپيماي "سوپر جامبو 380 A" در سال 2008 انجام مي‌شود. سال گذشته شرکت هواپيمايي ايرباس در خاورميانه و آفريقا شرايط تغيير هوا را در هواپيماهاي خود بررسي کرد. دو پرواز کاملا ارزيابي شده از طريق خلبا... ادامه »
14
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اعضاي حاضر در اين نشست با به تصوير کشيدن تاثيرات شيوع اين بيماري در حوزه آسيا و اقيانوسيه، به بحث پيرامون نقش دپارتمان‌ها، صنايع‌گردشگري، دولتمردان، اعضاي سازمان‌هاي بين‌المللي و حتي گردشگران در کنترل اين وضعيت پرداختند. "سپتا نيرواندار" دبير کل وزارت فرهنگ و گردشگري اندونزي با تاکيد بر اهميت همکاري‌هاي بين‌المللي و فع... ادامه »
صفحه 702 از 727ابتدا   قبلی   697  698  699  700  701  [702]  703  704  705  706  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری
طالبیان در بازدید از آثار تاریخی کرمانشاه تأکید کرد

آغاز مرمت و حفاظت اضطراری بناهای تاریخی آسیب‌دیده از زلزله‌ /آثار تاریخی ثروت هویتی مردم منطقه است

آغاز مرمت و حفاظت اضطراری بناهای تاریخی آسیب‌دیده از زلزله‌ /آثار تاریخی ثروت هویتی مردم منطقه است

معاون میراث‌فرهنگی کشور با سفر به استان کرمانشاه از آثار تاریخی آسیب‌دیده در شهرستان‌های سرپل ذ...