ﺳﻪشنبه 04 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين طرح‌ها شامل برنامه توسعه گردشگري فيجي در فاصله سال‌هاي 2007 تا 2016، فعاليت‌هاي چرخشي و متناوب از سال 2007 تا 2009 و چهار استراتژي منطقه‌اي است که به‌منظور فراهم کردن گردشگري پايدار در اين سرزمين به‌کار گرفته خواهد شد. "برنادت گانيلائو"،‌ وزير کار، صنايع و گردشگري فيجي با اشاره به اينکه، اين طرح‌ها شامل بخش هاي توس... ادامه »
03
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين نسخه‌ خطي در شهر استاراياراسا در ناحيه نووگورود يافت شد و قدمت آن به قرن 14 باز مي‌گردد. باستان‌شناسان هنگام تحقيق و بررسي منطقه در ماه جولاي متوجه اين نسخه شدند. محتويات اين نسخه اطلاعاتي درباره مجموعه‌هاي نمکي و پيامي از دوران گذشته است. بنابراين گزارش نمک در اين منطقه کاربرد فراوان دارد و بسياري از ساکنان منط... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، شهر تاريخي اسکندريه در سال 332 پيش از ميلاد به دستور اسکندر مقدوني ساخته شد و به‌دليل وجود کتابخانه بزرگ اسکندريه و فانوس بزرگ اسکندريه که جزيي از عجايب هفتگانه جهان به‌شمار مي‌رود از شهرت بسياري برخوردار است. باستان‌شناسان با حفاري بندر اسکندريه موفق به کشف 7 مسير زيرآبي که ظاهراً براي جمع‌آوري فاضلاب به‌کار مي‌رفته ش... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، گروهي از صنعتگران در کارگاه کوچک شهر تفليس با استفاده از تکنيک‌هاي باستاني اسلحه‌هاي سنتي مي‌سازند. "تماز جلاگانيا"، يکي از اين صنعتگران با بهره‌مندي از تکنيک‌هاي صدها سال پيش و براي زنده نگاهداشتن سنت‌هاي باستاني صنعتگران قديمي، به طراحي آثار نقره‌اي، طلايي و چرمي در قالب‌هاي کلاسيک‌ همانند خنجر، تفنگ و شمشير مي‌پرداز... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، دلار به عنوان پول رايج در بسياري از کشورها دستخوش تغييراتي شده که صنعت گردشگري اروپا را تحت تاثير قرار مي‌دهد و گردشگران از اين موضوع رنج مي‌برند. گردشگران در کشورهايي که واحد پول آنها دلار و يورو است در هنگام خريد اجناس و کالاهاي موردنياز خود به دليل تغييرات محسوس نرخ دلار با مشکلات بسياري مواجه مي‌شوند. کارشناسان... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "توفيق تميم"، قائم مقام مجموعه هتل‌هاي زنجيره‌اي موفنبيک در خاورميانه با اشاره به اينکه افزايش شمار اتاق‌هاي هتل‌ها سبب ايجاد تعادلي بين بازار عرضه و تقاضا مي‌شود، افزود: با وجود اين عملکرد مثبت هنوز نتوانسته‌ايم بين شمار اتاق‌ها و قيمت‌هاي موجود سازگاري ايجاد کنيم و اميدواريم به‌زودي با سامان بخشيدن به وضعيت موجود تعادلي... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، با اينکه دولت پرو در سال 2004 نسبت به تصميم اين مجموعه‌دار نظر مساعد نشان داده و اجازه چنين کاري صادر شده بود، مراحل تصميم‌گيري پيرامون چگونگي حمل و انتقال اين آثار به پرو بيش از 2 سال به طول انجاميد. در ميان اين آثار و قطعات ارزشمند تاريخي که به صورت غيرقانوني از خاک پرو خارج شده‌اند، آثار منحصربه‌فردي همچون، ماسک مس... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، هر ساله اين نوع جشنواره‌هاي غذايي در رستوران‌هاي منطقه برپا مي‌شود که معمولا در دوره موسمي موجب رقابت هتلداران و صاحبان رستوران‌ها با يکديگر مي‌شود و رشد اقتصادي بزرگي را نيز به همراه دارد. "سونيل نايار" سرآشپز هتل مرمايد در کرالا گفت: جشنواره غذاهاي موسمي در سال گذشته موجب جذب گردشگران بسياري به منطقه شد و از سوي مشت... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، در راستاي اين اقدام و تلاش‌هاي شرکت‌هاي مختلف دولتي و خصوصي که براي توسعه صنايع‌دستي منطقه کرالا صورت گرفته است، فستيوال خريدي با هزينه 15 ميليون روپيه در منطقه برگزار خواهد شد. هدف از برگزاري اين جشنواره فراهم کردن شرايطي آسان براي فروش مستقيم صنايع‌دستي منطقه و ايجاد فرصت‌هاي شغلي براي صنعتگران اعلام شده است. موس... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، براساس آمار به دست آمده حدود 9/4 ميليون گردشگر در اين مدت از سنگاپور بازديد کردند و درآمد حاصل از گردشگري اين کشور مبلغي معادل 2/4 ميليارد دلار تخمين‌زده شد. از سوي ديگر عملکرد هتلداران به‌عنوان بخش مهمي از صنعت گردشگري بسيار مطلوب بود و موجب بزرگترين رويداد گردشگري طي سال‌هاي اخير شد. "ليم نئوچيان"، مدير اجرايي و ق... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، پخش اين برنامه گام محکمي براي توسعه بازارهاي گردشگري و نقاط جذب کشور تانزانيا است. "جومان ماگمبي" وزير گردشگري و منابع طبيعي تانزانيا با تشويق منابع خبري و اطلاع‌رساني به فعال‌سازي هر چه بيشتر بخش گردشگري، گفت: تبليغات با کيفيت مطلوب در رسانه‌ها موجب معرفي منابع طبيعي متنوع همانند حيات‌وحش به گردشگران مي‌شود. ماگمبي... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، بنگل‌پيج، قائم‌مقام مديريت مالي خطوط هواپيمايي امارات در انجمن بين‌المللي گردشگري، تجارت، نشست‌ها و نمايشگاه‌هاي ملي مستقر در بوستون با اشاره به اينکه با کمک هواپيماها و امکانات و تجهيزات و سرويس‌دهي‌هاي جديد، خطوط هواپيمايي امارات مي‌کوشد تا به بهترين وجه در بازار شناخته شده و به بالاترين سطوح استانداردهاي جهاني به ارتقا... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين نشست به نقش گردشگري در فقرزدايي و رفع مشکل بيکاري و ايجاد موقعيت‌هاي شغلي و دستاوردهاي اقتصادي و اجتماعي در سطوح جهاني اشاره شد. شرکت‌کنندگان در اين نشست نياز به حمايت کشورهاي درحال توسعه تأکيد کردند و اعلام کردند اين کشور به صادرات محصولات گردشگري بايد مجهز شوند و بخش حمل و نقل هوايي خود را توسعه بخشند. در ا... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، مارتينوس ون اسچالويک وزير گردشگري و امورات زيست‌محيطي با اشاره به کنفرانس ملي انجمن آفريقاي جنوبي براي صنايع کنفرانس در کليپ تون گفت: دپارتمان وي به همکاري با دپارتمان امنيت در هنگام اجراي امنيت گردشگري ملي و استراتژي آگاهانه مي‌پردازد. هدف اصلي ايجاد و احدهاي سفارت‌خانه گردشگري در اداره‌هاي پليس و به کارگيري افراد متخصص ... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين شهر در نيمه دوم سال 2007 ميزبان برگزاري کنفرانس‌هاي بين‌المللي بزرگي از جکله پنجاه و هشتمين نشست سالانه انجمن اروپايي توليدات حيواني در ماه آگوست، بيست و يکمين نشست جهاني فدراسيون حفاظت از پارک‌ها در ماه سپتامبر، دهمين نشست سالانه جامعه بين‌المللي کنگره اروپا پيرامون تحقيقات و نتايج داروسازي در ماه اکتبر خواهد بود. ... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين ميان به همراه منطقه حفاظت شده فوق پارک‌ حيات‌وحش کانچنجونگا در منطقه سيکيم و منطقه حفاظت شده نامدافا در آروناچال پراداش نيز خود را آماده مي‌کنند تا براي ورود به فهرست ميراث جهاني انتخاب شوند که مراحل معرفي اين مناطق براي ورود به فهرست اوليه ميراث جهاني يونسکو از 15 مارس سال گذشته آغاز و مدارک آن ارائه شده است. د... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در برنامه‌هايي در نظر گرفته شده حدود 50 دهکده گردشگري در نقاط مختلف اين استان در نظر گرفته شده که جزئي از پروژه توسعه گردشگري روستايي خواهند بود که از اين تعداد 16 روستا در دره کشمير، 4 نمونه در منطقه لاداخ و 20 روستاي ديگر نيز در جامو واقع شده‌اند. سرمه حفيظ دپارتمان گردشگري کشمير با اشاره به اينکه مهمترين هدف آنها از... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، آفريقا گفت هم‌اکنون زمان اين است که رهبران مذاهب سنتي، اسلام و مسيحيت گردهم آيند و به آموزش اعضا خود براي حمايت همه جانبه از فرهنگ کشور بپردازند. در همين راستا جشنواره فرهنگي مدارس ابتدايي در منطقه بر پا شد. در اين جشنواره افراد مختلفي از نواحي اجيسوجوابن، آسانته- اکيم از شمال و جنوب و سکلر و بوسومتو از شرق کشور شرکت ک... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، با همکاري گروه کارشناسي، محققان در جستجوي ميراث باستاني خود از ساير کشورهاست. اين افراد روانه موزه بادوئا شدند جايي که ميراث باستاني در آن محافظت مي‌شد. اين ميراث شامل 2000 سکه باستاني و مصنوعات ارزشمند ديگر بود که حدود 2 سال پيش از 2 سارق بلغاري توقيف ضبط شد و در موزه قرار گرفت. اين گزارش حاکي است پس از 2 سال گف... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "فرناندو سامبانا"، افزود: اين پروژه بايد با حمايت مالي و کنترل از سوي صندوق گردشگري ملي صورت گيرد و هدف از اجراي اين برنامه توسعه گردشگري در مناطق دورافتاده موزامبيک است که از نظر کيفيت بسيار نامنطلوب هستند. وي تصريح کرد: در 11 ايالت مبلغي معادل 55 ميليون دلار سرمايه‌گذاري مي‌کنيم تا در نهايت 3 هتل با کيفيت ايده‌آل در ... ادامه »
صفحه 703 از 723ابتدا   قبلی   698  699  700  701  702  [703]  704  705  706  707  بعدی   انتها