یکشنبه 01 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين جايزه به مرکز امور آموزشي کانون، لانگ شنگ اقليت قومي ايالت خودمختار در ناحيه روستايي و کوهستاني شمال شرق منطقه گوانگسي ژوانگ قرار دارد. اين منطقه داراي جمعيت وسيع قومي است و زنان آن از ميزان تحصيلات و سواد خوبي برخوردار هستند. اين مرکز سيستم آموزشي روستايي منحصربه‌فردي دارد که از شرايط بهداشتي ايده‌آل برخوردار ا... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، روز گذشته در نشستي رئيس‌جمهور ترکمنستان براي سازمان جهاني يونسکو سفير دائمي تعيين کرد تا به‌عنوان نماينده دائمي به امور مختلف در راستاي توسعه ميراث فرهنگي رسيدگي کند. در همين راستا اسنادي توسط سران دولتي به امضا رسيد که جزئيات اين تفاهمنامه در روزنامه مرکزي ترکمنستان چاپ و منتشر شد. M/R/109
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين نمايشگاه که در دو طبقه ساخته شده است، در حقيقت دربرگيرنده طرح‌هاي ساخته شده و نشده "زها حديد" معماي عراقي الاصل بريتانياي است که هم اکنون از اساتيد دانشگاه هنرهاي زيباي وين به شمار مي‌رود. در طبقه اول اين نمايشگاه طرح‌هاي معماري ساخته نشده حديد از جمله خانه اپراي خليج کارديف وجود دارد که علاوه بر آن طرح پروژه ساخت ... ادامه »
26
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در مراسم گشايش اين فستيوال، ستاره‌هاي برجسته ورزشي از رشته‌هاي مختلف دو و ميداني و ديگر رشته‌ها حضور داشتند. اين فستيوال که باعنوان "مشارکت، حضور و تحقق" کار خود را آغاز کرده است، مجموعه‌هايي از پرهيجان‌ترين فعاليت‌‌هاي ورزشي ستارگان را به نمايش مي‌گذارد، ضمن آنکه برنامه‌هاي مختلفي نظير نمايش‌هاي کمدي و موسيقي نيز برگز... ادامه »
26
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، نمايش جاده‌اي در شهرهاي آرونگاباد، ناگپور، بهوپال و ايندور برپا مي‌شود. هدف از برپايي اين نمايشگاه اطلاع‌رساني به آژانس‌ها و مديران تورها پيرامون رويدادهاي آينده و معرفي محصولات گردشگري است تا 6 ماه دوم در سال گردشگري مالزي، تعداد گردشگران منطقه افزايش يابد. هند يکي از بازارهاي مهم براي مالزي به‌شمار مي‌آيد و همکاري... ادامه »
26
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، سازمان جهاني يونسکو علت نگراني خود را افزايش ساختمان‌هاي مدرن چيني توصيف کرد. "کيانگباگسانگ" که 19 سال است مديريت کاخ را برعهده دارد، گفت: بايد ببينيد تا باور کنيد. ما اميدواريم تا مقامات يونسکو براي بررسي بر اين مکان سفر کنند زيرا نتيجه‌گيري بدون بررسي و تحقيق بي‌مفهوم است. يکسال پس از مرمت و گشايش کاخ، خطوط قطار ک... ادامه »
26
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين درخواست، که از مهمترين مداخله‌هاي سازمان يونسکو به شمار مي‌رود، بسياري از کارشناسان حفظ و احياي آثار تاريخي اعلام کرده‌اند، ساخت اين آسمان‌خراش‌ سبب نابودي نماي کانال‌هاي منحصربه‌فرد سن‌پترزبورگ و برج، کاخ و پل مشهور قرن 18 آن خواهد شد. اين برج که قرار است پروژه گازپروم در نزديک مرکز سن‌پترزبورگ، يعني مکاني که د... ادامه »
26
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در راستاي اين سفر تفاهمنامه‌هايي به منظور افزايش سفرهاي خارجي چيني‌ها به ناميبيا و انتخاب اين سرزمين به عنوان کي از مقاصد گردشگري خارجي به امضا رسيد که توافق ميان سازمان گردشگري و محيط زيست و وزارت امور خارجه که در زمينه صدور وزيرا و پذيرش مهاجرت گردشگران صورت مي‌گيرد، از مهمترين مفاد آنهاست. "شارن تود" مدير تحقيقات و ... ادامه »
26
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اگر چه از 25 سال گذشته تاکنون مسئولان ترکيه اقدام به تاسيس موزه موسيقي کرده‌اند، اين کار هنوز در حد مقدماتي باقي مانده و مجموعه‌هاي بسياري که انتخاب و ارزيابي شده بودند تا در اين موزه به نمايش در بيايند با سرنوشتي نا معلوم در انتظار خانه‌اي نو هستند و يکي از بزرگترين مجموعه‌هاي آلات موسيقي جهان که قرار بود در استانبول به ... ادامه »
26
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، براساس پيش‌بيني‌هاي صورت گرفته با به پايان رسيدن پروژه مذکور انتظار مي‌رود که سالانه بيش از 600 هزار گردشگر به اين جزيره سفر کنند. به منظور تبديل جزيره به مرکز گردشگري رستوران‌ها، مراکز بهداشتي، 21 مکان اقامتي که در فضايي حدود 15 هزار متر مربع از کارا آدا در 4 مايلي به روم واقع شده و تحت نظارت شهرداري بدروم است به مدت ... ادامه »
26
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين افراد در مقابل در ورودي ترمينال تجمع کرده و نسبت به جلوگيري مأموران پليس از کار آنها در ترمينال اعتراض داشتند؛ اين گروه بدون داشتن مجوز در اين محدوده مشغول کار بودند. حدود 100 معترض در طبقه اول ترمينال جمع شدند، اما برخي ديگر وسايل نقليه خود در طبقه چهارم ترمينال و در مقابل در ورودي تجمع کردند. در ادامه اين جريا... ادامه »
26
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين جشنواره اعتبار و صحت ملت آسيايي را در جامعه کوبا به تصوير مي‌کشد. در اين برنامه فيلم‌هاي کامل و ميتند به نمايش در مي‌‌آيد و نمايشگاه هنرهاي زيبا برپا مي‌شود. "ژنگ کجون" مشاور فرهنگي چين در سفارت کوبا گفت: فيلم‌هاي نمايشي در اين جشنواره کارگردانان بسيار معتبري داشته‌اند و در آثار خود حقيقت زندگي در چين را به تصوي... ادامه »
26
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، رئيس دپارتمان فرهنگ، گردشگري، تربيت بدني و رسانه‌هاي لندن که مسئول طراحي و برنامه‌ريزي برنامه‌هاي المپيک است با اشاره به اينکه بازي‌هاي المپيک حدود 2 ميليارد پوند سود به همراه خواهد داشت اعلام کرد: براي اطمينان خاطر از هر چه بهتر برگزار شدن اين بازي‌ها اجراي طرح‌ها را کمي به تعويق مي‌اندازيم. وي افزود: با ايجاد تغيير و... ادامه »
26
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، زاپاترو با همراهي "فيليپ کالدرون" رئيس‌جمهوري مکزيک، از معبد مايان شهر چيچن اتيزا، جايگاه هرم کوکولکان، بازديد کرد. چيچن اتيزا به تازگي يکي از عجايب هفتگانه جهان معرفي شده است. زاپاترو در نشستي باحضور کنسريسوم (ائتلاف کوتاه‌مدت چند شرکت) تاجران و بازرگانان اسپانيايي، گفت: مالکان هتل‌هاي اسپانيا به افزايش شمار اتاق‌ها م... ادامه »
26
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "آلبينو ماهومانا"، مدير سازمان گردشگري ملي موزامبيک با اشاره به اينکه ملت‌هاي آفريقاي جنوبي با اميد به پتانسيل‌هاي بالاي سواحل زيباي خود و شهرهاي اين مناطق در انتظار ورود شمار زيادي از گردشگران هستند که براي برگزاري مسابقات جام جهاني 2010 به آفريقا مي‌آيند، گفت: پيش‌بيني مي‌شود در طول اين بازي‌ها شاهد حضور بيش از 300 هزار... ادامه »
26
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين موجود تاريخي، که کوئلاکابت" نام دارد، به دليل کمبود فسيل‌هاي به دست آمده، پس از 80 ميليون سال که قصور مي‌رفت به کلي نابود شده است، با کشف نمونه‌اي از آن در سال 1938 در سواحل جنوب آفريقا تحولي شگرف در جامعه جانورشناسان به وجود آورد. با به دست آمدن بقايايي از اين ماهي تاريخي، پس از سال‌ها، محققان موفق به کشف نمونه دي... ادامه »
26
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين ماسک همراه با انگشتر طلايي حکاکي شده‌اي با نسخه يوناني و تصويري از يک مرد ريش‌دار،‌ در مقبره‌اي يافت شد. يافته‌هاي جديد تأييدي بر اين فرضيه است که اشياي مذکور بخش از يک ميراث پادشاهي "ماگاريتاتاچيوا" از پروفسورهاي ميراث باستاني منطقه، گفت: حفاري در منطقه‌اي نزديک به روستاي توپولچان، در فاصله 180 مايلي شرق سوفيا صور... ادامه »
26
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين کمپاني به‌دليل قرار گرفتن در منطقه تاريخي شهر پکن با اعترافات گسترده‌اي مواجه بود و دولت پکن پيشنهاد کرد درصورتي‌که استارباکس باقي شعبه‌هاي خود را به‌فروش برساند، مي‌تواند اين شعبه را فعال نگه دارد که البته در پاسخ، استارباکس از پذيرفتن اين پيشنهاد امتناع کرد. شهر ممنوعه يکي از مهمترين و مشهورترين مقاصد گردشگري چين... ادامه »
26
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "جوسرکيس" وزير گردشگري لبنان، براي ثبت شهر باستاني پترا به عنوان يکي از عجايب هفتگانه جديد جهان، ضمن اظهار خرسندي، به مقامات اردني تبريک و تهنيت گفت. وي تصريح کرد: تاسيس آژانس جديد اردن در بيروت و اين قبيل فعاليت‌ها، براي همه کشورهاي عربي ضروري است و کشورهاي همسايه اردن از اولويت ويژه‌اي برخوردارند. سرکيس ضمن اظهار ... ادامه »
25
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "سرمد زاک" مدير اجرايي اين کمپاني، با اشاره به اينکه در نخستين سرمايه‌گذاري‌هاي خود در چين حدود 870 ميليون دلار هزينه کرده‌اند، افزود: شهرهاي درجه سه و درجه دو چين از رشد اقتصادي بسيار خوبي برخوردارند و فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري بسياري را در اين شهرها فراهم کرده‌اند که با توجه به حمايت‌هاي اقتصادي دولت چين از اين مناطق‌، بسيا... ادامه »
صفحه 703 از 718ابتدا   قبلی   698  699  700  701  702  [703]  704  705  706  707  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری