چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

27
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، با توجه به قدمت و ارزش تاريخي نيويورکر مالکان اين هتل بررسي‌هايي براي اجرايي کردن طرح بازسازي هتل، با بودجه‌اي به ارزش 65 ميليون دلار انجام داده‌اند تا با حفظ هنر نماسازي قديمي اين هتل، سبک‌هاي جديدي مطابق با نيازهاي گردشگران فراهم کنند. هتل بزرگ نيويورکر در سال 1930 ساخته شد و بزرگترين هتل اين منطقه محسوب مي‌شود. پرو... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين مدت بيشترين گردشگران حوزه خليج‌فارس از کشورهاي عربستان سعودي، قطر، کويت و امارات عربي‌متحده بوده‌اند. "په‌کي‌وي"، مدير هيأت گردشگري سنگاپور، گفت: حضور قابل توجه گردشگران کشورهاي عضو شوراي همکاري‌هاي خليج‌فارس موجب افزايش روز افزون فعاليت مقامات گردشگري سنگاپور است تا تسهيلات بهتري را به مسافران خارجي ارائه کند. ... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، گردشگري سواحل جنوبي درياي اژه در ترکيه با پخش فيلم‌هاي 20 تا 40 دقيقه‌اي در شبکه‌هاي بين‌المللي توسعه مي‌يابد. "ازگور ازاسلان"، وزير گردشگري و فرهنگ ترکيه، گفت: پخش فيلم‌هاي کوتاه از شبکه‌هايي همانند CNN و ساير تلويزيون‌هاي جهاني موجب معرفي سواحل زيباي درياي اژه مي‌شود. ازاسلان با هدف توسعه روابط گردشگري ترکيه با س... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "رانتون دي‌الويس"، مدير شوراي گردشگري سريلانکا در اين باره گفت: برگزاري چنين رويدادهايي نقش بسيار مهمي در جذب گردشگر دارد و مي‌تواند براي گردشگراني که به سفرهاي انفرادي علاقه دارند، جذاب‌تر باشد. وي با اشاره به برگزاري هشتمين دوره رقابت‌هاي ماراتن در "کولومبو" که در هفته اول اکتبر اجرا مي‌شود، گفت: اين مسابقه از محل وز... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، دانشمندان با کمک‌ نمونه‌هاي به دست آمده از دندان فيل‌هاي غول پيکري به نام "ماستودون" که از حدود 5 هزار سال قبل در ميان يخ‌هاي دوران پلئويستوسن به جا مانده است و مقايسه توالي ژن‌هاي آنها با دو نمونه از ماموت‌هاي پشمالوي يخ‌زده؛ به ارتباط‌هاي نزديک‌تري ميان آنها پي بردند. شواهد نشان مي‌دهد، ارتباط ماموت‌ها و فيل‌هاي آسيا... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين طرح هيأت گردشگري تايلند به تشويق هتلداران مي‌پردازد تا داخل هتل‌ها از ظروف قابل تجزيه استفاده کنند و براي رفت و آمد از دوچرخه‌سواري استفاده کنند. "سوويت يودماني"، وزير تربيت‌بدني و گردشگري تايلند، گفت: پارک تاريخي شوخوتاي، پارک ملي ‌خائوياي، بان‌چيانگ، هواي خاخائينگ و شهر باستاني آيوتايا که در ثبت ميراث جهاني ... ادامه »
25
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين نشست که زيرنظر سازمان گردشگري جهاني برگزار مي‌شود شرايط مناسبي را براي مقامات دولتي و نمايندگان کمپاني‌هاي گردشگري جهت گفتگو پيرامون عرضه توليدات رسانه‌ها، ابراز موفقيت نمايندگان حوزه همکاري‌هاي اروپاي‌غربي و آسياي ميانه، اطلاع‌رساني به روزنامه‌نگاران، توسط روابط عمومي و تبليغ رسانه‌ها، ايجاد مي‌کند. نخستين نشست در... ادامه »
25
چکیده: محققان دانشکده علوم دريايي دانشگاه "دليوري" آمريکا با استفاده از نسل پيشرفته ربات‌هاي زيردريايي پروژه بين‌المللي جديدي را براي کشف اسرار مدفون در اعماق درياي سياه و بيرون آوردن بقاياي تاريخي کشتي‌هاي غرق شده در آن آغاز کرده‌اند. "رابرت بالارد" از محققان اقيانوس‌شناسي دانشگاه "رودآيلند" و از اعضاي اصلي اين تيم تحقيقاتي در اين باره گفت: در گذشته ت... ادامه »
25
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، استانبول تلاقي بسياري با فرهنگ‌هاي مختلف دارد و هم‌زيستي و آميختن فرهنگ‌هاي اروپايي و آسيايي اين شهر را مي‌توان به راحتي مورد بررسي قرار داد. اين تلاقي فرهنگ‌ها و سنن تا حدودي چهره اصلي شهر را از بين برده است و شايد کمتر بتوان ماهيت اصلي فرهنگ ترک‌ها را در آن مشاهده کرد. استانبول امروزه يکي از سواحل گردشگري ايده‌آل ... ادامه »
25
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، اين معبد باستاني در سال 1813 توسط "لودکيگ بر کهاردت" شرق‌شناسي سوييسي مشهور کشف شد و امروزه گردشگران سراسر دنيا از آن به عنوان يکي از مناطق ميراثي جهان بازديد مي‌کنند. داخل اين معبد مملو از بخش‌هاي باشکوهي است که تنديس ارزشمند رامسس و آمون را پرتوافکني مي‌کند. اين در حالي است که تنديس "پتاه"، خداي تاريکي در هاله‌اي... ادامه »
25
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، "لي هومينه" قائم مقام دپارتمان گردشگري شهر تائوتين‌هو" در اين باره گفت: با راه‌اندازي مسيرهاي دريايي بين چين و ويتنام، قراردادهايي را با شرکت کشتي‌سازي "بي‌هي" امضا کرديم تا با استفاده از کشتي‌هاي تفريحي آنها تحولي جديد در ارتباط‌هاي گردشگري ميان اين استان و استان "گوآنکسي" چين به وجود آوريم. وي افزود: با آغاز به کار ... ادامه »
25
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "هون‌فرن بيلي"، وزير گردشگري و تجارت ژاپن نيز در راستاي بازاريابي استراليا، به مراکز فرهنگي و ميراث جهاني اين کشور توجه خاصي دارد. "جوف باکلي"، مدير کل گردشگري استراليا، گفت: با افزايش روابط ميان استراليا و ژاپن، مقامات استراليايي درصدد گسترش نشست‌هاي ضروري در مورد صنايع و انتظارات مشتريان است. صنعت گردشگري استراليا... ادامه »
25
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، با توجه به اينکه خليج هولانگ که در 160 کيلومتري شرق هانوي واقع شده است، در سال 1994 در فهرست ميراث جهاني يونسکو ثبت شد و يکي از جاذبه‌هاي تاريخي مهم ويتنام به شمار مي‌رود؛ مسئولان کشور تمام فعاليت‌هاي ماهيگيري و صيد ميگو را در اين منطقه به طور موقت متوقف کرده‌اند. سازمان جهاني يونسکو در نشست نيوزيلند که ماه گذشته برگزا... ادامه »
25
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، بر اثر بارندگي‌هاي شديد هفت بخش مهم از اين ديوار 600 ساله که در شمال غرب شهر تاريخي زيان واقع شده است و به‌دليل وجود سربازان سفالي آن شهرت دارد نشست کرده و صدمه‌هاي جبران‌ناپذيري به آن وارد شده است. "سان زينچانگ" از مهندسان کميته حفاظت از ديوار چين در اين باره گفت: به‌دليل نشست بخش‌هاي داخلي و شکاف‌هاي بسياري که در بخش... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، خطوط پروازي جت با به کارگيري هواپيماي بوئينگ 777 در اين مسير پروازي مهم روزانه 312 مسافر را جابه‌جا خواهد کرد. "وولف گانگ پراک سوشر" مدير اجرايي اين پروازها گفت: راه‌اندازي دوباره اين مسير و اتصال هندوستان و آمريکا يک فرصت تاريخي است و ما با استفاده از بهترين و جديدترين هواپيماها و سرويس‌هاي مجهز تلاش مي‌کنيم خاطره‌اي ... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، بريتانيا يکي از مراکز مهم تجاري است و رويدادهاي جذاب گردشگري – فرهنگي در اين شهر موجب افزايش شمار مسافران و تاجران شده است. آژانس بازديد از بريتانيا با همکاري دولت منطقه مبلغي معادل يک ميليون دلار براي تقويت مقاصد گردشگري بزرگ اختصاص داده‌اند. آژانس‌ گردشگري ملي، بازديد از بريتانيا درصدد توسعه مقاصد گردشگري روستايي ... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "احمدالنهاس" مدير فدراسيون گردشگري مصر با "الکسندراسيتين"، نماينده روسي و ولايمرواسيلف نماينده تجاري و روسيه و فريد بايرشن قائم‌مقام بخش بازرگاني روسيه در فدراسيون مصر ديدار کرد. معرفي مصر به‌عنوان يکي از مقاصد مهم گردشگري براي مقامات اين کشور فعاليت ارزشمندي محسوب مي‌شود. زيرا مصر شرايط ويژه‌اي براي پذيرايي از گردشگرا... ادامه »
24
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، آخرين تحقيقات ارائه شده از سوي دانشمندان استراليايي نشان مي‌دهد، بخش‌هاي گسترده‌اي از جزاير جنوبي استراليا، که از تاسمانيا تا جنوب اقيانوس اطلس کشيده شده است، در حقيقت قسمت‌هاي ناشناخته‌اي از سيستم آب هوايي جهان هستند. "پروفسور کين" از دانشمندان سازمان علوم و صنايع و تحقيقات استراليا در اين باره گفت: اقيانوس جنوبي که ا... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، با توجه به نقش مؤثر کاهنده‌هاي آلودگي‌هاي کربني در کم کردن گازهاي گلخانه‌اي، تجديد دوباره انرژي‌هاي هدر رفته، ايجاد انرژي‌هاي خورشيدي و پرورش گياهان و درختان سبز، سازمان جهاني گردشگري حمايت‌هاي گسترده‌اي را از اين سازمان‌ها به‌عمل مي‌آورد. سازمان جهاني گردشگري باهدف مرتبط کردن فعاليت‌هاي گردشگري و اقامتي با کنفرانس کاه... ادامه »
24
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، حکومت سلطان محمود غزنوي در شهر غزنه بسيار گسترده بود و از رودخانه دجله عراق تا گنگ هند ادامه داشت. دو مناره آب نباتي رنگ که با کاشي‌هاي سفالي مزين شده‌اند در اوايل قرن دوازدهم به دستور سلطان محمود غزنوي پسر و جانشين سلطان محمود، به عنوان ميراث تاريخي پيروزي ارتش افغان ساخته شد. بخش بالايي برج‌هاي پيروزي با گذشت زما... ادامه »
صفحه 703 از 734ابتدا   قبلی   698  699  700  701  702  [703]  704  705  706  707  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری