پنجشنبه 10 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين علامت جديد که شامل يک پرچم با گل زنبق و شعاري در زير آن است سعي دارد تا با حملات تروريستي، فرسايش و خرابي‌هاي زيست‌محيطي و انزجاري که از توسعه گردشگري ايجاد شده مبارزه کند و اين بخش حياتي اقتصاد را احيا کند. "ناردجايا"، مدير کميته آژانس‌هاي گردشگري بالي در اين باره گفت: اميدواريم اين اقدام انرژي تازه براي ادامه فعا... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، با توجه به اين تفاهمنامه، هر دو کمپاني با توسعه روابط همکار‌ي‌هاي استراتژيکي خود، در بخش وسيعي به تقويت سرويس‌هاي هواپيمايي، آموزش مشتريان، گسترش بخش مالي و ادامه آن مي‌پردازند. "بن‌جانسون" مدير اجرايي صنايع نيروي هوايي دبي گفت: اين توافقنامه موقعيت بخش هواپيمايي دبي را مستحکم مي‌کند؛ گفتني است اين بخش اکنون نيز شرايط ... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين موزه دائم 63 ميليون دلاري به نمايش ميراث کهن پزشکي و تأثيرات آنها مي‌پردازد. سرپرست موزه حدود 5/1 ميليون اثر باستاني را از مجموعه هنري و کلام به نمايش گذاشته است. ولکام سرمايه‌گذار در زمينه داروسازي، انسان خير و گردآورنده مجموعه با سفر به دنياي ويکتوريا؛ گنجينه‌هايي همانند دسته‌موهاي جرج سوم، مسواک ناپلئون، عصاي... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين هيأت، که 20 نماينده مناطق مختلف اسپانيا را در بر مي‌گيرد، پس از تايپه به سئول و سپس به توکيو سفر خواهند کرد تا فعاليت‌ها و تلاش‌هاي خود در توسعه گردشگري اسپانيا در اين مناطق را کامل کنند. "کارلوس آباروآ" مدير بازاريابي گردشگري نيوزيلند، با اشاره به اينکه اسپانيا سال گذشته ميزبان 58 ميليون گردشگر بوده است، افزود: با... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين هفته شهر کريچرچ نيوزيلند ميزبان سي‌ويکمين نشست شوراي جهاني يونسکو بوده و باحضور بيش از 800 نماينده از سراسر جهان به بحث پيرامون ضرورت حفظ و نگهداري ميراث فرهنگي و طبيعي جهان مي‌پردازد. در اين نشست، که به رياست "تاموتي هيوهو" نماينده جديد شوراي ميراث جهاني نيوزيلند برگزار مي‌شود، موضوع مخروط‌هاي آتشفشاني اوکلند که د... ادامه »
02
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، تفاهمنامه برنامه تبادلات فرهنگي از سوي "آمبيکا سوني"، وزير گردشگري و فرهنگ هند و "سان جياژنگ"، وزير فرهنگ چين امضا شد. بنابراين يادداشت تفاهم هر دو کشور 5 نماينده خود را به مدت 7 روز به کشور مقابل روانه مي‌کنند و ملزم به برپايي نمايشگاه‌ها و جشنواره‌هاي فرهنگي در آن هستند. همچنين در اين تبادلات يک نويسنده و 3 مسئول ... ادامه »
01
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، هدف سوريه گشايش نمايشگاهي از ميراث هنري و صنايع‌دستي است، همچنين هنگام برپايي نمايشگاه نشست‌هاي مختلفي با مديران اداره‌ها، هتل‌ها، تاجران، سرمايه‌گذاران، رسانه‌ها و گروه‌هاي تاتر گلنار برگزار مي‌شود. نماينده سوريه در نهمين ديدار خود از چين، به بازديد دپارتمان گردشگري ملي، اداره‌هاي مسافرتي و دفاتر گردشگري و رسانه‌هاي ا... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "هنري ولکام"،‌ داروساز بسيار ثروتمند انگليسي، از قرن 19 تا 20 اقدام به جمع‌آوري مجموعه‌اي 60 ميليون دلاري کرد که اين مجموعه، هنگام مرگ وي در سن 83 سالگي، يک ميليون نمونه ارزشمند را شامل مي‌شد. "جيمز واتسون"، برنده جايزه نوبل که در کشف ساختار DNA همکاري داشته است با حضور در مراسم گشايش اين نمايشگاه، آن را بسيار اعجاب‌آو... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "کارول وايت" که در امور شيشه‌هاي رم باستان تخصص دارد هم‌اکنون به‌عنوان مسئول بيش از 2500 شيء تاريخي اعم از جواهرات، کوزه، مجسمه‌هاي تاريخي و بيش از ده‌ها هزار اثر ديگر شده است که همگي در ويلاي گتي در ماليبو نگهداري مي‌شوند. "جيمز وود"، مدير سابق مؤسسه هنري شيکاگو که در اوايل سال جاري به عنوان سرپرست حفاظتي موزه انتخاب ... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، همانطور که چين به يکي از مقاصد گردشگري ايد‌ه‌آل جهان تبديل مي‌شود، سالانه حدود 200 ميليون گردشگر از اين کشور بازديد مي‌کنند و مقامات کشور در صدد توسعه زيرساخت‌هاي ضروري هستند. سال گذشته شمار گردشگران هنگ‌کنگي منطقه، تقريبا نيمي از کل گردشگران را تشکيل مي‌داد و در‌آمد حاصل از حضور آنها حدود 5/33 ميليارد دلار بود. چ... ادامه »
31
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، بدن اين مار دو کله،‌ که اکنون در مراحل تاکسيدرمي است، پس از پايان کار متخصصان، به‌عنوان بخشي از يادگاريهاي آکواريوم جهاني به نمايش گذاشته مي‌شود. "کريس هانکوک" مدير موزه شهر در اين باره گفت: اين مار زنگي که حدود 8 سال سن داشت،‌ جذاب‌ترين نمونه آکواريوم به شمار مي‌رفته است. به گفته هانکوک، در اغلب موجودات دو سر يکي ا... ادامه »
31
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، آيسسکو، سازمان علمي، فرهنگي- آموزشي اسلامي و سازمان جهاني يونسکو براي کارمندان جديد کميسيون‌هاي ملي اعراب در شرم‌الشيخ نشست آموزشي برگزار کردند. هدف از برگزاري اين نشست که از 19 تا 21 ژوئن (29 تا 31 خرداد) برپاست، تقويت مهارت‌هاي هنري، افزايش قابليت‌هاي حرفه‌اي و بهبود دانش کارمندان اين کميسيون اعلام شده است. تقويت ... ادامه »
31
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين جزيره نخستين بخش استعمار شده موزامبيک بود و به‌دليل ادغام فرهنگ اروپاييان، اعراب و آفريقايي‌ها در اين منطقه،‌ سازمان جهاني يونسکو آن را يکي از ميراث جهاني خود معرفي کرد؛ به‌همين سبب، دولت‌هاي مرکزي و محلي، وظيفه دارند با هماهنگي يکديگر از مکان‌هاي فرهنگي- تاريخي يونسکو دفاع کنند. اين موضوع شباهت بسياري به عملکرد کم... ادامه »
31
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در نمايشگاه اين موزه نمونه‌هاي منحصربه‌فردي از هنر عطرسازي اواخر قرن 19 و اوايل قرن 20، لوازم آرايشي دوران جنگ و انقلاب و عطرهاي معطر بانوان اهل مد و شيک اتحاد جماهير شوروي (سابق) به نمايش در آمده است. طراحي شيشه‌هاي عطر بسيار زيبا و نماد فرهنگ آن دوره است که سليقه و تمايل مردم دوره‌هاي مختلف را در استفاده از رايحه‌هاي... ادامه »
31
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "گيلرمو کوک"، باستان‌شناسي که موفق به کشف نشانه‌ها و بقايايي در نزديکي ليما در پرو شده، در اين باره مي‌گويد: در منطقه ليما جمجمه‌هاي کشف شده که غالباً سوراخ‌هايي درون آنها وجود دارد و نشان مي‌دهد بر اثر تيراندازهايي که در منطقه صورت گرفته، مرده‌اند. به گفته وي، اين جمجمه‌ها باستاني بوده و در ميان بقاياي استخوان‌هايي از... ادامه »
31
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، با توجه به اينکه فروش تابستانه سنگاپور رويدادي پرطرفدار به شمار مي‌رود، امسال با همکاري مديران ارشد گردشگري سنگاپور مجموعه‌اي از طرح‌هاي جذاب آماده شده تا همزمان با برگزاري اين فروش سالانه که از 25 مي تا 22 جولاي (4 خرداد تا 31 تير) ادامه دارد، به مرحله اجرا در آيد. با توجه به اينکه برگزاري اين فستيوال همزمان با تعطيلا... ادامه »
31
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در راستاي تصميم جديد دولت استراليا، شوراي نمايندگان سازمان‌هاي استخدامي و کميته‌هاي ارتباطات مشاغل استراليا از 18 ژوئن (28 خرداد) اقدام به تحقيقات گسترده‌اي در جذب نيروهاي کارآمد در بخش گردشگري کرده است. در اين راستا اين کميته ضمن ارائه گزارش‌هايي باعنوان "چالش‌هاي نيروي کار در صنعت گردشگري استراليا"، اعلام کرد درصورت ... ادامه »
31
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، حدود 100 اثر ارزشمند از موزه شانگهاي در موزه هرميتاژ روسيه به نمايش گذاشته شد. در سالن نمايش موزه، ظروف سفالي، يشم و قطعات چيني موجب آشنايي بازديدکنندگان با تمدن کهن چين و حيرت آنها مي‌شود. از آثار بسيار ارزشمند موزه مي‌توان به ظرف برنزي با قدمت 2 هزار سال اشاره کرد. "ميخائيل پيوتروسکي"، مدير موزه هرميتاژ گفت: در... ادامه »
صفحه 703 از 703اولین   قبلی   694  695  696  697  698  699  700  701  702  [703]  بعدی   آخرین