دوشنبه 04 بهمن 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

26
چکیده: مدیر کل دفتر امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سفیر فیلیپین در ایران با موضوع برگزاری پنجاهمین سالگرد آغاز روابط دو کشور دیدار و گفتگو کردند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لادن جعفری تهرانی در این دیدار با تاکید بر برنامه ریزی برای توسعه همکاری های دوجانبه در حوزه های گرد... ادامه »
26
آغاز به کار جشنواره آش ایرانی با حضور دیپلمات های ۱۱ کشور  جهان
چکیده: سفرا و مقامات یازده کشور مقیم تهران به منظور شرکت در نهمین جشنواره ملی آش ایرانی وارد استان زنجان شدند. لادن جعفری تهرانی مدیر کل دفتر امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی با اعلام این خبر گفت: دیپلمات های ۱۱ کشور بازار هدف استان زنجان با خانواده های خود برای شرکت نهمین جشنواره ملی آش ایرانی در استان زنجان اعلام آمادگی کرده بودند. وی افزود: سفرا پس... ادامه »
21
هیات کارشناسی عراق امروز وارد ایران می‌شود
چکیده: مدیرکل امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: هیات کارشناسی کشور عراق در راستای اجرایی کردن مفاد یادداشت تفاهم همکاری‌ها در حوزه میراث فرهنگی امروز وارد کشورمان می‌شوند. لادن جعفری تهرانی در گفتگو با میراث آریا(chtn) افزود: پیگیری مفاد تفاهم همکاری های آثار باستانی و میراث فرهنگی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهور... ادامه »
16
آغاز به کار پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک دائمی ایران و  غنا در تهران
چکیده: پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک دائمی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری غنا از  15 اردیبهشت سال جاری در تهران آغاز به کار کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لادن تهرانی مدیرکل دفتر امور بین الملل با اعلام این خبر گفت: نماینده دفتر امور بین الملل که در نشست کارشناسی این اجلاس حضور داشت با طرف غنایی پیر... ادامه »
04
اعلام برنامه های سازمان میراث فرهنگی در بیست و چهارمین نشست شورای برنامه ریزی منطقه ای اکو
چکیده: مدیر کل دفتر امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اعلام برنامه های این سازمان در کمیته تخصصی گردشگری بیست و چهارمین نشست شورای برنامه ریزی منطقه ای سازمان همکاری اقتصادی (ECO) خبر داد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لادن جعفری تهرانی با اشاره به افتتاحیه بیست و چهارمین ن... ادامه »
07
بازدید وزیر فرهنگ ایتالیا  از استان کرمان
چکیده: وزیر میراث، فعالیت های فرهنگی و گردشگری ایتالیا به منظور بازدید از جاذبه های تاریخی و گردشگری شب گذشته وارد کرمان شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در ادامه توسعه همکاری های فرهنگی و گردشگری دولت جمهوری اسلامی ایران و معرفی هرچه بهتر فرهنگ ایران "ماسیمو برای" در ضیافت شام رزم حسینی استاندار کرمان ... ادامه »
25
عضویت ایران در سازمان بین‌المللی فقرزدایی در رویداد بازار جهانی سفر
چکیده: جمهوری اسلامی ایران در راستای تحقق اهداف مورد نظر سازمان بین المللی فقرزدایی –توسعه پایدار، از قبیل فقرزدایی، اشتغالزایی در سطوح مختلف جامعه و نیز ایجاد فرصت‌های جدید اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از طریق گردشگری، در مهر ماه سال جاری، پس از طی مراحل قانونی به عضویت این سازمان بین المللی تازه تاسیس در آمد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع... ادامه »
05
دیدار و گفت‌وگو با شخصیت‌ها و  نهادهای علمی و گردشگری آمریکا
چکیده: دکتر محمدعلي نجفي معاون رييس جمهوري و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري ايران، ديدارها و گفت وگوهاي مختلفي را با شخصيت ها، مراكز و نهادهاي هنري، علمي و گردشگري آمريكا به انجام رساند و به توافق هايي نيز دست يافت. به گزارش میراث آریا(chtn) معاون رييس جمهوري و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري ايران كه همراه با هيات رييس ج... ادامه »
31
دعوت از نجفی برای شرکت در نوزدهمین نمایشگاه گردشگری ازبکستان
چکیده: رئیس شرکت ملی "ازبک توریسم" عالی ترین مقام گردشگری ازبکستان از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برای شرکت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری این کشور دعوت به عمل آورد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، رئیس شرکت ملی "ازبک توریسم" با ارسال  نامه رسمی از ... ادامه »
24
در مناظره عمومی بیستمین جلسه مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی تاکید شد

تقویت ار تباط بین سیاست های گردشگری و حمل و نقل هوایی

تقویت ار تباط بین سیاست های گردشگری و حمل و نقل هوایی
چکیده: کشورهای عضو حاضر در بیستمین مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری (unwto) به دنبال سیاست های نزدیک تر کردن حمل و نقل هوایی و گردشگر ی هستند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، ارتباط بین سیاست های گردشگری و حمل و نقل هوایی طی مناظره عمومی بیستمین جلسه مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری در کانون توجه قرار... ادامه »
24
در دیدار مسئول ایرانی و سخنگوی سازمان گردشگری اقلیم کردستان مطرح شد

توسعه همکاری های گردشگری دو جانبه ایران با اقلیم کردستان عراق

توسعه همکاری های گردشگری دو جانبه ایران با اقلیم کردستان عراق
چکیده: در دیدار نماینده سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل با سخنگوی سازمان گردشگری اقلیم کردستان، بر توسعه همکاری های گردشگری دو جانبه تاکید شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این دیدار سخنگوی سازمان گردشگری اقلیم کردستان عراق، از برگزاری کنفرانس بین المللی گردشگری در ماه نوامبر سال میلادی ج... ادامه »
20
حضور فعال جمهوری اسلامی ایران در بیستمین اجلاس مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی

پوستر جاذبه های گردشگری ایران در بین 121 کشور برگزیده شد

پوستر جاذبه های گردشگری ایران در بین 121 کشور برگزیده شد
چکیده: پوستر جاذبه های گردشگری ایران در بیستمین اجلاس مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری ملل متحد (UNWTO) که از دوم تا هفتم شهریور ماه سال جاری (24تا 29 آگوست  2013)در زامبیا و زیمبابوه برگزار شد، در بخش انتخاب مردمی به عنوان پوستر برگزیده انتخاب و لوح یادبود این مسابقه را دریافت کرد. به گزارش میراث آریا(chtn) هیأت ایرانی اعزامی با هدف پیگیری 4 محور ن... ادامه »
05
ایران، نایب رئیس مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی شد/ طالب ریفاعی انتصاب دکتر نجفی را تبریک گفت
چکیده: بیستمین اجلاس مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد UNWTO از روز گذشته در ویکتوریافالز به میزبانی مشترک  کشورهای زامبیا و زیمبابوه با حضور هیات های عالی رتبه بیش از 160 کشور جهان از جمله هیاتی از جمهوری اسلامی ایران، آغاز به کار کرد.   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،  در ... ادامه »
11
موزه زائر  در مشهد گشايش يافت
چکیده: به گزارش مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري عشق و ارادت زائران حرم ثامن الحجج، آداب زيارت از جمله صلوات خاصه امام رضا (ع) ، آيين وداع زائران ، زائران پياده ،معرفي علما و بزرگان دين وهنهاي سنتي با مضون ديني و ....در اين موزه در قالب فيلم ،عکس و المانهاي خاص که نمايانگر اين موضوعات هستند در معرض ديد علاقمندان قرار... ادامه »
15
ريودوژانيرو با 250 هتل به استقبال المپيک مي‌رود
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از يورونيوز، «آلفردو لوپز» با اشاره به اينکه براي ميزباني از شرکت کنندگان و گردشگران المپيک 2016 به 12هزار اتاق نياز است افزود: در صورت احداث تمامي 250 هتل، شمار اتاق ها به 20 هزار خواهد رسيد. وي خاطر نشان کرد: ساخت و راه اندازي اين مقدار هتل نيازمند يک و نيم ميليارد دلار سرمايه است که به لطف معافيت مالياتي، تخص... ادامه »
15
ترفندهاي چين براي جذب گردشگر
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از خبرگزاري فرانسه، براساس اين برنامه ريزي، کارمندان تعطيلات بيشتري داشته، موزه ها و پارک ها به صورت رايگان خواهند بود و بسته هاي تفريحي متنوعي براي سالمندان، زنان، کودکان و افراد ناتوان در نظر گرفته خواهد شد. براساس اين برنامه ريزي که «توسعه گردشگري و رفاه ملي از 2013 تا 2020» نامگذاري شده، به افرادي که داراي ک... ادامه »
15
کشف اسراري جديد از دهکده مدفون ماياها
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از اپوک تايمز، اين دهکده باستاني متعلق به ماياها که صدها سال زير خاکسترهاي آتشفشاني مدفون بود به تازگي خانه ها، باغ ها و محصولات زراعي سالمي را در معرض ديد باستان شناسان قرار داد. باستان شناسان اعلام کردند اين دهکده که بيش از 1400 سال پيش بر اثر فوران هاي آتشفشاني مدفون شده، پس از گذشت صدها سال همچنان پوشش گياهي... ادامه »
14
پنج هزار سال پيش مردم گردنبند طلا مي بستند
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) به نقل از سي بي سي نيوز، اين يافته بيانگر اهميت زيورآلات ميان مردماني است که هزاران سال پيش با منابعي محدود زندگي مي‌کردند. اين گردنبند در منطقه‌ اي به نام جيسکايروموکو (Jiskairumoko) در کشور پرو پيدا شده است و متعلق به اقوامي است که حدود 5400 تا 4000 سال پيش در اين محل زندگي مي‌کردند. «مارک آلدنفندر»، رئيس تيم اکتشا... ادامه »
14
گردشگري قرباني جديد درگيري دو کره
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از الجزيره، تنش هاي جديد ميان دولتمردان کشورهاي کره جنوبي و شمالي در روزهاي اخير در حال بروز آثار منفي خود بر اقتصاد دو کشور به ويژه در حوزه گردشگري است. تهديدهاي پيونگ يانگ باعث شده تا شهر مرزي «ايمجينگاک» کره جنوبي که به عنوان يکي از شهرهاي توريستي اين کشور به شمار مي رود نيز تبديل به منطقه اي نظامي شود که اين... ادامه »
14
کشف دروازه جهنمي در ترکيه
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از ان بي سي نيوز، اين دروازه که به «دروازه پلوتو» نيز شهرت دارد در شهر باستاني «هيراپوليس» که متعلق به فريقي ها بود کشف شد. دروازه اي که با دود بخور آميخته شده و در فرهنگ روم و يونان باستان مدخل ورودي به جهان پس از مرگ بوده است. «استرابو» جغرافيدان يونان باستان در يکي از نوشته هاي خود در مورد اين دروازه آورد... ادامه »
صفحه 8 از 702اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین