یکشنبه 28 آبان 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

16
بازدید رئیس‌جمهوری مولداوی از مجموعه سعدآباد
چکیده: رئیس‌جمهوری مولداوی در رأس هیئتی بلندپایه، امروز دوشنبه 16 مرداد 96 با حضور در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد از کاخ‌موزه‌های این مجموعه بازدید کرد. ادامه »
16
رومیانی در دیدار با دبیر ستاد مرکزی راهیان‌ نور مطرح کرد

تدبیر برای پیوند تورهای گردشگری و راهیان نور

تدبیر برای پیوند تورهای گردشگری و راهیان نور
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری کشور تأکید کرد که با تدبیر برای پیوند دادن تورهای گردشگری داخلی و خارجی به مسیرها و یادمان‌های راهیان نور می‌توان زمینه بهره‌مندی از ظرفیت‌های متعدد این حوزه را فراهم کرد. ادامه »
16
معارفه سرپرست دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد
چکیده: سرپرست جدید دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۶ با حضور مدیرکل دفتر حوزه ریاست سازمان میراث‌فرهنگی و مدیرکل دفتر عملکرد بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات این سازمان برگزار شد. ادامه »
15
تدوین برنامه نظام‌مند برای 20 سال آینده پس از ثبت جهانی ارسباران
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کشور تأکید کرد که لازم است تمام بسترهای لازم در منطقه فراهم شود تا پس از ثبت‌جهانی دومین میراث طبیعی و نخستین منطقه جنگلی در کشور، اجرای برنامه نظام‌مند در منطقه و تحقق آن در 20 سال آینده پیگیری شود. ادامه »
15
در حکمی ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

سرپرست دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد

سرپرست دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، 11 مرداد 96، در حکمی فائزه بهزادنژاد را به سرپرستی دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی منصوب کرد. ادامه »
15
بازدید رؤسای سیاسی کشورهای مختلف از کاخ گلستان
چکیده: مدیر مجموعه کاخ گلستان گفت: «رؤسای سیاسی 16 کشور از مجموعه میراث‌جهانی کاخ گلستان در تهران بازدید کردند.» ادامه »
15
هنوز پیگیر پرونده مالکیت سعدآباد و نیاورانیم
چکیده: موضوع مالکیت کاخ‌های نیاوران و سعد‌آباد، پس از چند ماه از طرح موضوع در کمیسیون، همچنان در دست پیگیری است. ادامه »
15
معاون میراث‌فرهنگی کهگیلویه‌وبویراحمد مطرح کرد

پیشنهاد ثبت جهانی بافت تاریخی دهدشت

پیشنهاد ثبت جهانی بافت تاریخی دهدشت
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: «پیشنهاد ثبت‌جهانی بافت تاریخی دهدشت را با نظر کارشناسان حوزه میراث‌فرهنگی این استان به سازمان میراث‌فرهنگی ارائه کردیم و امیدواریم در آینده شاهد ثبت‌جهانی این شهر تاریخی در استان باشیم.» ادامه »
15
تقویت تعاملات اقتصادی ایران و اروپا مستلزم رشد مناسبات فرهنگی است/ آمادگی ایران برای استفاده از تجربیات اسپانیا در حوزه‌های میراث‌فرهنگی و گردشگری
چکیده: زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، صبح امروز 15 مرداد 96، با پیو گارسیا اسکودرو، رئیس مجلس سنای اسپانیا،‎ دیدار و گفت‌وگو کرد. ادامه »
15
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از آماده‌سازی كنسرت‌نمايش «سی» با خوانندگی همایون شجریان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تمرین و آماده‌سازی «پروژه سی» به خوانندگی همایون شجریان بازدید کرد و در جریان مراحل کار قرار گرفت. ادامه »
12
همه دستگاه‌های خراسان‌رضوی باید برای نگه‌داری از عنوان «مشهد، شهر جهانی گوهرسنگ‌ها» تلاش کنند
چکیده: سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی، در آستانه یک‌سالگی عنوان «مشهد، شهر ‌جهانی صنایع‌دستی گوهرسنگ‌ها»، در دیداری با تعدادی از فعالان حوزه صنایع‌دستی این استان گفت: «گوهرسنگ‌ها فرصت مناسبی برای پایداری بیشتر در مشهد است.» ادامه »
12
ضرورت برگزاری جلسات هم‌اندیشی در حوزه ثبت‌جهانی میراث‌فرهنگی نیشابور
چکیده: نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: «در راستای ثبت‌جهانی آثار ملموس و ناملموس شهرستان نیشابور، باید جلسات هم‌اندیشی در حوزه ثبت‌جهانی میراث‌فرهنگی نیشابور برگزار شود.» ادامه »
09
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مراحل چیدمان صنایع‌دستی در پاویون جمهوری فرودگاه مهرآباد/ آغاز‌به‌کار رسمی، همزمان با ورود مهمانان مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مراحل چیدمان و تزیین آثار صنایع‌دستی نفیس هنرمندان در پاویون جمهوری در فرودگاه مهرآباد بازدید کرد. ادامه »
09
رومیانی: بسته تبلیغات گردشگری ایران به کشورهای هدف ارسال می‌شود
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «بسته کامل تبلیغات گردشگری ایران به سفارتخانه‌های کشورهای هدف ارسال خواهد شد.» ادامه »
09
بازدید معاون منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی از دفتر منطقه غرب آسیا در تهران
چکیده: معاون منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی، پس از انجام برنامه‌های مربوط به ارزیابی شهرها و یگانه روستای کاندیدای جهانی شدن و برگزاری کارگاه آموزشی تجارت الکترونیک، در خاتمه سفر خود به ایران، از دفتر منطقه غرب آسیا در عمارت تاریخی کوشک بازدید کرد. ادامه »
08
ورود مطلوب بخش‌خصوصی به عرصه رویداد «تبریز2018»/ تشکیل شورای راهبری «تبریز2018» در معاونت گردشگری
چکیده: اولین جلسه دبیرخانه ملی «تبریز2018»، عصر امروز 8 مرداد 96، در معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تشکیل شد و در این جلسه بر تشکیل کارگروه‌هعای مختلف برای برنامه‌ریزی و معرفی هر چه بهتر «تبریز2018» تأکید شد. ادامه »
08
مقررات جدید اتحادیه اروپا برای مبارزه با تأمین مالی تروریسم وضع می‌‌شود
چکیده: هفته‌نامه «نیویوروپ»، در تاریخ 18 جولای 2017، اعلام کرد که قوانین و مقررات جدیدی در اتحادیه اروپا برای مبارزه با تأمین مالی تروریسم وضع می‌شود. ادامه »
08
افزایش همکاری کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری/ مؤسسه اکو می‌تواند نقش موثری در برگزاری رویداد «تبریز2018» داشته باشد
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون ‌رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز یکشنبه 8 مرداد 96، با محمدمهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو دیدار و از این مؤسسه بازدید کرد. ادامه »
08
تقدیر اسقف اعظم ارامنه کل آذربایجان از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری
چکیده: اسقف اعظم ارامنه کل آذربایجان در مراسم مذهبی ارامنه از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری قدردانی کرد. ادامه »
07
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان اعلام کرد

آغاز مرحله اول مرمت قلعه‌‌های تاریخی روستای ابیانه

آغاز مرحله اول مرمت قلعه‌‌های تاریخی روستای ابیانه
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان صبح امروز 7 مرداد 96 از آغاز مرحله اول طرح مرمت قلعه‌های تاریخی روستای ابیانه، همزمان با تهیه پرونده ثبت جهانی این روستا خبر داد. ادامه »
صفحه 8 از 727ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری
طالبیان در بازدید از آثار تاریخی کرمانشاه تأکید کرد

آغاز مرمت و حفاظت اضطراری بناهای تاریخی آسیب‌دیده از زلزله‌ /آثار تاریخی ثروت هویتی مردم منطقه است

آغاز مرمت و حفاظت اضطراری بناهای تاریخی آسیب‌دیده از زلزله‌ /آثار تاریخی ثروت هویتی مردم منطقه است

معاون میراث‌فرهنگی کشور با سفر به استان کرمانشاه از آثار تاریخی آسیب‌دیده در شهرستان‌های سرپل ذ...