جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

03
معاون صنایع دستی کشور در نشست مطبوعاتی نمایشگاه سالانه صنایع دستی ؛

امسال بخش تجاری به جای فروش در نمایشگاه صنایع دستی جهانی می شود

امسال بخش تجاری به جای فروش در نمایشگاه صنایع دستی جهانی می شود
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: ما در نمایشگاه صنایع دستی به جای آنکه فروش را جهانی کنیم، بخش تجاری را جهانی کرده‌ایم و این سرمایه را در اختیار تجار و بازرگانانی گذاشته‌ایم که می‌خواهند به ایران بیایند و به تولیدکنندگان سفارش دهند. ما افرادی را از اروپا و چین دعوت کرده‌ایم تا به ایران بیایند و با صنایع دستی ما آشنا شوند... ادامه »
01
چکیده: بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور در پیامی درگذشت پرویز کلانتری هنرمند تصویر سازی ایرانی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان; بهمن نامور مطلق نعاون صنایع دستی کشور  در پیامی درگذشت هنرمند فرهیخته تصویرسازی سنتی را به جامعه هنری ایران تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:  یکی دیگر از اختران پهنه هنرایرانی, اسما... ادامه »
29
 نمایشگاه تولیدات خانه صنایع دستی شهرستان بیرجند
چکیده: به مناسبت هفته میراث فرهنگی و هفته خوابگاه های دانشجویی و با  همکاری معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان و معاونت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی، نمایشگاهی از تولیدات خانه صنایع دستی شهرستان بیرجند در سالن اصلی ورودی دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، حسین عبا... ادامه »
29
در دیدار هیئت عمانی و مسئولان معاونت صنایع دستی مطرح شد؛

برگزاری هفته های فرهنگی در ایران و عمان

برگزاری هفته های فرهنگی در ایران و عمان
چکیده: برگزاری هفته های فرهنگی در ایران و عمان و نیز برپایی شوروم های دائمی از محصولات هنرمندان 31 استان کشورایران در عمان از موارد مطرح شده در دیدار مسئولان معاونت صنایع دستی کشور و هیئت عمانی بود. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ نشست مسئولان معاونت صنایع دستی کشور و مدیرکل ارتباطات سازمانی و فرهنگی وزار... ادامه »
29
طرح حمایت از استادکاران صنایع دستی در انتظار تصویب نهایی مجلس
چکیده: طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی فرصتی ارزشمند برای حمایت حقوقی از صنایع دستی و فعالان این عرصه است که با طرح و تصویب آن در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گامی مهم در راستای توسعه این عرصه صورت خواهد گرفت. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ فریدون میرزالو مدیرکل حمایت از تولید صنایع دستی کشو... ادامه »
28
 هنر هنرمندان صنایع دستی در چشم ناظران جلوه گری می کند
چکیده: در نمایشگاه سالانه صنایع دستی کشورهنر تمامی هنرمندان کشورمان که برای رشد و رونق صنایع دستی در کشور تلاش می کنند با کمک مسئولان صنایع دستی کشور در دید ناظران جلوه گری می کند و زیبایی های خود را به رخ می کشد. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛ مهدی زحمتکش هنرمند دارایی بافی کشورمان ضمن معرفی این رشته در ... ادامه »
28
چکیده: نشست تخصصی صنایع دستی با موضوع کارآفرینی و بازاریابی در صنایع دستی با حضور حسین یاوری از اساتید برجسته حوزه صنایع دستی و پویا محمودیان سرپرست دفتر توسعه صادرات معاونت صنایع دستی دیروز در مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی؛ نشست تخصصی صنایع دستی با سخنرانی یاوری آغاز شد، وی با اشاره به اینکه... ادامه »
27
صنایع دستی در حال بازگشت به عرصه های رقابت جهانی است
چکیده: صنایع دستی در حال بازگشت به عرصه های رقابت جهانی است بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور به همراه محمدرضا واعظ مهدوی معاون امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و جمعی از مدیران و مسئولان این دو سازمان از نمایشگاه صنایع دستی ایران واقع در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی معاونت صنای... ادامه »
27
چکیده: نمایشگاهی از آثار زیور آلات آبگینه هنرمند جوان لاله مذهب از استان تهران به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 25 تا 29 اردیبهشت ماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ لاله مذهب هنرمند جوان کشورمان که دانش آموخته کارشناسی ارشد هنرهای ا... ادامه »
25
با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛

دو اثر جدید استاد فرشچیان رونمایی شد

دو اثر جدید استاد فرشچیان رونمایی شد
چکیده: دو اثر جدید استاد محمود فرشچیان با نام های سیمرغ و محیط زیست، در روز بزرگداشت فردوسی، با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کاخ موزه سعدآباد تهران رونمایی شد. به گزارش میراث آریا(chtn) آیین رونمایی از دو اثر جدید استاد فرشچیان در فضای باز مقابل موزه استاد فرشچیان امروز 25 اردیبهشت ماه با حضور ... ادامه »
25
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی:

فرشچیان هنرمندی متعهد و مسئولیت پذیر است

فرشچیان هنرمندی متعهد و مسئولیت پذیر است
چکیده: فرشچیان هنرمندی متعهد است یعنی نسبت به مسائل و مشکلات انسان امروزی و به خصوص انسان ایرانی  احساس مسئولیت می کند. به گزارش میراث آریا(CHTN) بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی در مراسم رونمایی از دو اثر جدید استاد فرشچیان که صبح امروز 25 اردیبهشت ماه در کاخ موزه سعدآباد برگزار شد، از این استاد نقاشی به عنوان، هنرمندی مسئولیت پذیر و ... ادامه »
25
تعیین حریم برای 3200اثر تاریخی غیرمنقول در کشور
چکیده:  تاکنون برای سه هزار و  200 اثر تاریخی و ملی کشور ،تعیین عرصه و حریم شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری،معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  در در نخستین کارگاه کشوری آموزشی تعیین عرصه و حریم و ضوابط حفاظتی آثارملی غیرمنقول از31 وجود بیش از سه هزار و5... ادامه »
22
در آستانه نمایشگاه هفته صنایع دستی؛

دو اثر جدید از استاد محمود فرشچیان رونمایی می شود

دو اثر جدید از استاد محمود فرشچیان رونمایی می شود
چکیده: در آستانه گرامیداشت هفته صنایع دستی و برگزاری نمایشگاه سالانه این هنر صنعت ایرانی، دو اثر جدید از محمود فرشچیان نگارگر نام آشنای ایرانی پیش از ظهر 25 اردیبهشت ماه در کاخ موزه سعدآباد رونمایی می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در این مراسم دو تابلو جدید از آثار استاد محمود فرشچیان با نام های سی... ادامه »
22
به همت معاونت صنایع دستی وهنرهای سنتی کشور صورت گرفت؛

برگزاری نمایشگاهی از آثارصنایع دستی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

برگزاری نمایشگاهی از آثارصنایع دستی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
چکیده: در راستای افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت صنایع دستی در کشور، نمایشگاهی ازآثارهنرمندان رشته های مختلف از 25 تا 29 اردیبهشت ماه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  این نمایشگاه که از 25 تا 29 اردیبهشت ماه در سازمان مدیریت و ب... ادامه »
22
نمایش آثار منتخب نشان ملی مرغوبیت در نمایشگاه هفته صنایع دستی
چکیده: در راستای اقدامات ترویجی معاونت صنایع دستی کشور آثار منتخب در برنامه نشان ملی مرغوبیت نیز در نمایشگاه سالانه صنایع دستی کشور به صورت مستقیم در معرض دید علاقمندان و هنردوستان قرار می گیرد. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ علی حاجی شیزری مدیرکل توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی کشور با اشاره بر اهمیت بر... ادامه »
21
مجری پروژه تدوین بسته حمایت از کارگاههای تولیدی صنایع دستی و فرش منصوب شد
چکیده: طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهمن نامور مطلق، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی به عنوان مجری پروژه "تدوین بسته حمایت از کارگاههای تولیدی صنایع دستی و فرش و اجرای آن" منصوب شد. به گزارش میراث آریا(chtn) در حکم ابلاغی از سوی مسعود سلطانی فر برای بهمن نامور مطلق آمده است: " پیرو ابلاغ مصوبه هجدهمین ... ادامه »
20
مراسم تجلیل و اعطای گواهی کیفیت سومین دوره نشان ملی مرغوبیت برگزار شد
چکیده: مراسم تجلیل و اعطای گواهینامه کیفیت سومین دوره نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.  در مراسم تجلیل و اعطای گواهی کیفیت سومین دوره از نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی مدیرکل توسعه و ترویج از اعطای نشان مرغوبیت به فرش ایرانی خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت ف... ادامه »
19
عيادت معاون صنايع دستي كشور از رئيس منطقه آسيا و اقيانوسيه شوراي جهاني صنايع دستي در مشهد
چکیده: معاون صنايع دستي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور با حضور در يكي از بيمارستان هاي مشهد از  قدا هيجاوي رئيس منطقه آسيا و اقيانوسيه شوراي جهاني صنايع دستي عيادت كرد. به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، بهمن نامور مطلق كه براي شركت در افتتاحيه دومين نمايشگاه بازاريابي سوغات زيارت به مشهد مق... ادامه »
19
در محل نمایشگاه آثار منتخب نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی؛

نشست علمی تحلیلی در حوزه صنایع دستی برگزار می شود

 نشست علمی تحلیلی در حوزه صنایع دستی برگزار می شود
چکیده: پس از مراسم اختتامیه نمایشگاه آثار منتخب نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی، عصر روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه نشست علمی تحلیلی در حوزه صنایع دستی نیز با حضور اساتید این حوزه در محل نمایشگاه آثار منتخب نشان ملی واقع در موزه فرش ایران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در ادامه برگزا... ادامه »
19
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از نقاشی با پارچه قلمکار

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از نقاشی با پارچه قلمکار
چکیده: نمایشگاهی از آثار نقاشی با پارچه قلمکار هنرمند جوان الهام کلاشک به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 18 تا 22 اردیبهشت ماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ الهام کلاشک هنرمند جوان کشورمان دانش آموخته ارشد نقاشی مدت 18 سال است که در این رشته فعا... ادامه »
صفحه 10 از 906اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین