یکشنبه 06 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

04
بازدید معاون صنایع‌دستی از بازارچه‌های نوروزی خراسان جنوبی
چکیده: معاون صنایع‌دستی با سفر به استان خراسان جنوبی با پیشکسوتان صنایع‌دستی دیدار و از بازارچه‌های نوروزی این استان بازدید کرد.     ادامه »
04
آغاز‌به‌كار بازارچه صنايع‌دستی كرمان با حضور بهمن نامورمطلق
چکیده: مدیركل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان كرمان از برپایی بازارچه صنایع‌دستی كرمان از تاریخ دوم لغایت دوازدهم فروردین سال جاری در محل یخدان مویدی كرمان خبر داد.   ادامه »
03
برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان میرجاوه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی میرجاوه از برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی در این شهرستان و همچنین از اجرای موسیقی محلی در منطقه گردشگری لادیز برای مسافران نوروزی خبر داد. ادامه »
03
بواناتی‌ها تخم‌مرغ  سفره  هفت‌سین را با گل بنفشه رنگ می‌کنند
چکیده: گل بنفشه در زبان محاوره مردم بوانات به گل مکو معروف است و هر ساله در اسفندماه رشد می‌کند و نوید آمدن بهار را می‌دهد. ادامه »
03
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور: طرح محور گردشگری فرهنگی‌تاریخی بروجرد تهیه می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، امروز 3 فروردین 96، در ادامه سفر یک‌روزه خود به بروجرد، دومین شهر پُرجمعیت استان لرستان، اعلام کرد: «طرح محور گردشگری فرهنگی‌تاریخی شهرستان بروجرد به‌زودی تهیه و اجرایی می‌شود.» ادامه »
03
بازدید وزیر فرهنگ از نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی شهرستان سرایان
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز سوم فروردین 1396، در جریان دومین سفر رئیس‌جمهوری به خراسان جنوبی، با سفر به شهرستان سرایان، از از نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی دایر در این شهرستان بازدید کرد. ادامه »
03
استقبال گردشگران از نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی سرایان
چکیده: نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی و آداب و رسوم در ورودی شهر سرایان با استقبال بی‌نظیر گردشگران و مسافران و میهمانان نوروزی مواجه شد. ادامه »
03
مديركل ميراث‌فرهنگی استان خبر داد

شناسايی 859 آیين ميراث ناملموس در زنجان

شناسايی 859 آیين ميراث ناملموس در زنجان
چکیده: مديركل ميراث‌فرهنگی زنجان گفت: «نوروزگاه، فرصتی براي به نمايش گذاشتن پتانسيل‌های مواريث معنوی بسیار حوزه نوروز در استان زنجان است كه تا كنون 850 آیين آن در استان شناسايی شده است.» ادامه »
03
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از دبیرستان و مسجد امام و مسجد جامع شهرستان بروجرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز سوم فروردین 1396 از دبیرستان تاریخی امام در شهرستان بروجرد بازدید کرد. ادامه »
03
افتتاح نمایشگاه نوروزی سوغات و صنایع‌دستی قزوین با حضور وزیر کشور
چکیده: دهمین نمایشگاه نوروزی سوغات و صنایع‌دستی قزوین با حضور وزیر کشور، معاون میراث‌فرهنگی کشور، استاندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان قزوین، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان و دبیر اجرایی ستاد در مجموعه دولتخانه صفویه قزوین افتتاح شد. ادامه »
03
بازارچه دائمی صنایع‌دستی تبریز میزبان نوروزگاه آذربایجان شرقی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری آیین‌های سنتی نوروزی آذربایجان شرقی، «نوروزگاه» با شعار  «نوروز میراث صلح و دوستی، پیوند فرهنگ و طبیعت» در بازارچه دائمی صنایع‌دستی تبریز خبر داد. ادامه »
03
معاون رئیس‌جمهوری امروز به بروجرد سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، امروز پنجشنبه 3 فروردین 96، در سومین روز از نوروز متفاوت 96، به بروجرد، دومین شهر پرجمعیت استان لرستان، سفر می‌کند. ادامه »
02
برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی مصنوعات سنگی در شهرستان قروه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان قروه گفت: «نمایشگاهی از مصنوعات سنگی، کار استادکاران شهرستان قروه در این شهرستان برپا شده است.» ادامه »
02
رویداد نوروز‌گاه در خراسان رضوی با حضور معاون گردشگری کشور رسماً آغاز به کار کرد
چکیده: رویداد فرهنگی‌هنری نوروزگاه خراسان رضوی در آرمگاه حکیم فردوسی امروز چهارشنبه 2 فروردین با حضور معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌طور رسمی گشایش یافت. ادامه »
02
نامورمطلق: 23 بازارچه نوروزی صنایع‌دستی آماده بازدید گردشگران استان کرمان است
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور گفت: «استان کرمان شاهد افزایش 20 تا 30درصدی ورود گردشگران نوروزی است.» ادامه »
02
راه‌اندازی تورهای قم‌گردی در ایام نوروز 96
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم، امروز چهارشنبه 2 فروردین 96، از اجرای تورهای قم‌گردی و بازدید از خانه‌ها و محله‌های تاریخی این شهر به‌صورت رایگان به‌همراه راهنمایان گردشگری خبر داد. ادامه »
02
فعالیت 14 بازارچه صنایع‌دستی در چهارمحال‌وبختیاری
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان چهارمحال‌وبختیاری از فعالیت 14 بازارچه نوروزی صنایع‌دستی در این استان خبر داد. ادامه »
02
برگزاری جشنواره صنایع‌دستی در سومین روز از نوروزگاه نائین
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان نائین از برگزاری جشنواره صنایع‌دستی هنرمندان نائین ویژه گردشگران نوروزی امروز (2 فروردین) هم‌زمان با سومین روز سومین روز از جشنواره نوروزگاه نائین ویژه هنرمندان این شهرستان خبر داد. ادامه »
02
جهانگیری: اقدامات نوروزی سازمان ميراث‌فرهنگی در سراسر كشور قابل تقدير است
چکیده: معاون‌اول رئيس‌جمهوری با بيان اين كه اقدامات نوروزی سازمان ميراث‌فرهنگی، صنايع‌دستی و گردشگری در سراسر كشور قابل تقدير است، گفت: «سطح خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در استان كرمان نيز مطلوب است و بايد اين روند تا پايان ايام تعطيلات ادامه يابد.» ادامه »
02
برپایی 100 غرفه صنایع‌دستی در شهرهای هرمزگان/ اجرای نوروزگاه در معبد هندوهای بندرعباس
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان، با تأکید بر ظرفیت‌ها و قابلیت‌های متعدد استان هرمزگان از آمادگی این اداره‌کل برای میزبانی شایسته از میهمانان نوروزی در راستای برنامه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر خبر داد. ادامه »
صفحه 2 از 915اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین