جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

29
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه‌ ملی صنایع‌دستی:

صنایع‌دستی و گردشگری داشته اصلی کشور است

صنایع‌دستی و گردشگری داشته اصلی کشور است
چکیده: نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی درباره برگزاری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی، با تأکید بر نیاز مبرم حوزه صنایع‌دستی به برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها در داخل و به‌ویژه خارج از کشور، گفت: «دولت و متولیان امر باید حمایت کنند تا بتوان این توانمندی‌ها را بیشتر و بهتر به دنیا معرفی کرد.» ادامه »
29
نامورمطلق در افتتاحیه دفتر شورای منطقه‌ای صنایع‌دستی غرب آسیا:

صنایع‌دستی ایران جایگاه خود را در جهان بازیافته است

صنایع‌دستی ایران جایگاه خود را در جهان بازیافته است
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «صنایع‌دستی ایران خوشبختانه جایگاه خود را در سطح جهان و بازارهای بین‌المللی بازیافته است.» ادامه »
29
دفتر شورای منطقه‌ای صنایع‌دستی غرب آسیا در تهران افتتاح شد
چکیده: دفتر غرب آسیا منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای‌جهانی صنایع‌دستی با هدف توسعه و ترویج صنایع‌دستی کشور و استفاده از امکانات شورای جهانی و منطقه‌ای و برای استفاده از دانش و فنّاوری کشورهای عضو، حضور در گردهمایی‌های بین‌المللی و ارتقای معیشت هنرمندان و صنعتگران کشور رسماً آغاز به کار کرد. ادامه »
29
برگزاری این نمایشگاه‌ها در راستای اقتصاد مقاومتی و احیای آثار تولیدی است
چکیده: رایزن فرهنگی ایران در عمان، در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، با اشاره به نمایشگاه ملی صنایع‌دستی گفت: «ایجاد نمایشگاه‌هایی از این دست، یک حرکت فرهنگی است که می‌تواند در راستای اقتصاد مقاومتی و احیای آثار تولیدی در این زمینه مؤثر باشد.» ادامه »
29
معاون وزیر ارتباطات و فناوری در بازدید از نمایشگاه صنایع‌دستی:

بستر‌های توسعه تجارت الکترونیک صنایع‌دستی مهیا شده است

بستر‌های توسعه تجارت الکترونیک صنایع‌دستی مهیا شده است
چکیده: معاون وزیر ارتباطات و فناوری، ضمن بازدید از بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، از مهیا بودن بستر‌های توسعه تجارت الکترونیک صنایع‌دستی در ایران خبر داد.   ادامه »
28
با رویکرد توسعه تجارت الکترونیک در صنایع‌دستی صورت می‌گیرد

رونمایی از سایت «مثالین» در نمایشگاه ملی صنایع‌دستی

رونمایی از سایت «مثالین» در نمایشگاه ملی صنایع‌دستی
چکیده: مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی امروز 28 بهمن از رونمایی سایت «مثالین» هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه ملی صنایع‌دستی (عیدانه) خبر داد. ادامه »
28
رئیس بخش بین‌الملل نمایشگاه صنایع‌دستی میلان:

صنایع‌دستی ایران خیلی خوب می‌تواند در ایتالیا برای خود جا باز کند

صنایع‌دستی ایران خیلی خوب می‌تواند در ایتالیا برای خود جا باز کند
چکیده: رئیس بخش بین‌الملل نمایشگاه صنایع‌دستی میلان که برای بازدید از نمایشگاه صنایع‌دستی به ایران سفر کرده، گفت: «در سفر به هر کشوری، دیدن صنایع‌دستی آن به شناخت آن کشور و مردمش کمک خوبی می‌کند. شغل من این است و برای کسب این شناخت از مردم ایران امروز به آثار و صنایعی که ارائه شده خیلی دقت کرده‌ام.» ادامه »
28
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در افتتاحیه بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی:

صنایع‌دستی و هنر اصیل ایرانی در گردباد جهانی شدن فراموش نشود

صنایع‌دستی و هنر اصیل ایرانی در گردباد جهانی شدن فراموش نشود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز 28 بهمن، با اشاره به اینکه صنایع‌دستی ایران از زیبایی، تنوع و نوآوری خاصی برخوردار است، گفت: «صنایع‌دستی و هنر اصیل ایرانی نباید در گردباد جهانی شدن فراموش شود.» ادامه »
28
رئیس شورای جهانی صنایع‌دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه:

صنایع‌دستی ایران برای مردم دنیا شناخته‌شده است

صنایع‌دستی ایران برای مردم دنیا شناخته‌شده است
چکیده: رئیس شورای جهانی صنایع‌دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه امروز 28 بهمن از بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی ایران بازدید کرد. ادامه »
28
لزوم حمایت نهاد‌های دولتی و وابسته از صنایع‌دستی/ تنوع کالاها و قیمت مناسب، ویژگی‌ بیست‌وهفتمین نمایشگاه
چکیده: مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی امروز 28 بهمن از تنوع کالاهای عرضه‌شده و قیمت مناسب به‌عنوان ویژگی‌های ‌ بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی یاد کرد و خواستار حمایت نهاد‌های دولتی و بخش خصوصی از صنایع‌دستی شد. ادامه »
28
عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی:

بخش صنایع‌دستی مکمل گردشگری است

بخش صنایع‌دستی مکمل گردشگری است
چکیده: عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی امروز 28 بهمن با اشاره به برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی گفت: «صنعت صنایع‌دستی در ایران به‌دلیل تکثر و زیبایی منحصربه‌فرد خود مکمل بخش گردشگری کشور است.» ادامه »
28
نمایشگاه ملی صنایع‌دستی فرصتی مناسب برای حمایت از صنایع ایرانی است
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای‌سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور برگزاری بیست‌وهفتمین نماشگاه ملی صنایع‌دستی را فرصتی برای حمایت از صنایع‌دستی ایرانی در آستانه عید نوروز دانست. ادامه »
28
بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی گشایش یافت
چکیده: بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی (عیدانه) با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 28 بهمن، در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران به‌طور رسمی گشایش یافت. ادامه »
28
آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی پشتیبان واقعی میراث فرهنگی
چکیده: سال 1357 که انقلاب اسلامی ایران به‌رهبری امام خمینی(ره) به‌پیروزی رسید، هفت سال بیشتر نداشتم و در کاشان زندگی می‌کردم. در آن سال برای اولین بار با از طریق تلویزیون با نام آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی آشنا شدم... این یادداشت، به‌مناسبت چهلمین روز درگذشت آیت‌الله، نگاهی است به دغدغه‌های میراثی او. ادامه »
27
برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور 31 استان کشور/ اختصاص غرفه رایگان به استان‌های محروم
چکیده: مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی از برگزاری نمایشگاه ملی عیدانه صنایع‌دستی با حضور هنرمندان 31 استان کشور خبر داد. ادامه »
27
کمپین حمایت از تولید ملی در نمایشگاه ملی صنایع‌دستی
چکیده: هم‌زمان با برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، کمپین حمایت از صنایع‌دستی ایران هم یک‌ساله شد.  ادامه »
27
اجرای طرح بازرسی و درجه‌بندی کارگاه‌های صنایع‌دستی استان البرز
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان  البرز از اجرای طرح بازرسی و درجه‌بندی کارگاه‌های صنایع‌دستی در این استان خبر داد. ادامه »
27
نمایشگاه ملی صنایع‌دستی فرصتی برای ایجاد رشد و توسعه در این بخش است
چکیده: معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: «در مباحث تجارت جهانی بحث نمایشگاه‌ها و برگزاری انواع نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و حتی نمایشگاه‌های مجازی بسیار مهم است، چراکه نمایشگاه‌ها محلی برای عرضه، مذاکره، مبادله اطلاعات و محصولات است و از این فرصت‌ها برای ایجاد رشد و توسعه باید به‌خوبی استفاده کرد.» ادامه »
27
دفتر شورای منطقه‌ای صنایع‌دستی غرب آسیا در ایران افتتاح می‌شود
چکیده: دفتر شورای منطقه‌ای غرب آسیا با هدف توسعه و ترویج صنایع‌دستی کشور و استفاده از امکانات شورای جهانی و منطقه‌ای و مشارکت در استفاده از دانش و فنّاوری کشورهای عضو، روز جمعه 29 بهمن‌، در محل عمارت تاریخی کوشک افتتاح می‌شود. ادامه »
26
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری در جلسه شورای معاونان و مدیران‌کل امور مجلس دستگاه‌های اجرایی:

همکاری مناسب دولت و مجلس موجب انجام هر چه بهتر فعالیت‌های کشور می‌شود

همکاری مناسب دولت و مجلس موجب انجام هر چه بهتر فعالیت‌های کشور می‌شود
چکیده: حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری، در هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران کل امور مجلس وزارتخانه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی کشور گفت: «همکاری مناسب دولت و مجلس موجب می‌شود فعالیت‌های کشور هر چه بهتر انجام گیرد.» ادامه »
صفحه 3 از 906اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین