ﺳﻪشنبه 04 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

28
نمایشگاهی از آثار تاریخی‌‌فرهنگی در مدرسه شهید چمران ارومیه برپا می‌شود
چکیده: هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی در مهر 96، نمایشگاهی از آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری ارومیه و استان در مدرسه تاریخی شهید چمران ارومیه برگزار خواهد شد. ادامه »
28
برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی در کانون اصلاح و تربیت شهرستان طرقبه‌شاندیز
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری طرقبه‌شاندیز از برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی در کانون اصلاح و تربیت این شهرستان خبر داد. ادامه »
27
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد استان همدان شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با استقبال استاندار و مدیرکل میراث‌فرهنگی همدان وارد این استان شد. ادامه »
27
در دیدار مونسان با نماینده شرکت DSA مطرح شد

استفاده از الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها

استفاده از الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با نماینده شرکت DSA بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های صنایع‌دستی و الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها تأکید کرد. ادامه »
27
ایران مقصد خوبی برای گردشگران اروپایی به‌ویژه توریست‌های اتریشی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عصر امروز 27 اردیبهشت 96، در دیدار با سفیر اتریش در ایران، تأکید کرد که ایران مقصد خوبی برای گردشگران اروپایی به‌ویژه توریست‌های اتریشی است. ادامه »
27
با جهانی شدن دو شهر و یک دهکده صنایع‌دستی

ایران از چین پیش افتاد و در جهان اول شد

ایران از چین پیش افتاد و در جهان اول شد
چکیده: با ثبت دو شهر و یک دهکده از ایران در فهرست جهانی شهرها و روستاهای صنایع‌دستی جهان تعداد شهرهای جهانی صنایع‌دستی ایران به شش شهر رسید و کشورمان با شش شهر و یک دهکده جهانی در این حوزه در جایگاه نخست بین کشورهای جهان ایستاد. ادامه »
27
بازدید 40هزار گردشگر از هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی اصفهان
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان اعلام کرد که بر طبق آمارها از ابتدای شروع‌به‌کار نمایشگاه ملی صنایع‌دستی اصفهان در 22 شهریور تا ظهر امروز 27 شهریور بیش از 40هزار گردشگر و علاقه‌مند به هنرهای سنتی از این نمایشگاه در کاخ چهل‌ستون بازدید کرده‌اند. ادامه »
27
سرپرست معاونت صنایع‌دستی اصفهان تأکید کرد

بازاریابی حلقه مفقوده اقتصاد هنر ایران

بازاریابی حلقه مفقوده اقتصاد هنر ایران
چکیده: سرپرست معاونت صنایع‌دستی اصفهان، عصر روز گذشته 26 شهریور 96 در کارگاه تخصصی اقتصاد و کار آفرینی هنر تأکید کرد که بازاریابی حاقه مفقوده اقتصاد هنر ایران به‌شمار می‌رود.   ادامه »
27
برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی تجلیل شدند/ تجلیل از ساره بیات به‌عنوان سفیر صنایع‌دستی ایران
چکیده: در مراسمی با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی تجلیل شدند. ادامه »
27
مونسان در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی:

رویکرد سازمان میراث‌فرهنگی و دولت توجه به صنایع‌دستی است/ صنایع‌دستی ما باید صاحب برند شود

رویکرد سازمان میراث‌فرهنگی و دولت توجه به صنایع‌دستی است/ صنایع‌دستی ما باید صاحب برند شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با بیان اینکه رویکرد سازمان میراث‌فرهنگی و دولت توجه به صنایع‌دستی است، گفت: «صنایع‌دستی ما باید صاحب برند شود و به‌صورت مارکتینگ عرضه شود.» ادامه »
27
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خبر داد

راه‌اندازی کیوسک‌های صنایع‌دستی در ارومیه

راه‌اندازی کیوسک‌های صنایع‌دستی در ارومیه
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی از راه‌اندازی اولین کیوسک‌های فروش صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی در محوطه موزه مردم‌شناسی ارومیه خبر داد. ادامه »
27
افتتاح 9 پروژه گردشگری در خراسان‌جنوبی به‌مناسبت هفته گردشگری
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: «امسال ۹ پروژه گردشگری در استان افتتاح می‌شود.» ادامه »
27
نامور‌مطلق در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی:

ایران به‌جای فلورانس می‌تواند میزبان نمایشگاه‌های بین‌المللی باشد

ایران به‌جای فلورانس می‌تواند میزبان نمایشگاه‌های بین‌المللی باشد
چکیده: بهمن نامورمطلق در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، با مطلوب ارزیابی کردنِ برگزاری نمایشگاه، گفت: «این نمایشگاه سطح نمایشگاه‌های ما را چند مرحله بالاتر برد و شاهدیم که این نمایشگاه‌ها روبه‌رشد هستند.» ادامه »
27
مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد

رشد 29‌درصدی فروش در بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی

رشد 29‌درصدی فروش در بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی
چکیده: مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، امروز دوشنبه 27 شهریور 96، با حضور معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، تعدادی از مدیران این سازمان و فعالان بخش دولتی و خصوصی صنایع‌دستی و هنرمندان این حوزه در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد. ادامه »
26
هم‌زمان با هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در اصفهان

نشست تخصصی اقتصاد و کارآفرینی هنر برگزار می‌شود

نشست تخصصی اقتصاد و کارآفرینی هنر برگزار می‌شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان اصفهان از برگزاری نشست تخصصی اقتصاد و کارآفرینی هنر هم‌زمان با هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی اصفهان خبر داد. ادامه »
26
برگزاری نمایشگاه آثار سفال و سرامیک دست‌ساز
چکیده: نمایشگاهی از آثار حامد نصیری، هنرمند جوان کشورمان، در رشته سفال و سرامیک از 25 شهریور در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری افتتاح شده و تا 29 شهریور ادامه دارد. ادامه »
26
آغاز طرح تکاپو با هدف تثبیت کار و اشتغال در حوزه صنایع‌دستی هرمزگان
چکیده: جلسه مشترک طرح تکاپو با حضور فعالان صنایع‌دستی و با همکاری سازمان مدیریت صنعتی هرمزگان برگزار شد. ادامه »
26
سه شهر دیگر صنایع‌دستی ایران جهانی شدند
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ثبت سیرجان به‌عنوان «شهر جهانی گلیم»، مریوان به‌عنوان «شهر جهانی کلاش» و کلپورگان به‌عنوان «دهکده جهانی سفال» در شورای جهانی صنایع‌دستی خبر داد. ادامه »
25
استفاده از ظرفیت بازنشستگان در تدوین سند راهبردی توسعه گردشگری و تحقق سند چشم‌انداز 20ساله نظام
چکیده: هم‌زمان با فرارسیدن 25 شهریور، روز خانواده و تکریم از بازنشستگان، مراسم تجلیل از بازنشستگان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز با حضور جمعی از بازنشستگان و مدیران سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در محل آمفی‌تئاتر این سازمان برگزار شد. ادامه »
25
بازدید معاون صنایع‌دستی کشور از گالری موزه آبادان
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، طی سفر دوروزه به خوزستان، پس از افتتاح شعبه 4 گالری ترسه، از گالری موزه آبادان و نمایشگاه صنایع‌دستی این استان نیز بازدید کرد. ادامه »
صفحه 3 از 977ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها