شنبه 06 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

21
موزه بازار و مشاغل قدیمی تبریز افتتاح شد
چکیده: در آستانه رویداد «تبریز 2018»، «موزه بازار و مشاغل سنتی تبریز» در مراسمی با حضور معاون رئیس‌جمهوری افتتاح شد. ادامه »
21
دیدار مسئولان اداره‌کل زندان‌های یزد با مدیرکل میراث‌فرهنگی استان
چکیده: ‌‌معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره‌کل زندان‌های یزد، به‌همراه چند تن دیگر از مسئولان این اداره‌کل، با مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان دیدار و گفت‌وگو کرد. ادامه »
21
نامورمطلق، در نشست معاون رئیس‌جمهوری با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی

تبریز رأس ایران و یکی از پنج قطب اصلی صنایع‌دستی کشور است

تبریز رأس ایران و یکی از پنج قطب اصلی صنایع‌دستی کشور است
چکیده: نامور مطلق، با بیان اینکه تبریز رأس ایران است و اگر پنج قطب صنایع‌دستی در کشور باشد یک قطب اصلی تبریز است، اظهار کرد: «ظرفیت‌های بی‌نظیری در تبریز وجود دارد که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.» ادامه »
21
رویداد فراملی «تبریز 2018» باید این شهر را به نماد گردشگری تبدیل کند/ تمام نمایشگاه‌های بین‌المللی 2018 کشور در تبریز برگزار می‌شود
چکیده: احمدی‌پور در نشست با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی گفت: «رویداد فراملی ”تبریز 2018“ باید این شهر را به  نماد گردشگری تبدیل کند و اگر قرار است ظرفیت‌‌های گردشگری‌مان را به دنیا معرفی کنیم باید از طریق برگزاری این رویداد باشد.» ادامه »
20
حضور احمدی‌پور روح تازه‌ای در کالبد سازمان میراث‌فرهنگی دمیده است/ در تمام دنیا گروهی به جاده اعتقاد دارند و گروهی به دیوار
چکیده: نامورمطلق در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره غذای کشورهای جاده ابریشم (اکو) که در مرکز همایش‌های مهرانه در استان زنجان برگزار شد گفت: «حضور دکتر احمدی‌پور، روح تازه‌ای به تن سازمان میراث‌فرهنگی دمیده و به‌ویژه در حوزه صنایع‌دستی منجر به فعالیت‌های بسیار خوب و اثربخشی شده است.» ادامه »
20
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با سمن‌های استان زنجان مطرح شد

چاقوی زنجان آلت قتاله نیست، چاقوی مهربانی است/ مسیر ثبت جهانی بازار تاریخی زنجان هموار شود

چاقوی زنجان آلت قتاله نیست، چاقوی مهربانی است/ مسیر ثبت جهانی بازار تاریخی زنجان هموار شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عصر امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96، در نشستی که در سالن اجتماعات پارک بانوان شهر زنجان برگزار شد، با سمن‌های استان زنجان دیدار کرد. ادامه »
20
استاندار زنجان در افتتاحیه سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم:

پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری این استان است

پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری این استان است
چکیده: استاندار زنجان در افتتاحیه سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم گفت: «پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری در این استان است که باعث افزایش اشتغال در آن می‌شود.» ادامه »
20
خبرهای خوبی از بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در راه است/ اجازه ندهیم ویژگی‌های فرهنگی ما هدف تندبادهای بی‌اصالت شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور در دیدار با سمن‌های استان زنجان، ضمن اعلام اینکه تا چند روز دیگر خبرهای خوبی در حوزه بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در راه است، تأکید کرد که در آستانه انتخابات نباید اجازه داد ویژگی‌های فرهنگی ما با تندبادهای بی‌اصالت هدف گرفته شود. ادامه »
20
معاون دبیر‌کل اکو در جشنواره بین‌المللی غذا:

گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است

گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است
چکیده: معاون دبیر‌کل اکو، با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری در کشورهای عضو این سازمان و ضمن تشریح برنامه‌های مهم اکو برای توسعه صنعت گردشگری، گفت: «گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است.» ادامه »
20
سومین جشنواره بین‌المللی غذای کشورهای جاده ابریشم افتتاح شد
چکیده: «سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم» شامگاه امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و سفیران و نمایندگانی از 17 کشور و 14 گروه آشپزی ایرانی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان افتتاح شد. ادامه »
20
با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

کیوسک‌های صنایع‌دستی در زنجان افتتاح شد

کیوسک‌های صنایع‌دستی در زنجان افتتاح شد
چکیده: کیوسک‌های صنایع‌دستی استان زنجان با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری افتتاح شد. ادامه »
20
معاون رئیس‌جمهوری وارد زنجان شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری با همراهی معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور و با استقبال رسمی استاندار و مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان وارد این استان شد. ادامه »
20
نمایشگاه صنایع‌دستی هنرمند چهارمحالی در شهرکرد دایر شد
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال‌وبختیاری گفت: «نمایشگاهی از آثار فاطمه مصیبی، هنرمند معرق‌کار این استان و دانشجویان او، امروز دوشنبه 20 اردیبهشت 96، در موزه باستان‌شناسی شهرکرد برپا شد.» ادامه »
20
کشور‌داری را با عوام‌داری اشتباه گرفته‌اند/ اقتصاد را نمی‌شود با اعانه اداره کرد
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «واقعیت انتخابات نشان می‌دهد که اصلاً ورود در این انتخابات، عالمانه نیست و برخی کاندیداها متوجه نیستند که می‌خواهند یک کشوری را اداره کنند.» ادامه »
20
کارگاه تدوین و بازنگری رشته‌های جدید میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد
چکیده: کارگاه آموزشی تدوین و بازنگری رشته‌های جدید حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 شروع به کار کرد. ادامه »
20
برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی در سیستان و بلوچستان
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌و‌بلوچستان از برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی در آذر امسال در این استان خبر داد. ادامه »
20
رشد 100درصدی ورود گردشگران خارجی در دولت یازدهم/ افزایش 200درصدی مرمت اضطراری ابنیه تاریخی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی، در نشست خبری با اصحاب رسانه، ضمن تشریح فعالیت‌ها و دستاوردهای این اداره‌کل در دولت تدبیر و امید از رشد 100درصدی ورود گردشگران خارجی به این استان در دولت یازدهم خبر داد. ادامه »
20
برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی در شهرستان سرخه
چکیده: سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرخه اعلام کرد که دوره‌های آموزش صنایع‌دستی بومی این شهرستان به‌زودی برگزار می‌شوند. ادامه »
20
مهم‌ترین اقدامات و دستاوردهای اداره‌کل میراث‌فرهنگی یزد در دولت تدبیر و امید
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد، روز گذشته سه‌شنبه 19 اردیبهشت 96، مهم‌ترین اقدامات و دستاوردهای اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان در دولت یازدهم را تشریح کرد. ادامه »
20
مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان شرقی:

معاون رئیس‌جمهوری به تبریز سفر می‌کند

معاون رئیس‌جمهوری به تبریز سفر می‌کند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از سفر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به تبریز خبر داد. ادامه »
صفحه 5 از 934اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین