جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

13
معاون صنایع دستی کشور در دیدار با استاندار خراسان شمالی تاکید کرد؛

ایجاد نمایشگاه ها و بازارچه های دائمی عرضه صنایع دستی در محور های تردد گردشگران

ایجاد نمایشگاه ها و بازارچه های دائمی عرضه صنایع دستی در محور های تردد گردشگران
چکیده:  معاون صنایع دستی و هنر های سنتی کشور در دیدار با استاندار خراسان شمالی برایجاد نمایشگاه ها و بازارچه های دائمی عرضه صنایع دستی در محور های تردد گردشگران و استفاده از ظرفیت کشورهای آسیایی و اروپائی در حوزه صادرات تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی؛  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور پیش از ظهر امروز د... ادامه »
10
مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی کشور خبرداد:

رشد 36 درصدی صادرات صنایع دستی در 4 ماه اول سال جاری

رشد 36 درصدی صادرات صنایع دستی در 4 ماه اول سال جاری
چکیده: مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی کشور خبرداد: رقم صادرات صنایع دستی( بدون احتساب زیور آلات سنتی و تجارت چمدانی) طی چهارماه نخست منتهی به تیرماه امسال به لحاظ ارزشی دارای رشد 36 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل است. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ پویا محمودیان مدیرکل صادرات و بازرگانی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی ک... ادامه »
09
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور تاکید کرد؛

رونق صنایع دستی و صنایع غذایی پیام حضور همزمان در جشنواره آش ایرانی

چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور: از اتفاقات بسیار مهم و تاثیر گذار در جشنواره آش زنجان حضور صنایع دستی و صنایع غذایی در جشنواره آش زنجان است که می تواند به رشد و توسعه هر دو صنعت کمک کند. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در آیین افتتاح یازدهمین جشنواره سراسری آ... ادامه »
09
به همت معاونت صنایع دستی وهنرهای سنتی کشور صورت گرفت؛

برگزاری نمایشگاهی از آثار صنایع دستی در بانک مرکزی

برگزاری نمایشگاهی از آثار صنایع دستی در بانک مرکزی
چکیده: در راستای افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت صنایع دستی در کشور، نمایشگاهی ازآثارهنرمندان رشته های مختلف از 13 تا 17 شهریور ماه در بانک مرکزی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  این نمایشگاه که از 13 تا 17 شهریور ماه در بانک مرکزی برگزارمی شود به همت و تلاش معاون... ادامه »
08
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار گلیم و فرش کردستان

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار گلیم و فرش کردستان
چکیده: نمایشگاهی از آثار گلیم و فرش هنرمند جوان سمیرا شریف پوریان از شهر سنندج به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 6 تا 10 شهریور در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش روابط عمومی سازمان  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ هنرمند جوان کشورمان  که مدت 12سال است فقط در رشته گلیم و فرش بافی  فع... ادامه »
07
چکیده: بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور درگذشت استاد نگارگری و چهره ماندگار اصفهان علی والیان را به جمیع ملت ایران و خانواده نگارگری کشور تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور درگذشت علی والیان استاد نگارگری و چهره ماندگار اصفهان را به جمیع ملت ایران ... ادامه »
07
سازمان میراث فرهنگی احقاق حقوق هنرمندان را پیگیری می کند/ بخش خصوصی و مجری برگزاری نمایشگاه باید پاسخگو باشد
چکیده: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شدت و قوت احقاق حقوق هنرمندانی را که برای شرکت در نمایشگاه گرجستان به این کشور سفر کرده بودند را پیگیری می کند و بخش خصوصی برگزارکننده برنامه باید پاسخگوی اتفاقات پیش آمده باشد.    به گزارش میراث آریا(chtn) عده‌ای از هنرمندان که برای شرکت در نمایشگاه صنایع دستی به کشور گرجستان سفر کرده... ادامه »
01
از1 تا 7 شهریور ماه در سالن 12 نمایشگاه بین المللی تهران صورت می گیرد؛

حضور فعالان صنایع دستی در بیست و پنجمین نمایشگاه ملی فرش دستبافت

حضور فعالان صنایع دستی در بیست و پنجمین نمایشگاه ملی فرش دستبافت
چکیده: محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی 21 هنرمند از استان های مختلف کشور در بیست و پنجمین نمایشگاه ملی فرش دستباف از 1 تا 7 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران ( سالن 12 ) پذیرای علاقمندان  به صنایع دستی و هنرایرانی است. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی؛ بیست وپنجمین نمایشگاه ملی فرش دستبافت 1 تا 7 شهریور ماه از10صبح  تا ... ادامه »
01
به دنبال درخواست هنرمندان لالجین؛

جشن شهر جهانی سفال لالجین در لالجین برگزار می شود

جشن شهر جهانی سفال لالجین در لالجین برگزار می شود
چکیده: با موافقت مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در پی درخواست جمع کثیری از هنرمندان سفال لالجین برای برگزاری جشن شهر جهانی سفال در شهر لالجین، مراسم جشن شهر جهانی سفال در لالجین برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی در پی انتخاب لالج... ادامه »
31
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ابلاغ کرد؛

عدم واگذاری خانه های صنایع دستی به دیگر بخش ها

عدم واگذاری خانه های صنایع دستی به دیگر بخش ها
چکیده: مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عدم واگذاری اماکن متعلق به سازمان که توسط معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی مورد بهره برداری جدی و موثر قرار می گیرند را ابلاغ کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پی درخواست هنرمندان برای حفظ فضاها و خانه های صنایع دستی در اختیار... ادامه »
27
31 مرداد همزمان با برگزاری جشن شهر جهانی سنگ های قیمتی درمشهد؛

سمینارعلمی تخصصی در حوزه سنگهای قیمتی برگزار می شود

سمینارعلمی تخصصی در حوزه سنگهای قیمتی برگزار می شود
چکیده: سمینارعلمی تخصصی در حوزه سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی با حضور کوین مورای معاون منطقه اقیانوسیه و استاد دانشگاه ملبورن استرالیا در حاشیه برگزاری جشن شهرجهانی مشهد برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در خلال برگزاری جشن شهر جهانی مشهد، سمینارعلمی تخصصی به همین منظور توسط یکی از داوران دعوت شده برای شرکت دراین ... ادامه »
25
در راستای انجام همکاری های مشترک صورت گرفت؛

نشست مشترک معاون صنایع دستی کشور با مدیر عامل شهر کتاب

نشست مشترک معاون صنایع دستی کشور با مدیر عامل شهر کتاب
چکیده: نشست مشترک  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با مهدی فیروزان مدیر عامل موسسه شهر کتاب با حضور جمعی از مدیران دو حوزه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ این نشست به منظور هم فکری و تعامل برای توسعه همکاری های مشترک میان معاونت صنایع دستی  و هنرهای سنتی کشور و مجموعه فرهنگی شهر کتا... ادامه »
25
اجلاس مجمع جهانی صنایع دستی، سهم خواهی ایران از بازار دنیاست
چکیده: امید شیوا گفت: با برگزاری مجمع جهانی صنایع دستی، تمام تغییرات و تحولات به یک فرصت تبدیل می شود این امکان به ثبات رساندن و سهم خواهی ایران از بازار دنیاست. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  مشاور بین الملل معاون صنایع دستی کشور در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه در اصفهان گفت: ما در کشورمان به رخداد ها اهمیت نمی ده... ادامه »
23
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه "... و این سازها"

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه "... و این سازها"
چکیده: نمایشگاهی از آثار سازهای متنوع کوبه ای کشور از دو هنرمند پیشکسوت ایرج طباطبایی و کوروش بزرگپور از استان تهران به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از23 تا 27 مرداد ماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری؛  نمایشگاه "...و این سازها ... " با نمایش آثاری ... ادامه »
20
در پی بازدید هیئت 5 نفره بازرگانان هلندی از سازمان میراث فرهنگی مطرح شد؛

تشکیل کمیته طراحان اروپایی و ایرانی در حوزه صنایع دستی

 تشکیل کمیته طراحان اروپایی و ایرانی در حوزه صنایع دستی
چکیده: در بازدید هیئت 5 نفره بازرگانان هلندی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد تشکیل کمیته ای از طراحان اروپایی و ایرانی به منظور ارتقا طراحی محصولات صنایع دستی و حضور پررنگ تر آن در بازارهای بین المللی مورد توافق طرفین قرار گرفت.  به گزارش روابط عمومی  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ بازدید هیئت 5 نفره  متشکل... ادامه »
20
به منظور شرکت در هجدهمین مجمع عمومی شورای جهانی صنایع دستی در اصفهان؛

نمایندگان 70 کشور عضو شورای جهانی صنایع دستی به ایران سفر می کنند

نمایندگان 70 کشور عضو شورای جهانی صنایع دستی به ایران سفر می کنند
چکیده: تاکنون 17 کشور عضو شورای جهانی صنایع دستی برای شرکت در هجدهمین مجمع عمومی شورای جهانی صنایع دستی اعلام آمادگی کردند که در این میان هند با 70 نفر و چین با 50 نفر درخواست بزرگترین گروه های شرکت کننده در مجمع را تشکیل می دهند. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ استرالیا، بنگلادش، چین، دانمارک، مصر، هند، ایتالیا، اردن، قزا... ادامه »
19
پارچه نفیس زربفت به آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) اهدا شد
چکیده: در آستانه دهه کرامت پارچه زربفت نفیس پیش ازظهر امروز 19 مردادماه با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، فریدون الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان، عیسی رضایی مدیرکل میراث فرهنگی قم، فریدون میرزالو مدیرکل حمایت از تولید معاونت صنایع دستی و جمعی از مدیران و مسئولان استانی طی مراسمی به آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) اهدا ش... ادامه »
19
در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود؛

کارگاه آموزشی آشنایی با اصول و روش استانداردنویسی رشته های بومی صنایع دستی

چکیده: کارگاه آموزشی یک روزه با عنوان آشنایی با اصول و روش استانداردنویسی رشته های بومی صنایع دستی در مقطع متوسطه کاردانش در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  کارگاه آموزشي استاندارد نویسی پس از طی مراحل نیازسنجی در سطح کشور و تعیین رشته های بومی قابل استاندارد س... ادامه »
18
توسط مرکز مقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی؛

نمایشگاه صنایع دستی هنرمندان بسیجی برپا شد

نمایشگاه صنایع دستی هنرمندان بسیجی برپا شد
چکیده: به همت مرکز مقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی ؛ صنایع دستی و گردشگری نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی در هتل بزرگ پارسیان اوین تهران افتتاح شد. به گزارش میراث آریا، فرمانده بسیج سازمان با بیان این خبر افزود : امسال پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا ؛ سال اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی نام گرفته  است ؛ لذا مصمم شدیم سلسله نم... ادامه »
18
جشن "مشهد شهر جهاني سنگ های قیمتی  و لالجین شهر جهانی سفال " برگزار می شود
چکیده: جشن "مشهد شهر جهاني صنايع دستي سنگ های قیمتی" و " لالجین شهر جهانی سفال"  با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور، بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور، غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی و جمعی از مسئولان استانی برگزار می شود.  به گزارش روابط عمومي معاونت صنایع دستی سازم... ادامه »
صفحه 5 از 906اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین