پنجشنبه 10 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

01
بازدید نامورمطلق از کارگاه‌های صنایع‌دستی استان فارس در نخستین روز سال نو
چکیده: معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، در روز نخست سال 96، در مسیر سفرش به استان کرمان، سری هم به شهرستان‌های استان فارس زد و از کارگاه‌های صنایع‌دستی بازدید کرد. ادامه »
01
روی خط نوروز متفاوت 96 - 65

نوروز 96، خدمات متفاوت، یزد جهانی

نوروز 96، خدمات متفاوت، یزد جهانی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد از آمادگی کامل ستاد اجرایی خدمات‌سفر این استان برای عرضه خدمات مطلوب و میزبانی شایسته از گردشگران و مسافران نوروزی و اجرای برنامه‌های متنوع در نوروز متفاوت 96 خبر داد. ادامه »
01
طرح کارگاه‌گردی نوروزی در زنجان
چکیده: در نوروز امسال، 27 کارگاه صنایع‌دستی در استان زنجان برای بازدید گردشگران و علاقه‌مندان از مراحل ساخت صنایع‌دستی و کارگاه‌گردی اعلام آمادگی کرده‌اند. ادامه »
01
نماینده دماوند و فیروزکوه: مسجدجامع دماوند با یک مناره در مجموعه دارالمومنین منحصربه‌فرد است
چکیده: نماینده مردم دماوند و فیروزکوه، درباره حوزه انتخابیه خود در آستانه نوروز، یکی از جاهای خوش‌آب‌وهوا و نزدیک به تهران را که ممکن است برای مهمانان نوروزی جذاب باشد، مناطق دماوند و فیروزکوه برشمرد و به ظرفیت گردشگری این مناطق اشاره کرد. ادامه »
01
چاپ تمبر تصاویر جاذبه‌های گردشگری و محصولات صنایع‌دستی آذربایجان غربی
چکیده: به مناسبت نوروز 96، تمبر با تصاویر جاذبه‌های گردشگری و محصولات صنایع‌دستی در استان آذربایجان غربی چاپ شد. ادامه »
30
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر: سازمان میراث‌فرهنگی یکی از بازیگران اصلی اقتصاد مقاومتی در «تولید و اشتغال» است
چکیده: رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر با اشاره به لزوم نگاه مردم‌دارانه دستگاه‌های خدمت‌رسان به مسافران نوروزی گفت: «توصیه و تاکید ستاد مرکزی به همه دستگاه‌های خدمات‌رسان این است که در نوروز 96 با ارائه خدماتی با کیفیت متفاوت در نحوه مدیریت، مسافرت ایمن و خاطره‌انگیزی را برای همه هم‌میهنان فراهم سازند.&raqu... ادامه »
30
معاون صنایع‌دستی استان خبر داد

گشایش بازارچه صنایع‌دستی در خراسان شمالی

گشایش بازارچه صنایع‌دستی در خراسان شمالی
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان شمالی از گشایش بازارچه صنایع‌دستی این استان خبر داد. ادامه »
30
برگزاری نمایشگاه و بازارچه صنایع‌دستی نوروزی در استان البرز
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان البرز از برگزاری بازارچه‌های نوروزی صنایع‌دستی در نقاط مختلف این استان خبر داد. ادامه »
30
مراکز ۵ استان به‌زودی به شبکه ریلی وصل می‌شوند/ تأکید بر نقش‌آفرینی مثبت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اجرایی شدن توافق هسته‌ای
چکیده: رئیس‌جمهوری در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶، دستاوردهای دولت را در عرصه مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال در سال ۹۵، در مقایسه با ۲۵ سال گذشته، بی‌نظیر خواند و تأکید کرد: «سال جدید سال پیشرفت بیشتر برای ملت عزیز و اشتغال بیشتر برای جوانان ما خواهد بود.» ادامه »
30
رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال» نام نهادند
چکیده: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال» نام‌گذاری کردند. ادامه »
30
استان مرکزی، دیار مفاخر ایران‌زمین، میزبان گردشگران نوروزی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: «اولویت این اداره‌کل در نوروز 96، عرضه خدمات متفاوت به گردشگران نوروزی مطابق با شعار سال سازمان میراث‌فرهنگی است و در رویکرد استانی، برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای است که استان مرکزی را از معبر به مقصد گردشگری تبدیل کنیم.» ادامه »
30
در استان گلستان، به‌قصد زیارت، سیاحت هم بکنید
چکیده: استان گلستان یکی از مناطق زیبای کشور است که می‌توان آن را از مقاصد گردشگری ایران خوب برشمرد. زندگی اقوام ترکمن در این منطقه و وجود طبیعت بکر و زیبا فرصت های خوبی برای هر مسافری فراهم می‌کند. در این گزارش با این مقصد گردشگری بیشتر آشنا می‌شویم. ادامه »
29
راه‌اندازی 256 بازارچه‌‌ صنایع‌دستی در خوزستان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان همزمان با نوروز 96 از راه‌اندازی 256 بازارچه‌ صنایع‌دستی در استان خبر داد. ادامه »
29
پنج نمایشگاه‌ تخصصی با موضوع نوروز در نوروزگاه‌های خراسان رضوی برپا می‌شود
چکیده: دبیر ستاد جشن ملی نوروزگاه در خراسان رضوی از برگزاری پنج نمایشگاه تخصصی با محوریت نوروز در خراسان رضوی خبر داد. ادامه »
29
بیش از 7هزار غرفه صنایع‌دستی در نوروز 96 برپا می‌شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور با اشاره به برپایی بیش از 7هزار غرفه صنایع‌دستی در ایام نوروز تأکید کرد که فروش صنایع‌دستی می‌تواند عامل مؤثری در رونق اشتغال‌زایی باشد. ادامه »
29
نامورمطلق در بازدید از ستادهای اسکان و هدایت‌ شهر اصفهان تأکید کرد

میراث‌فرهنگی و هنر اصفهان نمادی بارز از هویت اصیل ایرانی است

میراث‌فرهنگی و هنر اصفهان نمادی بارز از هویت اصیل ایرانی است
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در سفر به اصفهان و بازدید از نمایشگاه صنایع‌دستی کاخ چهلستون و ستادهای اسکان و هدایت آموزش‌و‌پرورش و شهرداری اصفهان تأکید کرد: «میراث‌فرهنگی و هنر اصفهان نمادی بارز از هویت اصیل ایرانی است.» ادامه »
29
نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان شهرضا ویژه گردشگران نوروز راه‌اندازی شد
چکیده: مدیر میراث‌فرهنگی شهرستان شهرضا از برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی ویژه گردشگران نوروزی در این شهرستان خبر داد. ادامه »
29
  طرح كارگاه‌گردی صنايع‌دستی تاکستان در ایام نوروز اجرا می‌شود
چکیده: در آستانه فرارسیدن ایام نوروز، طرح كارگاه‌گردی و بازديد از كارگاه‌های فعال واحد صنايع‌دستي شهرستان تاكستان برای چهارمین سال متوالی اجرا می‌شود. ادامه »
29
آیین پاک‌سازی محوطه‌های میراث جهانی شوش برگزار شد
چکیده: محوطه‌های میراث جهانی شوش جمعه 26 اسفند برای استقبال از مسافران نوروزی پاک‌سازی شدند. ادامه »
29
نامورمطلق: تمام زیر‌ساخت‌ها برای آسایش مسافران مهیا شده است/ برپایی بازارچه‌های صنایع‌‌دستی برای رفع مایحتاج مهمانان نوروزی
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در سفرش به استان اصفهان از ستاد هماهنگی خدمات‌سفر، بازارچه صنایع‌دستی چهل‌ستون و کارگاه آموزش صنایع‌دستی بازدید کرد. ادامه »
صفحه 5 از 916اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین