چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

06
از سوی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

مهم‌ترین اقدامات سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه حقوق شهروندی تشریح شد

مهم‌ترین اقدامات سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه حقوق شهروندی تشریح شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با تاکید بر ضرورت احصای مصادیق تخصصی حقوق شهروندی متناسب با موضوع فعالیت‌ها و خدمات دستگاه‌های اجرایی، مهم‌ترین اقدامات این سازمان در حوزه حقوق شهروندی را تشریح کرد. ادامه »
06
لزوم معرفی ظرفیت‌های اماکن تولیدکننده محصولات هنری مشهد به مردم
چکیده: فرماندار مشهد تأکید کرد که شهرستان مشهد به‌دلیل برخورداری از آثار ارزشمند از نظر تاریخی و مذهبی فرصت‌ها و ظرفیت‌های بسیار زیادی در اختیار دارد که باید به مردم معرفی شود.   ادامه »
05
در کار‌گروه گردشگری، میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی استان مطرح شد

تسریع در روند توسعه گردشگری اصفهان به توسعه پایدار استان می‌انجامد

تسریع در روند توسعه گردشگری اصفهان به توسعه پایدار استان می‌انجامد
چکیده: استاندار اصفهان در کار گروه گردشگری و میراث‌فرهنگی اصفهان تأکید کرد که تسریع در روند توسعه گردشگری اصفهان به توسعه پایدار استان می‌انجامد. ادامه »
05
۵ بازارچه دائمی صنایع‌دستی آماده بهره‌برداری در استان مرکزی است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی مرکزی اعلام کرد که پنج بازارچه جدید صنایع‌دستی در شهرهای خمین، شازند، آشتیان، قورچی باشی و خنداب آماده بهره برداری است. ادامه »
05
 شبکه‌های بسته‌‎بندی در صنایع‌دستی
چکیده: یکی از اصلی‌ترین مشکلات در صنایع‌دستی ایران عدم استفاده از بسته‌بندی مناسب برای صنایع‌دستی است. این مشکل چنان تأثیر مخربی دارد که حتی ممکن است بقای صنایع‌دستی در عصر کنونی را با مشکل مواجه کند.  ادامه »
05
رفع ایرادات طرح حمایت از فعالان، هنرمندان و استادکاران صنایع‌دستی برای ارسال به شورای نگهبان
چکیده: مدیرکل دفتر حمایت از تولید صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در رایزنی و مشورت و برگزاری جلسات تخصصی با کمیسیون‌های مختلف مجلس شورای اسلامی، ایرادات شورای نگهبان به طرح حمایت از فعالان، هنرمندان و استادکاران صنایع‌دستی برطرف شده است.» ادامه »
05
لزوم توجه ویژه مجلس به سازمان میراث‌فرهنگی در بحث قانون‌گذاری و بودجه
چکیده: رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه ویژه مجلس شورای اسلامی به سازمان میراث‌فرهنگی در بحث قانون‌گذاری و بودجه تأکید کرد. ادامه »
04
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با نماینده سرخس و فریمان در مجلس:

توسعه گردشگری نیازمند همکاری و توجه همه دستگاه‌هاست

توسعه گردشگری نیازمند همکاری و توجه همه دستگاه‌هاست
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «برای توسعه صنعت گردشگری نیازمند توجه و همکاری همه دستگاه‌ها هستیم چراکه گردشگری حوزه‌ای فرابخشی است.» ادامه »
04
استقبال از صنایع‌دستی خراسان رضوی در کازان روسیه
چکیده: در نمایشگاه اختصاصی ایران و محصولات غذایی حلال که در شهر کازان تاتارستان روسیه برگزار شد، صنایع دستی خراسان رضوی مورد استقبال ویژه قرار گرفت. ادامه »
04
معافیت صنایع‌دستی از مالیات بر ارزش‌افزوده ارزش بالای اقتصادی را به دنبال دارد
چکیده: وزیر اقتصاد گفت: «معافیت از مالیات بر ارزش‌افزوده صنایع‌دستی می‌تواند ارزآوری و ارزش بالای اقتصادی برای کشور به دنبال داشته باشد.» ادامه »
04
در دیدار معاون صنایع‌دستی با رئیس فراکسیون صنایع‌دستی و فرش مجلس مطرح شد

رویکرد مجلس حمایت از صنایع‌دستی است/ توجه بیش از پیش به فروش و صادرات صنایع‌دستی

رویکرد مجلس حمایت از صنایع‌دستی است/ توجه بیش از پیش به فروش و صادرات صنایع‌دستی
چکیده: نشست هم‌اندیشی معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با رئیس فراکسیون صنایع‌دستی و فرش مجلس شورای اسلامی، با هدف بررسی موضوعات مرتبط با  این حوزه و تقویت ارتباط مجلس و معاونت صنایع‌دستی برگزار شد. ادامه »
03
 نشست صمیمانه نامورمطلق با هنرمندان برگزار شد
چکیده:  نشست صمیمانه معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تعدادی از هنرمندان صنایع‌دستی برگزار شد. ادامه »
03
کمپین تخصصی صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی در ایلام برگزار می‌شود
چکیده:  مدیر‌کل میراث‌فرهنگی ایلام از برگزاری کمپین تخصصی صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی این استان خبر داد. ادامه »
03
کمپین تخصصی صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی در قم آغاز به‌کار کرد
چکیده: در مراسمی با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم کمپین تخصصی صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی در استان قم صبح امروز یکشنبه 3 دی 96 آغاز به‌کار کرد. ادامه »
03
تحريم‌ها موجب از دست دادن بازار جهانی برای صنايع‌دستی ايران شده است
چکیده: مديركل ميراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان گفت: «طی سال‌های تحريم متاسفانه ما بخش عمده بازار جهانی محصولات صنايع‌دستی خود را از دست داده‌ايم و محصولات بسياری جايگزين كالاهای ايرانی در بازار هدف شده است. تجار ايرانی بايد تلاش كنند تا اين ذائقه جهانی ازدست‌رفته را برگردانند.» ادامه »
03
سومین نمایشگاه گروهی نگارگری در موزه رضا عباسی برگزار می‌شود
چکیده: سومین نمایشگاه گروهی هنرجویان رشته نگارگری تحت عنوان «رنگینه جمال» از ۶ دی ۹۶ به‌مدت چهار روز در موزه رضا عباسی، برگزار می‌شود. ادامه »
03
بازارچه دائمی صنایع‌دستی در شهرستان سربیشه راه‌اندازی می‌شود
چکیده: با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان شهرستان سربیشه تصمیمات لازم برای احداث بازارچه دائمی صنایع‌دستی در این شهرستان اتخاذ شد. ادامه »
03
اضافه شدن یک اداره‌کل به بدنه سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به وضعیت شرکت‌ تصفیه صنایع‌دستی، از راه‌اندازی اداره‌کل جدید با عنوان اداره‌کل مجامع در این سازمان خبر داد و درباره غیبتش در جشن ثبت جهانی دو شهر و روستای صنایع دستی توضیح داد. ادامه »
02
سازمان میراث‌فرهنگی میزبان نمایشگاه دست‌دوخت‌های زنان بلوچ
چکیده: مدیرکل دفتر حمایت از صادرات و بازرگانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری نمایشگاهی با عنوان «دست‌دوخت‌های زنان بلوچ» در ساختمان مرکزی سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد. ادامه »
02
آغاز‌به‌کار کمپین تخصصی صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی در استان مرکزی
چکیده: جلسه‌ خرده‌فروشی صادرات صنایع‌دستی با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، مدیر‌کل پست استان مرکزی، هنرمندان صنایع‌دستی و شرکت زودل امروز شنبه ۲ دی ۹۶ برگزار شد. ادامه »
صفحه 5 از 1003ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها