چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

02
اولین نمایشگاه و فروشگاه صنایع‌دستی روستایی کشور در روستای اسفنجه افتتاح می‌شود
چکیده:  مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: «اولین واحد تولیدی و نمایشگاهی صنایع‌دستی روستایی کشور در روستای اسفنجه از توابع شهرستان خمین راه‌اندازی می‌شود.» ادامه »
02
بهمن نامورمطلق*

اگر پژوهش نبود...

اگر پژوهش نبود...
چکیده: اگر پژوهش نبود چه اتفاقی می‌افتاد؛ اگر انسان نسبت به زندگی خود و دیگری، به فرهنگ و طبیعت تحقیق نمی‌کرد، چه تفاوتی میان زندگی امروزی و زندگی بدون تحقیق ایجاد می‌شد؟ سهم پژوهش در رشد و پیشرفت انسان چیست؟ ادامه »
02
سفال کلپورگان و ظرفیت‌های گردشگری چابهار مورد توجه سازمان میراث‌فرهنگی قرار دارد
چکیده: نماینده سراوان در مجلس گفت: «موضوع توجه هرچه بیشتر به سفال کلپورگان به‌عنوان نخستین دهکده جهانی صنایع‌دستی ایران و نیز ظرفیت‌های گردشگری چابهار دو موضوع مهمی است که در نشست هفته گذشته با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی درمیان گذاشته شد و مقرر شد این دو موضوع در استان سیستان‌و‌بلوچستان مورد توجه قرار گیرد.» ادامه »
02
معرفی نشدن ظرفیت‌ها بزرگ‌ترین مشکل گردشگری است/ رویدادهای گردشگری باید تقویم مشخصی داشته باشد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «بزرگ‌ترین مشکل گردشگری کشور عدم معرفی ظرفیت‌ها و داشته‌ها است، باید با استفاده از راهکارهای موجود این جاذبه‌ها را به گردشگران داخلی و خارجی معرفی کنیم.» ادامه »
02
اختصاص ۳۰میلیارد تومان برای اشتغال‌زایی صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که ۳۰میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و رونق اشتغال‌زایی صنایع‌دستی این استان در سال ۹۶ اختصاص یافت. ادامه »
02
هشتمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی ایران در مشهد به کار خود پایان داد

مدیرکل میراث‌فر‌هنگی خراسان رضوی: سالانه 7میلیون دلار صنایع دستی از خراسان رضوی صادر می‌‎شود

مدیرکل میراث‌فر‌هنگی خراسان رضوی: سالانه  7میلیون دلار صنایع دستی از خراسان رضوی صادر می‌‎شود
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «خراسان رضوی جزو صادرکنندگان صنایع‌دستی در کشور است و سالانه 7‌میلیون دلار صنایع‌دستی به کشورهای دیگر از این استان صادر می‌شود ضمن این که این اداره‌کل متعهد است 6هزار شغل  ایجادکند.» ادامه »
02
برگزاری آزمون صنایع‌دستی در روستای برنطین رودان استان هرمزگان
چکیده:  معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان از برگزاری آزمون صنایع‌دستی در روستای برنطین رودان خبر داد. ادامه »
30
در دیدار معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی با هیئت مدیره انجمن متخصصان گردشگری تأکید شد

لزوم معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی

لزوم معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با هیئت مدیره انجمن متخصصان گردشگری تأکید کرد که باید فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی معرفی شود. ادامه »
30
در نشست شهردار مشهد با فعالان صنایع‌دستی مطرح شد

استفاده از برند «مشهد، شهر جهانی گوهر‌سنگ‌ها» در جشنواره خانه بهار

استفاده از برند «مشهد، شهر جهانی گوهر‌سنگ‌ها» در جشنواره خانه بهار
چکیده: نشست هم‌اندیشی شهردار مشهد و مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی با فعالان حوزه صنایع‌دستی استان خراسان رضوی چهارشنبه ۲۹ آذر در دفتر شهردار مشهد برگزار شد. ادامه »
30
برپایی ۸ کارگاه تخصصی در نمایشگاه صلح و زیور سعدآباد
چکیده: همزمان با دومین نمایشگاه صلح و زیور که در گالرى ملى مجموعه فرهنگى سعد‌آباد با نمایش آثار نزدیک به صد هنرمند برگزار شد، ٨ کارگاه تخصصى برگزار شد. ادامه »
29
شورای جهانی صنایع‌دستی از محصولات ایرانی حمایت کند/ ایران میزبان مراسم داوری مهر اصالت سال ۲۰۱۸
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی خواستار حمایت این شورا برای صادراتی شدن صنایع‌دستی ایران شد. ادامه »
29
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با مدیرعامل دیجی‌کالا تأکید کرد

تلاش برای افزایش صادرات صنایع‌دستی و ارتباط بی‌واسطه با تولیدکنندگان خرد

تلاش برای افزایش صادرات صنایع‌دستی و ارتباط بی‌واسطه با تولیدکنندگان خرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عصر امروز چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۶ با مدیرعامل شرکت دیجی‌کالا دیدار و گفت‌وگو کرد. ادامه »
29
کمپین صادرات صنایع‌دستی در گیلان فعال شد
چکیده: با هدف تسهیل فرآیند تجاری‌سازی صنایع‌دستی، کمپین صادرات صنایع‌دستی در استان گیلان امروز چهارشنبه ۲۹ آذر به‌صورت رسمی فعال شد. ادامه »
29
۴۵۵ صنعتگر در سامانه مشاغل خانگی شهرستان آبدانان ثبت نام کردند
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان آبدانان از استقبال صنعتگران این شهرستان برای ثبت‌نام در سامانه مشاغل خانگی خبر داد. ادامه »
29
  نامور‌مطلق از کارخانه جهان کریستال بازدید کرد
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور در کارخانه جهان کریستال از بخش‌های مختلف این کارخانه بازدید کرد. ادامه »
29
پیشنهاد کاهش عوارض خروج تا ۸۵هزار تومان ارائه شد/ حذف یک معاونت، مأموریت‌های سازمان را دشوار می‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی اعلام کرد که پیشنهاد کاهش عوارض خروج تا ۸۵هزار تومان از سوی این‌ سازمان به سازمان برنامه و بودجه ارائه شده است. ادامه »
29
هشتمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در مشهد افتتاح شد
چکیده: هشتمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی و هنرهای سنتی با حضور هنرمندانی از سراسر کشور در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد افتتاح شد. ادامه »
28
سومین نشست مشترک فعالان صنایع‌دستی با فعالان حوزه بسته‌بندی در مشهد برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل حمایت از تولید معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «سومین نشست مشترک فعالان صنایع‌دستی با فعالان حوزه بسته‌بندی، در راستای فرهنگ‌سازی گسترش بسته‌بندی در محصولات صنایع‌دستی و کمپین بسته‌بندی صنایع‌دستی که از نیمه دوم سال جاری راه‌اندازی شده است، برگ... ادامه »
28
کمپین صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی در مازندران برگزار شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران در همایش کمپین صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی از اختصاص ۱۰درصد اعتبار مربوط به بسته حمایتی تولید دولت به تولیدات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی خبر داد. ادامه »
28
نمایشگاه آثار هنرمندان صنایع‌دستی مشگین‌شهر در ۳ استان برگزار می‌شود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل گفت: «تا پایان امسال نمایشگاه آثار هنرمندان صنایع‌دستی مشگین‌شهر در سه استان برگزار می‌شود.» ادامه »
صفحه 6 از 1003ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها