یکشنبه 01 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

13
سهم صنایع‌دستی ایران باید از شهرهای خلاق بیشتر شود/ لزوم ایجاد دبیرخانه‌ای مشترک و ملی
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور گفت: « شهرهای خلاق آینده، شهرهای جهانی محسوب می‌شوند و امتیازات زیادی دارند که یکی از آن‌ها تخصصی شدن فعالیت‌های فرهنگی, اقتصادی، و دیگری شناساندن و معرفی آن‌ها برای جذب سرمایه است که با وجود این، صنایع‌دستی می‌تواند سهم بیشتری در این حوزه داشته باشد.» ادامه »
13
ستاد اقتصاد مقاومتی بر اختصاص اعتبارات نظارت دارد/ واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل به چرخه فعالیت بازگشتند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی این بود که بتوانیم واحدهای نیمه‌تعطیل و ازکارافتاده را دوباره فعال کنیم. خوشبختانه دولت یازدهم با رویکرد اقتصاد مقاومتی سعی کرد این ظرفیت‌ها را ایجاد کند.» ادامه »
13
آیین افتتاحیه نمایشگاه «دیدار نقش مینا و زر» در سعدآباد برگزار شد
چکیده: آیین افتتاحیه نمایشگاه «دیدار نقش مینا و زر» امروز سه‌شنبه 13 تیر در سالن سینمای کاخ ملت واقع در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان برگزار شد. ادامه »
13
در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان تأکید شد

برندسازی فرش ابریشم و سوهان قم

برندسازی فرش ابریشم و سوهان قم
چکیده: در چهارمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی قم بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان برای توسعه اقتصادی و مقاوم‌سازی اقتصاد تأکید شد. ادامه »
13
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تأکید کرد

حمایت از فعالان صنایع‌دستی در آذربایجان غربی

حمایت از فعالان صنایع‌دستی در آذربایجان غربی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان آذربایجان‌غربی گفت: «کالاهای صنایع‌دستی باید بازارپسند و باب میل خریداران این کالاها باشد و در بسته‌بندی‌های مشخص به خریداران و علاقه‌مندان عرضه شود.» ادامه »
13
احمدی‌پور: جهت‌گیری توزیع اعتبارات سازمان میراث‌فرهنگی مبتنی بر تولید و اشتغال است/ اقتصاد گردشگری باید مقاوم باشد
چکیده: چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم در سال «اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال» امروز 13 تیر 96 با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، استاندار قم، معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی و تعدادی از مسئولان این استان برگزار شد. ادامه »
13
آغاز کلاس‌های آموزش صنایع‌دستی به بانوان شهرستان هفتکل
چکیده: سرپرست اداره‌ میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان هفتکل از آغاز برگزاری کلاس‌های آموزشی صنایع‌دستی برای زنان این شهرستان خبر داد. ادامه »
13
بازدید زهرا احمدی‌پور از چند واحد صنعتی قم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، امروز سه‌شنبه 13 تیر 96، از کارخانه شیشه‌گری و تراش شیشه «زرین‌کالا» بازدید کرد. ادامه »
13
همه الزامات برای ثبات میراث
چکیده: در دوره هشت‌ساله دولت‌های نهم و دهم، بسیاری از نهادها و سازمان‌ها به‌دلیل تصمیمات غیرکارشناسانه و نگاه نادرست متولیان آن دولت‌ها با بحران عظیم مدیریتی مواجه شدند، اما به‌جرئت می‌توان گفت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌‌دستی و گردشگری در این میان بیش از همه ضربه خورد. ادامه »
13
منابع مالی صندوق توسعه صنایع‌دستی نباید وابسته به دولت باشد/ سازمان میراث‌فرهنگی موافق تشکیل صندوق است
چکیده: معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به موافقت این سازمان با تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی تصریح کرد: «این صندوق به‌عنوان موسسه عمومی غیردولتی تعریف شده و منابع مالی آن نباید وابسته به دولت باشد.» ادامه »
13
اجرای قانون حمایت از استادکاران صنایع‌دستی تحولات بنیادین در حوزه اشتغال و درآمدزایی به‌همراه دارد
چکیده: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس طرح حمایت از استادکاران صنایع‌دستی را قابل‌دفاع و راه‌گشا دانست و گفت: «در صورت تبدیل این طرح به قانون و اجرای آن رشد قابل ملاحظه صادرات غیرنفتی را شاهد خواهیم بود.» ادامه »
13
اولین نمایشگاه تخصصی قلم‌زنی فلز در اردبیل گشایش یافت
چکیده: اولین نمایشگاه تخصصی قلم‌زنی در استان اردبیل به‌مدت یک هفته در محل نگارخانه مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی شروع به‌کار کرد. ادامه »
13
افتتاح نمایشگاه صنایع‌دستی بانوان زبرخان در کاروانسرای شاه عباسی قدمگاه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان نیشابور گفت: «نمایشگاه صنایع‌دستی و مشاغل خانگی بانوان زبرخان در کاروانسرای شاه عباسی قدمگاه نیشابور افتتاح شد.» ادامه »
13
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی برگزار شد
چکیده: با حضور معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی برگزار شد. ادامه »
12
در دیدار وزیر فرهنگ آذربایجان با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی مطرح شد

ثبت میراث‌های مشترک تعهدی مضاعف در صیانت از آن‌ها ایجاد می‌کند

ثبت میراث‌های مشترک تعهدی مضاعف در صیانت از آن‌ها ایجاد می‌کند
چکیده: وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری آذربایجان، در سفرش به ایران، عصر امروز 12 تیر 96، با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیدار کرد. ادامه »
11
اشغال 90‌درصد مراکز اقامتی آذربایجان‌شرقی در تعطیلات عید فطر
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌شرقی از اشغال 90 درصد مراکز اقامتی این استان در تعطیلات عید فطر خبر داد. ادامه »
11
توجه نمایندگان به طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع‌دستی قابل‌تقدیر است/ ماده هشت برای اصلاح به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع شد
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با اشاره به بررسی طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع‌دستی در مجلس شورای اسلامی گفت: «توجه نمایندگان به بررسی و تصویب این طرح قابل تقدیر است و از همه نمایندگان محترم، رئیس و اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تشکر می‌کنم.» ادامه »
11
با همکاری اداره‌کل استاندارد استان

رشته حصیربافی بوشهر استانداردسازی می‌شود

رشته حصیربافی بوشهر استانداردسازی می‌شود
چکیده: طرح توجیهی رشته حصیربافی برای استاندارد‌سازی به اداره‌کل استاندارد بوشهر ارائه شد. ادامه »
11
در اقدامی از سوی معاونت صنایع‌دستی استان

آثار دارای نشان ملی از صنعتگران استان بوشهر خریداری شد

آثار دارای نشان ملی از صنعتگران استان بوشهر خریداری شد
چکیده: معاونت صنایع‌دستی استان بوشهر اقدام به خرید آثار برجسته هنرمندانی کرد که در سال‌های گذشته موفق به کسب نشان ملی شده بودند. ادامه »
11
حضور معاون صنایع‌دستی ایران در یازدهمین اجلاس شهرهای خلاق یونسکو
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  به‌عنوان نماینده ایران و اصفهان دریازدهمین اجلاس شهرهای خلاق یونسکو به فرانسه سفر کرد. ادامه »
صفحه 6 از 954ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری