پنجشنبه 10 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

25
میزبانی از 460هزار نفرشب گردشگر در استان فارس
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و دبیر اجرایی خدمات‌سفر فارس با اعلام شعار گردشگری و معنویت در شیراز سومین حرم اهل‌بیت(ع) در ایران اسلامی در نوروز متفاوت سال 96، به‌تشریح برنامه‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس و ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان پرداخت. ادامه »
25
7هزار غرفه صنایع‌دستی میزبان گردشگران نوروزی در سراسر ایران
چکیده: مدیرکل صادرات معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور از برپایی 7هزار غرفه صنایع‌دستی در نوروز 96 در سراسر ایران و در 31 استان کشور خبر داد. ادامه »
24
تدوین برنامه‌های مشترک در سال 96 برای سه معاونت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در دیدار با مدیران‌کل سه معاونت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «تقویم مشترک برای برنامه‌های سه حوزه سازمان تعریف می‌شود تا در سال 1396 بیش‌ازپیش به‌سمت وحدت رویه حرکت کنیم.» ادامه »
24
استقرار 120 راهنمای گردشگری در اماکن تاریخی قزوین/ 50 برنامه فرهنگی در قالب نوروزگاه آماده اجراست
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی قزوین با تأکید بر برگزاری نوروز متفاوت در این استان گفت: «در ماه‌های اخیر چهار دوره آموزشی بازآموزی و دانش‌افزایی برای راهنمایان بناهای تاریخی برگزار شده و 120 راهنمای مجرب و آموزش‌دیده در ایام نوروز در بناهای تاریخی مستقر و آماده خدمات‌رسانی به گردشگران خواهند بود.» ادامه »
24
احمدی‌پور در نشست صمیمی با مدیران و کارکنان سازمان میراث‌فرهنگی:

سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های جدید از ابتدای سال 96 در سازمان میراث‌فرهنگی اجرا می‌شود

سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های جدید از ابتدای سال 96 در سازمان میراث‌فرهنگی اجرا می‌شود
چکیده: در واپسین روزهای سال 95 و آستانه نوروز، نشست صمیمی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با مدیران و کارکنان این سازمان با هدف بررسی مسائل مرتبط با بخش‌های مختلف این سازمان امروز سه‌شنبه 24 اسفند در سالن آمفی‌تئاتر این سازمان در حال برگزاری است. ادامه »
24
صنایع‌دستی، دریچه‌ای برای تحقق توسعه پایدار
چکیده: توسعه پایدار در پی افزایش رفاه و کیفیت زندگی انسان‌ها با توجه به حفظ منابع محیط‌زیست پیرامونی و رعایت شرایط مناسب برای زندگی نسل‌های آینده است؛ به‌تعبیر دیگر، می‌کوشد نیازها و مسائل کنونی جوامع را به‌گونه‌ای مؤثر برطرف کند بی آنکه به منابع و توانایی‌های نسل‌های آتی خدشه یا آسیبی برسد. ادامه »
24
برگزاری 4 نمایشگاه صنایع‌دستی در تبریز/ ارائه اینترنت رایگان در مراکز منتخب آذربایجان شرقی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آمادگی کامل این استان برای ارائه خدمات متفاوت در نوروز 1396 خبر داد. ادامه »
23
دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با چهار تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی
چکیده: زهرا احمدی‌پور با نمایندگان مردم ملایر، تهران، تویسرکان و الیگودرز در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد. ادامه »
23
تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه برای ایجاد بازارچه دائمی صنایع‌دستی در بندر گز منعقد شد
چکیده: تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه میان مدیرکل میراث‌فرهنگی گلستان، فرمانداری شهرستان بندر گز و بخش خصوصی، برای ایجاد بازارچه دائمی صنایع‌دستی در این شهرستان، منعقد شد. ادامه »
23
بازارچه‌های فروش صنایع‌دستی خراسان جنوبی پذیرای مسافران نوروزی
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی، دیروز 22 اسفند، از برپایی 30 بازارچه صنایع‌دستی در ایام نوروز خبر داد. ادامه »
23
نمایشگاه «رنگ، نقش و دستان کوچک» در نگارخانه سعدآباد
چکیده: نمایشگاه آثار هنری هنرمندان کودک با عنوان «رنگ، نقش و دستان کوچک» از تاریخ 23 اسفند به‌مدت 2 روز در نگارخانه و مرکز هنری مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود. ادامه »
23
در پی درخواست هنرمندان صنایع‌دستی و معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی درخصوص بیمه هنرمندان صنایع‎دستی به رئیس‌جمهوری نامه نوشت

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی درخصوص بیمه هنرمندان صنایع‎دستی به رئیس‌جمهوری نامه نوشت
چکیده: رئیس سازمان میراث‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هفته گذشته در نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران مواردی را درخصوص مشکل بیمه هنرمندان صنایع‎دستی مطرح کرد. ادامه »
22
راه‌اندازی موزه ملی صنایع‌دستی در سال 96/ جایگاه کانونی ایران در تصمیم‌گیری برای صنایع‌دستی دنیا در سال 95
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور تأکید کرد که امسال معاونت صنایع‎دستی فعالیت‌های خوبی برای تصمیم‎گیری و سیاست‌گذاری برای صنایع‌دستی دنیا داشت و به‌نوعی به کانون تصمیم‌گیری برای صنایع‎دستی دنیا تبدیل شد. ادامه »
22
مهلت ارسال آثار مسابقه خاص‌پردازی در صنایع‌دستی تا 20 اردیبهشت تمدید شد
چکیده: بنا به درخواست هنرمندان رشته‌های مختلف صنایع‌دستی و هنرهای سنتی، مهلت ارسال عکس آثار تا ۲۰ اردیبهشت سال آینده از سوی معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور تمدید شد. ادامه »
22
تقدیر از عوامل اجرایی چهارمین کنگره تاریخ معماری در آذربایجان غربی
چکیده: در مراسمی که روز گذشته 21 اسفند برگزار شد، از زحمات و تلاش‌های کارکنان حوزه‌های مختلف کاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی که در ارتقای رتبه استانی و ملی نقش داشته‌اند و همچنین اعضای کمیته اجرایی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی با محوریت این استان تجلیل شد. ادامه »
22
بازارچه نوروزی صنایع‌دستی تاکستان تا 5 فروردین دایر است
چکیده: بازارچه موقت نوروزی شهرستان تاکستان که از 15 اسفند در اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان تاکستان راه‌اندازی شده بود تا 5 فروردین پذیرای بازدیدکنندگان است. ادامه »
21
با هدف هم‌افزایی و تقویت همکاری‌ها صورت گرفت

بازدید معاون رئیس‌‌جمهوری از سامانه جامع امور گمرکی

بازدید معاون رئیس‌‌جمهوری از سامانه جامع امور گمرکی
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری امروز 21 اسفند با همراهی معاونان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از سامانه جامع امور گمرکی بازدید کرد. ادامه »
21
رونمایی از سایت فروش مجازی صنایع‌دستی فارس در نهمین نمایشگاه سراسری
چکیده: رئیس اتحادیه شرکت تعاونی‌های صنایع‌دستی فارس از رونمایی از سایت فروش مجازی محصولات صنایع‌دستی این استان به‌نشانی www.shzhandiart.ir خبر داد. ادامه »
21
تقدیم هدایای نوروزی صنایع‌دستی به گردشگران
چکیده: مدیرکل دفتر آموزش و حمایت از تولید صنایع‌دستی گفت: «در نوروز 96، در مبادی ورودی استان‌ها در محل ستاد نوروزی هر شهر، به نخستین میهمانان ورودی از محصولات صنایع‌دستی تولیدی و بومی همان شهر و استان هدیه‌های نوروزی داده خواهد شد.» ادامه »
21
معرفی 12 غرفه‌دار برتر نهمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی در شیراز
چکیده: مراسم تجلیل از غرفه‌داران و معرفی برترین غرفه‌داران نهمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی، صبح جمعه 20 اسفند 95، در محل برگزاری این نمایشگاه، در ارگ کریم‌خان‌زند، برگزار شد. ادامه »
صفحه 7 از 916اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین