شنبه 06 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

17
جلد چهارم کتاب هنر فارس درگذر زمان منتشر شد
چکیده: جلد چهارم کتاب «هنر فارس در گذر زمان» به‌کوشش مؤلف و پژوهشگر حوزه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فارس منتشر شد. ادامه »
17
مسئول سمن‌ها و تشکل‌های غیردولتی معاونت صنایع‌دستی منصوب شد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حکمی حجت‌الله مرادخانی را به‌عنوان مسئول سمن‌ها و تشکل‌های غیر‌دولتی منصوب کرد. ادامه »
17
عیادت معاون صنایع‌دستی کشور از کهن‌سال‌ترین هنرمند ایلامی
چکیده: عیادت معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عصر روز گذشته 16 اردیبهشت 96 با حضور در منزل استاد شنبه ذوالفقاری، هنرمند پیشکسوت دست‌بافت‌های سنتی در شهر مهران، از این هنرمند کهن‌سال و پیشکسوت ایلامی عیادت کرد. ادامه »
17
صنایع‌دستی با توجه به هزینه کم بهترین راه برای حل مشکل بیکاری در ایلام است
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در اولین همایش گلیم نقش‌برجسته در استان ایلام گفت: «صنایع‌دستی با توجه به هزینه کم، ارزش افزوده بسیار زیاد و وسعت اشتغال بهترین راه برای حل مشکل بیکاری در کشور، مخصوصاً در مناطق محروم، است.» ادامه »
16
در اولین نشست کمیته راهبری اجرایی کردن تفاهم‌نامه وزارت کشور و سازمان میراث‌فرهنگی عنوان شد

احمدی‌پور: چهار استان در اولویت طرح ضربتی اشتغال قرار دارند

احمدی‌پور: چهار استان در اولویت طرح ضربتی اشتغال قرار دارند
چکیده: اولین نشست کمیته راهبری اجرایی کردن تفاهم‌نامه وزارت کشور و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری درباره مناطق روستایی و شهری به‌ریاست معاون رئیس‌جمهوری عصر امروز شنبه 16 اردیبهشت 96 در محل این سازمان برگزار شد. ادامه »
16
حضور صنعتگران خوزستانی در نمایشگاه صنایع‌دستی هلند
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان از حضور سه نفر از صنعتگران و هنرمندان صنایع‌دستی استان در نمایشگاه فرهنگی‌تجاری هلند، که اواخر فروردین‌ماه برگزار شد، خبر داد. ادامه »
16
به‌منظور توسعه صادرات صنایع‌دستی صورت گرفت

دیدار معاون صنایع‌دستی کشور با استاندار ایلام

دیدار معاون صنایع‌دستی کشور با استاندار ایلام
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور در سفر خود به استان ایلام، ضمن بازدید از کارگاه‌های صنایع‌دستی، در دیداری با استاندار ایلام به بحث و تبادل‌نظر در مورد چگونگی توسعه صادرات صنایع‌دستی در این استان پرداخت. ادامه »
16
نشست نیاز‌سنجی آموزشی تخصصی صنایع‌دستی برگزار شد
چکیده: دومین نشست تخصصی نیازسنجی آموزشی‌تخصصی صنایع‌دستی در سال جاری، صبح امروز 16 اردیبهشت 96 در سالن فجر سازمان برگزار شد. ادامه »
16
تفاهم‌نامه سه‌جانبه میراث‌فرهنگی، شهرداری مشهد و استانداری خراسان‌رضوی منعقد شد
چکیده: تفاهم‌نامه سه‌جانبه میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی، شهرداری مشهد و استانداری خراسان‌رضوی در حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منعقد شد. ادامه »
16
برپایی 14 غرفه صنایع‌دستی در سومین جشنواره اکو
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان گفت: «14 غرفه صنایع‌دستی مرتبط با غذا در محل برگزاری سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم در کاسپین مستقر می‌شوند.» ادامه »
16
فرمول معجزه‌گر در جذب توریست
چکیده: به روایت آمار اعلام‌شده از سوی مسئولان سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، درآمد حاصل از محل گردشگری در فاصله سال‌های 92 تا 95 به بیش از 32ميليارد دلار رسیده و همچنین در اين مدت، 19ميليون و 900هزار نفر گردشگر خارجی به ایران سفر کرده‌اند. ادامه »
16
بازدید استاندار سیستان‌وبلوچستان از اقامتگاه‌های بوم‌گردی روستای قلعه‌نو
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زهک گفت: «استاندار سیستان‌وبلوچستان از اقامتگاه‌های بوم‌گردی روستای قلعه‌نو و ارگ محمدحسین‌خان بازدید به‌عمل آورد.» ادامه »
16
در حکمی از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری

ناصر امیرزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی استان بوشهر شد

ناصر امیرزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی استان بوشهر شد
چکیده: در حکمی از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ناصر امیرزاده مدیرکل اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر شد. ادامه »
16
برگزاری دوره آموزشی رشته سنتی فرت‌بافی در شهرستان تربت‌حيدريه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنايع‌دستي و گردشگري تربت‌حیدریه گفت: «در راستای حفظ و احیای رشته‌های صنایع‌دستی و هنرهای سنتی 20 هنرجو در رشته فرت‌بافی از آموزش‌های لازم برخوردار شدند.» ادامه »
15
معاون مجلس، حقوقی و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد

رشد 2برابری صادرات صنایع‌دستی در دولت تدبیر و امید

رشد 2برابری صادرات صنایع‌دستی در دولت تدبیر و امید
چکیده: معاون مجلس، حقوقی و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «رشد دوبرابری صادرات صنایع‌دستی از دستاوردهای مهم دولت یازدهم به‌حساب می‌آید.» ادامه »
15
معاون سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید از روستاهای استان قم:

روستاهای هدف‌گردشگری در سراسر کشور متحول می‌شوند

روستاهای هدف‌گردشگری در سراسر کشور متحول می‌شوند
چکیده: معاون مجلس، حقوقی و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، در حاشیه سفر به استان قم از تعدادی از روستاهای این استان بازدید کرد و در حاشیه این بازدیدها گفت: «براساس تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در دولت تدبیر و امید، روستاهای هدف‌گردشگری در سراسر کشور متحول خواهد شد.» ادامه »
15
برجام اشتیاق سرمایه‌گذاری در ایران را افزایش داده است/ پروژه ایران‌هراسی تبدیل به دوستی با ایران شده است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «با اقدامات دولت یازدهم و اجرای برجام شاهد افزایش اشتیاق برای سرمایه‌گذاری در ایران هستیم و پروژه ایران‌هراسی جای خود را به دوستی با ایران داده است.» ادامه »
15
از همه ظرفیت‌های موجود در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی باید استفاده کنیم/ ثبت ملایر به‌‌عنوان شهر ملی مبل و منبت
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جمع سمن‌ها و فعالان حوزه صنایع‌دستی شهرستان ملایر، با اشاره به اینکه حوزه گردشگری حوزه‌ای درآمد‌زاست، اظهار کرد: «باید از همه ظرفیت‌های موجود در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی کشور استفاده کنیم.» ادامه »
14
در جلسه کارگروه میراث‌فرهنگی استان قزوین مطرح شد

گردشگری روستایی ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری کشور است

گردشگری روستایی ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری کشور است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان قزوین در جلسه کارگروه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان تأکید کرد که گردشگری روستایی ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری کشور است. ادامه »
14
نخستین‌ جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی عشایر در مروست خاتم آغاز به کار کرد
چکیده: جشنواره فرهنگی و هنری منطقه‌ای عشایر با حضور شماری از عشایر استان‌های فارس، کرمان و یزد، روز چهارشنبه 13 اردیبهشت 96، در محل منطقه تفرجگاهی کر در روستای کرخنگان مروست، از توابع شهرستان خاتم، آغاز شد. ادامه »
صفحه 7 از 934اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین