چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

28
هنر میناکاری شهرستان سرایان در مسیر توسعه و ترویج
چکیده: میناکاری هنری با پیشینه‌ای در حدود پنج‌هزار سال است که برای زیبایی بخشیدن به ظروف مختلف استفاده می‌شده‌ است. این هنر ترکیبی از آتش و خاک است که با هنر نقاشی آمیخته می‌شود و نقش‌های زیبایی را می‌آفریند. ادامه »
28
احیای حوله‌بافی در شهرستان سرایان
چکیده:  مسئول نمایندگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سرایان گفت: «احیای حوله‌بافی در شهرستان سرایان یکی از مهم‌ترین اقدامات در زمینه صنایع‌دستی است.» ادامه »
28
معاون توسعه و مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل میراث‌فرهنگی البرز تأکید کرد

لزوم توجه به افزایش ماندگاری گردشگر در استان البرز

لزوم توجه به افزایش ماندگاری گردشگر در استان البرز
چکیده: مراسم تودیع و معارفه مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری البرز عصر دیروز دوشنبه ۲۷ آذر ۹۶ با حضور معاون توسعه و مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد. ادامه »
27
تولیدات متنوع صنایع‌دستی اردبیل مورد حمایت قرار گیرد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی اردبیل تأکید کرد که با هدف اشتغال‌زایی در روستاها، تولیدات متنوع صنایع‌دستی این استان باید مورد حمایت قرار گیرد. ادامه »
27
نامور مطلق در مراسم جشن ثبت جهانی شهر مریوان خواستار شد

دبیرخانه کلاش در مریوان راه‌اندازی شود/ لزوم توجه به طراحی‌های جدید در تولید کلاش

دبیرخانه کلاش در مریوان راه‌اندازی شود/ لزوم توجه به طراحی‌های جدید در تولید کلاش
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی صنایع‌دستی یک رویداد بزرگ است چرا که یک لقب بزرگ، یک لقب جهانی و یک نام تازه به مریوان اضافه می‌شود.» ادامه »
27
در مراسم جشن ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش

غدا هیجاوی: کلاش مریوان باید در سطح جهانی معرفی شود

غدا هیجاوی: کلاش مریوان باید در سطح جهانی معرفی شود
چکیده: رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی گفت: «کلاش مریوان دارای ظرفیت‌های فراوانی است و این هنر زیبا باید در سطح جهانی و در نمایشگاه‌ها و بازارهای بین‌المللی به‌خوبی معرفی شود.» ادامه »
27
کارگاه‌های سفالگری و چرم‌دوزی در ملکشاهی ایلام راه‌اندازی می‌شود
چکیده: مدیر اداره میراث‌فرهنگی ملکشاهی با اشاره به ظرفیت‌های هنری جوانان این شهرستان از احداث دو کارگاه صنایع‌دستی جدید در رشته سفالگری و چرم‌دوزی خبر داد. ادامه »
27
جشن ثبت جهانی مریوان آغاز شد
چکیده: مراسم جشن ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش، امروز دوشنبه ۲۷ آذر با حضور غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی، احمد الفارسی داور و عضو شورای جهانی صنایع‌دستی، بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد. ادامه »
27
استقبال اروپایی‌ها از کلاش تولیدی در مریوان
چکیده: فرماندار مریوان با اشاره به زیبایی و تنوع گیوه کلاش مریوان گفت: «محصولات تولیدی هنرمندان مریوان مورد توجه و استقبال اروپایی‌ها قرار گرفته است.» ادامه »
27
ایجاد شهرک‌های صنایع‌دستی در شهرها و دهکده‌های جهانی ایران
چکیده: مشاور معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برنامه‌ریزی برای ایجاد شهرک صنایع‌دستی در شهرها و دهکده‌های جهانی صنایع‌دستی در ایران خبر داد. ادامه »
27
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کردستان:

ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش انگیزه‌های تولید‌کنندگان را افزایش داده است

ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش انگیزه‌های تولید‌کنندگان را افزایش داده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کردستان با اشاره به برگزاری جشن ثبت جهانی شهر مریوان گفت: «ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش علاوه بر ایجاد نشاط در بین مردم، انگیزه‌های تولید‌کنندگان را افزایش داده است.» ادامه »
26
مدیر اداره میراث‌فرهنگی شهرستان اعلام کرد

آموزش ۱۲۰ هنرجو در رشته‌های صنایع‌دستی در آبدانان

آموزش ۱۲۰ هنرجو در رشته‌های صنایع‌دستی در آبدانان
چکیده: مدیر اداره میراث‌فرهنگی شهرستان آبدانان از آموزش تعداد ۱۲۰ نفر هنرجو در رشته‌های صنایع‌دستی در این شهرستان خبر داد. ادامه »
26
مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی:

سفره یلدا با صنایع‌دستی ایرانی در سازمان میراث‌فرهنگی برپا می‌شود

سفره یلدا با صنایع‌دستی ایرانی در سازمان میراث‌فرهنگی برپا می‌شود
چکیده: مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی اعلام کرد که سفره یلدا با صنایع‌دستی ایرانی در سازمان میراث‌فرهنگی برپا می‌شود. ادامه »
26
محصولات صنایع‌دستی استان گلستان به کشورهای هدف صادر می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان در اولین کمپین تخصصی صادرات خرده‌فروشی محصولات صنایع‌دستی استان گفت: «به‌زودی محصولات صنایع‌دستی استان گلستان به کشورهای هدف صادر می‌شود.» ادامه »
26
کمپین صادرات خرده‌فروشی صنایع‌دستی در شهرکرد برگزار می‌شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از برگزاری کمپین صادرات خرده فروشی صنایع‌دستی در شهرکرد خبر داد. ادامه »
26
فروش ۱۰میلیارد ریالی در دومین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی خراسان جنوبی
چکیده: فروش دومین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی که از ۱۹ تا ۲۴ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برگزار شد، نزدیک به ۱۰میلیارد ریال بود. ادامه »
26
به‌همت صادرات و بازرگانی معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی صورت گرفت

برگزاری نمایشگاه سفال و سرامیک به‌مناسبت شب یلدا در سازمان میراث‌فرهنگی

برگزاری نمایشگاه سفال و سرامیک به‌مناسبت شب یلدا در سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: نمایشگاه سرامیک به مناسبت شب یلدا به‌همت دفتر صادرات و بازرگانی معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در سازمان میراث‌فرهنگی برپا شد. ادامه »
26
دومین نمایشگاه «صلح و زیور» در گالری ملی صنایع‌دستی سعدآباد برپا شد
چکیده: دومین نمایشگاه «صلح و زیور» از ۲۵ آذر تا ۱ دی ۹۶ با نمایش بیش از دویست اثر از حدود صد هنرمند طراح زیور در گالری ملی صنایع‌دستی مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برپا شده است. ادامه »
26
افتتاح نمایشگاه یلدای صنایع‌دستی در مجموعه فرهنگی‌تاریخی قلعه چالشتر
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از افتتاح نمایشگاه یلدای صنایع‌دستی در موزه کار و زندگی مجموعه فرهنگی‌تاریخی قلعه چالشتر خبر داد. ادامه »
26
۲۶ طرح اشتغال فراگیر در حوزه میراث‌فرهنگی اردبیل مصوب شد
چکیده: نماینده اداره‌کل میراث‌فرهنگی اردبیل در کمیته فنی شورای اشتغال استان از تصویب ۲۶ طرح اشتغال فراگیر در حوزه این اداره‌کل خبر داد. ادامه »
صفحه 7 از 1003ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها