چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

23
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی:

تولیدات صنایع‌دستی باید براساس ذائقه مخاطب باشد

تولیدات صنایع‌دستی باید براساس ذائقه مخاطب باشد
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که دومین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی که با حضور ۲۸ استان کشور برپا شده است، اقدامی بسیار شایسته بود، تأکید کرد که تولیدات باید بر اساس ذائقه مخاطب باشد. ادامه »
23
مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی زنان خراشاد اعلام کرد

اشتغال ماهانه برای ۱۲ نفر در خراسان جنوبی با احیای پارچه‌بافی سنتی

چکیده: مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی زنان خراشاد اعلام کرد که هنر پارچه‌بافی سنتی که حدود ۳۰ سال منسوخ شده بود در استان احیا شده و ماهانه ۱۰ تا ۱۲ نفر در این رشته وارد بازار کار می‌شوند. ادامه »
22
برگزاری کارگاه تخصصی خوشنویسی و صنایع‌دستی در کاروانسرای افضل شوشتر
چکیده: همزمان با آغاز هفته فرهنگی شوشتر، کاروانسرای افضل بنای واگذار شده صندوق احیاء به منظور مرمت، احیاء و بهره برداری مدت معین به سرمایه گذار بخش خصوصی  اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی  در زمینه خوشنویسی و صنایع دستی کرد. ادامه »
22
نمایشگاه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور در مشهد برگزار می شود/ ایجاد رشته گوهرسنگ‌ها در دانشگاه فردوسی مشهد
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: «به‌زودی رشته گوهرسنگ‌ها در دانشگاه فردوسی ایجاد خواهد شد و اولین گام برای ورود به احداث دانشگاه صنایع‌دستی گوهرسنگ‌ها، ایجاد رشته گوهرسنگ‌هاست.» ادامه »
22
سامانه مشاغل خانگی ایلام آماده ثبت‌نام صنعتگران فعال صنایع‌دستی است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام از آمادگی سامانه مشاغل خانگی این اداره‌کل درخصوص ثبت‌نام صنعتگران فعال صنایع‌دستی استان خبر داد. ادامه »
22
بازارچه صنایع‌دستی و محلی عشایری شهرستان خوسف راه‌اندازی می‌شود
چکیده: فرماندار خوسف از راه‌اندازی بازارچه صنایع‌دستی و محلی عشایری این شهرستان تا دو هفته آینده خبر داد. ادامه »
22
برگزاری دوره‌های رایگان صنایع‌دستی در روستاهای بیرجند/ خرید تضمینی تولیدات هنرمندان
چکیده: مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش مرکزی بیرجند از برگزاری دوره‌های رایگان آموزش صنایع‌دستی در روستاهای شهرستان خبر داد. ادامه »
22
اولین کمپین تخصصی صادرات خرده‌فروشی محصولات صنایع‌دستی در گلستان برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری استان گلستان امروز ۲۲ آذر ۹۶ از برگزاری اولین کمپین تخصصی صادرات خرده‌فروشی محصولات صنایع‌دستی همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد. ادامه »
22
‌نمایشگاه صنایع‌دستی گروهی برزخ برگزار می‌شود
چکیده: نمایشگاه صنایع‌دستی گروهی برزخ آثار چوب، فلز، سرامیک وشیشه ۲۴ تا ۳۰ آذر برگزار می‌شود. ادامه »
22
۲۰ رشته صنایع‌دستی در شهرستان قاینات فعال است
چکیده: رئیس میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان قاین از وجود ۲۰ رشته صنایع‌دستی فعال در این شهرستان خبر داد و افزود: «همچنین در این شهرستان ۲۰۰ هنرمند در رشته‌های مختلف صنایع‌دستی فعالیت دارند.» ادامه »
22
احیای دو رشته منسوخ‌شده صنایع‌دستی در قاین
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان قاین از احیای دو رشته منسوخ‌شده صنایع‌دستی در این شهرستان خبر داد. ادامه »
22
صنایع‌دستی و گردشگری چشمه جوشان اشتغال در خراسان جنوبی است
چکیده: نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در حاشیه دومین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی خراسان جنوبی گفت: «صنایع ‌دستی و گردشگری چشمه جوشان اشتغال در خراسان جنوبی است.» ادامه »
22
در نخستین همایش ملی رنگ‌زاهای طبیعی مورد تأکید قرار گرفت

ضرورت رونق استفاده از رنگ‌زاهای طبیعی در تولید قالی

ضرورت رونق استفاده از رنگ‌زاهای طبیعی در تولید قالی
چکیده: اختصاص بخشی از توسعه صنعت و کشاورزی به کشت و زراعت رنگ‌زاهای طبیعی منجر به فراوانی آن‌ها و بهره‌گیری بهینه در تولیدات قالی خواهد شد. ادامه »
22
غدا هیجاوی در دیدار با استاندار سیستان‌و‌بلوچستان:

سيستان‌و‌بلوچستان ديار ناشناخته با صدها جاذبه گردشگری منحصربه‌فرد است

سيستان‌و‌بلوچستان ديار ناشناخته با صدها جاذبه گردشگری منحصربه‌فرد است
چکیده: رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی در دیدار با استاندار سیستان‌و‌بلوچستان از ثبت جهانی روستای کلپورگان ابراز خوشحالی کرد و سیستان‌و‌بلوچستان را دیار ناشناخته با صد‌ها جاذبه گردشگری منحصر‌به‌فرد ذکر کرد. ادامه »
22
انتخاب مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش شایسته مردم این منطقه بود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کردستان گفت: «بر اساس تمام ارزیابی‌ها و معیارهای کارشناسانه، هنرمندان، صنعتگران و مردم بافرهنگ کردستان، شایسته این انتخاب و این عنوان بودند و ثبت جهانی مریوان حقی بود که تأیید و تأکید شد.»  ادامه »
21
مونسان: راه میان‌بر رونق اقتصادی، توسعه گردشگری است/ تغییر نام سازمان به وزارتخانه مشکلی را حل نمی‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «راه میان‌بر رونق اقتصادی توسعه گردشگری است و در این خصوص نیازمند همکاری بخش‌های مختلف از جمله مجلس شورای اسلامی هستیم.» ادامه »
21
نشست صمیمانه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون گردشگری برگزار شد
چکیده: نشست صمیمیانه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ادامه »
21
کلپورگان با ثبت جهانی دوباره متولد شد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی  سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «از امروز کلپورگان با یک گستره و یک تحول جدید متولد شد و این آغازی برای یک تحول جدید خواهد بود.» ادامه »
21
برگزاری آزمون صنایع‌دستی در شهرستان بستک
چکیده:  سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بستک از برگزاری آزمون صنایع‌دستی در این شهرستان خبر داد. ادامه »
21
تشکیل فدراسیون سایت‌های تجارت الکترونیک صنایع‌دستی بررسی شد
چکیده: در جلسه‌ای با حضور مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، تشکیل فدراسیون سایت‌های تجارت الکترونیک صنایع‌دستی مورد بررسی قرار گرفت. ادامه »
صفحه 9 از 1003ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها