دوشنبه 04 بهمن 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

03
از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری صورت گرفت؛

تکذیب اخبار ارائه خدمات نامطلوب واحد های پذیرایی بین راهی

تکذیب اخبار ارائه خدمات نامطلوب واحد های پذیرایی بین راهی
چکیده: انتشار اخبار کذب صفحات مجازی درباره ارائه مواد غذایی نامطلوب در واحدهای پذیرایی بین راهی کشور به ویژه در جاده هراز، از سوی اداره کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری و نیز اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران رد شد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، «ولی تیموری»... ادامه »
03
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان قم سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فردا پنج شنبه چهارم آذرماه به استان قم سفر می کند. به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی پور در سفر به شهرمقدس قم ضمن زیارت بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)، از برخی پروژه های مرتبط با ماموریت های سه گانه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بازدید می کند. رئیس... ادامه »
02
از سوی دبیر کمیته ملی طبیعت گردی؛

برنامه های روز ملی پرنده نگری تشریح شد

برنامه های روز ملی پرنده نگری تشریح شد
چکیده: مدیر کل دفتر همکاری و توافق های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت گردی،  به مناسب روز ملی پرنده نگری، به تشریح برنامه های متنوع این رویداد پرداخت. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری محمدعلی فیاضی با بیان این خبر گفت: طبق برنامه ریزی و اقدامات ستاد برگزاری روز ملی پرنده نگری تصمیم بر آن شده است... ادامه »
26
به دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس و توسط دکتر احمدی پور صورت گرفت:

افتتاح هتل 3 ستاره و آغاز عملیات اجرایی 4 پروژه گردشگری در استان البرز

افتتاح هتل 3 ستاره و آغاز عملیات اجرایی 4 پروژه گردشگری در استان البرز
چکیده: به دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس و توسط دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هتل 3 ستاره کوروش افتتاح و عملیات اجرایی 4 پروژه گردشگری در استان البرز آغاز شد. به گزارش میراث آریا، همزمان با سی و سومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به استان البرز، دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس ... ادامه »
26
با هدف ارتقای رضایتمندی گردشگران انجام گرفت

بازدید دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از سامانه 09629

بازدید دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از سامانه 09629
چکیده: دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با هدف بررسی نحوه خدمت رسانی و ارتقای رضایمندی به گردشگران از سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات 09629بازدید کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با عنایت به اهمیت فعالیت های ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به عنوان یکی از ارکان مهم سیاستگذاری، برنامه ری... ادامه »
26
بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی، از کاروان سرای شاه عباسی و بازارچه دائمی صنایع دستی در کرج
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از کاروان سرای شاه عباسی در کرج بازدید کرد. به گزارش میراث آریا، همزمان با سی و سومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به مقصد استان البرز، زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در کاروان سرای شاه عباسی از بخش های مختلف این بنای تاریخ... ادامه »
26
مجموعه گردشگری، تفریحی و اقامتی اکوپلا زا در کرج کلنگ زنی شد
چکیده: کلنگ احداث مجموعه گردشگری، اقامتی و تفریحی اکو پلازا در شهرستان کرج توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به زمین زده شد. به گزارش میراث آریا، همزمان با سی و سومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید، دکتر زهرا احمدی پور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در شهر کرج مرکز استان الب... ادامه »
26
دیدار دکتر زهرا احمدی پور با مدیرکل، معاونین و کارکنان اداره کل میراث فرهنگی استان البرز
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با حضور در اداره کل میراث فرهنگی استان البرز با مدیرکل، معاونین، کارکنان و کارشناسان این اداره کل دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش میراث آریا، زهرا احمدی پور رييس سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري كه در راستاي سي و سومين سفر كاروان تدبير و اميد به استان البرز سفر كرده است با... ادامه »
26
توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

مجتمع گردشگری اکوپلازا و مرکز گردشگری سلامت در کرج کلنگ زنی می شود

مجتمع گردشگری اکوپلازا و مرکز گردشگری سلامت در کرج کلنگ زنی می شود
چکیده: همزمان با سی و سومین سفر استانی دولت به استان البرز  و ورود کاروان دولت تدبیر و امید به کرج، با حضور زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دو پروژه گردشگری در استان البرز کلنگ زنی می شود. به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی پور در سی و سومین سفر استانی دولت تدبیر و امید، ابتدا با حضور در محل مجتمع گ... ادامه »
26
اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی
چکیده:  همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اطلاعیه ای را به منظور اطلاع رسانی به زائران و مسافران در این ایام صادر کرد. به گزارش میراث آریا، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تسلیت و تعزیت این ایام  جانسوز به هموطنان عزیز؛ طی اطلاعیه ای تمامی دستگاه های عضو  ستاد ، ستادهای اجرایی خدمات سفر استانهای سراسر کشور, خا... ادامه »
26
چکیده:   محمد رضا خراسانی-در باره سفر آگاهان به تاکید می گویند جاده نه راه رسیدن که خود بخشی از سفر است. برای اصلاح نگاه مردم و نهادینه شدن این گزاره هم تلاش می کنند چون وقتی راه و جاده را ابزار رسیدن به مقصد بدانی همه تلاشت گذر از آن خواهد بود بی آنکه از آن و مواهب پیرامونی آن  به عنوان یک فرصت بکر حظ و بهره ببری. اگر پای صحبت بسیاری از مسافرا... ادامه »
25
دکتر احمدی پور در بازدید از هتل کپری قلعه گنج:

ساخت اقامتگاههای بوم‌گردی در نقاط مختلف کشور باید توسعه یابد

ساخت اقامتگاههای بوم‌گردی در نقاط مختلف کشور باید توسعه یابد
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر توسعه، تقویت و تامین زیرساختهای مناسب گردشگری، گفت: یکی از موضوعاتی که در حوزه گردشگری باید به آن توجه ویژه داشت، ساخت و توسعه هتل های سنتی و اقامتگاههای بوم گردی در نقاط مختلف کشور است. به گزارش میراث آریا(chtn) دکتر زهرا احمدی پور که همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهور ... ادامه »
25
معاون گردشگری در کنفرانس ملی مدیریت کلانشهرها مطرح کرد:

تحقق شکوفایی شهری به یاری صنعت گردشگری

تحقق شکوفایی شهری به یاری صنعت گردشگری
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنعت گردشگری همسوترین و مهم ترین ابزار برای تحقق طرح شکوفایی شهری به شمار می آید.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد با حضور در کنفرانس ملی «مدیریت کلانشهرها با رویکرد محیط زیست» گفت: هیچ بخش، صنعت و مف... ادامه »
24
بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از پروژه هتل پنج ستاره سیرجان
چکیده: معاون ریس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری،در سفر به شهرستان سیرجان ،از پروژه هتل پنج ستاره در حال احداث سیرجان در این شهرستان بازدید به عمل آورد. به گزارش میراث آریا ،دکتر زهرا احمدی پور که همزمان با سفر معاون اول رییس جمهور و تعدادی از اعضای کابینه تدبیر و امید  به استان کرمان ، به شهرستان سیرجان سفر کرده است ، از ت... ادامه »
24
اجرای طرح اربعين امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی آغاز شد
چکیده: امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در راستای اجرای مصوبات پنجاه و ششمین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور ناجا، امداد رسانی به مسافران و زائران کربلای معلی را از 20 آبان ماه 1395 آغاز کرد. به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ طی اجرای این طرح که تا 6 آذرماه سال جاری ادامه خواهد داشت، 1400 نفر نیروی ... ادامه »
24
پیشبرد برنامه های کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری با مشاركت جمعی
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رییس كميته راهبری هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری گفت: با بهره گیری از خرد جمعی در راستای احصای نیازها و تعیین ابزارهای هماهنگی فرابخشی، برگزاری باشکوه هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری محقق خواهد شد.     به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهن... ادامه »
23
سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی منصوب شد
چکیده: در حکمی از سوی دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این سازمان منصوب شد. به گزارش میراث آریا، زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درحکمی "حبیبه ابراهیمی کتولی" را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب ... ادامه »
23
معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی خبر داد:

رشد سالیانه 10 درصدی ورود گردشگر خارجی به ایران در سه سال گذشته

رشد سالیانه 10 درصدی ورود گردشگر خارجی به ایران در سه سال گذشته
چکیده: معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید شاهد رونق فعالیت ها و حرکت رو به رشد این سازمان بودیم گفت: در طی سال های گذشته شاهد رشد 457 درصدی  بودجه سازمان میراث فرهنگی بوده ایم. به گزارش میراث آریا، سعید شیرکوند با بیان این مطلب در مراسم تکریم و معارفه روئسای قدیم و جدید سزامان میراث فر... ادامه »
23
دکتر جهانگیری در مراسم معارفه رئیس سازمان میراث فرهنگی:

مدیریت زنان در سطوح مختلف واقعیتی جدی و یک انتظار طبیعی است

مدیریت زنان در سطوح مختلف واقعیتی جدی و یک انتظار طبیعی است
چکیده: معاون اول رئیس جمهور با اشاره به انتخاب زهرا احمدی پور به عنوان رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: انتخاب بانوان به عنوان مدیر و مدیریت آنان در سطوح مختلف واقعیتی جدی و یک انتظار طبیعی است و خانم احمدی پور به خاطر تجربه موفق مدیریتی در سایر فعالیت ها و نیز به لحاظ اینکه یک چهره دانشگاهی است به عنوان معاون رئیس جمهور و  رئ... ادامه »
23
بزرگترین پرونده فساد در سازمان میراث فرهنگی مختومه شد
چکیده: بزرگترین پرونده فساد با تلاش شبانه روزی و پس از دو سال پیگیری به نفع سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مختومه شد.  به گزارش میراث آریا(chtn) مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان صبح امروز یکشنبه 23 آبان ماه در مراسم تکریم خود،  درباره جزئیات پرونده بزرگ فساد در این سازمان توضیح داد: مبارزه با فساد در سازمان میراث فرهنگی، صن... ادامه »
صفحه 10 از 1695اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین