شنبه 06 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

15
برجام اشتیاق سرمایه‌گذاری در ایران را افزایش داده است/ پروژه ایران‌هراسی تبدیل به دوستی با ایران شده است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «با اقدامات دولت یازدهم و اجرای برجام شاهد افزایش اشتیاق برای سرمایه‌گذاری در ایران هستیم و پروژه ایران‌هراسی جای خود را به دوستی با ایران داده است.» ادامه »
15
از همه ظرفیت‌های موجود در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی باید استفاده کنیم/ ثبت ملایر به‌‌عنوان شهر ملی مبل و منبت
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جمع سمن‌ها و فعالان حوزه صنایع‌دستی شهرستان ملایر، با اشاره به اینکه حوزه گردشگری حوزه‌ای درآمد‌زاست، اظهار کرد: «باید از همه ظرفیت‌های موجود در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی کشور استفاده کنیم.» ادامه »
14
در جلسه کارگروه میراث‌فرهنگی استان قزوین مطرح شد

گردشگری روستایی ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری کشور است

گردشگری روستایی ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری کشور است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان قزوین در جلسه کارگروه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان تأکید کرد که گردشگری روستایی ظرفیت مناسبی برای توسعه گردشگری کشور است. ادامه »
14
نخستین‌ جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی عشایر در مروست خاتم آغاز به کار کرد
چکیده: جشنواره فرهنگی و هنری منطقه‌ای عشایر با حضور شماری از عشایر استان‌های فارس، کرمان و یزد، روز چهارشنبه 13 اردیبهشت 96، در محل منطقه تفرجگاهی کر در روستای کرخنگان مروست، از توابع شهرستان خاتم، آغاز شد. ادامه »
14
هم‌اندیشی راهکارهای افزایش جذب گردشگر از کشور عراق به کردستان
چکیده: جلسه هم‌اندیشی بررسی راهکارهای جذب گردشگر از کشور عراق، به‌ویژه شمال این کشور، به داخل استان کردستان، روز سه‌شنبه 12 اردیهشت 96، برگزار شد. ادامه »
14
در نشست مدیرکل میراث‌فرهنگی کردستان با هیئت داوران دومین جشنواره سالانه فیلم و عکس نوروز بررسی شد

راه‌های توسعه جشنواره سالانه فیلم و عکس نوروز در کردستان

راه‌های توسعه جشنواره سالانه فیلم و عکس نوروز در کردستان
چکیده: نشستی تخصصی با موضوع «راه‌های توسعه جشنواره سالانه فیلم و عکس نوروز در کردستان در سال‌های آتی»، با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی کردستان و رئیس انجمن سینمای جوان سنندج، 12 اردیبهشت 96 برگزار شد. ادامه »
14
سمینار تخصصی برنامه‌ریزی سیستماتیک تبریز 2018 برگزار شد
چکیده: سمینار تخصصی برنامه‌ریزی سیستماتیک «تبریز 2018» به‌همت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی، روز پنجشنبه 14 اردیبهشت 96، در محل آمفی‌تئاتر سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد. ادامه »
14
موفقیت 17 واحد گردشگری و رستوران بین‌راهی کردستان در اخذ گواهینامه استاندارد
چکیده: کمیسیون درجه‌بندی و استانداردسازی تأسیسات گردشگری کردستان، در جلسه‌ای که روز سه‌شنبه 12 اردیبهشت 96 در محل دفتر معاونت گردشگری استان برگزار شد، 20 واحد گردشگری ــ شامل هتل، مهمان‌پذیر، مجتمع و غذاخوری بین‌راهی ــ را ارزیابی کرد. ادامه »
14
اروپایی‌ها در صدر گردشگران خارجی بازدیدکننده از اماکن گردشگری فارس در فروردین 96
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس گفت: «بازدید گردشگران خارجی از جاذبه‌های گردشگری استان فارس در فروردین 96 به‌نسبت مدت مشابه سال گذشته 59درصد رشد داشته است.» ادامه »
14
معاون گردشگری کشور، در بازدید از روستای ورکانه، تأکید کرد

افزایش علاقه مردم به بوم‌گردی با تولید فیلم در روستاهای هدف‌گردشگری

افزایش علاقه مردم به بوم‌گردی با تولید فیلم در روستاهای هدف‌گردشگری
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تأکید کرد که با تولید فیلم در دل روستاهای هدف‌گردشگری علاقه‌مندی مردم به بوم‌گردی بیشتر خواهد شد. ادامه »
13
در دیدار معاون‌ رئیس‌جمهوری با وزیر فرهنگ و رسانه صربستان مورد توافق قرار گرفت

تبادل کارشناسان دو کشور ایران و صربستان برای بررسی زمینه‌های همکاری

تبادل کارشناسان دو کشور ایران و صربستان برای بررسی زمینه‌های همکاری
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری با وزیر فرهنگ و رسانه صربستان، بر تبادل کارشناسان و متخصصانی از دو کشور برای شناسایی و ارزیابی ظرفیت‌ها و زمینه‌های افزایش همکاری‌ها بین ایران و صربستان تأکید و توافق شد. ادامه »
13
حرکت گردشگری رو به جلوست
چکیده: دولت روحانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را در حالتی کاملاً راکد و تضعیف‌شده تحویل گرفت. بدهکاری‌ها، خرج کردن منابع مالی در اهداف خیالی، بی‌برنامگی در حوزه‌های چهارگانه سازمان تنها میراثی بود که از دولت قبل برجای مانده بود. ادامه »
13
اقامتگاه‌های بوم‌گردی از نوآوری‌های دولت یازدهم است/ تعداد اقامتگاه‌های روستایی به 530 واحد رسید
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «اقامتگاه‌های بوم‌گردی یکی از نوآوری‌های دولت یازدهم است و تعداد اقامتگاه‌های روستایی از 20 واحد در سال 92 به بیش از 530 واحد در سال‌ جاری رسیده است.» ادامه »
13
توسعه گردشگری راه برون‌رفت از معضل اشتغال در گیلان است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان تنها راه برون‌رفت از مشکل بیکاری در استان را توسعه و توجه به صنعت گردشگری دانست و تأکید کرد: «این موضوع شعار نیست، بلکه یک واقعیت است.» ادامه »
13
با حضور نماینده اداره‌کل نظارت و ارزیابی گردشگری کشور

دو هتل با هدف درجه‌بندی در خوزستان بازدید شدند

دو هتل با هدف درجه‌بندی در خوزستان بازدید شدند
چکیده: دو هتل در خوزستان با حضور نماینده اداره‌کل نظارت و ارزیابی گردشگری کشور با هدف درجه‌بندی مورد بازدید قرار گرفتند. ادامه »
13
در نشست مشترک کانون کارآفرینان و اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان مطرح شد

برگزاری استارت‌آپ گردشگری در خوزستان

برگزاری استارت‌آپ گردشگری در خوزستان
چکیده: در نشست مشترک میان اعضای کانون کارآفرینان استان و معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان، برگزاری استارت‌آپ گردشگری مطرح شد. ادامه »
13
نقش بی‌بدیل معلمان و استادان در توسعه صنعت گردشگری قم
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم، در مراسم تجلیل از استادان دانشگاه صنایع‌دستی این استان، تأکید کرد که معلمان و استادان در توسعه صنعت گردشگری استان نقش مهم و بی‌بدیلی دارند. ادامه »
13
چشم امید گردشگری به تداوم دولت تدبیر
چکیده: صنعت گردشگری این روزها از چنان اهمیتی برخوردار شده است که حتی در مناظره‌های انتخاباتی هم به‌عنوان یکی از مباحث داغ مطرح می‌شود. این‌همه به‌دلیل توسعه گردشگری در سال‌های اخیر در دولت تدبیر و امید بوده است. ادامه »
13
برگزاری دوره‌های توانمندسازی کارکنان فعال در مؤسسات گردشگری آذربایجان‌شرقی
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان‌شرقی از برگزاری دوره‌های توانمندسازی کارکنان فعال در مؤسسات گردشگری برنامه‌های تبریز در دانشگاه علمی‌کاربردی صنایع‌دستی خبر داد. ادامه »
13
اولین جشنواره «تاک‌پلو» در خلیل‌آباد خراسان‌رضوی برگزار می‌شود
چکیده: مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان خلیل‌آباد گفت: «جشنواره غذای محلی ”تاک‌پلو“ در شهرستان خلیل‌آباد که به دیار تاکستان‌های سرسبز معروف است برای اولین بار برگزار می‌شود.» ادامه »
صفحه 10 از 1753اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین