یکشنبه 01 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

08
چکیده: مدير امور سياحتي سازمان منطقه آزاد قشم با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)گفت:امروز جلسه‌اي با حضور معاونان گردشگري منطقه جنوب کشور که شامل 5 استان هرمزگان، فارس، بوشهر، خوزستان و کهگيلويه و بويراحمد و سه منطقه آزاد کيش ،قشم و چابهار برگزار مي‌شود. "محمد ابراهيم لاريجاني"افزود:هدف از برگزاري اين جلسه شناسايي موسسات و اساتيد در حوزه آموزش گردشگر... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)«مجيد شايسته» مديرعامل سازمان منطقه‌ آزاد کيش نيز در مراسم کلنگ زني هتل هفت ستار ه کيش گفت: براساس آمارهاي موجود، ورود گردشگر به جزيره‌ کيش در شش ماهه‌ نخست سال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، ‌١٠ درصد رشد داشته است. وي تصريح‌کرد: با تصويب طرح جامع بيست ساله جزيره کيش‌اقدامات موثري از سوي سازمان منطقه آزاد کيش براي رون... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)،"سيد حسن موسوي" معاون سرمايه گذاري و طرح‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در مراسم کلنگ‌زني نخستين هتل 7 ستاره مجهز به انرژي خورشيدي در کيش بيان داشت :در هيچ مقطعي از هفت هزار سال تاريخ مستند ايران، مانند اين دولت، تسهيلات و اعتبار گردشگري درنظر گرفته نشده و اين اقدام‌ها با تاکيد رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) نخستين هتل 7 ستاره ايران مجهز به انرژي هسته اي و با پيش بيني 520 ميليارد تومان بودجه تا 2 سال آينده به بهره برداري مي‌رسد. "حسين ثابت" مدير و مالک هتل داريوش و و مدير عامل شرکت توسعه تجارت کيش که در نظر دارد نخستين هتل مجهز به انرژي خورشيدي رادر جزيره کيش بسازد در مراسم کلنگ زني اين هتل گفت: ساخت اين هتل ضمن اشتغال ز... ادامه »
08
چکیده: «رقيه حاتمي پور فرشي»رئيس کميسيون گردشگري اتاق ايران و ايتاليا با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)گفت:اين اتاق از سال 84 کار خود را آغاز کرده است و سعي دارد با تعامل با سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري در راستاي توسعه گردشگري ايران و ايتاليا گام بردارد. وي تاکيد کرد:اين کميسيون ماهيانه جلسه‌اي را برگزار مي‌کند و دفاتر خدمات مسافرتي و شر... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "جمشيد حمزه‌زاده"، مديرکل دفتر برنامه‌ريزي و توسعه گردشگري داخلي در اين همايش، فرهنگ را يکي از مهمترين عوامل جذب‌کننده گردشگر به مقاصد مورد نظر عنوان کرد و افزود: ايران کشوري با تنوع آب و هوايي متنوع و چهارفصل است و در هر فصل از سال منطقه خاصي براي جذب گردشگر وجود دارد اما ويژگي مهم ديگر کشور ما وجود ترکيبي از فرهنگ‌هاي م... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)"ژان بيليو" با بيان اينکه به مدت 3 ماه 2 هزار و 200 کيلومتر در ايران پياده طي کرده و از شهرهاي قزوين، شهرهاي شمالي و شيراز گذشته است،گفت: قصد دارم با گذشتن از 5 قاره و 70 کشور جهان در طول دوازده سال دور دنيا را دور بزنم و براي صلح کودکان جهان تلاش کنم. وي افزود: درحال‌حاضر 48 کشور دنيا را پياده طي کرده و تاکنون 34 جفت کف... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)روستاهاي خانقاه،نوژيوران،شمشير و حجيج از روستاهايي هستند که مطالعه آنها به پايان رسيده است و عمليات اجرايي آنها نيز به زودي آغاز مي‌شود. نصب تابلو معرفي روستا،ايجاد راه‌هاي دسترسي، ساخت سرويس‌هاي بهداشتي و نمازخانه و نگهداري از بافت اصيل روستاهاي هدف گردشگري از مواردي است که در قالب عمليات اجرايي انجام خواهد شد. ايج... ادامه »
08
چکیده: «اسدالله بيرانوند»رئيس سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه به ميراث آريا(chtn)گفت:در حال حاضر ظرفيت مراکز اقامتي اين استان 3 هزار و 300 تخت است که با ساخت4 هتل جديدهزار و 500 تخت به ظرفيت مراکز اقامتي استان افزوده خواهد شد. وي افزود :از 4 هتل در دست ساخت يک هتل 4 ستاره و بقيه هتل هاي در دست ساخت 3 ستاره است. بيرانوند همچن... ادامه »
08
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري اصفهان با بيان اينکه تاکنون چندين سرمايه‌گذار ايراني و خارجي براي سرمايه‌گذاري در استان اعلام آمادگي کرده‌اند به ميراث آريا(chtn)،گفت:در اين راستا در استان يک سرمايه‌گذار عرب براي ساخت هتل 5 ستاره با همکاري شرکت توسعه گردشگري ايران موافقت‌نامه‌هاي اوليه را بدست آورده است . "محسن مصلحي" اضاف... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) رئيس اداره حمل و نقل کالاي سازمان حمل و نقل و پايانه هاي استان با بيان اين مطلب افزود:تاکنون 8077 کارت هوشمند راننده و ناوگان در استان سمنان صادر شده است که از اين تعداد 4833 کارت هوشمند مربوط به رانندگان، 2491 کارت هوشمند ناوگان باري و 753 کارت هوشمند ناوگان مسافري مي باشد. "يغمايي" تصريح کردبا تجهيز شرکت هاي حمل و نق... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) از اين تعداد 17 هزار و 385 نفر دانشجو، طلبه و استاد دانشگاه و 11 هزار و 891 نفر نيز دانش آموز، مربي و خانواده معلمين بودند. از اين تعداد 524 هزار زاير بالاي 12 سال ، 14 هزار و152 زاير بين 7 تا 12 سال ، 11 هزار و 946 زاير بين 2 تا 7 سال و چهار هزار و 126 زاير زير دو سال مجموعه زايران عادي اين عمره را تشکيل مي دادند. ... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)"حسن زياري "مدير عامل راه آهن جمهوري اسلامي ايران در ملاقات با معاون رئيس اجرايي اتحاديه بين المللي راه آهن ها (UIC)، با بيان اين مطلب افزود:با استفاده از ضوابط و آيين نامه هاي تحقق و توسعه تکنولوژي مناسب و کارآمد، چشم انداز بهتري براي آينده با کمک UIC برنامه ريزي خواهيم کرد. وي تصريح کرد: اتحاديه بين المللي راه آهن ها ي... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)مديرکل حفاظت وايمني سير و حرکت راه آهن با تاکيد بر ثبت کليه حوادث و وقايع در بخش ايمني و حفاظت سير و حرکت، خاطر نشان کرد: طي 7 ماه نخست سال جاري تنها 4 حادثه مهم در راه آهن ثبت شده است که با انجام اقدامات پيشگيرانه مانند احداث زيرگذر پل عابر پياده و کشيدن حصار در حريم راه آهن، آمار تلفات جاني ناشي از برخورد با قطار کاهش ياف... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)ورود اين مسافران توسط 19 هزار وسيله نقليه مسافري انجام شده است. از ميان مسافران وارد شده از طريق مرزهاي جاده اي کشور101هزار نفر خارجي و 244هزارنفر ايراني بوده اند. در اين مدت 374هزارمسافر توسط 15هزاردستگاه وسيله نقليه از کشور خارج شده اند. از اين تعدادمسافران خروجي 257هزار نفرمسافر ايراني و 117هزار مسافرخارجي بوده ... ادامه »
07
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري "جمشيد حمزه‌زاده" افزود: به‌دنبال طرح ارزان‌سازي سفر و استقبال مسافران در تمامي استان‌هاي کشور و به‌منظور برنامه‌ريزي هر چه دقيق‌تر سفر در بين گروه‌هاي مختلف جامعه، دفتر برنامه‌ريزي و توسعه گردشگري داخلي اقدام به جمع‌آوري اطلاعات سفرهاي انجام ... ادامه »
07
چکیده: به گزارش ميراث‌آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي، سرپرست اين سازمان با تاکيد بر مطلب فوق، آموزش و فرهنگ سازي را جزو مولفه اصلي توسعه همه جانبه خواند و خاطرنشان کرد، رايزني‌هاي مختلفي در راستاي توسعه گردشگري مبني بر گنجاندن متون گردشگري در کتاب‌هاي درسي مقاطع مختلف با نهادها و سازمان‌هاي مخت... ادامه »
07
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، "سعيد شريعتي‌پور " سرپرست معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري سمنان در آخرين جلسه کار گروه گردشگري استان با بيان اين مطلب گفت: طراحي سيستم صوتي و تصويري راهنماي گردشگري در دستور کار قرار گرفته است. وي ادامه داد: طراحي اين سيستم از پيشنهادهاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان ا... ادامه »
07
چکیده: به گزارش ميراث‌آريا(chtn) «سيد محمد حسيني» رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان مرکزي گفت: چند سرمايه‌گذار بخش خصوصي براي اجراي پروژه‌هاي مختلف در اين منطقه اعلام آمادگي کرده‌اند ولي هنوز مشکل تملک زمين اين منطقه حل نشده است و اين موضوع در حال پيگيري است. وي با اشاره به وجود 5 منطقه نمونه گردشگري در استان مرکزي ادامه داد: به غير... ادامه »
07
چکیده: "حسين ذوالفقاري" در گفتگو با ميراث آريا (chtn) تصريح کرد: البته خود سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري هم مي‌تواند گارد انتظامي تشکيل دهد تا به امنيت گردشگران کمک کنند. وي خاطرنشان کرد: تاسيس اين گارد نمي تواند با عنوان پليس توريسم انجام شود چون عنوان پليس متعلق به نيروي انتظامي است. ذوالفقاري گفت:تاسيس گارد انتظامي در قالب قانوني است... ادامه »
صفحه 1691 از 1777ابتدا   قبلی   1686  1687  1688  1689  1690  [1691]  1692  1693  1694  1695  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری