پنجشنبه 10 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

16
چکیده: "ايرج نديمي" عضو فراکسيون گردشگري مجلس شوراي اسلامي، در ديدار اعضاي هيأت مديره اين فراکسيون با رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري که در محل اين سازمان برگزار شد، تاکيد کرد: عقيده داريم گردشگري موضوعي فرابخشي است و همه سازمان‌ها در فراز و نشيب اين حوزه تأثيرگذار هستند. نديمي با بيان اينکه فراکسيون گردشگري مي‌تواند در اين حوزه نقش به‌س... ادامه »
16
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "عشرت شايق" در ديدار اعضاي فراکسيون گردشگري مجلس با مشايي که روز گذشته در محل سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري برگزار شد، گفت: با مسئولان ذي‌ربط در استان آذربايجان شرقي تعاملاتي به عمل آورده‌ايم و در نظر داريم که با دعوت از زنان مسلمان کشورهاي همسايه در شهريور ماه اين طرح را اجرايي کنيم. شايق تأکيد کرد: فعالي... ادامه »
16
چکیده: رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري همدان با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)، گفت: به مناسبت تولد ابوعلي سينا از 30 مرداد به مدت سه روز مراسم روز همدان با برپايي برنامه‌هاي متنوع برگزار خواهد شد . "اسدالله بيات" افزود: در اين مراسم نمايشگاهي از پوستر، بروشور و نقشه‌راهنما از جاذبه‌هاي گردشگري شهرستان‌هاي استان در معرض ديد عم... ادامه »
16
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)،"اسفنديار رحيم مشايي" در ديدار با اعضاي فراکسيون گردشگري که در محل سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري برگزار شد، تاکيد کرد: با توجه به ظرفيت‌ها و نقش مجلس در اين حوزه، خلا اين فراکسيون از مدت‌ها پيش احساس مي‌شد. وي تاکيد کرد: اين فراکسيون مي‌تواند در پيشبرد اهداف حوزه گردشگري در داخل و خارج از کشور تاثيرگذار باشد... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) در اين ديدار اعضاي فراکسيون گردشگري نقطه‌نظرات خود را در خصوص مسائل مبتلابه گردشگري ارائه کردند و بر پيگري مشترک مجلس و سازمان در اين خصوص به تبادل نظر پرداختند. در اين جلسه مشايي نيز ضمن استقبال از تاسيس اين فراکسيون اظهار اميدواري کرد که اين فراکسيون بتواند در توسعه گردشگري تاثير گذار باشد. 106/
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) ملک‌زاده توجه به جاذبه‌‌هاي ميهن اسلامي، برنامه‌ريزي به منظور جذب گردشگران خارجي، رفع موانع ورود گردشگران در مبادي ورودي کشور، فراهم کردن تسهيلات لازم، تامين امنيت، توسعه روابط دوجانبه و چند جانبه و حضور موثر در مجامع بين‌المللي گردشگري را از مهمترين وظايف اين دفتر اعلام کرده است. پاک‌سرشت در وزارتخانه‌‌هاي امور خارجه... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، " سيد قوام‌الدين بزرگيان" با اشاره به فعاليت‌هاي مختلف سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در زمينه طبيعت‌گردي گفت:‌ متاسفانه با تمام تبليغاتي که اين سازمان در اين زمينه انجام مي‌دهد، هرگز به اين امر به صورت جدي نمي‌پردازد. در واقع سازمان خود را در حفظ و بقاي منابع طبيعي مسئول ندانسته و نمي‌داند. وي افزود:‌ در ب... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)،معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در همايش فناوري اطلاعات در صنعت گردشگري که صبح امروز در اصفهان برگزار شد، در حالي که به صورت آن لاين و از طريق ويدئو کنفرانس سخنراني مي‌کرد، گفت: فناوري اطلاعات عنصري عدالت‌گستر است و يک فرصت جهاني است که ظرفيت‌هاي بسياري را در اختيار عموم قرار مي‌دهد. "ا... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مدير آموزش موسسه آواي طبيعت پايدار و مدرس اکوتوريسم، در همايش تخصصي آموزشي اکوتوريسم با بيان اين مطلب گفت: دوره‌هاي آموزش راهنمايان طبيعت‌گردي از سال 81 به همت دفتر برنامه‌ريزي آموزشي سازمان ميراث‌فرهنگي،‌صنايع‌دستي و گردشگري برگزار شده و در اين دوره‌ها از رشته‌هاي مختلف حتي فني نيز ثبت‌نام به عمل آمده است. "افسانه اح... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) مدير کل دفتر برنامه‌ريزي آموزشي سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در همايش آموزش تخصصي اکوتوريسم با بيان اين مطلب گفت: تاکنون راه‌اندازي 18 رشته مختلف از سوي اين سازمان به وزارت علوم پيشنهاد شده که دو مورد آن مربوط به اکوتوريسم بوده است. "مرتضي احمدي" تصريح کرد: بر اساس چشم‌اندازي که در سال 2020 براي ورود 20 ... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي شرکت توسعه گردشگري ايران، "اسرافيل شفيع‌زاده" عضو هيأت علمي دانشگاه، گفت: با توجه به شرايط بين‌المللي، سياستگذاري‌هاي دولت مي‌تواند با هدايت متمرکز و سازمان يافته سرمايه‌هاي خارجي و داخلي به اقدامي تعيين‌کننده در صنعت گردشگري دست زند. وي شرايط مطلوب تاريخي، طبيعي و فرهنگي ايران را براي گردشگران ب... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي،‌صنايع دستي و گردشگري در همايش آموزش تخصصي اکوتوريسم با بيان اين مطلب گفت: در صورتي که دستگاه‌هاي ديگر با سازمان حفاظت محيط زيست و ديگر سازمان‌هاي متولي همکاري‌هاي لازم را نداشته باشند، هيچ حفاظتي در محيط طبيعي رخ نخواهد داد، حتي ممکن است که حفاظت با صرف هزينه‌هاي بسيار نتايج مع... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، قائم مقام سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري درباره نخستين همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري ايران گفت: يکي از مشکلات ما در اين حوزه اين است که نسبت به اين همايش‌ها نگاه مثبتي نداريم و اين اثرات منفي زيادي بر کشور مي‌گذارد. "حميد بقايي" با بيان اينکه با برگزاري اين همايش‌ها تبليغات منفي عليه ايران از ب... ادامه »
15
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "اسدالله بيرانوند"، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کرمانشاه ضمن اعلام اين خبر گفت: اين تصميم به منظور توسعه گردشگري استان و جذب گردشگران به منطقه بيستون اتخاذ شده است. وي پيشرفت اين پروژه را 90 درصد اعلام کرد و افزود: تمام کارهاي مرمتي، تاسيساتي، برقي و مکانيکي اين هتل انجام شده و در حال تکميل تجهيزات آ... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي شرکت توسعه گردشگري ايران، "عزيزالله سيفي"، در اين مورد گفت: اين طرح‌ها همان مصوبات سفر رياست‌جمهوري به استان بوده و عبارتند از، احداث 8 هتل 3 تا 5 ستاره، 14 کمپينگ، 14 مجتمع بين‌راهي، 14 سرويس بهداشتي و بيش از 21 منطقه نمونه گردشگري. وي با تأکيد بر ارائه طرح‌هاي کامل براي شرکت در اين همايش افزود:... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "خليل‌زاده" معاون شرکت توسعه گردشگري ايران با ارائه گزارشي از روند هماهنگي انجام شده در خصوص دعوت ميهمانان گفت: از 286 دعوت‌نامه ارسالي به سرمايه‌گذاران خارجي تاکنون 220 نفر از 32 کشور جهان براي شرکت در نخستين همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري و آشنايي با زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري در ايران اعلام آمادگي کرده‌اند. ... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "حسين عباس‌زاده" گفت: امروزه صنعت گردشگري به‌عنوان صنعتي پررونق، با بالاترين سطح اشتغالزايي مستقيم و غيرمستقيم در کشور مطرح است که با ايجاد و معرفي شاخه‌هاي مختلف اين صنعت مي‌توان به رشد آن در جامعه کمک کرد. رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان جنوبي افزود: گردشگري علمي به‌عنوان يکي از مهم‌ترين شاخه‌ه... ادامه »
15
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خوزستان در اين باره به خبرنگار ميراث آريا (chtn) گفت: 10 مجتمع خدمات رفاهي بين راهي، 10 هتل و 10 سرويس بهداشتي در استان خوزستان در حال ساخت است و برآورد مي‌شود تعدادي از اين تاسيسات امسال به بهره‌برداري برسد. کار ساخت تعدادي ديگر از اين تاسيسات نيز امسال آغاز خواهد شد. "غلام شجاعي" افزود: ا... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، " محمد کاظم خلدي نسب" سرپرست امور بين‌الملل سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در نشست ديروز ستاد برگزاري همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در ايران با بيان اين مطلب گفت: طي مکاتبات انجام شده با سازمان جهاني جهانگردي موافقت کتبي فرانجيالي براي شرکت در همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري گردشگري در ايران جلب شده است. وي اضاف... ادامه »
15
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) مديرکل سازمان پايانه‌ها و حمل و نقل استان همدان با بيان اين مطلب در جلسه کارگروه امور زيربنايي و عمراني استان گفت: اين مجتمع‌ها داراي امکاناتي مانند کارواش، نمازخانه، محل استراحت و محل بازي کودکان خواهد بود. "داريوش باقرجوان" افزود: متوسط عمر خودروهاي مسافربري شخصي در استان همدان 5 6 سال و اتوبوس و ميني‌بوس 12 تا 20 س... ادامه »
صفحه 1691 از 1722اولین   قبلی   1686  1687  1688  1689  1690  [1691]  1692  1693  1694  1695  بعدی   آخرین