چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

07
همايش گردشگري همگاني و تاثير سفر در سبد خانواده برگزار شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) "رقيه حاتمي پور" دبير اين همايش و عضو کميته بانوان انجمن صنفي دفاتر سفر و گردشگري استان تهران گفت: همايش‌هاي فرهنگ‌سازي گردشگري پس از برگزاري سومين همايش، مخاطبان زيادي پيدا کردند و توانستيم از طريق توزيع فرم‌هاي نظرخواهي، نظرات، انتقادات و آنچه را که بايد در اين همايش‌ها طرح و بررسي ‌مي‌شد را در اختيار مجريان قرار دهيم. ... ادامه »
07
برگزاري تورهاي ارزانقيمت براي ايام نوروز در استان گلستان
چکیده: مسئول امور دفاتر خدمات مسافرتي استان گلستان با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)،گفت:در استان گلستان 4 دفتر خدمات مسافرتي به عنوان مجري سفرهاي ارزان‌قيمت فعاليت مي‌کنند . "علي نوري"افزود:در اين راستا در سال 86 حداقل 4هزار نفر درشش ماهه نخست در قالب اين سفرها به نقاط مختلف استان و کشور سفر کرده‌اند . وي با بيان اينکه اين چهار دفاتر خدم... ادامه »
07
«چشمان يک رهگذر» به چاپ  رسيد
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) اين کتاب‌ها با هدف معرفي ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي بي‌بديل گردشگري ايران و ارايه به جهانگردان در مبادي ورودي کشور به زبان انگليسي منتشر شدند. مدير تبليغات تجسمي ستاد تبليغات و نمايشگاه‌ها در اين خصوص گفت: کتاب چشمان يک رهگذر _THE EYES OF PASSERBY - با نگاهي به طبيعت ايران چون مناطق کويري، طبيعي، جنگلي، کوهستان ، دريا، م... ادامه »
07
تشکيل ستاد اسکان ميهمانان نوروزي در واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) معاون اداري و مالي دانشگاه آزاد اسلامي با بيان اين مطلب افزود: تمامي واحدهاي دانشگاهي دانشگاه آزاد موظفند نسبت به تشکيل ستاد اسکان نوروزي در محل واحد اقدام کنند و اعضاي ستاد مذکور نيز به موجب احکام صادره توسط رئيس واحد، مسووليت برنامه ريزي و اجراي امور مربوط به اسکان ميهمانان نوروزي و ساير برنامه‌هاي رفاهي کارکنان در ايام... ادامه »
07
عمليات اجرايي مجموعه‌هاي گردشگري گنو و  هرمز آغاز شد
چکیده: دبيرکميته ملي طبيعت گردي در گفتگو با ميراث آريا(chtn) با بيان اين مطلب افزود: با توجه به جاذبه‌ها و زيبائي‌هايي که در بندرعباس و هرمزگان و شهرهاي اين استان در حوزه‌هاي اکوتوريستي وجود دارد کميته طبيعت گردي هرمزگان نسبت سايت‌هاي پيشتاز هماهنگي‌ها و برنامه‌ريزي‌هايي انجام داده است که يکي از اين برنامه‌ريزي‌ها مربوط به منطقه حفاظت شده گنو است. "آرش... ادامه »
06
راه اندازي اتوبوس‌هاي ويژه براي بازديد از اماکن تاريخي در ايام نوروز
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان فارس با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)،گفت: برنامه‌هاي پيش بيني شده براي نوروز 87 عبارتند از راه اندازي وب سايت تخصصي سازمان و شهرداري که در نقشه و بروشور درج خواهد شد ، ايجاد مسير گردشگري در بافت تاريخي شيراز با هماهنگي شهرداري بافت قديم ، اجراي طرح پيشواز از نوروز(پاکسازي ام... ادامه »
06
آغاز عمليات مطالعاتي ايجاد منطقه گردشگري در سواحل گواتر
چکیده: حسنعلي شهرکي ،رئيس سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان سيستان وبلوچستان با بيان اين مطلب به ميراث آريا (chtn )گفت:بر اساس مصوبه هيات دولت ،سواحل گواتر با مشارکت بخش خصوصي به منطقه نمونه گردشگري تبديل خواهد شد. وي افزود : تا پايان سال جاري عمليات مطالعاتي براي تبديل سواحل گواتر به منطقه نمونه گردشگري توسط گروه مهندسين مشاور آغاز خواه... ادامه »
06
تدوين طرح ساماندهي سواحل مازندران تا پايان اسفندماه سال جاري
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)،"رحمت‌ عباس‌نژاد" رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مازندران در پنجمين سمينار سفرهاي ارزان و پنجاهمين همايش سفر ارزان کشور با اعلام خبر فوق گفت: ايجاد زيرساخت‌هاي لازم گردشگري در برنامه سازمان قرار دارد و اختصاص تمامي اعتبارات تملک دارايي استان جهت تحقق اين امر گواه بر اين مطلب است. وي در ادامه گفت: طرح مط... ادامه »
06
آماده‌سازي بناهاي تاريخي براي پذيرايي از مسافران نوروزي
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان قزوين که به رياست مهندس پور مهدي معاونت امور عمراني استانداري و با حضور مديران عضو ستادي و پشتيباني تشکيل شد ،"محمد مهدي رضاپور" سرپرست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان قزوين با اشاره به ضرورت تشکيل ستاد براي ايجاد هماهنگي و سازماندهي خدمات مورد نياز مسافران در نوروز 87... ادامه »
06
توصيه هاي سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري خراسان رضوي به مسافران نوروزي
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) مدير روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان خراسان رضوي ،گفت:با توجه به اينکه تعطيلات نوروزي امسال مصادف با روزهاي آغازين ربيع الاول بوده و از سوي ديگر نيز و ضعيت آب و هوايي به ويژه برودت هوا در طي سال هاي گذشته بي‌سابقه بوده است از عموم هموطنان در خواست مي‌شود قبل از انجام سفر نسبت به شرايط مقصد از هر... ادامه »
06
اجلاس وزراي گردشگري D8  ارديبهشت 87 در اصفهان برگزار مي‌شود
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "محمد علي پاک سرشت" مدير کل بازاريابي و توسعه گردشگري خارجي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري ضمن بيان اين مطلب گفت: ايران در برنامه‌ي چهارم توسعه با بسيج همه‌ ارکان نظام و همگام با توسعه گردشگري پاي در توسعه‌ اين صنعت نهاده و به دستاوردهاي مهمي در سطح داخلي و بين‌المللي دست يافته است. وي با اشاره به سه محور ف... ادامه »
06
گردشگراني که ايران را ديده‌اند، از تعلل در سفر به ايران متاسفند
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) "ذاکري" نماينده وزارت خارجه در نشست توسعه همکاري‌هاي گردشگري ايران و مجارستان گفت ايران براي هر توريست خارجي مانند رويا است و جاذبه‌هاي گردشگري ايران به نوعي گردشگران را به خود جذب مي‌کند. وي اضافه کرد: در جهان امروز که رسانه‌ها از بنگاه‌هاي غربي خط مشي مي‌گيرند و تبليغات منفي بر عليه ايران مي‌کنند با توريست‌هاي روبرو... ادامه »
06
کميسيون گردشگري اتاق بازرگاني، بسترساز حضور بخش خصوصي است
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "يحيي آل اسحاق" رئيس اتاق بازرگاني، صنايع و معادن تهران در نشست توسعه همکاري‌هاي گردشگري ايران و مجارستان گفت: مقوله گردشگري امروزه در جهان يکي از مقوله‌هاي مهم در حوزه‌هاي مختلف اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي است و نقش کليدي دارد. وي اضافه کرد: در حوزه اقتصادي يکي از نياز‌هاي مردم گردشگري است و امروزه مردم به سفر به دور جها... ادامه »
06
چاپ بروشور ، نقشه و  بنرهاي تبليغاتي با شعار استان کردستان
چکیده: سرپرست سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان کردستان با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)،گفت: با توجه به فرا رسيدن ايام نوروز و به منظور ارايه خدمات مطلوب به گردشگران استان جلسه اي با حضور کارشناسان و معاونان کردستان تشکيل شد. "علي فعله‌گري"با تاکيد بر همکاري و هماهنگي تمامي معاونت‌ها در ارايه خدمات بهتر به گردشگران ،افزود:چا... ادامه »
06
بازار 17 ميليون نفري گردشگري خروجي مجارستان، هدف ايران است
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "محمدشريف ملک زاده" شب گذشته با اشاره به اينکه برگزاري اين نشست فرصت مغتنمي براي شناخت دو کشور و توسعه گردشگري است، گفت: ايران سرزمين سپند، هنر و فرهيختگي بوده است و پيشينه ايران، پيشينه بسيار کهن و پرافتخاري است. بنابراين مي‌تواند پذيراي جهانگردان بسياري باشد. وي اضافه کرد: کشور بزرگ و پهناور ايران، با دارا بودن 4 اقل... ادامه »
06
سفير مجارستان خواستار توسعه روابط اقتصاي و گردشگري ايران و کشورش شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "جرج بوستن" سفير مجارستان در ايران در نشست توسعه همکاري‌هاي ايران و مجارستان ضمن بيان اين مطلب گفت: انقلاب اسلامي ايران و تغييرات دموکرات در مجارستان فصل جديد در روابط ايران و مجارستان گشوده است. مجارستان به ايران مانند شريک با ارزش در منطقه که نقش مهم و حياتي بين اروپا و آسيا بازي ‌مي‌کند، مي‌نگرد. وي اضافه کرد: ايرا... ادامه »
06
کارکنان هتل‌هاي هما آموزش هتلداري مي‌بينند
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، در اين دوره کوتاه مدت که به صورت نظري برگزار مي‌شود، 31 نفر از چهار استان کشور حضور دارند. اين گزارش مي‌افزايد: در اين دوره نظري که به مدت 60 ساعت خواهد بود کارکنان هتل‌هاي هماي استان‌هاي فارس، تهران، هرمزگان و مشهد حضور دارند. همچنين دوره عملي اين برنامه آموزشي نيز سال آينده برگزار مي‌شود. تعيين استانداردهاي دوره آ... ادامه »
06
عزيمت بيش از 2 ميليون بازديد کننده به مناطق عملياتي دفاع مقدس
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) "محمدحجازي" پيش از ظهر امروز در نشست خبري با بيان اين مطلب افزود: در سال گذشته اعزام کاروان‌هاي راهيان نور از تاريخ 25 اسفند ماه تا 16 فروردين انجام شد که در اين اعزام‌ها 761 هزار نفر توانسته‌اند با استفاده از کاروان‌هاي بسيج و سپاه از مناطق عملياتي جنوب کشور بازديد کنند که 417 هزار نفر آن‌ها را مردان و 343 هزار نفر را ز... ادامه »
06
اتمام طرح مطالعات محور گردشگري قشلاق- گريزه در استان کردستان
چکیده: "فرشيد چچاني"با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)،گفت:طرح مطالعات گردشگري محور قشلاق- گريزه توسط مهندسين مشاور پارس ويستا به اتمام رسيد. وي اضافه‌کرد:اين مطالعات شامل شناخت و بررسي وضع موجود، طرح و برنامه‌هاي کلي گردشگري و طرح و برنامه‌هاي تکميلي است. چچاني تصريح‌کرد: با اتمام کار مطالعاتي اين محور و تاييد نهايي سازمان احداث تاسيسات ا... ادامه »
06
سفرهاي نوروزي بهترين فرصت براي معرفي استان است
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کرمان، رئوفي‌نژاد استاندار کرمان در نخستين جلسه ستاد تسهيلات نوروزي استان با بيان اين مطلب گفت:در ايام نوروز بايد با هماهنگي و همکاري همه دستگاه‌هاي دولتي، بهترين تسهيلات به مسافران و گردشگران استان ارائه شود. وي با اشاره به اين که ورود مسافران به استان مي‌... ادامه »
صفحه 1691 از 1851ابتدا   قبلی   1686  1687  1688  1689  1690  [1691]  1692  1693  1694  1695  بعدی   انتها