شنبه 06 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

04
چکیده: سرپرست دفتر امور بين‌الملل و سازمان‌هاي تخصصي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري در اين باره به ميراث آريا (chtn)، گفت: سال گذشته مشايي رئيس سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري کشور از وزير گردشگري و حيات وحش کنيا به همراه هياتي براي بازديد از ايران دعوت به عمل آورد که براساس آن اين هيات به ايران سفر و از جاذبه‌هاي تاريخي و طبيعي برخي ... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، "کاميلو گوارا" و "آليدا گوارا" پسر و دختر "چه گورا" ديروز در مجلس شوراي اسلامي حضور يافتند. پسر وي درباره بازديدهايي که از آثار تاريخي و جاذبه‌هاي گردشگري ايران داشته است، گفت: ما بيشتر مدت را در تهران سپري کرديم و فقط از شيراز بازديد داشتيم. اما سفر به شيراز و بازديد از آثار تاريخي آن براي ما تجربه‌اي جذاب و فراموش ن... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، "ابوالفضل مکرمي فر" ضمن اعلام اين خبر افزود : همزمان با هفته گردشگري و به مناسبت روز جهاني جهانگردي زائران و گردشگران براي اقامت خود مي‌توانند از تخفيف نيم بهاء در همه واحدهاي اقامتي مشهد شامل هتل‌ها ، هتل آپارتمان ها و مهمانپذيرها استفاده کنند . وي در ادامه به برنامه‌هاي ديگر هفته گردشگري اشاره کرد و گفت: در اين هفت... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، " محمد جواد محمدي زاده" استاندار خراسان رضوي در مراسم افتتاح خانه گردشگري مشهد گفت: خراسان رضوي به لطف وجود مبارک امام رضا (ع) ظرفيت توسعه بسياري دارد و مي‌توان گفت موضوع گردشگري در اين بين از اهميت ويژه اي برخوردار است . وجود بارگاه ملکوتي امام رضا (ع) و جذابيت‌هاي تفريحي، گردشگري و تاريخي خراسان مي‌تواند زمينه‌ساز برن... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، طرح توسعه توريسم کشاورزي در شهرستان پارس‌آباد استان اردبيل تهيه شده است که براساس آن هماهنگي با 14 دستگاه اجرايي استان به منظور برگزاري همايش طبيعت‌گردي منطقه شمال‌غرب و غرب کشور در اردبيل صورت گرفته . کميته طبيعت‌گردي استان اردبيل برگزاري اين همايش علمي طبيعت‌گردي را تصويب کرده است . بر اين اساس معاونت گردشگري استان ... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در مراسم آغاز به کار نخستين زير گذر محور ارتباطي آمل، بابل با بيان اين مطلب افزود: 400 ليتر بنزين بر اساس تصميمات دولت در آينده نزديک براي افزايش توان ناوگان عمومي کشور به سواري‌هاي ناوگان عمومي کشور اختصاص مي‌يابد. "محمد بخارائي" رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي، طي سفر يک... ادامه »
04
چکیده: سفير ايران در روسيه در گفتگو با ميراث آريا (chtn)با بيان اين مطلب و ضمن استقبال از طرح سفرهاي همگاني در کشورافزود: شبيه اين تجربه در کشورهاي ديگر از جمله روسيه وجود دارد. "غلام رضا انصاري" با بيان اينکه روسيه جزو گران‌ترين کشورهاي دنيا است، گفت: به همين دليل ديدن جاذبه‌هاي گردشگري براي همه مردم اين کشور امکان پذير نيست و دولت تصميم گرفته است تسه... ادامه »
04
چکیده: «فرهنگ فرخي» رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان زنجان به ميراث آريا(chtn) گفت: براي اين هفته 14 برنامه مختلف را اجرا مي کنيم و با برگزاري يک نشست با خبرنگارن استاني در گنبد سلطانيه به تبيين وضعيت گردشگري اين استان مي‌پردازيم. وي گفت: بازديد از موزه‌ها و اماکن گردشگري استان رايگان خواهد بود و همچنين مردان نمکي را در معرض ديد... ادامه »
04
چکیده: «ولي رعيت» نماينده قائم شهر به ميراث آريا(chtn) گفـت: اين مناطق هنوز در حد مصوبه باقي مانده و هيچ اقدامي براي احداث زيرساخت‌ها در آنها صورت نگرفته است. وي با اشاره به بودجه استانداري مازندران تاکيد کرد: ايجاد خدماتي مانند برق، آب، راه دسترسي و سرويس بهداشتي نياز به بودجه عظيمي دارد که بايد از منابع ملي تامين شود. رعيت با بيان اينکه در استان م... ادامه »
04
چکیده: «خداوردي کريم نژاد» با بيان اين مطلب به ميراث آريا(CHTN) گفت: شرکت توسعه گردشگري ساخت شش هتل را به عهده دارد و انتظار داريم که هرچه زودتر مراحل ساخت آنها انجام شود. وي تاکيد کرد: ساخت يک هتل پنج ستاره از مواردي است که شرکت توسعه گردشگري بايد آن را انجام دهد که زمين مورد نياز آن تامين و کارگاه ساختماني آن نيز تاسيس شده است ولي عمليات ساخت آن به... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) در نخستين روز از هفته جهانگردي برنامه‌هاي آئيني، فرهنگي و هنري در محل خانه کرد سنندج برگزار مي‌شود. همچنين دومين تور دوچرخه سواري کوهستان با هدف معرفي منطقه گردشگري آبيدر انجام خواهد شد. در اين هفته از فعالان بخش خصوصي، دفاتر خدمات مسافرتي، کارمندان سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کردستان و به خصوص ف... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) روابط عمومي اين شرکت روز سه‌شنبه با انتشار اطلاعيه شماره ‪ ۱۴‬به تمام دارندگان خودروي شخصي اعلام کرد: براساس مصوبه ستاد تبصره ‪ ۱۳‬ميزان يکصد ليتر بنزين از ابتداي مهرماه به سهميه کارت آنها افزوده شده که در نمايشگر کارت خوان جايگاههاي عرضه سوخت قابل رويت است. اين سهميه فقط براي فصل پاييز درنظر گرفته شده است و در اين دو... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) هيات وزيران بنا به پيشنهاد مشترک وزارتخانه‌هاي کشور ، بازرگاني ، سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري و معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور ، ميزان عوارض خروج از کشور به مقصد کليه کشورها را از مرزهاي هوايي ‪ ۲۵۰‬هزار ريال و از طريق مرزهاي زميني و دريايي ‪ ۵۰‬هزار ريال تعيين کرد. براساس اين مصوبه بانک مرک... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)،مراسم استقبال از گردشگران داخلي و خارجي در فرودگاه، راه آهن، هتل‌ها و تاسيسات گردشگري با اهدا گل و کارت پستال، 40 درصد تخفيف ورودي واحدهاي اقامتي به مسافران در روز جهاني جهانگردي، ارتباط زنده راديويي و تلويزيوني و بحث و تبادل نظر در خصوص مسايل گردشگري و رايگان بودن اماکن تاريخي و گردشگري در روز جهاني جهانگردي ( پنجم مهر) ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، جوايز صادراتي سال 84 پرداخت شده و در سال 85 نيز کميته‌اي متشکل از سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، جامعه تورگردانان و سازمان توسعه تجارت به اين منظور تشکيل شده است. در اين کميته براساس شرايط و ضوابط پرونده‌هاي دفاتر خدمات مسافرت... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، "اکبر فرهيخته" گفت: در اين دستورالعمل نحوه ساماندهي، طبقه‌بندي، درجه‌بندي و اعلام نرخ براساس مجموعه شرايط محلي اين نوع مکان‌هاي اقامتي از نظر موقعيت مکاني، وضعيت ساختماني، تأسيساتي، فضاها، تجهيزات، نحوه و کيفيت ارائه خدمات، رفتار فني و اخلاق... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، مجله نور، يک مجله اختصاصي بانوان مسلمان اندونزي است که با هدف اشاعه فرهنگ و سنن اسلامي در اين کشور منتشر مي‌شود. سردبير اين مجله در يادداشت خود پس از سفر به ايران آورده است: در روز اول سفر، ما از کاخ سلطنتي شاه ايران و همچنين خانه امام خمي... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، "علي فعله‌گري" افزود: وجود جاذبه‌هاي زيارتي مانند قرآن تاريخي نگل، زيارت قبور مشايخ و امامزادگان و ساير مشترکات مذهبي موجب به وجود آمدن بستري مناسب براي توسعه گردشگري زيارتي اين استان و منطقه شمال عراق مي‌شود. وي اظهار داشت: وجود آثار تاريخي و فرهنگي... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري مازندران، از ميان روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و... استان مازندران، 5 نشريه که به موضوعات ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري مي‌پردازند، تجليل خواهد شد. همچنين امسال براي نخستين‌بار، با همکاري سازمان آموزش و پرورش، زنگ گردشگري در مدارس استان به مناسبت روز جه... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، مدير کل دفتر برنامه‌ريزي و گردشگري خارجي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري با بيان اين مطلب گفت: دفتر گردشگري خارجي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مشکلات توريست‌هاي ورودي به کشور را بررسي مي‌کند و در حال حاضر در اين راستا با بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاري براي سهولت انجام امور بانکي گردشگران ورودي در ا... ادامه »
صفحه 1691 از 1753اولین   قبلی   1686  1687  1688  1689  1690  [1691]  1692  1693  1694  1695  بعدی   آخرین