یکشنبه 28 آبان 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

06
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، دبير کميته طبيعت‌گردي در همايش تبيين و تشريح برنامه‌هاي معاونت سرمايه‌گذاري و طرح‌ها با بيان اين مطلب افزود: در حال آغاز فاز دوم سند ملي طبيعت‌گردي هستيم و در 6 ماه اول سال آينده طرح‌هاي بي‌مشاري در اين حوزه خواهيم داشت. "آرش کوشا" تصريح کرد: در چشم‌اندازي که براي توسعه طبيعت‌گردي در کشور در نظر گرفته شده است 38 هزار م... ادامه »
06
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در همايش تبيين و تشريح برنامه‌ها، معاونت سرمايه‌گذاري و طرح‌هاي سازمان با بيان اين مطلب افزود: در دولت نهم غير از تسهيلاتي که در استان‌ها پرداخت شده حدود 500 ميليارد تومان تسهيلات در اواخر سال 84 و 85 پرداخت شده است. "اسفنديار رحيم‌مشايي" با بيان اينکه در برخي موارد گردشگر... ادامه »
06
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)"ايرج حاتمي" با بيان اينکه مطالعات طرح جامع توسط مشاور ايراني و شريک آلماني آن در حال انجام است، ادامه داد: مطالعات طرح جامع از اوايل سال 86 شروع و پس از انجام مطالعات هوانوردي و تعيين ميزان ، حجم کالا و مسافر قابل جابجايي و نيز رده فرودگاهي هم اکنون مطالعات با پيشرفت فيزيکي 50درصدي در حال انجام است. مدير مرکز مطالعات را... ادامه »
06
چکیده: معاونت دفتر نظارت و بهره‌برداري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در گفتگو با ميراث آريا (CHTN) با بيان اين مطلب افزود: در صدديم که يک توافق‌نامه کلي با همه دستگاه‌هايي که در زمينه مجتمع‌هاي خدماتي، رفاهي بين‌راهي دخيل و صاحب مسئوليتند، داشته باشيم و سطح کميته ملي ساماندهي مجتمع هاي خدماتي رفاهي بين راهي را ارتقا دهيم. "محمد حسن پور" خاطرنشان ک... ادامه »
06
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، سازمان بهداشت و درمان فيليپين در همکاري مستقيم و تنگاتنگ با وزارت گردشگري اين کشور، کتابچه‌ها راهنماي خاص گردشگران درماني به چاپ رسانده‌اند که از ماه اکتبر در شهرهاي بزرگي همچون لندن، برلين، ميلان و مادريد منتشر خواهد شد. به گفته مقامات فيليپين، هم‌اکنون 35 بيمارستان و مرکز جراحي فيليپين وارد بخش گردشگري درماني اين کشو... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا CHTN)) در اين ديدار "اسفنديار رحيم مشايي"، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري با اشاره به اينکه سفر اين هيات مي‌تواند توسعه همکاري‌هاي ايران و شيلي را افزايش دهد، گفت: فرصت‌هاي خوبي بين ايران و شيلي وجود دارد و همکاري دو دانشگاه سانتيگو و تهران مي‌تواند مقدمه‌اي براي همکاري‌هاي وسيع‌تر دو دولت و دانشگاه‌هاي دو کشو... ادامه »
04
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان اردبيل با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(chtn)گفت:همزمان با 22 بهمن ماه 25 نفر از کوهنوردان استان اردبيل از مسير منطقه نمونه گردشگري آلوارس به قله سبلان صعود مي‌کنند . "يحيي نقي‌زاده"افزود:اين برنامه صعود همزمان با برگزاري نخستين فستيوال ورزش‌هاي زمستاني اردبيل برگزار مي‌شود . ... ادامه »
04
چکیده: وي با اشاره به ميهمانوازي ايراني‌ها گفت: اين ميهمانوازي پس از بازگشت به ما يادآوري مي‌کند که هرچه زودتر به ايران بياييم. در ادامه اين نشست " مادلنا تيونتي" سردبير "روزنامه چيف کروير" با اشاره به اينکه در ايتاليا از حجاب زنان ايران بسيار صحبت مي‌شود گفت: در ايتاليا و اروپا از حجاب زنان ايران بسيار صحبت مي‌شود و آن را عاملي بازدارنده براي زنان اي... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، کارشناسان و محققان دانشگاه‌هاي ايرلند شمالي با بررسي موقعيت گذرگاه بزرگ کناره سواحل شمالي اعلام کردند به‌دليل بالا آمدن سطح آب دريا اين منطقه به شدت تهديد مي‌شود. براساس گزارش‌هاي اعلام شده، دو رديف از ستون‌هاي شش ضلعي کناره سواحل که از سنگ‌هاي بازالت و آتشفشاني ساخته شده‌اند با بالا آمدن آب تا پايان قرن جاري دست نيافت... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، متقاضياني که تا 15 مهرماه 1385 براي تشرف به عمره در شعب بانک ملي وديعه‌گذاري کرده‌اند، به عمره‌ سال 1387 اعزام خواهند شد. کساني که گذرنامه در دست دارند، چنانچه در زمان تشرف مهلت انقضاي آن از هفت‌ماه کم‌تر باشد، بايد مدت گذرنامه را تمديد کنند. اسامي کاروان‌هاي عمره 17 بهمن اعلام و پذيرش زايران در کاروان‌ها نيز از ... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) بر اساس برآورد اعتبارات دستگاه هاي اجرايي بر جسب برنامه و اهداف کمي درسال 1387براي برنامه پژوهش کاربردي 61 ميليارد و420 ميليون ريال اختصاص پيدا داده شده است. هزينه واحد برنامه پژوهش کاربردي حدود 307 ميليون ريال محاسبه شده و اجراي 200 پروژه براي سال آينده پيش بيني شده است. براي برنامه ساختمان ها و تجهيزات پژوهشگاه مير... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) بر اساس درآمدها، واگذاري‌هاي سرمايه‌اي و واگذاري دارائي‌هاي ملي تامين 900 ميليارد ريال از محل عوارض خروج مسافر از کشور پيش بيني شده است. در بودجه سال آينده کشور همچنين درآمد حاصل از اخذ 400 هزار ريال براي صدور، تمديد و تعويض گذرنامه 880 ميليارد ريال پيش بيني شده است. بر اساس درآمدها، واگذاري‌هاي سرمايه‌اي و واگذا... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) دبير کميته ملي طبيعت‌گردي در همايش دو روزه بررسي سند ملي طبيعت‌گردي منطقه جنوب کشور با بيان اين مطلب افزود: در سند ملي توسعه طبيعت‌گردي ‪ ۳۸‬ هزار ميليارد ريال براي توسعه فيزيکي و تامين زيرساخت‌هاي مناطق مستعد و پيشتاز طبيعت‌گردي کشور تعيين شده که بايد طي سال‌هاي تعيين شده هزينه شود. ۳۰‬ درصد از اين اعتبار توسط بخش خصوصي ... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "يوسف افندي ‌پوآن" مدير اين انجمن اعلام کرد از کليه فعاليت‌هاي فرهنگي و هنري منطقه که به دنبال شرکت در جشنواره‌هاي موسيقي باشند حمايت خواهد کرد. وي گفت: هدف ما افزايش 12 درصدي شمار گردشگران خارجي و رساندن آمار ورودي گردشگر به مرز 2/1 ميليون نفر است. وي افزود: هم‌اکنون دولت در حال اجراي طرحي است که از سه سال پيش آغاز... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا CHTN)) "ويکتوريا پزورا" رئيس دانشگاه شيلي در ديدار خود با رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري از توسعه روابط علمي بين ايران و شيلي خبرداد و گفت: در نشست خود با " آيت الله عميد زنجاني" رئيس دانشگاه تهران تفاهم‌نامه‌اي مبني بر تبادل استاد و دانشجو ميان ايران و شيلي امضا کرديم. وي اضافه کرد: دانشگاه‌ها مي‌توانند درهاي... ادامه »
04
چکیده: محمد علي توحيدي نيا ،معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان هرمزگان با بيان اين مطلب به ميراث آريا (CHTN ) گفت : طبق مصوبه کارگروه گردشگري استان د ر جلسه اخير به تصويب رسيد تمام ارگان هاي دولتي هرمزگان موظف شدند همايش هاي خود را با همکاري و هماهنگي دفاتر خدمات مسافرتي برگزار کنند. وي تصريح کرد :اين اقدام با هدف توسعه گردشگ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "پايبون واتانا سيريتام" قائم‌مقام نخست وزير تايلند با اشاره به اهميت اين نشست در ايجاد شبکه‌هاي ارتباطي مستحکم‌تر ميان ملت‌هاي آسياي جنوب شرقي و افزايش جذب گردشگران به اين منطقه بر لزوم افزايش ارتباط هاي حمل و نقل و به‌کارگيري نيروهاي انساني تأکيد کرد. وي افزود: اين نشست يک هفته‌ايي از 17 ژانويه آغاز شده و تا 26 ژانويه... ادامه »
03
چکیده: محمد ابراهيم لاريجاني ،معاون سياحتي سازمان منطقه آزاد قشم با بيان اين مطلب به ميراث آريا (CHTN ) گفت : اين مجموعه اقامتي رفاهي با سرمايه گذاري بخش خصوصي در زميني به وسعت پنج هزار متر مربع احداث مي‌شود. وي افزود :مجموعه اقامتي رفاهي روستاي سهيلي قشم شامل 20 سوئيت اقامتي 50 متري ،رستوران و استراحتگاه خواهد بود . معاون سياحتي سازمان منطقه آزاد ق... ادامه »
03
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان چهارمحال و بختياري با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(chtn)گفت:در دهه فجر پروژه‌هاي مختلفي در استان افتتاح مي‌شود که مي‌توان به افتتاح رستوران بين‌راهي در لردگان و يک مهمانپذير در شهرکرد اشاره کرد. "راشد عباسي"افزود:رستوران بين‌راهي در لردگان در مسير لردگان به ياسوج است که با اعتبا... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين هتل که ظرفيت 150 اتاق و سوئيت را دارد در سال 2010 به بهره‌برداري خواهد رسيد. "اريس پوکيوسال" رئيس هيأت مديره شرکت ‌واران با اشاره به اينکه سوئيسي‌ها از شهرت خوبي در ترکيه برخوردارند گفت: به زودي در ماه فوريه شعبه‌ايي از هتل‌هاي موفن بيک را در ازمير افتتاح مي‌کنيم که با ساخت هتل 5 ستاره آنکارا تحولي قابل توجه در است... ادامه »
صفحه 1691 از 1829ابتدا   قبلی   1686  1687  1688  1689  1690  [1691]  1692  1693  1694  1695  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری
طالبیان در بازدید از آثار تاریخی کرمانشاه تأکید کرد

آغاز مرمت و حفاظت اضطراری بناهای تاریخی آسیب‌دیده از زلزله‌ /آثار تاریخی ثروت هویتی مردم منطقه است

آغاز مرمت و حفاظت اضطراری بناهای تاریخی آسیب‌دیده از زلزله‌ /آثار تاریخی ثروت هویتی مردم منطقه است

معاون میراث‌فرهنگی کشور با سفر به استان کرمانشاه از آثار تاریخی آسیب‌دیده در شهرستان‌های سرپل ذ...