دوشنبه 04 بهمن 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، شيرازي مديرکل امور اجتماعي و انتخابات استانداري با بيان اينکه يکي از اهداف بلند مدت استان معرفي آن در سطح کشوري است، افزود: اتفاقات مهمي که اوايل سال در قزوين رخ داد چهره شهر را دگرگون کرده است و برنامه‌هاي ديگر مثل برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي زنان که در سراي سرپوشيده سعدالسلطنه برپا مي‌شود، نيز مي‌تواند به معرفي قشر ف... ادامه »
05
چکیده: "علي‌محمد نمازي" به خبرنگار ميراث آريا(chtn) گفت: اين پيگيري از سوي دفتر تدوين استانداردها و نظارت فني سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري انجام خواهد شد. وي افزود: در واقع استانداردسازي يعني معيارها و ضوابطي را براي گردشگري روستايي و عشايري تعريف کنيم تا نقش ميزبان، مهمان يا گردشگر و همچنين دهياري که در روستاي هدف گردشگري زندگي مي‌کند، مش... ادامه »
05
چکیده: مسئول سفر‌هاي ارزانقيمت استان همدان با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn) گفت: دراستان همدان 3 آژانس کارگزار با سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در زمينه تورهاي ارزانقيمت داخلي همکاري مي‌کنند. "محمد رضا حيرانيان" افزود: در استان همدان 7 هتل و يک مهمانسرا داريم که 3 هتل از اين هفت هتل با شرکت سرمايه‌گذاري ايرانگردي جهانگردي براي اجراي طرح... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) "محمدرضابرزين" مسئول ستاد تبليغات و نمايشگاه‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در همايش بازاريابي و مهندسي فروش و نقش آن در توسعه گردشگري با ارائه ‌گزارشي از فعاليت اين ستاد، گفت: يکي از دغدغه‌هاي ما جلوگيري از هجوم و تبليغات سياسي ناجوانمردانه کشورهاي ديگر عليه ايران بود، ولي امروز در شرايطي به سر مي‌بريم که ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) "محمد شريف ملک‌زاده" درهم‌انديشي بازاريابي و مهندسي فروش و نقش آن در توسعه گردشگري ضمن بيان اين مطلب گفت: هدف از برگزاري اين همايش‌ که در حال برگزاري است، اين است که از حالت تئوري بيرون بياييم و اصول و مواردي را طرح کنيم که با اهداف و تکنيک‌هاي قابل قبول در کشور همخواني داشته باشد. وي اضافه کرد: با برگزاري اين همايش‌ه... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)"احمدروستا "، عضو هيات علمي دانشگاه شهيد بهشتي، در همايش بازاريابي و مهندسي فروش و نقش آن در توسعه گردشگري ضمن بيان اين مطلب گفت: بازاريابي و تبليغات مبحثي علمي با مباني تئوريک و عملي است . در بازاريابي و تبليغات موفق آنچه بيان مي‌شود، بايد عمل شود، تا نتيجه‌ مطلوب به دست آيد. وي با اشاره به اين‌که تعامل ميان دانشگاه و... ادامه »
05
چکیده: "اکبر غمخوار" رئيس هيات‌مديره انجمن صنفي دفاتر سفر و گردشگري استان تهران در همايش بازاريابي و مهندسي فروش و نقش آن درتوسعه گردشگري ضمن بيان اين مطلب گفت: در شبکه‌هاي مختلف تلويزيوني دنيا سفر و گردشگري يکي از پربيننده‌ترين آيتم‌‌هاست و مردم با ديدن اين برنامه‌ها تشويق به سفر مي‌شوند، اما در کشور ما دفاتر مسافرتي مجاز به تبليغات نيستند و سفر و گردشگ... ادامه »
05
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري اروميه با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)، گفت: فردا طي مراسمي باحضور قائم‌مقام سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري و "مهدي جهانگيري"، مديرعامل شرکت توسعه گردشگري ايران و هتل بين‌المللي چهارستاره اروميه در محل پارک جنگلي اين شهر کلنگ‌زني مي‌شود. "حبيب متذکر"، افزود: اين هتل ... ادامه »
05
چکیده: "فريدون حسنوند"، نماينده انديمشک در مجلس شوراي اسلامي به ميراث آريا(chtn)، گفت: سالانه 5 ميليون نفر از جبهه‌هاي جنوب بازديد مي‌کنند که نزديک به 80 درصد اين تعداد از انديمشک وارد اين منطقه مي‌شوند و اين درحالي است که اين منطقه امکانات مناسبي ندارد. وي با بيان اينکه بايد به گردشگري جنگ نگاه ملي وجود داشته باشد، تصريح کرد: بايد با اعتبارات و مديريت... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، معاون دفتر بودجه و تشکيلات سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با بيان اين مطلب گفت: رويکرد اصلي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در سال جاري، توسعه ايمني راه و حمل و نقل است. "محمد دوستدار" افزود: هزار و 100 ميليارد ريال از محل منابع داخل سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و مبلغ 826 ميليارد ريال از منابع عمومي بودج... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(‌chtn)، مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان آذربايجان شرقي با بيان اين مطلب گفت:اين چهار مجتمع شامل جزيره در محور تبريز _ آزادشهر، نيلوفر در محور عجب شير _ بناب، ارس در محور جلفا _ مرند و ارسباران در محور تبريز _ اهر مي‌شود . "علي فيروزي" افزود: تسهيلات بانکي ارائه شده از سوي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي براي احداث اين ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، معاون گردشگري سازمان ميراث‌فرهنگي،‌ صنايع‌دستي و گردشگري استان گيلان با بيان اين مطلب گفت: متاسفانه در شهرستان آستارا، يک سري افراد سودجو حتي با تعرض به زمين‌هاي منابع طبيعي اين استان اقدام به شخم زدن مراتع اين منابع طبيعي کرده و قضيه را تا آنجا پيش‌برده‌اند که حتي اجازه سرمايه‌گذاري به سرمايه‌گذار تله‌کابين نمي‌دهند. ... ادامه »
05
چکیده: "محمود ربيعي"، رئيس سازمان ميراث فرهنگي،صنايع‌دستي و گردشگري استان گلستان به ميراث آريا(chtn) گفت: بيشتر آتش‌سوزي‌هايي که در جنگل‌هاي گلستان رخ مي‌دهد به تغييرات آب و هوايي مرتبط است. وي گفت:معمولا در ايام تابستان آتش‌سوزي روي نمي‌دهد و بعضا شاهد هستيم که در هنگام آتش‌سوزي‌ها گردشگري در جنگل‌ها نبوده است. ربيعي تاکيد کرد: حفاظت از جنگل‌هاي شم... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "حميدي" مديرکل دفتر جذب منابع و کارآفريني سازمان مرکزي در هفتمين نشست سراسري مديران کارآفرين سازمان‌هاي ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کشور در گيلان گفت: هدف از برگزاري اين نشست‌ها فرهنگ‌سازي براي کارآفريني به جاي فرهنگ کارجويي است. وي افزود: کارآفريني بحث بسيار گسترده‌اي بوده و نيازمند خلاقيت و نوآوري است؛ به اين... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در نشست ديروز، اعضاي هيات مديره انجمن دفاتر سفر و گردشگري استان تهران با مدير عامل هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، "اکبرغمخوار" رئيس هيأت مديره انجمن صنفي، ضمن بيان اين مطلب گفت: در نشست‌هاي پيشين بر توسعه ناوگان هوايي تأکيد شده بود، اما اين امر تاکنون محقق نشده است و اين نگراني را در بين اعضاي و صنف دفاتر خدمات مسافرتي به... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "عبدالامير فائق" که براي دومين سال پياپي رياست ستاد جشنواره تابستاني کيش را برعهده دارد، از اجراي برنامه‌هاي متنوع، شاد و باشکوه‌تر از سال‌هاي پيشين خبر داد. وي با اشاره به اينکه مسئولان سازمان منطقه آزاد کيش اهميت ويژه‌اي به علايق مسافران و گردشگران مي‌دهند، گفت: در دهمين جشنواره تابستاني کيش برنامه‌هاي متنوع هنري و ف... ادامه »
04
چکیده: "بهروز رئيسي "معاون بازرگاني سازمان هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران در نشستي با اعضاي هيات‌مديره انجمن صنفي دفاتر سفر و گردشگري استان تهران ضمن بيان اين مطلب، گفت: مدت زيادي است که به دنبال راه‌اندازي پرواز اندونزي- ايران و افزايش تعداد پروازهاي ايران‌اير به شرق آسيا هستيم؛ علاوه بر اين ايران‌اير به سئول، پکن و بانکوک هم پرواز خواهد داشت. وي با ا... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مدير کل دفتر کالا و مسافر سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي، با بيان اين مطلب در جمع خبرنگاران گفت: 419 ميليون نفر_سفر از اين سفرها، با وسايل نقليه عمومي انجام شده که 58 درصد آن درون استاني و 42 درصد برون استاني بوده است. "شهرام آدم نژاد" افزود: سال گذشته تغييراتي در درصد استفاده از ميني بوس و اتوبوس رخ داده و بر خلاف... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) مدير کل دفتر کالا و مسافر سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با بيان اين مطلب در جمع خبرنگاران گفت: اين طرح از روز شنبه در تهران شروع مي‌شود و بعد از تهران در اصفهان و سه شهر ديگر اجرا خواهد شد. "شهرام آدم‌نژاد " افزود: در اين پروژه شرکت‌هاي اصلي به‌عنوان شرکت مادر معرفي مي‌شوند و ديگر شرکت‌ها بايد پس از نام شرکت مادر ... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) ،"ايرج حاتمي"، مدير مرکز مطالعات راهبردي سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام اين خبر گفت: با در نظر گرفتن پتانسيل‌هاي موجود در اين منطقه و استعداد فراوان توريستي و گردشگري موجود در آن، سازمان منطقه آزاد ارس با همکاري پيمانکار بخش خصوصي، به برنامه‌ريزي براي ايجاد امکانات در زمينه‌هاي فرهنگي- آموزشي، خدمات و تفريح و گردشگري در دش... ادامه »
صفحه 1691 از 1695اولین   قبلی   1686  1687  1688  1689  1690  [1691]  1692  1693  1694  1695  بعدی   آخرین