چهارشنبه 01 شهریور 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)،"محمد علي پاک سرشت "مدير توسعه گردشگري خارجي و سرپرست دفتر بازاريابي و تبليغات سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري در همايش بررسي شيوه هاي تبليغات و بازاريابي و نقش آن در توسعه گردشگري گفت:صنعت گردشگري به عنوان يک صنعت ارز‌آور و پول ساز در اروپا به آن توجه ويژه اي شده است . وي خاطر نشان کرد: کشور ما براي جذب گردشگر... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري به دنبال سفر تعدادي از خبرنگاران از کشورهاي اندونزي، مالزي، سنگاپور و برونئي در قالب تور آشناسازي و با هدف آشنايي نسبت به جاذبه‌هاي گردشگري جمهوري اسلامي ايران گزارش‌هاي مفصلي از رسانه‌هاي اين کشوردر خصوص وضعيت حاکم بر ايران و پيشرفت‌ها و دستا... ادامه »
21
چکیده: "محمد علي پاک سرشت" مدير توسعه گردشگري خارجي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري در گفتگو با ميراث آريا( chtn) تصريح کرد:نشست کميسيون مشترک ايران و قزاقستان امروز با حضور سرپرست امور بين الملل و سازمان‌هاي تخصصي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري و کارشناسان گردشگري در معاونت گردشگري برگزارشد. وي اضافه کرد: در اين نشست در بخش‌هاي ... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) ناصر رزاق‌منش مديرکل دفتر روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي درهمايش اصول و روش‌هاي ارتباطي و اطلاع‌رساني با بيان اين مطلب افزود:تلاش‌هاي روابط عمومي براي اطلاع‌رساني به موقع، افزايش سطح آگاهي و اصلاح رفتارهاي ترافيکي در نيمه نخست امسال منجر به کاهش تصادفات جاده‌اي شده است. وي نگاه امروز به روابط عمومي را مت... ادامه »
21
چکیده: "خسرو مقصودي"عضو هيات مديره مجتمع اقامتي ميلاد واقع در شهريار در گفتگو با ميراث آريا(chtn) ضمن بيان اين مطلب گفت:مجتمع اقامتي ميلاد در زميني به مساحت 24 هزار متر مربع احداث خواهدشد و داراي امکاناتي چون مرکز اقامتي، پذيرايي، اداري، تجاري،و پارکينگ طبقاتي است. وي اضافه کرد: اين مجتمع اقامتي به دليل عدم ارائه تسهيلات بانکي 6 ماه است که متوقف شده اس... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)اين تورهاي يک روزه به منظور تبليغ و معرفي هرچه بيشتر آثار طبيعي و تاريخي استان گلستان برگزار مي‌‌شود. نخستين تور استان گردي در روز 18 آبان ماه برگزار شد و گردشگران از جاذبه‌هاي استان گلستان نظير پل تاريخي آق قلا،مرز اينچه برون،شهر تاريخي جرجان و پارک جنگلي دلند بازديد کردند. اين تورها روزهاي جمعه هر هفته با حضور گرو... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومى سازمان منطقه آزاد قشم ، "محمد جواد حاجى حسينى" با اشاره به طرح ها و پروژه‌هاى بهسازى شهرى در قشم گفت : فاز سوم وچهارم بوستان خانواده در شهر قشم با اعتبارى بالغ بر 2 ميليارد ريال آغاز شده که اميدواريم با توجه به سرعت کار ، اين طرح تا بهمن ماه سال جارى به بهره بردارى برسد. وى افزود: نصب مونمان‌هاى ... ادامه »
21
چکیده: «شهرام علي محمدي»معاون سرمايه‌گذاري سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان تهران به ميراث آريا(chtn)گفت:يکي از مهمترين وظايف معاونت سرمايه‌گذاري ايجاد هماهنگي با سازمان‌هاي مرتبط است و در اين مدت موفق شديم که هماهنگي‌هاي خوبي با سازمان هاي دولتي به عمل آوريم. وي تاکيد کرد:در تمامي شهرستان هاي استان تهران مانند فيروزکوه، دماوند ، ورامين ،... ادامه »
21
چکیده: "افسانه احساني"مدير آموزش موسسه آواي طبيعت پايدار به ميراث آريا (chtn) گفت: اين دوره شامل 7 جلسه 3 ساعته همراه با دو سفر آموزشي است و در پايان دوره از طرف دفتر برنامه ريزي آموزشي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري گواهينامه معتبر براي شرکت کنندگان دوره صادر مي‌شود . وي اضافه کرد: محوريت دوره آموزشي مذکور برپايه ارزش ايران از نظر تنوع اق... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، وزير گردشگري کشور سريلانکا در اين سفر با "اسفنديار رحيم مشايي"معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري و مسوولان و دست‌اندرکاران صنعت گردشگري بخش‌هاي دولتي و خصوصي ايران ديدار خواهد داشت . همچنين اين گروه طي اين سفر از کارگاه‌‌هاي صنايع دستي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري و موزه ملي و ... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، مدير کل توسعه گردشگري داخلي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري در همايش ملي نقش نظارت بر تاسيسات و موسسات گردشگري و تاثير آن بر سفرهاي همگاني در استان يزد با اعلام اين خبر گفت :براي توسعه گردشگري بايد به استانداردها نزديک شد و در کشور نظارت بر تاسيسات و موسسات گردشگري به خوبي صورت پذيرفته و متاثر از الگوهاي استان... ادامه »
21
چکیده: هدف از برپايي اين همايش نقش کوير بعنوان پتانسيلي بالقوه در جذب گردشگران و طبيعت گردان و کوير نوردي يکي از راهکارهاي توسعه طبيعت‌گردي و افزايش ماندگاري گردشگران داخلي و خارجي در استان عنوان شد . به گزارش ميراث آريا(chtn)،در اين همايش رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان يزد خاطر نشان کرد : کوير محدوديت نيست بلکه يک ظرفيت ب... ادامه »
21
چکیده: «سيد جلال يحيي زاده»نماينده تفت و ميبد با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)گفت:اين جشنواره در واقع يک کارگاه آموزشي براي گل آفريني بود و 37 گروه از سراسر کشورطي اين مدت گرد هم آمدند. وي با اشاره به بافت تاريخي ميبد خاطر نشان کرد:اين شهرستان از سال 79 ثبت ملي شده است و 630 هکتار بافت تاريخي را دارا است که برنامه ثبت جهاني را دنبال مي کنيم. عض... ادامه »
21
چکیده: "مهدي جهانگيري" مدير عامل شرکت توسعه گردشگري ايران در گفتگوي اختصاصي خود با ميراث آريا(chtn) با بيان اين مطلب خاطر نشان کرد: دست اندر کاران حوزه گردشگري کشور معتقدند که که گردشگري کشور بايد صاحب تلويزون باشد تا بتواند به معرفي ايران از شبکه‌هاي مختلف تلويزوني بپردازد. وي اضافه کرد:در اين راستا شرکت توسعه گردشگري تصميم گرفته است که بحث اطلاع رسا... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، از مهمترين اماکن تاريخي مورد بازديد اين کودکان مي‌توان به بافت تاريخي يزد ، مسجد جامع کبير يزد ، مجموعه امير چقماق ، خانه لاريها ، مدرسه ضيائيه ( زندان اسکندر ) و ارگ حکومتي (دارالحکومه)، مکان فعلي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان يزد اشاره کرد. از دارالحکومه ( ارگ حکومتي ) با عنوان‌هاي " نارنج قلعه " د... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)،"سيد مسعود منتجبي" افزود : با توجه به حضور ميليوني گردشگران و زائران در شهر مقدس مشهد و کمبود امکانات اقامتي در بعضي فصول سال به ويژه در خيابان‌هاي منتهي به حرم مطهر منجر به ايجاد پديده زوارکشي مي‌شود که متاسفانه چهره شهر را نيز به شدت مورد تهديد قرار مي‌دهد . وي تصريح کرد:راهنمايي زايران در مشهد که در اصطلاح از آن با ع... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)" حسن رحماني"، مدير سازمان حمل و نقل و پايانه هاي استان گفت: ابتداي شروع طرح در سال 84 تاکنون 264 طرح از محل سازمان معرفي شده که از اين طريق براي 225 نفر اشتغال زايي شده است. وي اعتبارات در نظر گرفته شده از شروع طرح تاکنون را 240 ميليارد ريال ذکر کرد و تصريح کرد: تعداد طرح هايي که در 6 ماهه اول امسال معرفي شده اند نسبت ب... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)اين نمايشگاه در مساحت هفت هزار متر مربع برپا شده و در آن از لحظه ورود زائران به جده تا عزيمت به مکه و مدينه و نيز کعبه و مسجدالنبي(ص) به وسيله ماکت شبيه‌سازي شده است. علاوه بر اين سازمان‌هايي که فعاليت‌هايشان به نوعي مرتبط با زوار است در قالب غرفه‌هايي مجزا، خدمات خود را ارائه کرده‌اند. برگزاري مسابقات مختلف فرهنگي ... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)"محمد رحمتي" وزير راه و ترابري در پيامي به مناسبت آغاز به کار برنامه راديويي "صداي راهبران" آذربايجان شرقي اين حرکت سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي را مثبت خوانده و استفاده از رسانه راديو براي فرهنگ سازي و آموزش مستمر کاربران و اطلاع‌رساني مناسب به مخاطبان را يک شيوه ارزشمند برشمرد و ابراز اميدواري کرد با نهادينه شدن اين ... ادامه »
21
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)در اين مراسم نمادين که با حضور مشاور رياست سازمان، مديرکل و مسئولان اداره کل راه و ترابري استان آذربايجان شرقي در خانه مسکوني دهقان فداکار در روستاي محل اقامت او برگزار شد، ريزعلي با حضور در مدرسه روستا با دانش آموزان ديدار کرد و به بازگويي خاطرات خود پرداخت. ريزعلي خواجوي در دوران نوجواني با فداکاري خود جان مسافران قطا... ادامه »
صفحه 1700 از 1792ابتدا   قبلی   1695  1696  1697  1698  1699  [1700]  1701  1702  1703  1704  بعدی   انتها