چهارشنبه 07 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري با بيان اين مطلب افزود: دانش‌آموزان ضمن بازديد از کانون‌هاي گردشگري استان توسط کارشناسان مربوطه براي حفظ و پاکيزه نگهداشتن کانون‌هاي گردشگري آموزش داده مي‌شوند. وي در ادامه خاطرنشان کرد: در اين طرح دانش‌آموزان نقاشي‌هايي از همه کانون‌هاي گردشگري بر روي پارچه 20 م... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري، ضوابط و استانداردهاي ساختماني، تجهيزاتي، خدماتي و کيفيت خدمات و درجه بندي سفره خانه‌هاي سنتي کشور به استناد آيين نامه «ايجاد، اصلاح، تکميل، درجه بندي و نرخ گذاري تاسيسات گردشگري و نظارت بر فعاليت آنها» در سه سطح درجه يک، دو و سه تدوين شده و م... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري، اين همايش با حضور نمايندگان سازمان‌هاي استان‌ها، دفاتر خدمات مسافرتي، هتل‌داران، مهمان پذيران، راهنمايان تور، اساتيد بخش خصوصي با هدف ترويج فرهنگ سفر و گردشگري برگزار مي‌شود. در اين همايش همچنين دهياران 22 روستا از مجموع 25 روستاي هدف گردش... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري ، "سيف الله جوان" گفت: اين نمايشگاه با همکاري کميته طبيعت گردي برپا شده است. وي افزود: هماهنگي لازم براي بازديد دانشجويان از اين نمايشگاه صورت گرفته است و سه دستگاه اتوبوس در ساعت 15 امروز (8 مهر) در محل ورودي کوي دختران و پسران دانشگاه تهر... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري، "اکبر فرهيخته"در اين باره گفت: مدت ارسال مدارک جوايز صادراتي دفاتر خدمات مسافرتي و تورگردانان به مدت يک ماه تا تاريخ 12 مهر ماه تمديد شد. وي افزود: دفاتر خدمات مسافرتي حداکثر تا 12 مهر ماه تمامي مدارک مربوط به ورود گردشگر را به سازمان ميرا... ادامه »
08
چکیده: "جعفر عطار" رئيس جامعه هتلداران ايران در گفتگو با ميراث آريا( chtn) افزود: نرخ جديد مراکز اقامتي و هتل‌هاي سراسر کشور براي استفاده عموم مردم از اين مراکز براي 6 ماهه دوم سال جاري از سوي اين جامعه تعيين شده و با آغاز 6 ماهه دوم سال و همزمان با روز اول مهر به سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اعلام شده است. وي اضافه کرد: با کارشناسي‌هاي ان... ادامه »
08
چکیده: سرپرست معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري قزوين در اين باره به ميراث آريا (chtn)، گفت: براي هفته گردشگري برنامه‌هاي ويژه‌اي در استان قزوين تدارک ديده شده است که طي روزهاي هفته برگزار مي‌شود. "رضا عليزاده" افزود: گردشگران مي‌توانند در اين هفته از تمامي بناها و سايت‌‌هاي گردشگري به صورت رايگان بازديد کنند، در اين مراکز راهنما... ادامه »
08
چکیده: «علي فعله گري» سرپرست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کردستان به ميراث آريا(CHTN) گفت: با تمام مراکز اقامتي استان مکاتبه کرده‌ايم تا استانداردسازي آنها به طور رايگان انجام شود و تا کنون نيز 8 هتل براي اين امر اعلام آمادگي کرده اند. به گفته فعله‌گري در حال حاضر هتل شادي سنندج گواهينامه بين المللي استانداردسازي را دريافت کرده اس... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري ، "محمدشريف ملک‌زاده"، در سومين روز از هفته گردشگري که روز جوان و گردشگري نامگذاري شده است، باحضور در خبرگزاري برنا از بخش‌هاي مختلف اين خبرگزاري بازديد کرد و از نزديک در جريان فعاليت‌هاي اين خبرگزاري قرار گرفت. شنبه 7 مهر که روز جوان و گر... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري ، "حجت‌الاسلام حاج‌علي علي‌اکبري" در نشست مشترک با معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري تصريح کرد: جهت‌گيري معاونت گردشگري در زمينه جوانان منطقي و درست است. وي افزود: هر چقدر به جوانان در برنامه‌ريزي‌ها بيشتر توجه شود، ه... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري هرمزگان، در اين تور 24 نفر از کودکان دارا و سارا بندرعباس با يک دستگاه ميني‌بوس مزين شده به شعار و پوسترهاي ويژه جاذبه‌هاي گردشگري استان از حمام گله‌داري بندرعباس ديدن کردند. در اين تور يک روزه کودکان با تاريخچه حمام گله‌داري آشنا شدند. در حاشيه اين بازد... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي 5 مهر ماه همزمان با روز جهاني جهانگردي و آغاز هفته گردشگري مديران و دست اندکاران صنعت گردشگري استان با شاخه هاي گل به استقبال مسافران ورودي به استان در فرودگاه بين المللي هاشمي نژاد ، ايستگاه راه آهن و پايانه مسافربري مشهد رفتند . اين برنام... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) 09122197030 شماره تعيين شده براي ارتباط مستقيم مردم و کارشناسان با رئيس و قائم مقام سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري است. بنابراين گزارش همه مردم مي‌توانند مشکلات، انتقادات، پيشنهادات و نظرات خود را از طريق اين شماره تلفن به صورت مستقيم براي "اسفنديار رحيم مشايي" رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) در اين مدت دانش آموزان شهر تبريز به طور رايگان از موزه‌هاي اين شهر بازديد کردند. در نخستين روز اين هفته نيز سرمايه‌گذاران بخش خصوصي ضمن ملاقات با مسئولان اين سازمان به مشکلات خود پرداختند و مقرر شد که مشکلات موجود آنها شناسايي و مرتفع شود. همچنين سرپرست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اين استان در روز س... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) "افسانه احساني" عضو هيات مديره و کميته آموزشي جامعه راهنمايان تور در اين زمينه گفت: گردهمايي راهنمايان تور با هدف تبادل اطلاعات راهنمايان تور و نيز استفاده از تجارب کسب شده آنها در تورهاي مختلف برگزار مي‌شود. وي اضافه کرد: برگزتاري انواع تورها با نيازها و مشکلات متنوعي مواجه است که البته اين از ويژگي‌هاي اين حرفه است.... ادامه »
08
چکیده: رئيس پژوهشکده گردشگري در گفتگو با ميراث آريا (chtn)با بيان اين مطلب افزود: طرح اين اطلس تهيه شده، اما اجراي طرح نياز به بودجه‌اي بالغ بر6 ميليارد ريال دارد که از توان پژوهشکده خارج است. "حسن الماسي" خاطرنشان کرد: در حال رايزني با استان‌ها براي تامين 50 درصد بودجه هستيم و چنانچه هر کدام از استان‌ها 10 تا 15 ميليون تومان هزينه کنند بودجه اين طرح ت... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) رئيس گروه GIS دفتر فن‌آوري اطلاعات سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي با بيان اين مطلب افزود: براي تهيه ويرايش جديد اطلس جاده‌هاي ايران و اطلس راه‌هاي استاني ، اطلاعات مربوط به شبکه راه‌ها و تاسيسات جانبي با همکاري ادارات کل راه و ترابري و سازمان‌هاي حمل‌ونقل و پايانه‌هاي استاني با انجام تغييرات کلي تا ابتداي سال 86 به روز... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) "محمد بخارائي" در مراسم افتتاح راديو راهبران گفت: راديو صداي راهبران با هدف ارتقاي سطح آگاهي‌هاي عمومي از اهم فعاليت‌هاي بخش، ارائه آموزش‌هاي مرتبط، استفاده بهينه از امکانات و اطلاعات براي افزايش ضريب ايمني در سفرهاي جاده‌اي و برقراري تعامل مناسب بين مردم و مسئولان راه‌اندازي شده است. وي با بيان اين مطلب که استان فارس... ادامه »
08
چکیده: «ستار هدايت‌خواه» مخبر کميسيون فرهنگي به ميراث آريا(chtn) گفت: بسياري از علاقه‌مندان و سرمايه‌گذارن اين بخش اطلاعي از وضعيت فعلي گردشگري و حمايت‌هاي همه جانبه دولت از اين حوزه ندارند، بنابراين بايد وضع موجود براي آنها تبيين شود. به عقيده وي در طول دو سال گذشته قوانين حمايتي خوبي در حوزه گردشگري تدوين شده است و تسهيلات مناسبي در اختيار سرمايه گذ... ادامه »
07
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، "عليرضا حصارنقي" سرپرست اداره ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري مينو‌دشت گفت: پروازهاي نمايشي پاراگلايدر با اجراي 100 پرواز بر فراز آسمان مينودشت انجام مي‌شود. وي ادامه داد: اين براي نخستين‌بار است که پروازهاي پاراگلايدر در استان گلستان به مناسبت هفته ... ادامه »
صفحه 1700 از 1765اولین   قبلی   1695  1696  1697  1698  1699  [1700]  1701  1702  1703  1704  بعدی   آخرین