چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

04
چکیده: "محمد بيرقي"، سرپرست دفتر ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري دماوند و فيروزکوه به ميراث آريا(chtn) گفت: هرچند عملکرد اين دفتر در احداث تاسيسات و زيربناهاي لازم در تنگه واشي مثبت بوده، سازمان مديريت اعتباري براي اين منطقه در نظر نگرفته است و امکان فعاليت در فيروزکوه وجود ندارد. بيرقي به اقدامات انجام شده در تنگه واشي اشاره کرد و افزود: ما تعهدات... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)،"علي جليلي"، مدير عامل سازمان منطقه آزاد ارس، با اعلام اين خبر و با اشاره به محدوده فعلي منطقه، افزود: پس از تصويب منطقه آزاد ارس در تير ماه 1384 و مشخص شدن محدوده آن در نقشه به وسعت 9700 هکتار ،سازمان فعاليت خود را به‌طور رسمي در جلفا آغاز کرد. وي گفت : با توجه به اينکه محدوده فعلي تعريف شده براي منطقه ،مشکلات عديده اي... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين دوره آموزشي بين‌المللي، که ازسوي فدراسيون نجات غريق و غواصي جمهوري اسلامي ايران و با همکاري مؤسسه ورزش و تفريحات سالم کيش برگزار مي‌شود، دو تن از مدرسان بين‌المللي فدراسيون غواصي جهان از بلژيک، شرکت‌کنندگان را با آخرين روش‌هاي غواصي آشنا مي‌کنند. براساس اين گزارش، در اين دوره، 10 تن از غواصان سراسر کشور حضور دار... ادامه »
03
چکیده: وزير ارتباطات از در اولويت قرار دادن مناطق گردشگري در طرح گسترش سيستم تلفن همراه خبر داد و معاون حقوقي و پارلماني وزير کشور گفت جاذبه‌هاي گردشگري، شاخص تعيين‌کننده در تقسيمات کشوري مي‌شود. فرانجيلي دبيرکل سازمان جهاني جهانگردي نيز اعلام کرد گردشگري ايران را مورد حمايت قرار خواهد داد. آنچه در زير مي‌خوانيد مروري کوتاه بر مهمترين رخدادهاي هفته گذشته ... ادامه »
03
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران در نظر دارد آخرين مرحله اردوي آماده‌سازي تيم ملي فوتبال ساحلي را پيش از حضور در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2007 در کيش برگزار کند. در اين اردوي تدارکاتي که از 13 تا 18 مرداد در محل استاديوم فوتبال ساحلي کيش برگزار مي‌شود، 25 بازيکن و همراه حضور خواهند داشت. شرايط آب و هوايي، امکا... ادامه »
03
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کهگيلويه و بويراحمد، با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN) گفت: در زمينه سفر‌هاي همگاني، 2 دفتر از 4 دفتر خدمات مسافرتي و جهانگردي کارگزار موجود در استان با سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کهگيلويه و بويراحمد همکاري دارند. وي افزود: هر 3 هتل واقع در مرکز استان براي طرح سفر... ادامه »
03
چکیده: "احمد ديناري" معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان شمالي با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(chtn) گفت: در حال حاضر 5 تفاهم نامه همکاري با شورا‌هاي اسلامي و دهياران روستاهاي هدف گردشگري استان به امضا رسيده است . وي افزود: 5 روستاي رويين در اسفراين، استاد در شهرستان فاروج، اسپاخو، شقان و برکش در شهرستان مانه و سملقان ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، معاون گردشگري سازمان ميراث‌‌فرهنگي،‌ صنايع‌دستي و گردشگري استان کردستان، با بيان اين مطلب گفت: در حال حاضر سازمان منابع‌ طبيعي براي اجراي اين طرح در مشاوران منعقد کرده است تا مطالعات اوليه را انجام دهند. حاشيه سد بانه، صلوات آباد سنندج و آبيدر، از جمله مناطقي است که قرار شده در آنها کمپينگ‌هايي براي اسکان مسافران و گردشگ... ادامه »
03
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي،صنايع‌دستي و گردشگري استان اردبيل با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا (chtn) گفت: اين جشنواره با مشارکت و همکاري اداره کل امور عشايري کشور، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي، سازمان تربيت‌بدني و فرمانداري مشکين‌شهر برگزار مي‌شود. "يحيي نقي‌زاده" افزود: منطقه ييلاقي هوشنگ ميداني مشکين‌شهر در دامنه‌هاي سبلان از منا... ادامه »
03
چکیده: "حجت‌الله روحي"،‌ نماينده بابلسر در مجلس، به ميراث آريا(CHTN)، گفت: تنها يک هتل مخروبه متعلق به دوران پيش از انقلاب در اين منطقه وجود دارد، اما تکليف مالکيت آن مشخص نيست. وي با اشاره به اينکه در اين شهر تنها چند مجموعه خصوصي پذيراي مسافران است، گفت: از آنجا که اين مراکز مستقيماً زيرنظر سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري نيستند، مشکلاتي در... ادامه »
03
چکیده: "ايرج نديمي"، عضو فراکسيون گردشگري به ميراث آريا(CHTN) گفت: در قوانين 5 ساله و سند چشم‌انداز 20 ساله، بخش‌هايي وجود دارد که با گردشگري ارتباط دارد، اما نقش سازمان‌هاي مختلف در اين حوزه مشخص نيست و در نظر داريم که هر يک از قوانين موجود را مشخص کرده و نقش سازمان‌هاي مختلف را نيز پررنگ کنيم. وي تأکيد کرد: عضويت نمايندگان کميسيون‌هاي مختلف، از جمله ... ادامه »
03
چکیده: بر اساس اين اصلاحيه، اين سيم کارت در ايران توليد نمي‌شود، بلکه فقط توزيع آن توسط شرکت "وست‌ويژن" انجام مي‌شود. همچنين اين سيم‌کارت‌ها به شيوه شبکه‌اي فروخته شده و قيمت ارسال پيام کوتاه از طريق آنها 35/0 يورو است. گفتني است ارائه خدمات تلفن اينترنتي (voip) بر دو نوع اورجينيشن(تماس اينترنتي داخل به خارج ) و ترمينيشن ( تماس‌هاي اينترنتي خارج... ادامه »
03
چکیده: رئيس شوراي شهر تهران در گفتگو با ميراث آريا(CHTN)، با بيان اين مطلب گفت: يکي از مواردي که براي توسعه آن در بخش گردشگري به اندازه کافي سرمايه گذاري نشده، گردشگري جنگ است؛ درحالي‌که اين حوزه نيز همچون گردشگري مذهبي قابليت توسعه بسيار بالايي دارد. "مهدي چمران " افزود: در صورت تبليغ مناسب و توسعه زيرساخت‌ها علاقه‌مندان بسياري از کشورهاي مختلف برا... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)با ابلاغ آيين‌نامه اجرايي قانون تشکيل و اداره مناطق ويژه اقتصادي به دبيرخانه شوراي عالي مناطق آزاد تجاري، اين قانون وارد مراحل اجرايي شد. وزيران عضو شوراي عالي مناطق آزاد در جلسه اول خرداد خود، اين آيين‌نامه را تصويب کردند. اين تصويب‌نامه دوم خرداد به تأييد رئيس‌جمهور رسيد و ششم خرداد به دبيرخانه شوراي عالي مناطق آز... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)هيات وزيران در جلسه دوازدهم خرداد خود درخواست وزارت راه و ترابري درباره سرمايه‌گذاري شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران از محل منابع داخلي و خريد هواپيماي مسافري را مورد بررسي قرار داد. بر اساس مصوبه هيات دولت، شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران مجاز است پس از تأييد کارگروهي مرکب از وزيران راه و ترابري، امور اقتصادي و د... ادامه »
03
چکیده: "محمود ربيعي" رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان گلستان به ميراث آريا(CHTN) گفت: به نظر ما مشکلات محيط زيستي آشوراده بهانه‌اي بيش نيست و اراده‌اي براي حل مشکل گردشگري اين منطقه وجود ندارد. وي افزود: بارها به محيط زيست اعلام کرده ايم که بخش خصوصي مطابق استانداردهاي زيست محيطي عمل خواهد کرد، اما تاکنون چارچوب‌هاي مشخصي را به ما ... ادامه »
03
چکیده: "سيد محمد حسيني"، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان مرکزي به ميراث آريا(chtn) گفت: گونه‌هاي مختلف جانوري در اين منطقه زندگي مي کنند، اما سازمان صنايع و معادن استان مرکزي مجوز برداشت سولفات سديم از اين منطقه را صادر کرده است که درنتيجه اين اقدام به بافت طبيعي منطقه لطمات جدي وارد شده است. وي گفت: به دليل مسائل صنعتي اين تالاب ب... ادامه »
03
چکیده: "اکبر فرهيخته" مديرکل دفتر استانداردسازي و نظارت بر مراکز خدمات گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري به‌ ميراث آريا(CHTN)، گفت: تدوين ضوابط و آيين‌نامه استانداردسازي و درجه‌بندي سفره‌خانه‌هاي سنتي به پايان رسيده است و به زودي اين آيين‌نامه به جامعه سفره‌‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌داران کل کشور ابلاغ مي‌شود. وي افزود: نظارت بر نحوه پذيرايي... ادامه »
03
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري اروميه با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا (CHTN) گفت: در جلسه هفته گذشته با رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري اروميه و استانداري، مقرر شد امکانات رفاهي در سواحل درياچه اروميه و مجتمع گردشگري باري براي شناي مسافران ايجاد شود. "حبيب متذکر" با بيان اينکه ستاد تسهيلات سفر ارومي... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث‌آريا (CHTN)، براساس آخرين سرشماري سازمان حفاظت محيط‌زيست که در سال جاري انجام شد،‌تعداد آهوان کيش بيش از 350 رأس اعلام شده که به‌منظور حفاظت، حمايت و تکثير اين گونه آهوي ايراني و همچنين افزايش هرچه بيشتر جذابيت‌هاي گردشگري کيش، منطقه‌اي مناسب در جنوب جزيره که داراي پوشش جنگلي است به پارک جنگلي آهوان تبديل خواهد شد. براساس اين گزار... ادامه »
صفحه 1849 از 1851ابتدا   قبلی   1842  1843  1844  1845  1846  1847  1848  [1849]  1850  1851  بعدی   انتها