چهارشنبه 29 دی 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

26
در دیدار احمدی پور با وزیر امور خارجه آلبانی مورد تأکید قرار گرفت

گسترش روابط فرهنگی و تبادل گردشگران بین ایران و آلبانی در فضای مثبت پس از برجام

گسترش روابط فرهنگی و تبادل گردشگران بین ایران و آلبانی در فضای مثبت پس از برجام
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با دیمیتر بوشاتی، وزیر امور خارجه کشور آلبانی بر گسترش روابط فرهنگی و تبادل گردشگران بین دو کشور تأکید شد. ادامه »
26
نایب‌رئیس اول کمیسیون تلفیق بودجه در دیدار با قره‌سید رومیانی:

بودجه سازمان میراث‌فرهنگی برای تحقق اهداف و برنامه‌ها کفایت نمی‌کند

بودجه سازمان میراث‌فرهنگی برای تحقق اهداف و برنامه‌ها کفایت نمی‌کند
چکیده: نائب رییس اول کمیسیون تلفیق بودجه 96 در دیدار با میرهادی قره‌سید رومیانی تأکید کرد: شرح اهدافی که برای سازمان میراث‌فرهنگی پیش‌بینی شده با بودجه‌ این سازمان همخوانی ندارد و بودجه سازمان میراث‌فرهنگی در حال حاضر برای تحقق این اهداف و برنامه‌ها کفایت نمی‌کند. ادامه »
26
با توجه به فضای مثبت پس از برجام، آماده میزبانی از سرمایه‌گذاران کشور آلبانی هستیم
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با دیمیتر بوشاتی، وزیر امور خارجه کشور آلبانی بر گسترش روابط فرهنگی و تبادل گردشگران بین دو کشور تأکید شد. به گزارش میراث آریا (chtn) زهرا احمدی پور امروز 26 دی‌ماه در دیدار با دیمیتر بوشاتی با ابراز امیدواری نسبت به ازسرگیری روابط دو کشور ایران و آلبانی پ... ادامه »
26
ظریف: ایران به گسترش روابط با کشورهای آسیایی اهمیت می‌دهد
چکیده: وزیر امور خارجه ایران، روابط با سریلانکا را دیرینه دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس سیاست خارجی خود به گسترش روابط و همکاری با کشورهای آسیایی، از جمله سریلانکا در زمینه های مختلف اهمیت می دهد. ادامه »
26
اختصاص یارانه به تأسیسات ایرانگردی و جهانگری در برنامه ششم
چکیده: مجلس در مصوبه‌ای دولت را موظف کرد به تأسیسات ایرانگردی و جهانگردی در برنامه ششم یارانه اختصاص دهد. ادامه »
26
آخرين سخنان رئیس مجمع تشخيص مصلحت نظام در جمع متوليان گردشگري

آيت‌الله فقيد از «سيرو في‌الارض» گفت

آيت‌الله فقيد از «سيرو في‌الارض» گفت
چکیده: «سيرو فی‌الارض» دستور صريح خداوند به مسلمانان در قرآن است. ما بهترين و منطقي‌ترين مكتب دنيا راداریم كه مي‌توانيم آن را به جهانيان عرضه كنيم. به‌شرط اينكه انسان‌هاي واپس‌گرا، بلندگوي آن نباشند زیرابه خاطر منطق قوي اسلام نبايد نگران القائات ديگران باشيم.»  ادامه »
25
در دیدار با انجمن زنان کارآفرین

احمدی‌پور: بانوان، سفیران فرهنگی ما هستند

احمدی‌پور: بانوان، سفیران فرهنگی ما هستند
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید با نگاهی تخصصی‌تر در عرصه‌های مرتبط با سازمان، برای بانوان نقش تعریف کنیم تا از این ظرفیت عظیم برای رشد و رونق در عرصه گردشگری، توسعه و ترویج صنایع دستی و حفظ و حراست از میراث فرهنگی بی‌بهره نمانیم. ادامه »
25
استقبال از جاذبه‌های گردشگری و هنرهای سنتی ایران در نمایشگاه گردشگری وین 2017
چکیده: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری FERIEN MESSE WIEN 2017 با حضور نمایندگان و دست اندرکاران صنعت گردشگری ایران در پایتخت اتریش، گشایش یافت. ادامه »
24
دکتر احمدی‌پور از مجموعه موزه نفتی آبادان و مسجد رنگونی ها بازدید کرد
چکیده:  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از بخشی از مجموعه موزه نفت آبادان، اولین پمپ بنزین ایران و مسجد رنگونی ها بازدید کرد. ادامه »
24
ادای احترام معاون رئیس‌جمهوری به شهدای غواص
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به شهدای غواص اروند ادای احترام کرد. ادامه »
24
بازدید معاون‌رئیس جمهوری از یادمان شهدای شلمچه و موزه دفاع مقدس خرمشهر
چکیده: معاون‌رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از یادمان شهدای شلمچه و موزه دفاع مقدس خرمشهر بازدید کرد. ادامه »
24
 بزرگ‌ترین پارک موزه دریایی جهان در آبادان ساخته می‌شود
چکیده: مدیر طرح موزه های صنعت نفت گفت: پارک موزه در حال ساخت آبادان با یک هزار و ۶۰۰ متر طول، بزرگترین پارک موزه دریایی جهان خواهد شد. ادامه »
24
بررسی پرونده ثبت ملی رودخانه کارون به جریان می‌افتد
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پرونده ثبت ملی رودخانه کارون به عنوان میراث طبیعی را نیازمند بررسی مجدد دانست و وعده داد این پرونده را که گفته شده بیش از 2 سال پیش به سازمان میراث فرهنگی کشور ارائه شده دوباره به جریان بیندازد. ادامه »
24
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری:

گردشگری خوزستان توان تولید ثروت مانند صنعت نفت را دارد

گردشگری خوزستان توان تولید ثروت مانند صنعت نفت را دارد
چکیده:  معاون ‌رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنعت گردشگری در خوزستان آنقدر ظرفیت دارد که می تواند همانند صنعت نفت تولید ثروت کند. ادامه »
23
سمن‌ها با احصای تکالیف می‌توانند به دستگاه‌های دولتی کمک کنند/ نگاه سازمان میراث فرهنگی به صنایع دستی حمايتى است
چکیده:  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سمن‌های استان خوزستان تاکید کرد که سمن‌ها با احصای تکالیف می‌توانند به دستگاه‌های دولتی کمک کنند. ادامه »
23
ورود اولین هواپیمای ایرباس، اوج اقتدار و عظمت ایران است/ دیوار تحریم‌ها در اثر تلاش‌های دولت تدبیر و امید شکست
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استانها سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: ورود اولین فروند هواپیمای ایرباس به کشور، اوج اقتدار و عظمت ایران است. ادامه »
23
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از پایگاه جهانی چغازنبیل و سازه‌های آبی شوشتر
چکیده:  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از  مجموعه جهانی چغازنبیل و سازه های آبی پایگاه جهانی شوشتر بازدید کرد. ادامه »
23
يادداشت زهرا احمدى‌پور به‌مناسبت شكسته شدن تحريم ٣٧ساله ناوگان هوايي ايران
چکیده: در پی شكسته شدن تحريم ٣٧ساله ناوگان هوايي ايران و ورود نخستین هواپیمای خریداری‌شده از ایرباس، دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یادداشتی منتشر کرد. متن این یادداشت به‌شرح زیر است: ادامه »
23
دکتر احمدی‌پور در دفتر یادبود آرامگاه دانیال نبی(ع) چه نوشت؟
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بازدید از محوطه شوش، آرامگاه دانیال نبی (ع) را زیارت کرد. ادامه »
23
بازدید دکتر احمدی‌پور از پایگاه جهانی شوش
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از محوطه باستانی شوش بازدید کرد و به زیارت مقبره دانیال نبی (ع) رفت. ادامه »
صفحه 2 از 1693اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین