شنبه 06 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

29
معاون رئیس‌جمهوری رأی خود را به صندوق انداخت
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، امروز جمعه 29 اردیبهشت 96، با حضور در شعبه اخذ رأی شماره 823 واقع در وزارت کشور، رأی خود را به صندوق انداخت. ادامه »
28
آشناسازی دفاتر گردشگری فارس با ظرفیت‌های موزه‌گالری آب‌انبار وکیل شیراز
چکیده: هم‌زمان با روز جهانی موزه و آغاز هفته میراث‌فرهنگی، به‌منظور معرفی هر چه بیشتر موزه‌گالری «آب‌انبار وکیل» در شیراز به مخاطبان و ایجاد جاذبه‌های جدید گردشگری، مدیران دفاتر خدمات‌مسافرتی و جهان‌گردی استان فارس با ظرفیت‌های این آثار تاریخی آشنا شدند. ادامه »
28
جانشین فرمانده ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

گردشگری یکی از محورهای فعالیت سازمان منطقه آزاد است

گردشگری یکی از محورهای فعالیت سازمان منطقه آزاد است
چکیده: سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور معاون رئیس‌جمهوری و جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در منطقه آزاد ماکو برگزار شد. ادامه »
28
پیشرفت 11درصدی ساخت هتل 5ستاره ماکو
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی در سفر به ماکو از روند ساخت هتل 5ستاره ماکو بازدید و با بهره‌بردار این هتل گفت‌وگو کرد. ادامه »
28
بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از هتل‌های کردستان + تصاویر
چکیده: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور در جریان بازدید از هتل‌های کردستان به تشریح برنامه‌های این صندوق برای توسعه گردشگری پرداخت. ادامه »
28
تنوع‌سازی در فعالیت‌های گردشگری در گرو ایجاد موزه‌های تخصصی است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری گیلان تنوع‌سازی در فعالیت‌های گردشگری را موضوعی مهم قلمداد کرد و گفت: «تحقق این مهم با ایجاد موزه‌های تخصصی و جهت‌دهی به فعالیت گردشگری قوت می‌گیرد.» ادامه »
28
کارگروه تخصصی پرنده‌نگری در کردستان راه‌اندازی شد
چکیده: کارگروه تخصصی پرنده‌نگری، با عضویت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، اداره حفاظت محیط‌زیست، اداره منابع طبیعی استان کردستان و تشکل مردم‌نهاد «چیای سبز مریوان»، تشکیل شد و فعالیت خود را به‌منظور حفظ و صیانت از طبیعت و گونه‌های مختلف پرندگان و همچنین معرفی آن‌ها آغاز کرد. ادامه »
28
توسعه صنعت گردشگری دستاورد بزرگ برجام بود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با شروع دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری با کوه بزرگی از معضلات و فهرست بلندی از مشکلات روبه‌رو بودیم که تقریباً اکثر این موانع با حصول برجام رنگ باختند و گردشگری به‌مرور رونق گرفت.» ادامه »
28
مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری:

اقامتگاه‌های بوم‌گردی از نوآوری‌های دولت یازدهم است

اقامتگاه‌های بوم‌گردی از نوآوری‌های دولت یازدهم است
چکیده: مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری گفت: «بهترین راه برای رسیدن به توسعه روستایی، توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی است و ایجاد اقامتگاه‌های بوم‌گردی حاصل نوآوری دولت یازدهم در زمینه گردشگری است.» ادامه »
28
کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات‌مسافرتی و گردشگری کردستان تشکیل شد
چکیده: اولین جلسه کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات‌مسافرتی به‌منظور بررسی درخواست‌های صدور مجوز دفاتر خدمات‌مسافرتی و جهان‌گردی و همچنین رسیدگی به شکایات واصله از دفاتر استان برگزار شد. ادامه »
27
تشریح ابعاد سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان فارس در دولت یازدهم
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس در زمینه تشریح ابعاد سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان فارس در دولت یازدهم گفت: «با توجه به روند رو به رشد حضور گردشگران داخلی و خارجی، فراهم کردن امنیت اقتصادی سرمایه‌گذاران و بهبود شرایط اقتصادی کشور، سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان رونق یافته است.» ادامه »
27
میوه برجام، کام شهروندان استان مرکزی را شیرین کرد

کلنگ‌زنی ایتالیایی‌ها برای ساخت اقامتگاه‌های موقت در محلات

کلنگ‌زنی ایتالیایی‌ها برای ساخت اقامتگاه‌های موقت در محلات
چکیده: سرمایه‌گذاران شرکت ایتالیایی «یونا گاردن» برای اولین بار در ایران در حوزه گردشگری سرمایه‌گذاری خواهند کرد که این مهم را باید میوه شیرین برجام دانست. ادامه »
27
کارگاه آموزش آشنایی با اکوتوریسم و توسعه گردشگری در سرایان برگزار شد
چکیده: اولین کارگاه آموزش آشنایی با اکو‌توریسم و مفاهیم اولیه گردشگری، با حضور مدیران اقامتگاه‌های بوم‌گردی، مدیران واحدهای اقامتی و پذیرایی و پرسنل واحدهای گردشگری و نمایندگان روستاها و مناطق دارای قابلیت گردشگری در 25 اردیبهشت 96، در محل فرمانداری سرایان برگزار شد. ادامه »
27
شرکت تعاونی بوم‌گردی در شهرستان سربیشه راه‌اندازی می‌شود
چکیده: مسئول نمایندگی میراث‌فرهنگی شهرستان سربیشه گفت: «با توجه به تفاهم‌نامه‌ منعقدشده بین اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان‌جنوبی و اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان، اولین جلسه برنامه‌ریزی ایجاد شرکت تعاونی بوم‌گردی با حضور مدیران شهرستانی و کارشناسانان مربوط برگزار شد.» ادامه »
27
هواپیماهای ATR در مهرآباد به زمین نشستند/ ورود 7 فروند هواپیمای نو به کشور در 5 ماه
چکیده: چهار فروند هواپیمای ATR (ای‌تی‌آر) صبح امروز 27 اردیبهشت 96 در فرودگاه مهرآباد به‌زمین نشست. ادامه »
27
سیستان‌و‌بلوچستان سه سال متوالی ثبت‌جهانی داشته است
چکیده: استاندار سیستان‌وبلوچستان بیان کرد: «این یک توفیق بزرگ برای سیستان‌و‌بلوچستان است که در سه سال متوالی این استان ثبت‌جهانی داشته است.» ادامه »
27
استان قم با محوریت گردشگری زیارتی توسعه می‌یابد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم گفت: «استان قم با محوریت گردشگری زیارتی توسعه می‌یابد که مهم‌ترین بخش استان که به‌عنوان مرکز گردشگری شناخته می‌شود بخش خلجستان است.» ادامه »
27
در راستای فرمایش‌های مقام معظم رهبری صورت گرفت

توسعه 4 مجموعه ساحلی از زرآباد تا گواتر

توسعه 4 مجموعه ساحلی از زرآباد تا گواتر
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان گفت: «با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در بحث از توسعه سواحل‌ مکران و همچنین به‌منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، توسعه چهار مجموعه ساحلی از زرآباد تا گواتر در دستورکار قرار گرفته است.» ادامه »
27
طالبیان: گردشگری، بدون توجه به ارزش‌های میراث‌فرهنگی، پایدار نمی‌شود
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعلام کرد که هویت و فرهنگ ملی باید در گردشگری لحاظ شود و گردشگری نمی‌تواند پایدار باشد مگر آنکه ارزش‌های میراث‌فرهنگی را مدنظر قرار دهد. ادامه »
26
تقدیر رئیس اتاق بازرگانی ایران از عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه گردشگری
چکیده: رئیس اتاق بازرگانی ایران از خدمات و فعالیت‌های گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دولت تدبیر و امید، با اهدای لوح به مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری، تقدیر کرد. ادامه »
صفحه 3 از 1753اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین