یکشنبه 01 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

26
صدور گواهینامه استاندارد کیفیت برای 9 واحد تأسیسات گردشگری ایلام
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام از صدور گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات 9 واحد از تأسیسات گردشگری در سطح استان خبر داد. ادامه »
26
بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت رویداد جام جهانی فوتبال 2018
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دومین نشست هماهنگی جام‌جهانی فوتبال 2018 روسیه، بر بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت این رویداد جهانی تأکید کرد. ادامه »
26
قره‌سید رومیانی در برنامه «باغ ملی» شبکه دو سیما عنوان کرد

شتاب ویژه در عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی

شتاب ویژه در عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با حضور در برنامه «باغ ملی» شبکه دو صداوسیما، به سؤالات گوناگون در حوزه اقدامات این سازمان پاسخ داد. ادامه »
25
مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به سیستان‌وبلوچستان:

روستای کلپورگان و سفال آن باید در فضای مجازی معرفی شود

روستای کلپورگان و سفال آن باید در فضای مجازی معرفی شود
چکیده: مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با توجه به استقبال فراوان از فضای مجازی، باید در این فضا با آموزش مستقیم و غیرمستقیم به معرفی روستای کلپورگان و سفال آن پرداخت.» ادامه »
25
سال 96 سال شروع توسعه هدفمند سیستان‌وبلوچستان است
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان گفت: «سال ۱۳۹۶ سال شروع توسعه هدفمند سیستان‌وبلوچستان با محوریت گردشگری است.» ادامه »
25
بندرعباس و بندر باری ایتالیا خواهرخوانده می‌شوند
چکیده: استاندار هرمزگان به‌همراه مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان و جمعی از مدیران‌کل استانی برای امضای پیوند خواهرخواندگی بندرعباس با بندر باری واقع در استان پولیای ایتالیا، عازم این کشور شد. ادامه »
25
معرفی استان آذربایجان غربی در برنامه بوم‌گرد شبکه چهار
چکیده: جاذبه‌های گردشگری و طبیعت بکر و دوست‌داشتنی استان آذربایجان‌غربی در برنامه تلویزیونی بوم‌گرد معرفی می‌شود . ادامه »
25
دومین جشنواره كشوری گیلاس اشنویه برگزار شد
چکیده: دومین جشنواره کشوری گیلاس در اشنویه، روز شنبه 24 تیر 96، با حضور مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی، فرماندار شهرستان اشنویه، مسئولان شهری و استانی و جمعی از مردم اشنویه، در یکی از باغات این شهرستان، برگزار شد. ادامه »
25
مدیر موزه رضاعباسی: ورزش کارکنان در ساعت غیراداری و با هدف نشاط کاری انجام می‌شود
چکیده: فضای ورزش کارکنان موزه به‌صورت موقت در طبقه همکف و در مکانی خارج از دید و مسیر بازدید گردشگران قرار گرفته است. ادامه »
25
اولویت تمام دستگاه‌ها توجه به توسعه گردشگری باشد
چکیده: معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور گفت: «اولویت تمام دستگاه‌ها باید توجه به توسعه گردشگری این شهرستان باشد.» ادامه »
25
دهقان: آزادسازی حریم دریا لازمه توسعه گردشگری دریایی است
چکیده: مصطفی دهقان، پنجشنبه 22 تیر 96، در بازدید سرزده از مازندران، گفت: «بدون آزادسازی حریم دریا، توسعه گردشگری دریایی در پهنه شمالی کشور مختل می‌شود.» ادامه »
25
تقدیر نماینده اسبق زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی از سازمان میراث‌فرهنگی

کوروش نیکنام: یزد میراث مشترک ادیان است/ رونق بیشتر گردشگری در شهر یزد با همکاری تمام ارگان‌ها

کوروش نیکنام: یزد میراث مشترک ادیان است/ رونق بیشتر گردشگری در شهر یزد با همکاری تمام ارگان‌ها
چکیده: شهر یزد نماد همزیستی مسالمت‌آمیز ادیان مختلف در ایران و جهان است. همین موضوع باعث شده که این شهر تبدیل به میراث مشترکی برای تمام ایرانیان و حتی تمام مردم جهان شود. ادامه »
24
روستای کلپورگان سراوان برای ثبت جهانی ارزیابی می‌شود
چکیده: مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «شهر مریوان به‌عنوان ”شهر جهانی کلاش‌بافی“، شهر سیرجان به‌عنوان ”شهر جهانی گلیم‌بافی“ و روستای کلپورگان به‌عنوان ”روستای جهانی سفال“ نامزد شده‌اند و کارشناسان برای ارزیابی از این مناطق بازدید می‌کنند.» ادامه »
24
مسير‌های گردشگری زيارتی عتبات ‌عاليات در استان ایلام اعلام شد
چکیده: با توجه به مرزی بودن استان ایلام به‌عنوان دروازه عتبات عالیات و نزدیک شدن به ماه محرم و اربعین حسینی (ع) مسیرهای مهم زیارتی عتبات عالیات این استان معرفی شد. ادامه »
24
دومین کارگاه سفر و گردشگری فردا در مجموعه سعدآباد برگزار می‌شود
چکیده: دومین کارگاه سفر و گردشگری، ساعت 10 صبح فردا یکشنبه 25 تیر 96، در موزه برادران امیدوار واقع در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود. ادامه »
24
در پی بازدید استاندار و مدیرکل میراث‌فرهنگی البرز صورت گرفت

ابلاغ دستورالعمل سامان‌دهی وضعیت تخلیه زباله در محور کرج ـ چالوس

ابلاغ دستورالعمل سامان‌دهی وضعیت تخلیه زباله در محور کرج ـ چالوس
چکیده: استاندار البرز و مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان به‌همراه هیئت عالی مدیران استان از محور گردشگری کرج‌ ـ چالوس  بازدید کردند. ادامه »
24
جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر شهرستان زیرکوه برگزار شد
چکیده: جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر شهرستان زیرکوه با حضور مسئولان ادارات عضو ستاد، روز پنجشنبه 22 تیر 96، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد و در این نشست دیدگاه‌ها و پیشنهادها درخصوص عملکرد ستاد بررسی شدند. ادامه »
24
رئیس اداره میراث‌فرهنگی تربت‌حیدریه:

گردشگری کشاورزی فرصتی برای رونق گرفتن اقتصاد کشاورزی است

گردشگری کشاورزی فرصتی برای رونق گرفتن اقتصاد کشاورزی است
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، ‌صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت:‌ «قرار گرفتن این شهرستان در تولید چند محصول کشاورزی در رتبه نخست کشوری و جهانی فرصت مناسبی است برای جذب گردشگران کشاورزی و روستایی.» ادامه »
24
سه دفتر خدمات‌مسافرتی در کرمانشاه افتتاح شد
چکیده: در مراسمی با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمانشاه و معاون گردشگری این استان، در روز چهارشنبه 21 تیر 96 سه دفتر خدمات‌مسافرتی در شهر کرمانشاه افتتاح شد. ادامه »
24
با همکاری میراث‌فرهنگی استان کرمانشاه

روستای هدف‌گردشگری کندوله از زباله‌ها پاک‌سازی شد

روستای هدف‌گردشگری کندوله از زباله‌ها پاک‌سازی شد
چکیده: نظافت روستای هدف‌گردشگری کندوله با مشارکت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمانشاه و فعالان محیط‌زیست انجمن پیام‌آوران اردیبهشت و بخشدار بخش میان‌راهان، جمعه 23 تیر 96، انجام شد. ادامه »
صفحه 4 از 1777ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری