یکشنبه 02 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

28
با حکم رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری

محمدرضا نعمت‌زاده رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز2018» شد

محمدرضا نعمت‌زاده رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز2018» شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، دیروز دوشنبه 27 شهریور 96، با صدور حکمی، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت ایران را به‌عنوان رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز2018» معرفی کرد. ادامه »
28
کشف محوطه تاریخی در جریان برگزاری جشنواره زرشک کوهی در روستای بکاول تربت‌حیدریه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت: «نخستین جشنواره زرشک کوهی که هم‌زمان با فصل برداشت این محصول در روستای بکاول برگزار شد نقش فراوانی در معرفی سایر ظرفیت‌های این روستا و شهرستان داشت و باعث کشف محوطه‌ای تاریخی در این روستا شد.» ادامه »
28
برقراری پرواز بین دو شهر تاریخی یزد و شیراز
چکیده: با هدف رونق‌بخشی بیشتر به صنعت گردشگری و تأمین رفاه حال گردشگران، پرواز بین دو شهر یزد و شیراز برقرار می‌شود. ادامه »
28
بازدید مونسان از مجموعه گنجنامه و افتتاح غار آکواریوم دهکده گنجنامه
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سه شنبه 28 شهریور 96، پس از بازدید از مجموعه فرهنگی‌تاریخی گنجنامه، «غار آکواریوم» دهکده گنجنامه را افتتاح کرد. ادامه »
28
توسعه چشم‌انداز گردشگری گیلان در سایه اخلاق‌مداری و مسئولیت‌پذیری حرفه‌ای
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان قرار‌گیری وظایف انسانی در کنار مسئولیت‌های حرفه‌ای واحدهای پذیرایی را مهم قلمداد کرد و گفت: «این مهم چشم‌انداز گردشگری گیلان را توسعه می‌بخشد.» ادامه »
27
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد استان همدان شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با استقبال استاندار و مدیرکل میراث‌فرهنگی همدان وارد این استان شد. ادامه »
27
در دیدار مونسان با نماینده شرکت DSA مطرح شد

استفاده از الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها

استفاده از الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با نماینده شرکت DSA بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های صنایع‌دستی و الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها تأکید کرد. ادامه »
27
ایران مقصد خوبی برای گردشگران اروپایی به‌ویژه توریست‌های اتریشی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عصر امروز 27 اردیبهشت 96، در دیدار با سفیر اتریش در ایران، تأکید کرد که ایران مقصد خوبی برای گردشگران اروپایی به‌ویژه توریست‌های اتریشی است. ادامه »
27
تأکید مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان بر تدوین بسته‌های جدید سفر در حوزه گردشگری مذهبی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان آیین‌های مرتبط با عزاداری‌ محرم در نقاط مختلف گیلان را فرصتی مغتنم در عرصه جذب گردشگران مذهبی دانست و تصریح کرد: «انتظار می‌رود تا دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در راﺳﺘﺎی ﺗﺮوﯾﺞ ﮔﺮدﺷﮕﺮی ﻣﺬﻫﺒﯽ اقدامات مؤثری انجام دهند.» ادامه »
27
شریف‌آباد روستای نمونه گردشگری می‌شود/ تبدیل 100 روستا در خراسان‌رضوی به روستای پاک
چکیده: معاون سیاسی‌امنیتی استانداری خراسان‌رضوی از انتخاب روستای شریف‌آباد به‌عنوان روستای نمونه گردشگری و تبدیل 100 روستای این استان به روستای پاک خبر داد. ادامه »
27
دستاوردهای ملی و بین‌المللی سفر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به چین
چکیده: سفر سه‌روزه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به چین، که طی هفته گذشته انجام شد، دستاوردهای قابل‌توجهی در سطح ملی و بین‌المللی حوزه گردشگری به‌دنبال داشت. ادامه »
27
رئیس مجلس در جلسه شورای اداری استان:

آذربایجان‌غربی ظرفیت بالایی در جذب توریسم دارد

آذربایجان‌غربی ظرفیت بالایی در جذب توریسم دارد
چکیده: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری آذربایجان‌غربی، که دیروز 26 شهریور 96 در استانداری برگزار شد، تأکید کرد که آذربایجان‌‌غربی می‌تواند در توسعه توریسم بیشتر درنظر گرفته شود و از این موقعیت نهایت استفاده را بکند. ادامه »
27
افتتاح 9 پروژه گردشگری در خراسان‌جنوبی به‌مناسبت هفته گردشگری
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: «امسال ۹ پروژه گردشگری در استان افتتاح می‌شود.» ادامه »
27
حمایت از طرح‌های اشتغال‌زای روستایی اردبیل با مشارکت بنیاد علوی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل افزود: «در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه اقتصادی در مناطق محروم کشور، این اداره‌کل درنظر دارد با همکاری بنیاد علوی استان به ارائه تسهیلات به طرح‌هایی که قابلیت اجرا و ایجاد اشتغال دارند اقدام کند.» ادامه »
26
توسعه بخش خدمات می‌تواند مشکل اشتغال را حل کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تأکید کرد که مسئله اشتغال با تکیه بر صنعت حل نمی‌شود بلکه توسعه بخش خدمات می‌تواند مشکل اشتغال را حل کند. بیشترین تعداد شغل در بخش خدمات نیز در حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی ایجاد می‌شود.  ادامه »
26
دومین جشنواره انگور روستای آشناخور در شهرستان خمین برگزار شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی در دومین جشنواره انگور روستای آشناخور در خمین که جمعه 24 شهریور برگزار شد گفت: «برند‌سازی آیین‌های روستایی راهی برای جذب گردشگران و فرهنگ‌سازی است.» ادامه »
26
چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در همدان برگزار می‌شود
چکیده: چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در سال 2018 (آبان 1397) به‌میزبانی همدان برگزار خواهد شد. ادامه »
26
اشتغال ماندگار و اقتصاد پایدار در گرو توسعه گردشگری
چکیده: رئیس‌جمهوری در گفت‌و‌گوی اخیر تلویزیونی خود، با تأکید ویژه بر موضوع اشتغال‌آفرینی، تمام اعضای کابینه را ملزم به تلاش بیشتر در این حوزه کرده و گفته است: «کار بزرگی برای اشتغال باید انجام گیرد و یکی از وظایف مهم‌ دولت حل مسئله اشتغال است.» ادامه »
26
واحدهای اقامتی غیرمجاز شهرستان طرقبه‌شاندیز سامان‌دهی می‌شوند
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری طرقبه‌شاندیز از سامان‌دهی واحدهای غیر‌مجاز این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد. ادامه »
25
گردشگری سلامت در نیشابور رونق می‌گیرد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیشابور گفت: «با توجه به ظرفیت‌هایی که در حوزه طبیعت‌گردی و سلامت در شهرستان نیشابور وجود دارد به‌زودی گردشگری سلامت در این شهرستان رونق خواهد گرفت.» ادامه »
صفحه 4 از 1809ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها