یکشنبه 01 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

24
جلسه آشنایی دهیاران میاندوآب و شاهین‌دژ با ضوابط راه‌اندازی اقامتگاه‌های بوم‌گردی
چکیده: جلسه توجیهی و آشنایی با ضوابط راه‌اندازی اقامتگاه‌های بوم‌گردی در شهرستان‌های میاندوآب و شاهین‌دژ برگزار شد. ادامه »
24
تصویب 2/35میلیارد ریال اعتبار برای سامان‌دهی میراث‌فرهنگی مهاباد
چکیده: اولین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مهاباد، روز پنجشنبه 22 تیر‌ 96، با حضور مسئولان ادارات و نهادهای عضو کمیته برنامه‌ریزی مهاباد، در فرمانداری این شهرستان برگزار شد. ادامه »
24
آزمون دوره‌های آموزشی بوم‌گردی در گناباد برگزار شد
چکیده: رئیس مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهرستان گناباد از برگزاری آزمون دوره آموزشی بوم‌گردی در این شهرستان خبر داد. ادامه »
24
اجرای طرح ضربتی ایجاد اشتغال در روستاهای نوره، سلین و پالنگان تسریع می‌شود
چکیده: جلسه بررسی راهکارهای تسریع در اجرای طرح ضربتی ایجاد اشتغال در روستاهای گردشگری نوره، سلین و پالنگان، پنجشنبه 22 تیر 96، با حضور ارزیاب دبیرخانه طرح تولید و اشتغال روستایی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، برگزار شد. ادامه »
24
فراخوان حضور فعالان گردشگری ایران در نمایشگاه «تاپ‌ریزا»ی فرانسه اعلام شد
چکیده: به‌منظور نمود هر چه بهتر فعالیت‌های حوزه گردشگری ایران در نمایشگاه «تاپ‌ریزا»ی فرانسه، فراخوان حضور و مشارکت فعالان این حوزه در این نمایشگاه اعلام شد. ادامه »
24
60 سفیر گردشگری کشور به قشم می‌آیند/ بازدید از ظرفیت‌های گردشگری جزیره
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: «60 تن از رئیسان انجمن‌های صنفی راهنمایان کشور، به‌عنوان سفیران گردشگری ایران، برای نخستین بار به جزیره قشم می‌آیند.» ادامه »
24
از گردشگری روستایی تا اقتصاد دریامحور
چکیده: یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که اسحاق جهانگیری معاون‌اول رئیس‌جمهوری و زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به گیلان داشتند بررسی پروژه‌های سرمایه‌گذاری با حجم 870میلیارد ریال شامل یک هتل پنج‌ستاره، یک هتل چهارستاره و یک مجتمع گردشگری سه‌ستاره بود. ادامه »
23
استفاده از ظرفیت‌های موجود در بخش گردشگری برای اشتغال‌زایی
چکیده: ظرفیت‌های گردشگری در ایران زیاد است و بستر بخش اعظم حوزه سیاحت که به تفریحات سالم منتهی می‌شود در خطه شمال وجود دارد. به‌هردلیل، از این مواهب طبیعی که بعضاً بکر هم بوده تاکنون به‌نحو شایسته و احسن استفاده نشده و هر کس متناسب با سلیقه‌اش از این مواهب الهی بهره برده است. ادامه »
23
هرمز ایر، ایرلاین اختصاصی هرمزگان، در مرحله خرید هواپیماست
چکیده: استاندار هرمزگان گفت: «هرمز ایر به‌عنوان ایرلاین اختصاصی استان هرمزگان ثبت شد و در مرحله خرید هواپیما برای آغاز فعالیت رسمی است.» ادامه »
23
در بیانیه نشست سراسری امور زنان و خانواده سازمان میراث‌فرهنگی تأکید شد

لزوم استفاده از توانمندی زنان شهری، روستایی و عشایری برای تحقق اقتصاد مقاومتی

لزوم استفاده از توانمندی زنان شهری، روستایی و عشایری برای تحقق اقتصاد مقاومتی
چکیده: حاضران در نشست سراسری امور زنان و خانواده سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که دیروز 22 تیر 96 در شهرکرد برگزار شد، در پایان این نشست، با صدور بیانیه‌ای، بر استفاده از توانمندی زنان شهری، روستایی و عشایری برای تحقق اقتصاد مقاومتی تأکید کردند.   ادامه »
23
پرونده ثبت جهانی بندر کنگ ثبت تهیه می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان، با بیان اینکه این استان مستعد تبدیل شدن به قطب گردشگری فرهنگی کشور است، گفت: «پرونده ثبت‌جهانی بندرکنگ تهیه می‌شود.» ادامه »
22
در اولین نشست سراسری امور زنان و خانواده در شهرکرد

کرباسی: سازمان میراث‌فرهنگی در خط مقدم تولید و اشتغال قرار دارد

کرباسی: سازمان میراث‌فرهنگی در خط مقدم تولید و اشتغال قرار دارد
چکیده: اولین نشست سراسری امور زنان و خانواده در شهرکرد با پیام زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشکری گشایش یافت. ادامه »
22
استاندار آذربایجان شرقی در نشست مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و ستاد برنامه‌ریزی و اجرایی «تبریز۲۰۱۸»

«تبریز 2018» باید سرآغاز شروع جدی گردشگری در ایران باشد

«تبریز 2018» باید سرآغاز شروع جدی گردشگری در ایران باشد
چکیده: استاندار آذربایجان شرقی از رویداد «تبریز2018» به‌عنوان فرصتی برای سرآغاز شروع جدی گردشگری در ایران یاد کرد. ادامه »
22
ابلاغ 72 تذکر و 40 اخطار کتبی به تأسیسات گردشگری کرمان
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان از ابلاغ 72 تذکر و40 اخطار کتبی به تأسیسات گردشگری متخلف در این استان در سه‌ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: «در این مدت مجوز یک دفتر خدمات‌مسافرتی باطل شد و مجوز دو مجتمع اقامتی و پذیرایی استان نیز به‌حالت تعلیق درآمد.» ادامه »
22
مشکلات صنعت گردشگری با تشکیل وزارتخانه رفع نمی‌شود/ نهاد گردشگری کشور باید ناظر و سیاست‌گذار باشد نه اجرایی
چکیده: مشاور و دستیار ویژه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «تصمیم‌گیری برای تبدیل سازمان میراث‌فرهنگی به وزارتخانه، مشکلات صنعت گردشگری را حل نمی‌کند و برای حل این مشکلات باید به موضوعاتی مقدم بر این طرح توجه کرد.» ادامه »
22
برگزاری نشست مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس و ستاد برنامه‌ریزی و اجرایی «تبریز2018»
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از سفر رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به تبریز خبر داد و گفت: «امروز نشست مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و ستاد برنامه‌ریزی و اجرایی ”تبریز2018“ برگزار می‌شود.» ادامه »
22
برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه فعالان صنعت گردشگری خراسان‌شمالی
چکیده: مرحله جدید دوره‌های آموزش توانمند‌سازی نیروهای شاغل در حوزه گردشگری در خراسان شمالی برگزار شد. ادامه »
21
جذب گردشگر مسائل مربوط به اشتغال را حل می‌کند/ تقدیر از سازمان میراث‌فرهنگی برای ثبت‌جهانی یزد
چکیده: معاون اول رئیس‌جمهوری، در مراسم افتتاحیه موزه بانک ملی ایران که امروز چهارشنبه 21 تیر 96 برگزار شد، از سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بابت تلاش‌هایش برای به‌ثمر رساندن ثبت‌جهانی کهن‌شهر یزد تقدیر کرد. ادامه »
21
نشست کارگروه دیپلماتیک، امنیتی و قضایی در سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد
چکیده: نشست کارگروه دیپلماتیک، امنیتی و قضایی با حضور ایرج حسینی‌صدرآبادی قائم‌مقام معاونت امور مجلس ریاست‌جمهوری و نمایندگانی از دستگاه‌های مختلف، سه‌شنبه 20 تیر 96، در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. ادامه »
21
نشست طرح توسعه گردشگری کاروانسرای تاریخی مادر‌شاه در استان اصفهان برگزار شد
چکیده: مدیر اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری شهرستان شاهین‌شهر و میمه از برگزاری نشست طرح توسعه خدمات گردشگری در پیرامون کاروانسرای مادرشاه در مسیر اصفهان به تهران از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه خبر داد. ادامه »
صفحه 5 از 1777ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری