دوشنبه 04 بهمن 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

09
معاون حقوقی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر کرد:

خيز سازمان ميراث فرهنگی برای افزايش پنج برابری گردشگر داخلی

خيز سازمان ميراث فرهنگی برای افزايش پنج برابری گردشگر داخلی
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: تلاش داریم تعداد گردشگران کشور را تا پنج برابر آمار فعلی افزایش دهیم. به گزارش میراث آریا به نقل از مهر، میر هادی قره سید رومیانی عصر چهارشنبه در دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین که به میزبانی گرگان آغاز شده است، اظهار کرد: سازمان میراث فرهنگی کشو... ادامه »
09
به منظور شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی

معاون رئیس جمهوری وارد استان همدان شد

معاون رئیس جمهوری وارد استان همدان شد
چکیده: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دقایقی پیش وارد استان همدان شد. به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی پور به منظور شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان دقایقی پیش وارد این استان شد و در بدو ورود مورد استقبال محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان قرار گرفت. معاون رئیس جمهوری در سفر یک روزه خود به همدان به عنوان ... ادامه »
08
به منظور پیگیری مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی؛

رئیس سازمان میراث فرهنگی فردا به قم و همدان سفر می‌کند

رئیس سازمان میراث فرهنگی فردا به قم و همدان سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فردا پنج شنبه نهم دی ماه به قم و همدان سفر می کند. به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان معین هیئت دولت در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به استان های قم و همدان سفر خواهد کرد. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنا... ادامه »
07
در احکامی جداگانه از سوی دکتر زهرا احمدی‌پور،

اعضاء مجمع عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی منصوب شدند

اعضاء مجمع عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی منصوب شدند
چکیده: در احکامی جداگانه  از سوی دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اعضاء مجمع عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی منصوب شدند. به گزارش میراث آریا، دکتر احمدی پور در احکامی سمیع الله مکارم حسینی، مرتضی رحمانی موحد، سعید شیرکوند، میرهادی قره سید رومیانی، مجید سجادی پناه و جبار رضایی را به عنوان اعضاء... ادامه »
06
برگزاری کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری 2017 از 6 تا 18 بهمن به میزبانی ایران؛

رحمانی‌موحد: برجام در تداوم اطمینان مردم جهان برای سفر به ایران موثر است

رحمانی‌موحد: برجام در تداوم اطمینان مردم جهان برای سفر به ایران موثر است
چکیده: برگزاری این کنوانسیون در دوره ای که شاهد تحقق برجام هستیم، تاثیر بسیاری در تداوم اطمینان خاطر مردم جهان و همچنین معرفی ظرفیتهای بی نظیر کشورمان به دنیا خواهد داشت. ادامه »
05
در نشست هم اندیشی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر مطرح شد؛

عزم سازمان میراث‌ فرهنگی برای خدمت‌ رسانی به گردشگران نوروزی جزم است

عزم سازمان میراث‌ فرهنگی برای خدمت‌ رسانی به گردشگران نوروزی جزم است
چکیده: معاون گردشگری گفت: برای داشتن نوروزی متفاوت باید از خرد جمعی، ظرفیت تشکلها و بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری بهره مند شویم. به گزارش میراث آریا(chtn) نشست هم اندیشی ستاد مرکزی هماهنگی خدمان سفر با محوریت نوروز 96 امروز 5 دی ماه با حضور نمایندگان دستگاههای عضو ستاد، صاحبنظران، فعالان بخش خصوصی گردشگری و اصحاب رسانه برگزار شد، در این نشست مرتضی رحمان... ادامه »
05
با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛

برترین‌های جشنواره عکس سفر و ایمنی راه تجلیل شدند

برترین‌های جشنواره عکس سفر و ایمنی راه تجلیل شدند
چکیده: در مراسمی با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتوبمیلرانی، نفرات برترنخستین جشنواره عکس سفر و ایمنی راه تجلیل شدند. به گزارش میراث آریا، در این مراسم که در کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، نفرات اول تا سوم نخستین جشنواره عکس سفر و ایمنی راه مورد تقدیر قرار گرفتند. مرتضی حاجی رئیس هیئت مدیره مدیره کانون ج... ادامه »
04
با همکاری ایران و ترکیه صورت گرفت؛

تکمیل زنجیره ورود و خروج گردشگر از طریق خط ارومیه-وان

تکمیل زنجیره ورود و خروج گردشگر از طریق خط ارومیه-وان
چکیده: مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: خط ویژه تردد زمینی مسافران بین ارومیه و وان ترکیه با هدف ساماندهی و افزایش ورود گردشگران خارجی ایجاد شده است.    جلیل جباری در گفتگو با میراث آریا(chtn) افزود: ورود و خروج گردشگران خارجی از طریق وان پیش از این به صورت پراکنده بود و ساز و کار مشخصی نداشت، این روند موجب شد تا راه اندازی خط ویژه تردد... ادامه »
04
«میراث آریا» سفر سه روزه دکتر احمدی‌پور به کشورهای آسیایی را بررسی می‌کند

رونق گردشگری در بهار دیپلماسی

رونق گردشگری در بهار دیپلماسی
چکیده: ديپلماسي ريل‌گذار رشد اقتصادي است. اين جمله‌ بيش از پيش از نقش برجسته ديپلماسي براي پيشبرد اهداف اقتصادي پرده بر مي‌دارد. به نظر مي‌رسد در زمانه‌‌اي كه دولتمردان ايراني اقتصاد مقاومتي را نقشه راه خود قرار داده‌اند، ناگزیرند براي آزادسازي ظرفيت‌هاي مغفول مانده‌اي چون گردشگري، دست به دامان ديپلماسي شوند. د... ادامه »
03
رویدادها و مناسبت ها عوامل سرنوشت ساز در توسعه گردشگری کشورها است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور اعلام کرد: امروزه رویدادها و مناسبت ها به عنوان عنصر سرنوشت ساز در توسعه گردشگری کشورها تبدیل شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان،"مرتضی رحمانی موحد" شامگاه امروز سوم دی ماه در مراسم اختتامیه جشنواره سفره ایرانی در منطقه 5 (استان های کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان) ضمن گرامی داشت ... ادامه »
03
معاون گردشگری سازمان میراث‌ فرهنگی تأکید کرد

تسهیل روادید، دستاورد سند همکاری گردشگری گروهی ایران و قزاقستان

تسهیل روادید، دستاورد سند همکاری گردشگری گروهی ایران و قزاقستان
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به امضای سند تسهیل گردشگری گروهی بین ایران قزاقستان که همزمان با سفر رئیس جمهور به این کشور انجام شد گفت: «یکی از دستاوردهای مهم امضای این سند تسهیل در صدور روادید و افزایش ورود و خروج گردشگران 2 کشور است.» به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی‌موحد گفت: &laq... ادامه »
02
  تسهیل در سفر گردشگران ایران و قزاقستان با امضای یادداشت تفاهم گردشگری گروهی
چکیده: همراهی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با روحانی در این سفرها و امضای یادداشت تفاهم همکاری با مسئولان این 3 کشور بسترساز توسعه و تقویت گردشگری ایران با کشورهای همسایه است. ادامه »
02
جشنواره سفره ایرانی، منظر جدیدی از ظرفیت‌های گردشگری را نمایان می‌کند
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور گفت: جشنواره سفره ایرانی منظر جدیدی از شناخت ظرفیت های توسعه گردشگری در کرمان را بوجود می آورد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان، مرتضی رحمانی موحد ، امروز پنجشنبه 2 دی ماه در حاشیه جشنواره سفره ایرانی، فرهنگی گردشگری که در استان کرمان در حال برگزاری است افزود: این ... ادامه »
01
مدیرکل آموزش و تحقیقات معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی:

توزیع عادلانه ثروت از اهداف اصلی گردشگری است

توزیع عادلانه ثروت از اهداف اصلی گردشگری است
چکیده: مدیرکل آموزش و تحقیقات معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توزیع عادلانه ثروت را از ویژگی‌های منحصر به فرد گردشگری دانست و گفت: ایجاد اشتغال در میان جوامع محلی از ویژگی‌های صنعت گردشگری است.     به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان محسن رنجبر عصر امروز یکم دی ماه در مراسم افتتاح جشنو... ادامه »
30
هشدار سازمان میراث فرهنگی به گردشگران ایرانی،

اجتناب از سفر غیر ضروری به ترکیه

اجتناب از سفر غیر ضروری به ترکیه
چکیده: مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به گردشگران ایرانی که قصد سفر به ترکیه را دارند توصیه کرد از سفرهای غیر ضروری به این کشور تا اطلاع ثانوی اجتناب کنند. به گزارش میراث آریا، درپی حوادث اخیر ترکیه و ایجاد فضای نا امن دراین کشور، ولی الله تیموری با اشاره به شرایط خاص امنیتی در ترکیه خصوصا در مناطقی ما... ادامه »
30
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی:

یلدا ظرفیت مهم فرهنگی برای توسعه گردشگری است

یلدا ظرفیت مهم فرهنگی برای توسعه گردشگری است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به گرامیداشت آئین شب یلدا در مناطق مختلف کشور گفت: یلدا به عنوان یک سنت مهم و آئین ماندگار ایرانیان، یک ظرفیت مهم فرهنگی برای توسعه گردشگری است. مرتضی رحمانی موحد با بیان این مطلب در آستانه فرا رسیدن شب یلدا در گفت و گوبا میراث آریا، با اشاره به برگزاری آئین های مختلف مربوط به شب یلد... ادامه »
30
معاون گردشگری در نشست کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی:

بخش خصوصی ظرفیتی بسیار مهم برای صنعت گردشگری است

بخش خصوصی ظرفیتی بسیار مهم برای صنعت گردشگری است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ظرفیت های بخش خصوصی و اتاق بازرگانی ایران را ظرفیتی بسیار مهم برای توسعه صنعت گردشگری کشور نامید و بر همکاری و تعامل بیشتری دو بخش دولتی و خصوصی تاکید کرد. به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی موحد در پانزدهمین جلسه کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی... ادامه »
29
نگاهی به توسعه گردشگری دریایی در دولت تدبیر و امید

«پازارگاد» طرحی برای گردشگری دریایی

«پازارگاد» طرحی برای گردشگری دریایی
چکیده: فعال کردن بخش گردشگری یکی از اهداف اساسی و سیاست‌های کلیدی دولت تدبیر و امید به‌ منظور رونق اقتصاد کشور است و در این راستا با راه‌اندازی دهکده‌های گردشگری در نقاط مختلف کشور در پی این است تا با فراهم کردن زیرساخت‌ها گردشگری نه تنها نظر هموطنان، بلکه توجه گردشگران خارجی را به جاذبه‌های گردشگری و طبیعی ایران جلب کند. است... ادامه »
28
به همت واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی؛

جشنواره دانشجویی و فرهنگی گردشگری و اقوام ایرانی آغاز شد

جشنواره دانشجویی و فرهنگی گردشگری و اقوام ایرانی آغاز شد
چکیده: جشنواره دانشجویی و فرهنگی، گردشگری و اقوام ایرانی به همت واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی از امروز 28 آذرماه تا 1 دی ماه میزبان علاقه مندان و بازدید کنندگان خواهد بود به گزارش میراث آریا(chtn) مراسم افتتاحیه جشنواره دانشجویی و فرهنگی گردشگری و اقوام ایرانی امروز 28 آذرماه با حضور سید طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزا... ادامه »
28
استاندار هرمزگان در بازدید از نمایشگاه الکامپ تاکید کرد:

آمادگی استان هرمزگان برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری داخلی

آمادگی استان هرمزگان برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری داخلی
چکیده: جاسم جادری استاندار هرمزگان در بازید از بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از غرفه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بازدید کرد. به گزارش میراث آریا، جادری با اشاره به سفر دکتر زهرا احمدی پور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان هرمزگان  تاکید کرد: این استان ظرفیت های زیادی برای توسعه گردشگری دارد و این آمادگی را داریم ... ادامه »
صفحه 6 از 1695اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین