جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

17
با حضور معاون سرمایه گزاری سازمان میراث فرهنگی کشور

بزرگترین مجموعه تفریحات آبی مرکز ایران در اصفهان افتتاح شد

بزرگترین مجموعه تفریحات آبی مرکز ایران در اصفهان افتتاح شد
چکیده: با حضور سعید شیرکوند معاون سرمایه گزاری سازمان نیراث فرهنگی کشور، استاندار اصفهان، مدیر کل میراث فرهنگی استان، مقامات استان و همچنین با حضور فعالان عرصه گردشگری استان اصفهان مرحله اول مجموعه تفریحات آبی «آبسار» به عنوان بزرگترین مجموعه تفریحات آبی منطقه مرکزی ایران در شهرک سپاهان شهر افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگ... ادامه »
16
برترین های سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری توسط سلطانی فر تقدیر شدند/ رونمایی از گواهینامه گردشگری حلال توسط معاون رئیس جمهور
چکیده: درمراسم اختتامیه سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری که با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در مشهد مقدس برگزارشد برترین های این جشنواره از سوی معاون رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش میراث آریا، در این جشنواره که جمعی از مسئولان و مدیران ملی و استانی و تعداد زیادی از فعالان گردشگری... ادامه »
16
توسعه گردشگری راهکار مهم تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری است/ شاهد رغبت و همکاری همه دست اندرکاران برای توسعه گردشگری هستیم
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل"  گفت: توسعه گردشگری راهکار مهم تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری است. به گزارش میراث آریا، مسعود سلطانی فر با بیان این مطلب در مراسم اختتامیه سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری که در م... ادامه »
16
جشنواره مشارکت ملی گردشگری در دولت تدبیر و امید پایه گذاری شد/ امروز روز شروع نوآوری در گردشگری حلال است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: امروز در حالی شاهد برگزاری مراسم اختتامیه سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری در مشهد مقدس هستیم که این جشنواره با اهمیت در دولت تدبیر و امید پایه گذاری شد. به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی موحد با بیان این مطلب در مراسم اختتامیه سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری که با حضور مسعود سلطان... ادامه »
16
انتخاب سازمان به عنوان دستگاه برتر حاصل تلاش شبانه روزی کارکنان و مدیریت خستگی ناپذیر این دستگاه است
چکیده: مديرعامل كانون جهانگردي و اتومبيلراني با اشاره به انتخاب سازمان ميراث فرهنگي به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهيد رجايي گفت: اين انتخاب حاصل تلاش شبانه روزي كاركنان و مديريت خستگي ناپذير اين دستگاه است. ابراهیم رضایی بابادی، در گفتگو با میراث آریا(chtn) افزود: همه افرادی که به نوعی با سازمان میراث فرهنگی ارتباط داشته اند، از شرایط این مجموعه تا قب... ادامه »
15
گواهینامه گردشگری حلال فردا در مشهد رونمایی می شود
چکیده: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: برای اولین بار گواهینامه گردشگری حلال فردا در مشهد رونمایی خواهد شد. به گزارش میراث آریا، حسین زارع صفت با اعلام این خبر افزود: سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری فردا با حضور دکتر مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رحمانی موحد معاون گردشگری ک... ادامه »
15
افتتاح پروژه های گردشگری یکی از عوامل انتخاب سازمان میراث فرهنگی به عنوان دستگاه برتر است
چکیده: معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع  دستی و گردشگری گفت: در سال 94 موفق به افتتاح تعداد بسیار زیادی از پروژه های حوزه گردشگری شدیم که به نظر می رسد یکی از عوامل انتخاب این سازمان به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی همین موضوع باشد. به گزارش میراث آریا، سعید شیرکوند با بیان این مطلب گفت: معاونت سرمایه گذاری سازمان در سال گذشته... ادامه »
15
زمان معرفی برترین های جشنواره مشارکت ملی گردشگری فرا رسید
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زمان اختتامیه و معرفی برترین های سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری را روز سه شنبه 16 شهریورماه جاری، در شهر مشهد مقدس اعلام کرد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد با بیان این خبر گفت: اختتامیه سومین جشنواره مشارکت ملی ... ادامه »
14
کارگاه آموزشی  تکنیک های استقرار و کمپ زنی در طبیعت برگزار می شود
چکیده: اولین کارگاه آموزشی رایگان بقا در طبیعت  با عنوان "تکنیک های استقرار و کمپ زنی در طبیعت"  توسط خانه طبیعت گردی ایران و با همکاری باشگاه فرهنگ و طبیعت در مجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد برگزار می شود.  به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد ، کارگاه آموزشی تکنیک های استقرار و کمپ زنی در طبیعت از ساعت 17 تا 20 روز چهارشنبه 1... ادامه »
14
معاون گردشگری در اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم تاکید کرد:

احیای راه ابریشم راهی به سوی توسعه پایدار گردشگری

احیای راه ابریشم راهی به سوی توسعه پایدار گردشگری
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درک ضرورت و اهمیت احیای راه ابریشم را مسیری به سوی توسعه پایدار گردشگری مبتنی بر مفاهمه به منظور حفظ تبادلات فرهنگی تاریخی و حفظ محیط زیست عنوان کرد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد در یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران ج... ادامه »
14
چکیده: حسن تقی زاده انصاری- موضوع گردشگری برای همه و ارتقا دسترسی جهانی که شعار امسال روز جهانی جهانگردی (2016) مهر ماه سال جاری است در نظر دارد توجه کشورها و سازمانهای متولی و مدیریت شهری را به این مهم معطوف نماید که در این سال امکانات، زیر ساختها و شرایط لازم را برای آسان کردن سفر و تفریح سالمندان، کودکان و معلولان فراهم کرده و یا بهبود بخشند و تلا... ادامه »
14
صدور مجوز 14 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری فعال در حوزه سلامت
چکیده: در یازدهمین جلسه شورای راهبری گردشگری سلامت با حضور دستگاههای عضو شامل: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت امور خارجه، سازمان نظام پزشکی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اتاق بازرگانی اعلام شدکه تا کنون مجوز 14 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری فعال در حوزه سلامت توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صادر گردیده است. به گزارش... ادامه »
13
چکیده: غلامرضا بنی اسدی- نه دیو تنوره کش قصه هاست "گردشگری " و نه اژدهای هفت سر افسانه ها. فرصتی است که به جای دشمنی و تهدید انگاری آن، باید هوشمندانه از آن بهره جست، قبل از آنکه مثل دیگر ظرفیت ها ، به حراج بادها و گذر زمان برود.آدم از برخی محترمین ، تعجب می کند که برای گردشگر و گردشگری ، مترادف های ناصواب می نویسند و واژه هایی برمی گزینند که زبان از... ادامه »
09
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با وزیر گردشگری تایلند دیدار کرد
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه برگزاری اجلاس وزرای گردشگری کشورهای مجمع گفت و گوی همکاری آسیایی در تبریز با وزیر گردشگری تایلند دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش میراث آریا، مسعود سلطانی فر در این دیدار بر توسعه همکاری های کشورهای مختلف در زمینه گردشگری تاکید کرد. وی با اشاره به برگزاری اجلاس وزرای گردشگری... ادامه »
09
بیانیه وزیران گردشگری مجمع همکاری آسیا و تاکید بر ترویج گردشگری
چکیده:  اجلاس وزیران گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیا در تبریز با تاکید بر ترویج گردشگری در آسیا و تقویت همکاری های متقابل به پایان رسید. به گزارش میراث آریا(chtn) در بیانیه پایانی این اجلاس موسوم به 'بیانیه تبریز' آمده است: ما وزیران و هیات های نمایندگی از کشورهای عضو مجمع گفت و گوی همکاری آسیا که در نخستین نشست وزیران گردشگری در تبریز مرکز استان... ادامه »
09
اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیایی در تبریز به پایان رسید/ کامبوج و بنگلادش نامزدهای میزبانی اجلاس بعدی
چکیده: با تصویب بیانیه تبریز به عنوان سند نهایی اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیایی، این اجلاس به طور رسمی در تبریز به کار خود پایان داد. به گزارش میراث آریا، این اجلاس که از روز گذشته و با حضور کارشناسان ارشد کشورهای عضو مجمع درهتل کایا لاله پارک تبریز آغاز شده بود، امروز نیز بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئ... ادامه »
09
چکیده: نشست تخصصی وزرای گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیایی در تبریز به ریاست مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تبریز برگزار شد. به گزارش میراث آریا، بعد از برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه این اجلاس در تبریز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با پیام طالب ریفاعی دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی، ن... ادامه »
09
دولت تدبیر و امید با آغوش باز پذیرای گردشگران است
چکیده:  استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه گام ها و اقدامت خوبی در دولت تدبیر وامید در توسعه گردشگری برداشته و انجام شده است، گفت: دولت با آغوش باز آماده پذیرش گردشگران بیشتری به این استان است. به گزارش میراث آریا، اسماعیل جبارزاده روز سه شنبه در نشست وزرای گردشگری مجمع گفت وگوی همکاری آسیا در بخش گردشگری در تبریز افزود: صنعت گردشگری با ویژگی های... ادامه »
09
گردشگری بزرگترین حرکت صلح آمیز در دنیا است که از طریق مرزهای فرهنگی صورت گرفته است
چکیده: دبیرکل مجمع گفت‌وگوی همکاری‌های آسیا گفت:گردشگری بزرگترین صنعت اقتصادی دنیا به شمار می رود و در عین حال به عنوان بزرگترین حرکت صلح آمیز دنیا مطرح است که از طریق مرزهای فرهنگی صورت گرفته است. به گزارش میراث آریا، باندیت لینمچون با بیان این مطلب در نخستین اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت‌‌‌و‌گوی همکاری آسیا که صبح امروز در ... ادامه »
09
رونق گردشگری زمینه ساز تقویت ثبات منطقه‌ای است
چکیده: معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اشتراکات فراوان فرهنگی، تاریخی و زبانی میان کشورهای حوزه تمدنی آسیا، گفت: رونق صنعت گردشگری در این حوزه موجب تقویت ثبات منطقه می شود. به گزارش میراث آریا، اسحاق جهانگیری امروز سه شنبه 9 شهریور ماه در نشست وزیران گردشگری مجمع گفت وگوی همکاری آسیا در تبریز، افزود: رونق گردشگری میان کشورهای حوزه تمدنی آسیا که دارای ه... ادامه »
صفحه 6 از 1682اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین