شنبه 06 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

22
با حضور معاون گردشگری در مراسم انتخابات دبیرکل UNWTO

کاندیدای گرجستانی دبیرکل سازمان جهانی جهان‌گردی شد

کاندیدای گرجستانی دبیرکل سازمان جهانی جهان‌گردی شد
چکیده: زوراب پولولیکاسویل «Zurab Pololikasvil»، کاندیدای گرجستانی، به‌عنوان دبیرکل سازمان جهانی جهان‌گردی تعیین شد. ادامه »
22
بررسی خسارت‌های سیل آذربایجان‌شرقی در روستای صخره‌ای چراغیل
چکیده: خسارت‌های ناشی از سیل در استان آذربایجان‌شرقی با حضور معاون رئیس‌جمهوری در روستای صخره‌ای چراغیل واقع در آذرشهر بررسی شد. ادامه »
22
در دومین روز از سفر به آذربایجان‌شرقی

احمدی‌پور از کمپ گردشگری قرمزی‌گل در آذرشهر بازدید کرد

احمدی‌پور از کمپ گردشگری قرمزی‌گل در آذرشهر بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، صبح امروز جمعه 22 اردیبهشت 96، در دومین روز از سفر خود به آذربایجان‌شرقی، از کمپ گردشگری قرمزی‌گل (قرمزگل) در شهرستان آذرشهر بازدید کرد. ادامه »
22
در حاشیه حضور معاون گردشگری در صدوپنجمین شورای اجرایی سازمان جهانی UNWTO انجام گرفت

برنامه‌ریزی برای توسعه همکاری‌های گردشگری ایران و اسپانیا

برنامه‌ریزی برای توسعه همکاری‌های گردشگری ایران و اسپانیا
چکیده: مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشورمان، روز گذشته پنجشنبه 21 اردیبهشت 96، با خانم ماتیلده پاستورا معاون امور گردشگری اسپانیا در وزارت تجارت و گردشگری این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. ادامه »
22
معاون رئیس‌جمهوری وارد آذرشهر شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری که به استان آذربایجان‌شرقی سفر کرده است، صبح امروز جمعه 22 اردیبهشت 96، وارد آذرشهر در 60کیلومتری تبریز شد. ادامه »
21
«تبریز 2018» یک رویداد مردمی است و دولت تمام‌قد از آن حمایت می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در پنجمین شورای سیاست‌گذاری «تبریز 2018» با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد گفت: «جهت‌گیری معاونت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سال 96، مبتنی بر رویداد فراملی "تبریز 2018" است.» ادامه »
21
پیگیری‌های احمدی‌پور باعث تسریع در تشکیل ستاد ملی رویداد «تبریز 2018» شد
چکیده: استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: «پیگیری‌های خانم احمدی‌پور به‌عنوان معاون رئیس‌جمهوری باعث تسریع در موافقت دولت برای تشکیل رویداد ”تبریز 2018“ شد.» ادامه »
21
معاون رئیس‌جمهوری: از تمام ظرفیت‌های کشور برای معرفی ایران به‌عنوان مقصد گردشگری در «تبریز 2018» استفاده شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «با برگزاری رویداد ”تبریز 2018“ باید از تمام ظرفیت‌های کشور برای معرفی ایران به‌عنوان مقصد گردشگری استفاده شود.» ادامه »
21
قدردانی استاندار آذربایجان‌شرقی از سازمان میراث‌فرهنگی درخصوص رویداد «تبریز 2018»
چکیده: استاندار آذربایجان‌شرقی از سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای برگزاری رویداد «تبریز 2018» تشکر و قدردانی کرد. ادامه »
21
اجرای موفق برنامه‌های نوروزگاه حاصل تلاش و همراهی همه مجموعه‌ها در قزوین بود
چکیده: اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان قزوین پس از نوروز 96 با محوریت ارائه گزارش عملکرد نوروز 96 و تقدیر از فعالان ستاد، با حضور معاون امور عمرانی و نایب رئیس ستاد، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین و دبیر ستاد و مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد عصر دیروز 20 اردیبهشت برگزار شد. ادامه »
21
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در نشست با سمن‌های آذربایجان‌شرقی:

جایگاه سمن‌ها در مصوبه دولت در برگزاری رویداد «تبریز 2018» مشخص شده است

جایگاه سمن‌ها در مصوبه دولت در برگزاری رویداد «تبریز 2018» مشخص شده است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 21 اردیبهشت 96، در سفر به آذربایجان‌شرقی در نشست با سمن‌ها و تشکل‌های غیردولتی این استان، گفت: «در نوروز 96 کلیدواژه‌ای به‌نام ”نوروز مردمی“ داشتیم که این نوروز مردمی و متفاوت با همکاری سمن‌ها موفق برگزار شد.&r... ادامه »
21
دیدار معاون گردشگری با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در مادرید
چکیده: معاون گردشگری کشورمان که برای شرکت در صدوپنجمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری به مادرید، مقر این سازمان، سفر کرده است، عصر روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96، با آقای طالب الرفاعی دبیرکل این سازمان ملاقات و گفت‌وگو کرد. ادامه »
21
برخورد قضایی با برگزارکننده تورهای غیرمجاز گردشگری در شهرستان آباده فارس
چکیده: مسئول اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آباده گفت: «پیرو ثبت‌نام و اعزام تور به‌صورت غیرمجاز به مشهد مقدس، فرد خاطی در این شهرستان به مرجع قضایی معرفی شد.» ادامه »
21
نامورمطلق، در نشست معاون رئیس‌جمهوری با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی

تبریز رأس ایران و یکی از پنج قطب اصلی صنایع‌دستی کشور است

تبریز رأس ایران و یکی از پنج قطب اصلی صنایع‌دستی کشور است
چکیده: نامور مطلق، با بیان اینکه تبریز رأس ایران است و اگر پنج قطب صنایع‌دستی در کشور باشد یک قطب اصلی تبریز است، اظهار کرد: «ظرفیت‌های بی‌نظیری در تبریز وجود دارد که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.» ادامه »
21
رویداد فراملی «تبریز 2018» باید این شهر را به نماد گردشگری تبدیل کند/ تمام نمایشگاه‌های بین‌المللی 2018 کشور در تبریز برگزار می‌شود
چکیده: احمدی‌پور در نشست با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی گفت: «رویداد فراملی ”تبریز 2018“ باید این شهر را به  نماد گردشگری تبدیل کند و اگر قرار است ظرفیت‌‌های گردشگری‌مان را به دنیا معرفی کنیم باید از طریق برگزاری این رویداد باشد.» ادامه »
20
حضور احمدی‌پور روح تازه‌ای در کالبد سازمان میراث‌فرهنگی دمیده است/ در تمام دنیا گروهی به جاده اعتقاد دارند و گروهی به دیوار
چکیده: نامورمطلق در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره غذای کشورهای جاده ابریشم (اکو) که در مرکز همایش‌های مهرانه در استان زنجان برگزار شد گفت: «حضور دکتر احمدی‌پور، روح تازه‌ای به تن سازمان میراث‌فرهنگی دمیده و به‌ویژه در حوزه صنایع‌دستی منجر به فعالیت‌های بسیار خوب و اثربخشی شده است.» ادامه »
20
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با سمن‌های استان زنجان مطرح شد

چاقوی زنجان آلت قتاله نیست، چاقوی مهربانی است/ مسیر ثبت جهانی بازار تاریخی زنجان هموار شود

چاقوی زنجان آلت قتاله نیست، چاقوی مهربانی است/ مسیر ثبت جهانی بازار تاریخی زنجان هموار شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عصر امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96، در نشستی که در سالن اجتماعات پارک بانوان شهر زنجان برگزار شد، با سمن‌های استان زنجان دیدار کرد. ادامه »
20
استاندار زنجان در افتتاحیه سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم:

پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری این استان است

پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری این استان است
چکیده: استاندار زنجان در افتتاحیه سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم گفت: «پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری در این استان است که باعث افزایش اشتغال در آن می‌شود.» ادامه »
20
خبرهای خوبی از بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در راه است/ اجازه ندهیم ویژگی‌های فرهنگی ما هدف تندبادهای بی‌اصالت شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور در دیدار با سمن‌های استان زنجان، ضمن اعلام اینکه تا چند روز دیگر خبرهای خوبی در حوزه بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در راه است، تأکید کرد که در آستانه انتخابات نباید اجازه داد ویژگی‌های فرهنگی ما با تندبادهای بی‌اصالت هدف گرفته شود. ادامه »
20
معاون دبیر‌کل اکو در جشنواره بین‌المللی غذا:

گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است

گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است
چکیده: معاون دبیر‌کل اکو، با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری در کشورهای عضو این سازمان و ضمن تشریح برنامه‌های مهم اکو برای توسعه صنعت گردشگری، گفت: «گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است.» ادامه »
صفحه 6 از 1753اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین