جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

09
چکیده: نختسین اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت وگوی همکاری آسیایی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور،  مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و با پیام طالب ریفاعی دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی در تبریز آغاز شد. به گزارش میراث آریا، این اجلاس مهم با حضور وزرای گردشگری و سفرای تعدادی از کشورهای عضو مجمع... ادامه »
09
گردشگری می تواند به عنوان ابزاری کارآمد در دیپلماسی عمومی و پل ارتباطی میان ملت ها و اقوام گوناگون عمل کند
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نخستین اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیایی که صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوردر تبریز برگزار شد گفت: گردشگری می تواندبه عنوان ابزاری کارآمد در دیپلماسی عمومی و پل ارتباطی میان ملت ها و اقوام گوناگون عمل کند. به گزارش میراث آریا، سلطانی فر در این... ادامه »
09
پیام طالب ریفاعی به اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت وگوی همکاری آسیایی در تبریز:

باید برای ایجاد گردشگری پایدار، فراگیر و قابل دسترس در تمام جهان کار کنیم

باید برای ایجاد گردشگری پایدار، فراگیر و قابل دسترس در تمام جهان کار کنیم
چکیده: دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی در پیامی به نخستین اجلاس وزاری گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری آسیایی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این اجلاس گفت: همه ما باید با همکاری یکدیگر برای ایجاد گردشگری پایدار، فراگیر و قابل دسترس در تمام جهان کار کنیم. به گزارش میراث آریا،  طالب ریفاعی در پیام خود آورده است: دوست عزیزم، جناب آقای دکتر مسعود سلطانی فر، عال... ادامه »
08
رئیس سازمان میراث فرهنگی دردیدار با سفیر تاجیکستان:

اشتراکات فرهنگی توسعه همکاری های گردشگری ایران و تاجیکستان را به دنبال دارد

اشتراکات فرهنگی توسعه همکاری های گردشگری ایران و تاجیکستان را به دنبال دارد
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سفیر تاجیکستان در ایران گفت: اشتراکات فرهنگی بین ایران و تاجیکستان می تواند توسعه همکاری های گردشگری دو کشور را به دنبال داشته باشد. به گزارش میراث آریا، مسعود سلطانی فر با بیان این مطلب در دیدار با "نعمت الله امام زاده" سفیر تاجیکستان در ایران در آستانه برگزاری اجلاس وز... ادامه »
08
سلطانی فر در دیدار با وزیر گردشگری بوتان:

فصل جدیدی از روابط با کشورها بعد از برجام در ایران آغاز شده است

فصل جدیدی از روابط با کشورها بعد از برجام در ایران آغاز شده است
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با وزیر گردشگری بوتان با اشاره به اهمیت توسعه روابط با کشورهای مختلف گفت: فصل جدیدی در روابط میان ایران با کشورهای گوناگون بعد از برجام آغاز شده است. به گزارش میراث آریا،  مسعود سلطانی فر در دیدار با "لکی دورجی" در تبریز و در آستانه برگزاری اجلاس وزرای گردشگری کشورهای ... ادامه »
08
گسترش روابط با کشورهای مسلمان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه اجلاس وزرای گردشگری کشورهای عضو مجمع گفت و گوی همکاری آسیایی در تبریز با وزیر گردشگری بنگلادش دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش میراث آریا، مسعود سلطانی فر در این دیدار با اشاره به اهمیت توسعه روابط با کشورهای مختلف گفت: توسعه روابط با کشورهای مسلمان برای ما از اهمیت فراوانی ب... ادامه »
08
چکیده: نشست کارشناسان ارشد "نخستین اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفتگوی همکاری آسیایی(ACD)"که از صبح امروز دوشنبه 8 شهریور  با حضور مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری و مقامات کشورهای عضو در هتل کایا لاله تبریز آغاز شده است عصر امروزبه کار خود پایان داد. به گزارش میراث آریا، درنشست کارشناسان ارشد مجمع گفتگوی همکاری آسیایی دستور جلسه نشست فردای وزرای گردشگری... ادامه »
08
درنشست کارشناسان ارشد "نخستین اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفتگوی همکاری آسیایی" پیشنهاد شد:

تشکیل کارگروه کارشناسان کشورهای عضو به منظور تنظیم طرح عمل گردشگری ACD

تشکیل کارگروه کارشناسان کشورهای عضو به منظور تنظیم طرح عمل گردشگری ACD
چکیده: نشست کارشناسان ارشد "نخستین اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفتگوی همکاری آسیایی(ACD)" صبح امروز(دوشنبه 8 شهریور) با حضور مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری و مقامات کشورهای عضو امروز در هتل کایا لاله تبریز آغاز شد. در این نشست که 46 تن از مقامات عالی رتبه و مسوولان گردشگری کشورهای بنگلادش، بوتان، کامبوج، چین، اندونزی، قرقیزستان، پاکستان، فیلیپین، سریلانکا،... ادامه »
08
برگزاری نشست کارشناسان ارشد اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری های آسیا با حضور معاون گردشگری کشور
چکیده: بخش نخست نشست کارشناسان ارشد نخستین اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت و گوی همکاری های آسیا با حضور مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تبریز برگزار شد. به گزارش میراث آریا در این نشست که در هتل کایا لاله پارک تبریز برگزار گردید مهمترین محورهای همکاری های گردشگری میان ایران و کشورهای عضو مجمع گفت وگوی همکاری های... ادامه »
08
چکیده: محمد رضا خراسانی- بحث های طلبگی، شیرینی خاص خود را دارد. پر از قلت و ان قلت است. نه کسی که قلت می گوید خود را حق مطلق می داند و نقد ناپذیر می شود و نه طرف ان قلت، مرز حرمت را می شکند. نه این اردوکشی می کند و نه دیگری طرفداران خود را به کف خیابان می کشاند. همه گفت و گوها و حتی جادلهم بالتی هی احسن هم در همان مدرس مباحثه به پایان می رسد. ومباحثا... ادامه »
06
اولین رالی گردشگری بانوان کشور در سعدآباد استارت خورد
چکیده: صبح روز پنجشنبه 4 شهریور ماه اولین رالی گردشگری بانوان کشور با حضور بیش از بیست خودرو  در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد استارت خورد. به گزارش روابط عمومی سعدآباد؛ این مسابقه با هدف معرفی مناطق گردشگری کمتر انتخاب شده کشور، از درب زعفرانیه مجموعه سعدآباد آغاز و پس از عبور از استانهای البرز و قزوین و بازدید از سایت های گردشگری این استان ها، در ا... ادامه »
06
بازدید وزیر اطلاع رسانی کامبوج و مدیران رسانه های 17 کشور از سعدآباد
چکیده: وزیر اطلاع رسانی کامبوج، رئیس موسسه توسعه رادیو و تلویزیونهای آسیا-اقیانوسیه و مدیران رسانه های 17 کشور و میهمانان بین المللی چهل و دومین نشست سالانه سازمان صدا و سیما و پانزدهمین مجمع عمومی موسسه توسعه رسانه های آسیا- اقیانوسیه (AIBD) از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی سعدآباد؛ در این بازدید که صبح امروز 6 شهریور م... ادامه »
03
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران اعلام کرد سرمایه گذاران ترکیه 10 هتل پنج ستاره در ایران خواهند ساخت. به گزارش میراث آریا(chtn) مسعود سلطانی فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران بعد از ظهر امروز 3 شهریور ماه در کنفرانس خبری  با حضور رسانه های خارجی در موزه کاخ نیاوران تهران به سوالات خبرنگ... ادامه »
03
اولین جشنواره و رالی گردشگری بانوان ایران در سعدآباد افتتاح شد
چکیده:  شب گذشته 2 شهریور ماه اولین جشنواره و رالی گردشگری بانوان ایران با حضور جمعی از مقامات سیاسی و فرهنگی کشور در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی مجموعه سعدآباد؛ این مراسم با حضور  موسوي مدير مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، شهیندخت مولاوردي معاون رييس جمهور در حوزه بانوان، سهيلا جلودارزاده نماينده مجلس شوراي اسلام... ادامه »
03
معاون گردشگری درگذشت فعال طبیعت گردی را تسلیت گفت
چکیده: معاون گردشگری، در پیامی، درگذشت پیام بنی هاشمی فعال طبیعت گردی را تسلیت گفت. به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در متن پیام مرتضی رحمانی موحد آمده است: "بسم الله الرحمن الرحیم درگذشت پیام بنی هاشمی، فعال طبیعت گردی با اخلاق و مردمی چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی برابر تقدیر حضرت ... ادامه »
01
کیفیت خدمات گردشگری کشور با استانداردهای جهانی هماهنگ می شود
چکیده: کیفیت خدمات گردشگری کشور باید با استانداردهای روز دنیا هماهنگ شود.  مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر سیما، به همکاری 26 دستگاه برای ورود گردشگران خارجی به کشور اشاره کرد و گفت: تصمیماتی که در دولت گرفته می شود حاصل ساعتها کار کمیسیونهای بررسی و کارشناسی است،... ادامه »
01
چکیده: محمدرضا خراسانی- گردشگری، صنعت پر ظرفیتی است در ایران که اگر به استاندارد های لازم برسد، دست اقتصاد کشور را می گیرد و بدون نیاز به کاتالیزور نفت آن را از زمین بلند می کند. این صنعت می تواند به جنگ رکود برود و پیروز برگردد. می تواند به اشتغال پایدار بینجامد و در شرایطی که بیکاری ، بسان جبهه خطرناک دشمن مطرح است، هر فرصت شغلی، یک سرباز است برای ... ادامه »
31
دیدار تورگردانان 17 کشور جهان با رئیس سازمان میراث فرهنگی
چکیده:  تورگردانان 17 کشور که از 20 تا 28 مرداد ماه به کشورمان سفر کرده بودند در دیدار با مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه توسعه گردشگری ایران مطرح کردند. به گزارش میراث آریا(chtn) معاون رئیس جمهور در این دیدار با اشاره به اینکه برای درک تصویر واقعی ایران، هیچ ابزار... ادامه »
31
پیشنهاد مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری به هموطنان:

برای شرکت در جشنواره های «غذا و گردشگری» برنامه ریزی کنید

برای شرکت در جشنواره های «غذا و گردشگری» برنامه ریزی کنید
چکیده: مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری از هموطنان خواست برای شرکت در جشنواره های منطقه ای «سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» برنامه ریزی و از این فرصت برای آشنایی با ظرفیت های خوراک بومی استان های کشور به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استان های کشور استفاده نمایند.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی... ادامه »
30
سعدآباد میزبان حضور پرشور بانوان در اولین جشنواره و رالی گردشگری بانوان ایران
چکیده:  اولین جشنواره و رالی گردشگری بانوان ایران 2 تا 7 شهریور ماه در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سعدآباد؛ مهندس بیوک موسوی مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد با اعلام این خبر گفت: با توجه به سیاست مجموعه سعدآباد مبنی بر حمایت همه جانبه از برنامه های فرهنگی و هنری و به ویژه برنامه های مختص به بانوان، این بار در... ادامه »
صفحه 7 از 1682اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین