یکشنبه 02 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

21
جشنواره چنگال در دهستان ابتر شهرستان ایرانشهر برگزار می‌شود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایرانشهر گفت: «جشنواره غذاهای بومی و محلی چنگال 23 شهریور در دهستان ابتر از توابع بخش مرکزی شهرستان ایرانشهر برگزار می‌شود.» ادامه »
21
عملیات اجرایی کمپ گردشگری نجوم سه‌قلعه در خراسان‌جنوبی
چکیده: مسئول میراث‌فرهنگی سرایان از ادامه عملیات اجرایی کمپ گردشگری نجوم سه‌قلعه خبر داد و گفت: «عملیات اجرایی این کمپ از محل اعتبارات سال 95 از نیمه مرداد آغاز شده و در این مرحله خاک‌برداری و تسطیح زمین تا رسیدن به زمین سخت و اجرای فونداسیون انجام خواهد شد.» ادامه »
21
آزادی، امنیت، آرامش و  پیشرفت، پیشران گردشگری
چکیده: رئیس‌‌جمهوری روحانی در پیامی در روز جهانی گردشگری (5 مهر 1394) گفت: «گردشگری ظرفیت دارد تا به یکی از مؤلفه‌های مهم قدرت نرم ایران بدل شود و در خدمت تحقق اهداف توسعه پایدار باشد.» ادامه »
21
هفته فرهنگی طرقبه‌شاندیز باید الگویی برای دیگر شهرستان‌ها باشد
چکیده: اختتامیه هفته فرهنگی طرقبه‌شاندیز با حضور مسئولان استانی و مدیران شهرستان طرقبه‌شاندیز (بینالود) شامگاه دوشنبه 20 شهریور در مجموعه پدیده شاندیز برگزار شد. ادامه »
21
برای شرکت در بیست‌ودومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به چین سفر کرد

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به چین سفر کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای شرکت در بیست‌ودومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به کشور چین سفر کرد. ادامه »
21
برگزاری تور گنبدشناسی ویژه هنرمندان صنایع‌دستی و گروه‌های آیینی استان‌ها در جشنواره
چکیده: تور گنبدشناسی ویژه هنرمندان صنایع‌دستی و اعضای گروه‌های نمایش‌های آیینی و موسیقی استان‌ها برگزار شد. ادامه »
21
گردشگری یکی از روش‌های مطمئن برای دست‌یابی به توسعه پایدار است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان گفت: «هدف توسعه پایدار روستایی، گسترش امکانات و بهبود شرایط زندگی نسل کنونی و نسل‌های آتی اقشار آسیب‌پذیر روستایی است.» ادامه »
21
ظرفیت مراکز اقامتی آذربایجان‌ شرقی به 15هزار تخت افزایش می‌یابد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌ شرقی از افزایش ظرفیت مراکز اقامتی و هتل‌های استان از 8500 تخت به حدود 15هزار تخت در راستای برنامه «تبریز2018» خبر داد. ادامه »
20
شهر جهانی یزد میزبان دومین گروه رالی ترانس ایران
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد از سفر دومین گروه رالی ترانس ایران به این استان خبر داد. ادامه »
20
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان خبر داد

89 هتل در استان اصفهان در دست ساخت است

89 هتل در استان اصفهان در دست ساخت است
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان صبح امروز دوشنبه 20 شهریور 96 خبر داد که با همت فعالان گردشگری استان و با حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان، در این استان 89 هتل در حال ساخت است.   ادامه »
20
راه‌اندازی تور مجازی گردشگری حمام گله‌داری بندرعباس
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان از تهیه و راه‌اندازی تور مجازی گردشگری حمام گله‌داری بندرعباس خبر داد. ادامه »
20
یازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام به گنبدکاووس رسید
چکیده: آیین افتتاح رسمی یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام برای اولین بار در شهرستان گنبد کاووس، با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل مجموعه ورزشی المپیک گنبدکاووس برگزار شد. ادامه »
20
برگزاری نشست اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس با فعالان حوزه گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی
چکیده: نشست اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با فعالان حوزه گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌رضوی به‌منظور بررسی مشکلات و کاستی‌های این دو حوزه برگزار شد. ادامه »
19
نفرات برگزیده دومین جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری در اراک معرفی شدند
چکیده: نفرات برگزیده دومین جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری در اراک شامگاه شنبه 18 شهریور معرفی شدند. ادامه »
19
فعالیت‌های حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی بررسی می‌شود
چکیده: اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی فعالیت‌های سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی و بهداشت و درمان این استان ظهر امروز یکشنبه 19 شهریور وارد مشهد شدند. ادامه »
19
بیش از هر چیز نیازمند معرفی استان خوزستان هستیم
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان گفت: «ما بیش از هر چیز محتاج و نیازمند معرفی استان خوزستان به‌عنوان یک مقصد گردشگری هستیم که از دهه‌های گذشته در استان‌های دیگر آغاز شده است و تجربه‌های موفقی نیز در سال‌های گذشته در آن استان‌ها پدیده آورده است.» ادامه »
19
جشنواره گیاهان دارویی، فرصتی برای معرفی بیشتر جاذبه‌های گردشگری طرقبه و شاندیز
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی طرقبه‌شاندیز تأکید کرد که گیاهان دارویی فرصتی برای معرفی جاذبه‌های طبیعی و گردشگری خراسان‌رضوی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مناطق هدف گردشگری ایران است.   ادامه »
19
دومین اقامتگاه بوم‌گردی دامغان افتتاح شد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان دامغان خبر داد که دومین اقامتگاه بوم‌گردی شهرستان دامغان با عنوان اقامتگاه «خانه پدری» افتتاح شد.   ادامه »
19
تنوع صنایع‌دستی و خدمات گردشگری در نمایشگاه فارس در یک نگاه
چکیده: هنرمندان و صنعتگران شیرازی و ۲۸ شهرستان استان فارس در دو روز گذشته با هنرنمایی خود در نمایشگاه فارس در یک نگاه در ارگ کریم‌خان زند، توجه علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب کردند. ادامه »
19
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان قم:

غذا و اقامت مهم‌ترین نیاز گردشگران است

غذا و اقامت مهم‌ترین نیاز گردشگران است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان قم، تأکید کرد که غذا در كنار اقامت از مهم‌ترين نيازمندی‌های گردشگران است و غذا یکی از عوامل مؤثر بر رضایت و بازگشت مجدد گردشگران به مقاصد گردشگری به حساب می‌آید. ادامه »
صفحه 7 از 1809ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها