شنبه 06 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

20
سومین جشنواره بین‌المللی غذای کشورهای جاده ابریشم افتتاح شد
چکیده: «سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم» شامگاه امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و سفیران و نمایندگانی از 17 کشور و 14 گروه آشپزی ایرانی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان افتتاح شد. ادامه »
20
ارتقای کیفیت زیست مردم با بازگشت به داشته‌های فرهنگی و تعامل هنرهای اصیل اقوام تحقق می‌یابد
چکیده: شهردار زنجان، با اشاره به تأثیرات مثبت برگزاری سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم گفت: «توسعه شهرها و ارتقای کیفیت زیست مردم با بازگشت به داشته‌های فرهنگی و تعامل هنرهای اصیل اقوام تحقق می‌یابد.» ادامه »
20
معاون رئیس‌جمهوری وارد زنجان شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری با همراهی معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور و با استقبال رسمی استاندار و مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان وارد این استان شد. ادامه »
20
کشور‌داری را با عوام‌داری اشتباه گرفته‌اند/ اقتصاد را نمی‌شود با اعانه اداره کرد
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «واقعیت انتخابات نشان می‌دهد که اصلاً ورود در این انتخابات، عالمانه نیست و برخی کاندیداها متوجه نیستند که می‌خواهند یک کشوری را اداره کنند.» ادامه »
20
برخورد با سه آژانس متخلف گردشگری در زاهدان
چکیده: رئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری و بازرس اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌و‌بلوچستان از برخورد با سه آژانس متخلف گردشگری در زاهدان خبر داد. ادامه »
20
کارگاه تدوین و بازنگری رشته‌های جدید میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد
چکیده: کارگاه آموزشی تدوین و بازنگری رشته‌های جدید حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 شروع به کار کرد. ادامه »
20
گراندهتل قزوین مرمت و احیا می‌شود
چکیده: «نشست تحویل و تحول بنای تاریخی گراندهتل قزوین» با توافق سه‌جانبه صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن و بناهای تاریخی کشور و اداره‌کل میراث‌فرهنگی قزوین و شرکت سرمایه‌گذاری گردشگری سمگا، به‌منظور اجرای پروژه مرمت و سامان‌دهی این بنای فاخر تاریخی زیر نظر اداره‌کل میراث‌فرهنگی، برگزار شد. ادامه »
20
فرهنگ عشایری به گردشگری استان فارس جان می‌دهد
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس از راه‌اندازی اقامتگاه‌های بوم‌گردی عشایری در شهرستان‌های فراشبند و پاسارگاد خبر داد. ادامه »
20
تشریح اقدامات دولت یازدهم در آموزش‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری
چکیده: رئیس مؤسسه آموزش عالی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، روز گذشته 19 اردیبهشت 96، در «جشنواره عرضه و طبخ آبزیان» به‌تشریح اقدامات دولت یازدهم در حوزه آموزش‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و ارتباط آن‌ها با اشتغال‌زایی پرداخت. ادامه »
20
به‌منظور عرضه خدمات و امکانات رفاهی به گردشگران و مسافران انجام شد

بازدید کمیته بازرسی و نظارت ستاد اجرایی خدمات‌سفر گلستان از تأسیسات گردشگری شرق استان

بازدید کمیته بازرسی و نظارت ستاد اجرایی خدمات‌سفر گلستان از تأسیسات گردشگری شرق استان
چکیده: به‌منظور عرضه خدمات و امکانات رفاهی به گردشگران و مسافران، کمیته بازرسی و نظارت ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان گلستان، صبح روز گذشته 19 اردیبهشت 96 از تأسیسات گردشگری شرق این استان بازدید کردند. ادامه »
20
رشد 100درصدی ورود گردشگران خارجی در دولت یازدهم/ افزایش 200درصدی مرمت اضطراری ابنیه تاریخی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی، در نشست خبری با اصحاب رسانه، ضمن تشریح فعالیت‌ها و دستاوردهای این اداره‌کل در دولت تدبیر و امید از رشد 100درصدی ورود گردشگران خارجی به این استان در دولت یازدهم خبر داد. ادامه »
20
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خبر داد

ورود 127هزار گردشگر خارجی به فارس از ابتدای 96

ورود 127هزار گردشگر خارجی به فارس از ابتدای 96
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس از بازدید 127هزار‌ و 279 نفر گردشگر خارجی از اماکن تاریخی‌فرهنگی این استان از ابتدای فروردین تا 15 اردیبهشت 96 خبر داد. ادامه »
20
بازدید معاون گردشگری فارس از 15 مکان پیشنهادی اقامتگاه‌های بوم‌گردی در شهرستان سپیدان
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس به‌منظور بازدید از 15 مکان پیشنهادی متقاضیان اقامتگاه‌های بوم‌گردی به شهرستان سپیدان سفر کرد. ادامه »
20
تور عکاسی گردشگری به‌همت اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان رضوی برگزار شد
چکیده: برای نخستین بار تور عکاسی گردشگری با حضور دانش‌آموزان رشته عکاسی به‌همت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی در روستای کنگ برگزار شد. ادامه »
20
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی گیلان:

رونق گردشگری دریایی از آثار برجام است

رونق گردشگری دریایی از آثار برجام است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گیلان گفت: «رونق گردشگری دریایی در سایه تلاش‌های ارزنده دولت تدبیر و امید و آثار مثبت برجام است.» ادامه »
20
مهم‌ترین اقدامات و دستاوردهای اداره‌کل میراث‌فرهنگی یزد در دولت تدبیر و امید
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد، روز گذشته سه‌شنبه 19 اردیبهشت 96، مهم‌ترین اقدامات و دستاوردهای اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان در دولت یازدهم را تشریح کرد. ادامه »
20
مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان شرقی:

معاون رئیس‌جمهوری به تبریز سفر می‌کند

معاون رئیس‌جمهوری به تبریز سفر می‌کند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از سفر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به تبریز خبر داد. ادامه »
20
افتتاح دومین رالی گردشگری بانوان ایران با حضور دو معاون رئیس‌جمهوری/ احمدی‌پور: گردشگری، فرصت‌های توسعه را برای زنان به‌دنبال دارد
چکیده: صبح امروز 20 اردیبهشت با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده و اوکتاویان علیم‌الدین سفیر اندونزی در ایران دومین رالی گردشگری بانوان ایران افتتاح شد. ادامه »
20
عوامل اجرایی ستاد خدمات اجرایی سفر در استان هرمزگان تجلیل شدند
چکیده: در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان، از ۳۴ عامل اجرایی ستاد اجرایی خدمات‌سفر نوروز ۹۶ در این استان تجلیل به‌عمل آمد. ادامه »
19
دیدار مدیرکل میراث‌فرهنگی و مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان یزد
چکیده: دیدار مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد و مدیرکل صندوق کارآفرینی امید این استان، به‌منظور اجرای مفاد تفاهم‌نامه منعقدشده بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید، برگزار شد. ادامه »
صفحه 7 از 1753اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین