دوشنبه 04 بهمن 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

28
طعم خوش غذاهای کهگیلویه و بویر احمد در جشنواره «سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» شیراز
چکیده:  این روز‌ها بو و عطر خوش غذاهای محلی چهار استان منطقه هفت کشور در شهر شیراز دیار حافظ و سعدی با نوای موسیقی محلی همراه شده تا بر نقش غذا و تغذیه در ترویج صنعت گردشگری بیش از پیش تأکید شود. به گزارش میراث آریا به نقل از کبنا نیوز، بوی خوش نان محلی استان کهگیلویه و بویراحمد فضا را پر کرده، در یکی از غرفه‌ها زن بویراحمدی بر روی آتش تاب... ادامه »
28
رحمانی موحد در بازدید از نمایشگاه الکامپ خبر داد:

اجرایی کردن سامانه ملی خدمات سفر و گردشگری برای خدمت‌رسانی به مسافران

اجرایی کردن سامانه ملی خدمات سفر و گردشگری برای خدمت‌رسانی به مسافران
چکیده: مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور در بیست‌و دومین نمایشگاه الکامپ از غرفه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه، سازمان فنی‌وحرفه‌ای و.... بازدید و با فعالان این حوزه دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش میراث آریا، او در حاشیه بازدی... ادامه »
28
هدف نهایی از برپایی «جشنواره سفره ایرانی»، جهانی شدن آن است
چکیده: معاون گردشگری کشور با مثبت ارزیابی کردن جشنواره سفره ایرانی فرهنگ گردشگری در شیراز گفت: بخشی از اهداف جشنواره سفره ایرانی در شیراز محقق شد . به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس مرتضی رحمانی موحد در مراسم اختتامیه جشنواره سفره ایرانی فرهنگ گردشگری در شیراز افزود :  هدف گذاری های نهایی برپایی جشنواره سفره... ادامه »
27
استاندارد سازی تاسيسات و هتل ها، حق الناس صنعت گردشگری است
چکیده: معاون گردشگری کشور گفت : طرح استاندارسازی هتل ها و تاسيسات گردشگري استان فارس باید روند اجرایی سريع تري داشته باشد . به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس ، مرتضی رحمانی موحد در نشست هم اندیشی فعالین بخش خصوصی گردشگری ، اظهار داشت : استانداردسازی تاسيسات و خدمات گردشگري حق الناس صنعت گردشگری است و هر چه سریعتر باید... ادامه »
27
نشست هم اندیشی معاون گردشگری کشور با فعالین بخش خصوصی گردشگری فارس
چکیده: نشست هم اندیشی معاون گردشگری کشور در هتل همای شیراز و با حضور علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ، مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس ، معاون گردشگری فارس و تنی چند از فعالین بخش خصوصی گردشگری این استان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس دکتر مرتضی رحمانی ... ادامه »
27
مدیر کل بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری:

فارس می تواند در حوزه غذا برند تجاری و اقتصادی کشور شود

فارس می تواند در حوزه غذا برند تجاری و اقتصادی کشور شود
چکیده: مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری کشور گفت : هر گردشگر 150 تا 200 دلار در سفر به ایران در حوزه خوراک هزینه می کند . به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس علی باقر نعمتی در مراسم افتتاحیه سفره ایرانی فرهنگی گردشگری در شیراز گفت : با توجه به این رقم مذکور هزینه می شود جا دارد گردشگران از غذاهای محلی و خوراک ... ادامه »
26
سامانه نماد اطمینان گردشگری کار خود را آغاز کرد/ فرصتی 3 ماهه برای ثبت‌نام در این سامانه
چکیده: رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از آغاز به کار سامانه نماد اطمینان گردشگری به نام اختصاری نماد T به صورت آزمایشی در بیست‌ودومین نمایشگاه الکامپ خبر داد. ادامه »
26
توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی

مجتمع پذیرایی - تفریحی سنتی گوین در بندرعباس افتتاح شد

مجتمع پذیرایی - تفریحی سنتی گوین در بندرعباس افتتاح شد
چکیده: مجتمع پذیرایی - تفریحی سنتی گوین با حضور دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بندر عباس افتتاح شد. به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی پور که به استان هرمزگان سفر کرده است، در آستانه سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) مجتمع پذیرایی تفریحی سنتی گوین را در بندرعباس افتتاح کر... ادامه »
26
 توسعه و رونق گردشگری نیازمند تدوین یک برنامه جامع است/مقاوم‌سازی اقتصاد کشور از طریق تقویت صنایع‌دستی با توجه به اسناد بالادستی
چکیده: در برنامه ریزی برای سفر باید به گونه ای رفتار کنیم که به قبل از سفر مردم باشد نه اینکه به دنبال مردم درصدد تهیه بسته سفرباشیم در حالی که اکنون پیشگام با مردم برنامه ریزی نمی کنیم و نیاز به یک بسته سفر داریم که می تواند درامر گردشگری داخلی چرخه گردشگری را رونق دهد و این نوع از گردشگری به توسعه فرهنگی در کشور کمک می کند. ادامه »
26
با استقبال رسمی استاندار هرمزگان:

معاون رئیس جمهور وارد بندرعباس شد

معاون رئیس جمهور  وارد بندرعباس شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دقایقی پیش با استقبال رسمی استاندار هرمزگان وارد بندرعباس، مرکز این استان شد. ادامه »
25
به منظور بازدید از نمایشگاه صنایع دستی هرمزگان و پروژه های حوزه گردشگری

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی به بندرعباس سفر می کند

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی به بندرعباس سفر می کند
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور بازدید از نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان هرمزگان و پروژه های حوزه گردشگری به بندرعباس سفر می کند. به گزارش میراث آریا، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز جمعه 26 آذرماه در سفر به استان هرمزگان از برخی پروژه ها و فعالیت های مربوط به ماموریت های سه گانه این ... ادامه »
25
در بازدید از غرفه سازمان میراث فرهنگی در نمایشگاه الکامپ صورت گرفت

تاکید وزیر ارتباطات بر معرفی جاذبه های گردشگری و آثار تاریخی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی

تاکید وزیر ارتباطات بر معرفی جاذبه های گردشگری و آثار تاریخی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی
چکیده: وزیر ارتباطات و فناوی اطلاعات در بازدید از غرفه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی در معرفی جاذبه های گردشگری و آثار فرهنگی – تاریخی کشور تاکید کرد. به گزارش میراث آریا، محمود واعظی بعد از افتتاح رسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، با حضور درسالن B 38 ... ادامه »
25
معرفی جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی درغرفه میراث فرهنگی همزمان با بیست و دومین نمایشگاه الکامپ
چکیده: جاذبه‌های گردشگری، آثار فرهنگی و تاریخی و ظرفیت‌های ایران در حوزه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی از سوی غرفه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست‌و ‌دومین نمایشگاه الکامپ به بازدیدکنندگان معرفی می‌شود. به گزارش میراث آریا، پوریا سوری، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دس... ادامه »
24
با پيگيري معاون امور مجلس سازمان میراث فرهنگی و حمایت نمایندگان مجلس تصویب شد

مصوبه‌ای برای رونق صنعت گردشگری وصنایع دستی

مصوبه‌ای برای رونق صنعت گردشگری وصنایع دستی
چکیده: با پيگيري معاونت امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث فرهنگی و حمایت‌ نمایندگان مجلس در کمیته اقتصادی و زیربنائی، ماده الحاقی گردشگری در برنامه ششم توسعه تصویب شد.  ادامه »
24
معاون گردشگری در دیدار با معاون ارشد اجرایی «جایکا» ژاپن تاکید کرد:

تبادل تجربیات گردشگری ایران و ژاپن با برپایی کارگاه های آموزشی

تبادل تجربیات گردشگری ایران و ژاپن با برپایی کارگاه های آموزشی
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بر تبادل تجربیات، آموزش و تعریف پروژه های مشترک گردشگری میان دو کشور ایران و ژاپن تاکید کرد. به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی موحد در دیدار با «کازوهیکو کوشی کاوا» معاون ارشد اجرایی دفتر مرکزی آژانس همکاری های بین المللی (جایکا) و هیات همراه با اشاره به سابقه همکاری ایران و جایک... ادامه »
24
نخستین کارگروه توسعه گردشگری و صنایع دستی عشایر تشکیل شد
چکیده: نخستین جلسه کارگروه توسعه گردشگری و صنایع دستی عشایر به منظور توانمندسازی، اشاعه فرهنگی و صیانت از جامعه عشایری کشور به عنوان میراثی ناملموس به ریاست معاون گردشگری، تشکیل شد. به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری در نخستین جلسه کارگروه توسعه گردشگری و صنایع دستی عشایر، متن پیشنهادی شیوه نامه اجرایی کارگروه مذکور را مورد بحث وبررسی ا... ادامه »
24
با هدف بررسی روند توسعه پایدار اقامتگاه های بوم گردی؛

نشست هم اندیشی کارشناسان طبیعت گردی سراسر کشور برگزار شد

نشست هم اندیشی کارشناسان طبیعت گردی سراسر کشور برگزار شد
چکیده: مدیر کل دفتر توافق های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت گردی گفت: چهارمین نشست هم اندیشی کارشناسان طبیعت گردی سراسر کشور با هدف بررسی توسعه پایدار اقامتگاه های بوم گردی و آشنایی با نحوه ثبت و مدیریت میراث طبیعی جهانی به میزبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان برگزار شد. به گزارش میراث آریا، محمد علی فیاضی با بیان اینکه تق... ادامه »
24
مدیرعامل کانون اتومبیلرانی و جهانگردی خبر داد:

حضورایران در نمایشگاه فیتور 2017 اسپانیا

حضورایران در نمایشگاه فیتور 2017 اسپانیا
چکیده: مدیرعامل کانون اتومبیلرانی و جهانگردی از حضور ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور 2017 اسپانیا خبر داد. به گزارش میراث آریا، سی و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا از 18 لغایت 22 ژانویه برابر با 29 دی لغایت 3 بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مادرید برگزار می شود. نمایشگاه فیتور یکی از معتبرترین نمایشگاه های گ... ادامه »
24
دکتر احمدی پور در دیدار با سفیر ژاپن:

به دنبال گسترش گردشگری ایران و ژاپن هستیم

به دنبال گسترش گردشگری ایران و ژاپن هستیم
چکیده:  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سفیر ژاپن با اشاره به اشتراکات مهم فرهنگی بین دو کشورگفت: به دنبال گسترش گردشگری بین ایران و ژاپن هستیم. به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی پور در دیدار با "کوبا یاشی" سفیر ژاپن در تهران با بیان اینکه روابط دوستی ایران و ژاپن رابطه ای دوستانه است افزود: امیدوارم ... ادامه »
23
معاون رئیس‌جمهوری در دیدار با معاون، مدیران و کارشناسان معاونت سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی تاکید کرد:

ادامه حمایت معنوی از سمن‌ها/ سرعت بخشی در تامین زیر ساخت‌های گردشگری کشور

ادامه حمایت معنوی از سمن‌ها/ سرعت بخشی در تامین زیر ساخت‌های گردشگری کشور
چکیده: جلسه بررسی مسایل و محورهای فعالیت های معاونت سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی با "دکتر زهرا احمدی پور" معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی و تعدادی ازمدیران و کارشناسان این معاونت برگزار شد. به گزارش میراث آریا، در این نشست ابتدا سعید شیرکوند معاون سرمایه گذاری و ... ادامه »
صفحه 7 از 1695اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین