چهارشنبه 01 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

08
بوم‎گردی و گردشگری آبی، اولویت‎های گردشگری خوزستان است
چکیده: مدیرکل میراث‌‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان بوم‎گردی و گردشگری آبی را از اولویت‎های گردشگری در خوزستان دانست و بر توسعه‌ هرچه بیشتر در زمینه‌ی اقامتگاه‌های بوم‌گردی تأکید کرد. ادامه »
08
تسهیلات حمایتی 7 روستای هدف گردشگری در اردبیل مصوب شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل گفت: «تسهیلات حمایتی به‌منظور توسعه گردشگری در هفت روستای هدف گردشگری استان مصوب شده است.» ادامه »
08
گردشگری به پول نیاز ندارد، به پل نیاز دارد/ تعامل و ارتباط بسیار مناسبی بین سازمان میراث‌فرهنگی و مجلس شورای اسلامی وجود دارد
چکیده: نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: «گردشگری امروز به پول نیاز ندارد، بلکه به پل‌هایی برای ارتباط و تعامل بین سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و سایر بخش‌ها با سازمان میراث‌فرهنگی نیاز دارد.» ادامه »
08
برگزاری جلسه هماهنگی شورای شهر خوسف با هدف بررسی ظرفیت‌های گردشگری
چکیده: جلسه هماهنگی شورای شهر خوسف با هدف بررسی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این حوزه و نیز بررسی مشکلات مرتبط با گردشگری بافت تاریخی خوسف یکشبنه 7 آبان برگزار شد. ادامه »
08
کتابچه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری خراسان جنوبی منتشر شد
چکیده: کتابچه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان خراسان جنوبی از سوی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان چاپ و منتشر شد. ادامه »
08
حضور میراث‌فرهنگی مازندران در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کیش
چکیده: اداره‌کل میراث‌فرهنگی مازندران به‌همراه سه سرمایه‌گذار بخش خصوصی در نهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شرکت می‌کند. ادامه »
08
توسعه گردشگری الکترونیک تلاشی نوین برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری گیلان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان تأکید کرد که تقویت گردشگری الکترونیک به‌عنوان یک هدف در گیلان دنبال می‌شود. ادامه »
08
اتاق فکر گردشگری در استان قم باید تشکیل شود
چکیده: معاون هماهنگی امور زائران استانداری قم گفت: «تشکیل اتاق فکر گردشگری باید در استان در دستورکار مدیران صنعت گردشگری قرار گیرد.» ادامه »
08
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تأکید کرد

توسعه بوم‌گردی، یکی از ضرورت‌های گردشگری گیلان

توسعه بوم‌گردی، یکی از ضرورت‌های گردشگری گیلان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان اهتمام به بوم‌گردی و گردشگری روستایی را یکی از ضرورت‌ها و ظرفیت‌های توسعه گردشگری استان عنوان کرد. ادامه »
07
اجرای طرح همیار گردشگر در هرمزگان
چکیده: معاون گردشگری هرمزگان از اجرای طرح همیار گردشگر در بندرعباس خبر داد.  ادامه »
07
کیفیت‌بخشی آموزش‌های گردشگری در اردبیل مورد تأکید است
چکیده: معاون گردشگری استان اردبیل گفت: «کیفیت‌بخشی آموزش‌های گردشگری در استان مورد تأکید است.» ادامه »
07
حضور فعال پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در نمایشگاه مطبوعات
چکیده: پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری برای دومین سال متوالی و با رشد 300درصدی نسبت به سال گذشته با 10عنوان مجله علمی و تخصصی در بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات حضور دارد . ادامه »
07
فراخوان مقاله با موضوع میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان
چکیده: علاقه‌مندان و پژوهشگران به ارائه طرح، مقالات و اطلاعات پژوهشی با موضوع میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی، گردشگری و سرمایه‌گذاری استان گلستان می‌توانند با مراجعه به آدرس سایت معاونت پژوهشی ستاد هفته پژوهش و فناوری استان نسبت به تکمیل پرسشنامه و ارائه مدارک لازم  تا دهم آبان 96 اقدام کنند. ادامه »
07
توزیع 170هزار بروشور و نقشه بین زوار اربعین حسینی در استان ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام گفت: «170هزار نسخه بروشور، نقشه ایلام و زیارت اربعین تهیه شده است و بین زوار اربعین حسینی در این استان توزیع می‌شود.» ادامه »
07
روستای تاریخی شواز در یک نگاه
چکیده: شهرستان تفت از جمله مناطقی است که روستاهای قدیمی و کهن استان یزد را در دل خود جای داده است، روستای کهن شواز از جمله قدیمی‌ترین روستاهای به‌جامانده از ایران باستان در این شهرستان است که در جنوب شرقی استان یزد و در شهرستان خوش‌آب‌وهوای تفت واقع شده است. ادامه »
07
نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی:

راه نجات اقتصاد کشور، صنعت گردشگری است

راه نجات اقتصاد کشور، صنعت گردشگری است
چکیده: نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس تمام پشیبانی خود را از قانون جامع حمایت از گردشگری اعلام می‌کند گفت: «همه می‌دانیم که راه نجات اقتصاد کشور، صنعت گردشگری است.» ادامه »
07
حفظ ثبات در مسیر اشتغال بومی یک ضرورت در مسیر ایجاد امنیت در گیلان است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان گفت: «ایجاد اشتغال، امنیت‌ را به‌دنبال دارد، به همین دلیل تلاش برای ایجاد اشتغال بومیان و حفظ ثبات برای فعالان داخلی یک ضرورت تلقی می‌شود.» ادامه »
06
بازدید مشاور رئیس‌جمهوری از نمایشگاه ایران در ترکیه
چکیده: اکبر ترکان مشاور رئیس‌جمهوری از نمایشگاه اختصاصی ایران در استانبول بازدید کرد. ادامه »
06
مراسم تکریم و معارفه معاون‌ توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد

مونسان: ارتقای حقوق و وضعیت رفاهی کارکنان سازمان میراث‌فرهنگی مهم‌ترین مأموریت معاون جدید توسعه مدیریت است

مونسان: ارتقای حقوق و وضعیت رفاهی کارکنان سازمان میراث‌فرهنگی مهم‌ترین مأموریت معاون جدید توسعه مدیریت است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ارتقای حقوق و وضعیت رفاهی کارکنان این سازمان یکی از مأموریت‌های مهم معاونت توسعه و مدیریت است که باید به آن توجه شود.» ادامه »
06
تور یک‌روزه بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهرستان چابهار برگزار شد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چابهار گفت: «به‌منظور معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان چابهار تور بازدیدی روزه از جاذبه‌های گردشگری شهرستان چابهار جمعه 5 آبان برگزار شد.» ادامه »
صفحه 8 از 1829ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها