دوشنبه 04 بهمن 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

23
رحمانی موحد در کارگاه آشنایی با فرصت‌های بازار گردشگری چین:

باید سهمی از بازار خروجی 100 میلیون نفری گردشگری چین داشته باشیم

باید سهمی از بازار خروجی 100 میلیون نفری گردشگری چین داشته باشیم
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر تلاش برای برای کسب سهم گردشگری ایران از بازارخروجی 100 میلیون نفری چین با اهتمام در ایجاد نگاه مشترک و بهره مندی از تمامی ظرفیت ها تاکید کرد. به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی موحد در کارگاه تخصصی "آشنایی با ویژگی ها و فرصت های بازار گردشگری چین" که با حضور نمایندگانی از بخش خصوصی و سازمان... ادامه »
22
رحمانی موحد درچهاردمین نشست کمیته مشورتی گردشگری:

باغ موزه دفاع مقدس در سفرنامه گردشگران خارجی جای می گیرد

باغ موزه دفاع مقدس در سفرنامه گردشگران خارجی جای می گیرد
چکیده:  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، برنامه ریزی به منظور بازدید راهنمایان تور و تورگردانان از باغ موزه دفاع مقدس را اقدامی در راستای ورود این مجموعه به سفرنامه گردشگران خارجی و معرفی ظرفیت های دفاع مقدس به عنوان میراث معنوی کشور عنوان کرد. به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی  موحد در چهاردهمین نشست کمیته مشورتی گردشگر... ادامه »
22
رشد صد در صدی حضور گردشگران در ایران از تاثیرات برجام است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  با بیان اینکه نزدیک به صد درصد در ورود گردشگرانی که با تور به ایران پس از برجام سفر کرده‌اند رشد داشته‌ایم، گفت: از سال 91 تا 94 به طور متوسط سالی 10 درصد رشد داشته‌ایم که این میزان در سال 95 بسیار بیشتر بوده است. به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی موحد صبح امروز در نشست خ... ادامه »
20
پس از تلاش برای لغو روادید ایران و روسیه؛

نوبت به چین و هند رسید

نوبت به چین و هند رسید
چکیده: پس از تلاش ها برای لغو روادید ایران و روسیه، مذاکرات برای لغو روداید با دو کشور بزرگ و پرجمعیت چین و هند از سوی جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است. به گزارش میراث آریا، در حالی که تلاش ها برای لغو روادید ایران و رسیه به ثمر نشست و حتی خبرگزاری ها اخباری را در خصوص لغو روادید بین این دو کشور اعلام کردند، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی ... ادامه »
20
بازدید معاون گردشگری از نمایشگاه «بسیج دهه 90»
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با هدف بهره مندی از فرصت های مشترک در حوزه گردشگری جنگ و راهیان نور، از نمایشگاه سازمان بسیج مستضعفان با عنوان «بسیج دهه 90» بازدید کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد با همراهی سردار یعقوب سلیمانی رییس سازمان ... ادامه »
20
مراسم اختتامیه نشست مشورتی برنامه راهبردی ملی در گردشگری ایران برگزار شد
چکیده: نشست مشورتی سه روزه «برنامه راهبردی ملی در رابطه با گردشگری پایدار جمهوری اسلامی ایران» بر اساس برنامه مشترک معاونت گردشگری و دفتر نمایندگی  منطقه ای یونسکو در ایران که به مدت سه روز از 16 آذرماه در محل سالن خلیج فارس معاونت گردشگری در حال برگزاری بود؛ با برگزاری مراسم اختتامیه در حضور معاون گردشگری به پایان رسید. به گزارش مرکز رو... ادامه »
18
رحمانی موحد در حاشیه برگزاری مراسم روز اکو در گفت و گو با میراث آریا:

پسا برجام، موقعیت استثنایی برای افزایش همکاری های ایران و اکو در حوزه گردشگری است

پسا برجام، موقعیت استثنایی برای افزایش همکاری های ایران و اکو در حوزه گردشگری است
چکیده: مراسم گرامیداشت روز اکو با حضور عباس عراقچی معاون وزیرامور خارجه، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دبیر کل اکو، جمعی از سفرای کشورهای خارجی و سفرای کشورهای عضو اکو درهتل اسپیناس تهران برگزار شد. به گزارش میراث آریا، در این مراسم عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مر... ادامه »
17
جهانگیری در اتاق بازرگانی تهران تاکید کرد:

ضرورت توجه بیشتر به صنعت گردشگری

ضرورت توجه بیشتر به صنعت گردشگری
چکیده: مهدی جهانگیری نایب رییس اتاق بازرگانی تهران و رییس گروه مالی گردشگری با طرح این پرسش که صنعت گردشگری با هشت میلیارد دلار درآمد در کجای جدول اقتصادی کشور قرار گرفته است؟ گفت:‌ این صنعت با وجود چنین درآمد ارزی، کمتر از یک صنف صادرات نفتی کمتر مورد توجه قرار گرفته است. به گزارش میراث آریا  به نقل از ایسنا، مهدی جهانگیری در بیست و چهارمین جل... ادامه »
17
رئیس جامعه تورگردانان ایران:

صنعت گردشگری در این دولت رونق یافته است

 صنعت گردشگری در این دولت رونق یافته است
چکیده: رئیس جامعه تورگردانان ایران از معاون رئیس جمهور درخواست کرد، طرح جابجایی زمان برگزاری همایش‌های بین‌المللی و ملی از فصل سفر به ماه‌های خلوت سال را در هیئت دولت پیگیری کند.  به گزارش میراث آریا به نقل از ایسنا، «ابراهیم پورفرج» که در جلسه‌ مشترک کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صن... ادامه »
17
با حضور معاون رئیس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی؛

مراسم معارفه معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها امروز برگزار می‌شود

مراسم معارفه معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها امروز برگزار می‌شود
چکیده: مراسم معارفه "قره سید رومیانی"  و همچنین تکریم "اسداله درویش امیری" معاون پیشین امور مجلس، حقوقی و استان ها، امروز چهارشنبه 17 آذر ساعت 14 با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در محل این سازمان برگزار می شود. ادامه »
17
نشست مشورتی برنامه راهبردی ملی در گردشگری پایدار ایران آغاز شد
چکیده: نشست مشورتی سه روزه «برنامه راهبردی ملی در رابطه با گردشگری پایدار جمهوری اسلامی ایران» بر اساس برنامه مشترک معاونت گردشگری و دفتر نمایندگی  منطقه ای یونسکو در ایران به مدت سه روز از 16 آذرماه در محل سالن خلیج فارس معاونت گردشگری در حال برگزاری است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ... ادامه »
17
بر اساس برنامه مشترک معاونت گردشگری و و دفتر نمایندگی منطقه ای یونسکو در ایران محقق شد:

آغاز نشست مشورتی برنامه راهبردی ملی در گردشگری پایدار ایران

آغاز نشست مشورتی برنامه راهبردی ملی در گردشگری پایدار ایران
چکیده: نشست مشورتی سه روزه «برنامه راهبردی ملی در رابطه با گردشگری پایدار جمهوری اسلامی ایران» بر اساس برنامه مشترک معاونت گردشگری و دفتر نمایندگی  منطقه ای یونسکو در ایران به مدت سه روز از 16 آذرماه در محل سالن خلیج فارس معاونت گردشگری در حال برگزاری است.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و ... ادامه »
16
معاون رئیس‌جمهوری در جمع اعضای اتاق بازرگانی تهران:

دولت به ضرورت همکاری بخش‌ خصوصی برای توسعه گردشگری اعتقاد دارد

دولت به ضرورت همکاری بخش‌ خصوصی برای توسعه گردشگری اعتقاد دارد
چکیده: سازمان میراث فرهنگی از پیشنهادات و تجارب، صاحبنظران و اندیشمندان این حوزه استفاده می کند و اعضای اتاق تهران هم می توانند پيشنهادات مشخص خود را به ما ارائه كنند. ادامه »
16
جریمه 340 میلیون ریالی در بازدید بازرسان تعزیرات؛

غرفه‌دار گرانفروش نقره داغ شد

غرفه‌دار گرانفروش نقره داغ شد
چکیده:  انتشار پستی از یک گردشگر خارجی در شبکه های مجازی که بابت سفارش سه فنجان کاپوچینو، 2 عدد همبرگر و یک هات داگ 270 هزار تومان پرداخته بود، با واکنش بازرسان تعزیرات حکومتی استان فارس همراه شد و پس از شناسایی غرفه گرانفروش، جریمه 340 میلیون ریالی برای آن درنظر گرفته شد. مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس روز گذشته به همراه بازرسان تعزیرات، سازمان صنعت، م... ادامه »
16
معاون رئیس جمهوری در سیزدهمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر؛

شرایط مناسب سفر برای همه هموطنان به تمام مناطق کشور فراهم شود

شرایط مناسب سفر برای همه هموطنان به تمام مناطق کشور فراهم شود
چکیده: یکی از موضوعاتی که باز در همین ستاد می توان به آن پرداخت موضوع توجه به آماده سازی و استاندارد سازی فضاهای گردشگری برای معلولان است. عدالت انسانی حکم می کند که این فضا برای معلولان در استان های مختلف ایجاد و در نقاط مختلف کشور اماکنی را که معلولان می توانند به آنجا سفر کنند، شناسایی و به آنان معرفی کرد. ادامه »
15
رئیس سازمان میراث فرهنگی در دیدار با سفیر هند:

همکاری های فرهنگی با هند اولویت ایران پسابرجام است

 همکاری های فرهنگی با هند اولویت ایران پسابرجام است
چکیده: دکتر "زهرا احمدی پور" در دیدار با "سائوراب کومار" سفیر هند در ایران: اشتراکات فرهنگی بین ایران و هند فصل مناسبی برای همکاری های دو کشور به وجود آورده و سابقه تمدنی دو کشور، می تواند زمینه اشتراکات را برای همکاری ایران و هند فراهم کند. ادامه »
14
عضویت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در شورای گمرکی فیا
چکیده: نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار به عضویت شورای گمرکی فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (FIA) درآمد. به گزارش میراث آریا،  ابراهیم رضایی بابادی، مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با اعلام این خبر گفت: پس از اعلام شورای گمرکی فیا برای انتخاب اعضای خود، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با توجه به اینک... ادامه »
13
از طریق نظامنامه سرمایه گذاری کمیته ملی طبیعت گردی صورت می گیرد

پیگیری ساماندهی منطقه گردشگری کویر مرنجاب

پیگیری ساماندهی منطقه گردشگری کویر مرنجاب
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درنشست کارگروه ساماندهی کویر مرنجاب گفت: ساماندهی منطقه گردشگری کویر مرنجاب را از طریق نظامنامه سرمایه گزاری مصوب کمیته ملی طبیعت گردی پیگیری میکنیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، صبح امروز چهارمین نشست کارگروه ساماندهی کویر مرنجاب با حضور معاو... ادامه »
13
دکتر احمدی پور در دیدار با کارمندان معلول شاغل در سازمان میراث فرهنگی تاکید کرد:

استاندارد سازی واحدهای اقامتی برای گردشگران معلول/ ضرورت بکارگیری معلولان بر مبنای عدالت شغلی

استاندارد سازی واحدهای اقامتی برای گردشگران معلول/ ضرورت بکارگیری معلولان بر مبنای عدالت شغلی
چکیده: معاونت گردشگری سازمان در برنامه ریزی جدید خود به دنبال استاندار سازی واحدهای اقامتی برای اقامت هرچه بهتر گردشگران دارای معلولیت است که در همین ارتباط مکاتباتی با دستگاه های مختلف ازجمله بهزیستی انجام شده است. ادامه »
13
رحمانی موحد با تاکید بر رفع دغدغه های فعالان گردشگری:

هماهنگی تمام نهادهای مرتبط در حوزه گردشگری با سازمان میراث فرهنگی ضروری است

هماهنگی تمام نهادهای مرتبط در حوزه گردشگری با سازمان میراث فرهنگی ضروری است
چکیده: در دولت تدبیر و امید گردشگری پر فروغ تر از هر دوره دیگری است و از این جهت معتقدیم یک فرصت استثنائی برای شکوفائی ورود گردشگران به ایران فراهم شده است و بدنبال تعامل میان سازمان میراث فرهنگی و بخش خصوصی در حوزه فعالان و تشکل های حرفه ایی در سطح ملی و استانی هستیم.  ادامه »
صفحه 8 از 1695اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین