جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

30
گزارش اسکای نیوز از‌ سفر یک گردشگر به کشورمان

5توصیه توریست استرالیایی برای سفر به ایران

چکیده: یک گردشگر استرالیایی پس از سفر به ایران 5توصیه مهم به دیگر گردشگرانی داشته که می‌خواهند به ایران بیایند؛ «موارد مورد نیاز در ویزا را بررسی و اطمینان حاصل کنید که تا پیش از رسیدن، مدارک لازم را به همراه دارید. پول نقد به همراه داشته باشید؛ زیرا کارت اعتباری شما به کارتان نخواهد آمد. تا جایی که ممکن است در مواجهه با مردم پاسخ مثبت بدهید، م... ادامه »
29
چکیده: محمد رضا خراسانی- اقتصاد مقاومتی، یک شعار نیست که بر سربرگ ها بنویسند. یک راهبرد است که باید بر زمین بنشیند و ملک را به حرکت درآورد. اگر سربرگی هم به این شعار مزین می شود با این هدف است که مدام این راهبرد را به ما یادآور شود و نقشی که باید ایفا کنیم را به ما گوشزد کند. واقعیت این است که ما همه در این ساحت صاحب نقشیم و نمی توان با شنیدن کلید وا... ادامه »
27
معاون گردشگری با سفیر ترکیه دیدار کرد؛

مذاکره برای جبران خسارت بخش خصوصی گردشگری ایران توسط ترکیه

مذاکره برای جبران خسارت بخش خصوصی گردشگری ایران توسط ترکیه
چکیده: پذیرش دو جانبه به منظور تعریف سریع ساز و کار استیفای خسارات وارد شده به بخش خصوصی گردشگری ایران، به عنوان گامی بزرگ در پی عادی شدن روابط گردشگری با کشور ترکیه آغاز شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و  اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان در دیدار با «هاکان تکین» سفیر کشور ترکیه... ادامه »
26
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی:

امنیت اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در فرآیند سرمایه گذاری خارجی موثر است

امنیت اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در فرآیند سرمایه گذاری خارجی موثر است
چکیده: پیرو  اقدامات ماههای اخیر، اجرایی شدن برجام و بهبود و از سر گیری روابط سیاسی اقتصادی و فرهنگی با سایر کشورها  همچنین انجام ملاقات، گفتگو و امضای تفاهم نامه های مشترک از سوی گروهها و شرکت های متعدد سرمایه گذار بین المللی با مسئولین سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور در زمینه رونق بخشیدن به صنعت گردشگری و  ساخت و سازهتلهای م... ادامه »
26
تالیف کتب آموزشی از مهمترین چالش های گردشگری
چکیده: رئیس موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تالیف کتاب آموزشی از مهمترین چالش‌های گردشگری است، ایرانیان با رشته گردشگری غریبه‌اند! به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ شهرود امیرانتخابی، رئیس موسسه، در نشست «نقد کتاب‌های تالیفی دانشگاهی برای رشته... ادامه »
26
چکیده: غلامرضا بنی اسدی- این روز ها که برخی ها به گردشگری حمله می کنند و ناشکیبا، آن را مترادف عیاشی می دانند ، خبری می خوانم که به واقع بر حقانیت کسانی مهر تایید می زند که گردشگری را نه تهدید که فرصتی مغتنم می شمارند و همواره بر ظرفیت پیام فرستی آن تاکید دارند. این خبر را بخوانید لطفا. فکر می کنم شما هم  با ما هم نظر خواهید شد که گردشگری خود یک... ادامه »
25
توسعه گردشگری یکی از راهکارهای مهم برای حل معضل بیکاری است
چکیده: رئیس جمهور گفت: یکی از مشکلات کهگیلویه و بویراحمد مساله بیکاری است و راه های مهم کاهش آن نیز توسعه بخش های گردشگری و کشاورزی و توسعه و فراوری گیاهان دارویی خواهد بود.  حجت الاسلام حسن روحانی امروز دوشنبه 25 مرداد ماه در نشست خبری با رسانه ها در یاسوج افزود: با سیاست های جدید دولت برای شرکت های دانش بنیان، این نخبه های علمی ، توانایی های خود ر... ادامه »
25
تسریع ارسال آثار با راه اندازی ربات جشنواره مشارکت گردشگری
چکیده: دبیر سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری از راه اندازی ربات شبکه اجتماعی تلگرام به منظور تسریع در ارسال و دریافت آثار گردشگری خبر داد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری محمد علی فیاضی مدیر کل دفتر توافق های ملی گردشگری و دبیر سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری گفت: ربات تلگرامی جشنواره از بخش هایی... ادامه »
24
رئیس جمهور در جمع مردم کهگیلویه و بویراحمد؛

سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری و زیربناهای آن لازم است

سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری و زیربناهای آن لازم است
چکیده: رئیس جمهور در جمع مردم کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرمایه گذاری کافی در زمینه گردشگری و ایجاد زیربناهای آن لازم است.  دکترحسن روحانی روز یکشنبه در ادامه سفر استانی خود به استان کهگیلویه و بویراحمد در اجتماع باشکوه مردم در ورزشگاه تختی یاسوج افزود: دولت یازدهم در شرایطی فعالیت خود را آغاز کرد که رشد اقتصادی کشور منفی6.8 درصد بود که امروز  به... ادامه »
24
شرح جزییات ویزای الکترونیک ایران
چکیده: «براساس مصوبه هیأت دولت، پروژه ویزای الکترونیک تا پایان امسال باید نهایی شود که تا کنون امکان صدور این ویزا در فرودگاه‌های بین‌المللی مشهد، شیراز و تهران و همچنین کشورهای افغانستان و امارات فراهم شده است.» حسن قشقاوی، معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: پروژه ویزای الکترونیک هم‌اکنون وارد مرحله تست... ادامه »
24
تفاهم نامه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شرکت ایرانسل به امضاء رسید
چکیده: تفاهم نامه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور به امضاء رسید. به گزارش میراث آریا(chtn) این تفاهم نامه عصر روز گذشته 23 مرداد ماه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مرتضی براری معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارت... ادامه »
24
احادیث سفر را بخوانید لطفا

گردشگری، نه عیاشی که صنعتی دینی است

چکیده: محمد رضا خراسانی-  گردشگری، نه خوشگذرانی است و نه عیاشی، مطمئن باشید کسی هم برای "پلشت بازی" به مشهد نمی آید. اینجا هر کس بیاید در سر هوای رضا دارد.گردشگر در این شهر هم با پسوند مذهبی تعریف می شود که یکی از شاخه های مهم گردشگری است. آدم تعجب می کند چرا برخی ها تیغ کلام از نیام زبان بر می کشند و به چپ و راست می تازند و تامل نمی کنند وقتی چنین ... ادامه »
23
لغو روادید بین ایران و ارمنستان اجرایی شد
چکیده: ایران و ارمنستان با اعلام آغاز اجرای یک توافق امضا شده امکان سفر متقابل شهروندان دو کشور را بدون روادید فراهم کردند که این اقدام سبب افزایش همکاری های گردشگری، تردد آسان بازرگانان، ارتقای سطح روابط اقتصادی و همچنین سرمایه گذاری خواهد شد. سفارت ایران در ارمنستان امروز (شنبه) 23 مرداد ماه اعلام کرد: با توجه به اجرایی شدن یادداشت تفاهم بین تهران و ای... ادامه »
23
راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی به یاری صنعت گردشگری بررسی شد
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وجمعی از اساتید و صاحبنظران در نشست کمیته مشورتی گردشگری، موضوع راهکارهای اجرایی تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از ظرفیت های گردشگری کشور را بررسی کردند.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در سیزدهمین نشست کمیته مشورتی گردشگری که به ریاس... ادامه »
23
تورهای ترکیه آزاد شد
چکیده: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طی اطلاعیه ای، لغو ممنوعیت اعزام تورهای گردشگری به ترکیه را اعلام کرد.    متن اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بدین شرح است: پیرو اطلاعیه   مورخ 4/26/ 95 سازمان در خصوص ممنوعیت اعزام تورهای گردشگری به ترکیه، با توجه به وقایع و حوادث پیش آمده ... ادامه »
23
داور بخش فیلم جشنواره مشارکت ملی گردشگری:

«نگاه» شما به گردشگری اهمیت دارد

«نگاه» شما به گردشگری اهمیت دارد
چکیده: جواد قارایی گفت: «نگاه» هموطنانی که قصد دارند با ساخت «فیلم» در رقابت جشنواره مشارکت ملی گردشگری شرکت نمایند؛ دارای اهمیت بسیاری است و میزان شانس آنها را برای موفقیت تعیین خواهد کرد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جواد قارایی، داور بخش فیلم سومین جشنواره مشارکت ملی ... ادامه »
20
چهارمین کارگاه آموزشی پرنده نگری در مجموعه سعدآباد برگزار می شود
چکیده: چهارمین کارگاه آموزشی پرنده نگری توسط خانه طبیعت گردی ایران و با همکاری باشگاه پرنده نگری ایرانیان در تاریخ 28 مرداد ماه سال جاری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی مجموعه سعدآباد؛ چهارمین کارگاه آموزشی پرنده نگری با عنوان  «مقدمه ای بر پرنده نگری 1» با همکاری «خانه طبیعت گردی ایران» و ... ادامه »
19
سعدآباد میزبان جشنواره و اولین رالی گردشگری بانوان ایران
چکیده: مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در شهریور ماه سال جاری میزبان نخستین رالی گردشگری بانوان ایران و جشنواره ویژه بانوان خواهد بود.  به گزارش میراث آریا(chtn)؛ نشست خبری در خصوص جشنواره و اولین رالی گردشگری بانوان ایران با  حضور مسئولین این برنامه، بیوک موسوی مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد،  اسلامی مدیر گردشگری کانون اتوموبیل رانی و جها... ادامه »
19
معاون گردشگری در دیدار با سفیر ویتنام:

از تبادل گردشگر میان ایران و ویتنام استقبال می کنیم

از تبادل گردشگر میان ایران و ویتنام استقبال می کنیم
چکیده:  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سفیر ویتنام در ایران، گفت: از تبادل گردشگر و انتقال تجربیات و دانش صنعت گردشگری میان دو کشور ایران و ویتنام استقبال خواهیم کرد.   به گزارش مرکز روابط عمومی و  اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد در دیدار با «هونگ تک» ... ادامه »
18
داور جشنواره مشارکت ملی گردشگری:

از تجربه های سفرتان ایده های گردشگری بسازید

از تجربه های سفرتان ایده های گردشگری بسازید
چکیده: «رضا دبیری نژاد» از متقاضیان شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری خواست برای تبدیل تجربه ها و خاطرات سفر خود به ایده های گردشگری، به نیاز و الزام نهفته در آن وجهه عملیاتی دهند و با بررسی تاثیر آن میان مخاطبان مربوطه فرصت تاثیرگذاری در صنعت گردشگری کشورمان را غنیمت شمارند. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع... ادامه »
صفحه 8 از 1682اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین