دوشنبه 30 بهمن 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

17
توسعه گردشگری گیلان، حاصل ارتباطات دوسویه مردم و مسئولان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان تأکید کرد که ايجاد ارتباط عمومی و تنگاتنگ با ذی‌نفعان گردشگری و جوامع محلی زمينه اعتمادی دوسویه را فراهم كرده و توسعه فرا‌بخشی را پدیدار می‌کند. ادامه »
17
ورود بیش از 28میلیون زائر و گردشگر به مشهد تا پایان دی امسال/ اجرای طرح همیار گردشگر در نوروز 97
چکیده: مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «تا پایان دی ماه جاری، 28میلیون و 590هزار و 477 نفر زائر و گردشگر از طریق مبادی ورودی وارد استان خراسان رضوی شدند که درمقایسه با سال گذشته 5درصد افزایش داشته است.» ادامه »
17
دیدار مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با شهردار مونته‌سیلوانو ایتالیا
چکیده: مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی در دیدار با شهردار مونته‌سیلوانو ایتالیا برای تعامل با توراپراتورهای بزرگ ایتالیایی و میزبانی از فم‌تورهای این کشور اعلام آمادگی کرد. ادامه »
17
باغ‌پارک در محوطه بقعه شیخ کلخوران اردبیل اجرا می‌شود
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل از اجرای باغ‌پارک در محوطه بقعه شیخ کلخوران از آثار تاریخی شهر اردبیل خبر داد. ادامه »
17
میراث‌فرهنگی کهگیلویه‌و‌بویراحمد پیشرو در مشارکت با بخش خصوصی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌و‌بویراحمد گفت: «تاکنون سه پروژه گردشگری استان به بخش خصوصی واگذار شده و تا پایان امسال نیز چهار پروژه دیگر واگذار می‌شود که از این لحاظ در مشارکت و همکاری با بخش خصوصی در بین ‌ادارات کل استان پیشرو هستیم.» ادامه »
16
برنامه‌ریزی و هماهنگی اسکان مسافران نوروز ۹۷ در گرگان
چکیده: در راستای هماهنگی و برنامه‌ریزی اسکان مسافران و گردشگران نوروز ۹۷ نشست رئیس اداره میراث‌فرهنگی و دبیر ستاد خدمات سفر شهرستان گرگان با تعدادی از اعضای کمیته ستاد اسکان خدمات سفر شهرستان برگزار شد. ادامه »
16
اقامتگاه بوم‌گردی شریفی باغستان فردوس افتتاح شد
چکیده: اقامتگاه بوم‌گردی شریفی واقع در باغستان علیا با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان، فرماندار فردوس و تعدادی از مسئولان این شهرستان امروز دوشنبه ۱۶ بهمن به بهره‌برداری رسید. ادامه »
16
گردشگری آذربایجان شرقی در مسیر توسعه با آغاز رویداد فراملی «تبریز۲۰۱۸»
چکیده: صنعت گردشگری به دلیل کسب درآمد ارزی، ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم و ارزش افزوده، از اهمیت بسزایی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه برخوردار است، تکمیل زیرساخت‌های ضروری گردشگری مهم‌ترین عامل برای حرکتی پویا و روبه‌رشد در مسیر توسعه این صنعت و افزایش تعداد گردشگران است.  ادامه »
16
هجدهمین دفتر خدمات مسافرتی کهگیلویه‌و‌بویراحمد افتتاح شد
چکیده: با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌وبویراحمد و معاون گردشگری این اداره‌کل، هجدهمین دفتر خدمات مسافرتی در استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد امروز دوشنبه ۱۶ بهمن افتتاح شد. ادامه »
16
لزوم همکاری صندوق احیا و شهرداری مونته سیلوانو ایتالیا در شناساندن بناهای تاریخی ایران
چکیده: مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای فرهنگی‌تاریخی یکشنبه ۱۵ بهمن در دیدار با فرانچسکو مرانو شهردار شهر مونته‌سیلوانو ایتالیا بر لزوم همکاری‌های مشترک با طرف ایتالیایی با محوریت شناساندن بناهای تاریخی ایرانی تأکید کرد. ادامه »
16
۱۹ دوره آموزشی ویژه عوامل اجرایی ستاد خدمات سفر اصفهان در نوروز ۹۷ برگزار می‌شود
چکیده:  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تأکید کرد که همه در استان اصفهان باید تلاش کنیم تا بخش خصوصی بیش از گذشته در حوزه خدمات‌رسانی به گردشگران مشارکت کند. ادامه »
16
کلنگ‌زنی پایگاه اطلاع‌رسانی گردشگران طرقبه‌شاندیز
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان طرقبه‌‌شاندیز از برگزاری مراسم کلنگ‌زنی پایگاه اطلاع‌رسانی گردشگران در این شهرستان همزمان با دهه فجر خبر داد. ادامه »
16
ارودگاه گردشگری اقلید کلنگ‌زنی شد
چکیده: آیین کلنگ‌زنی ارودگاه گردشگری در سده اقلید با حضور معاون گردشگری و امور زیارتی استانداری فارس، فرماندار شهرستان اقلید، بخشدار سده، مسئول اداره میراث‌فرهنگی شهرستان اقلید و دیگر مسئولان محلی شهرستان امروز ۱۶ بهمن ۹۶ برگزار شد. ادامه »
16
افتتاح ساختمان اداره میراث‌فرهنگی شهرستان ارومیه و 2 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری
چکیده: در چهارمین روز از دهه فجر ساختمان اداره میراث‌‌فرهنگی ارومیه و دو دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در ارومیه با حضور فرماندار این شهرستان افتتاح شد. ادامه »
16
جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی دبیرخانه ستاد مرکزی خدمات سفر کردستان برگزار شد
چکیده: جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی دبیرخانه ستاد مرکزی خدمات سفر کردستان، یکشنبه 15 دی با حضور سید‌محسن علوی مدیرکل میراث‌فرهنگی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر این استان و تعدادی از معاونان اداره‌کل میراث‌فرهنگی کردستان برگزار شد. ادامه »
16
راه‌اندازی منطقه آزاد تجاری، زمینه‌ساز تقویت گردشگری شمال اردبیل است
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل، راه‌اندازی منطقه آزاد تجاری را زمینه‌ساز تقویت گردشگری شمال این استان دانست. ادامه »
16
فم‌تور آشناسازی کوله‌گردان با جاذبه‌های سیستان‌و‌بلوچستان
چکیده: معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: «فم‌تور آشنایی با آثار و جاذبه‌های سیستان‌وبلوچستان برای کوله‌گردان ایران به‌مناسبت دهه فجر در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.» ادامه »
16
امضای تفاهم‌نامه گردشگری بین خراسان رضوی و جمهوری تاتارستان روسیه
چکیده: کمیته دولتی جمهوری تاتارستان و اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی در زمینه گردشگری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. ادامه »
15
رستوران سنتی و کباب‌ماهی روستای رشه‌قه‌لات در بانه افتتاح شد
چکیده: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر مجموعه رستوران سنتی و کباب‌ماهی روستای رشه‌قه‌لات از توابع بخش مرکزی شهرستان بانه شنبه ۱۴ بهمن به بهره‌برداری رسید. ادامه »
15
تأکید استاندار گیلان بر ایجاد منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان با محوریت گردشگری کشاورزی
چکیده: استاندار گیلان ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در لاهیجان را از‌جمله نیازهای این شهرستان دانست و تأکید کرد که باید منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان با محوریت گردشگری کشاورزی ایجاد شود. ادامه »
صفحه 8 از 1870ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها