دوشنبه 04 بهمن 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

13
تلفیق نگاه جهانی و عملکرد ایرانی در به روزرسانی درجه بندی هتل ها
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در به روزرسانی ضوابط درجه بندی هتل های 1 تا 5 ستاره کشور، تلفیق نگاه جهانی و عملکرد ایرانی را در راستای افزایش کیفیت خدمات و رضایتمندی گردشگران الزامی  دانست. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد با حضور در دوازدهمین جلسه کا... ادامه »
13
معاون گردشگری درنشست کمیته راهبری همراه اول خبر داد:

ارائه خدمات ارزش افزوده به گردشگران ورودی در قالب سیم کارت اعتباری همراه ول

ارائه خدمات ارزش افزوده به گردشگران ورودی در قالب سیم کارت اعتباری همراه ول
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ارائه خدمات ارزش افزوده با موضوع نیازها و الزامات گردشگران ورودی به کشور در قالب سیم کارت اعتباری همراه اول ارائه خواهد شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد در نشست کمیته راهبری همراه اول با اشاره به تفاهم نامه همکاری پیش... ادامه »
12
تشکل‌های تخصصی گردشگری باید از ظرفیت سمن‌ها استفاده کنند
چکیده: تشکل های تخصصی گردشگری برای اینکه بازاریابی و سرمایه گذاری فعال تری داشته باشند باید از توان و پتانسیل سمن ها استفاده کنند. به گزارش میراث آریا(chtn) مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری در نشستی که با حضور سمن های استان همدان و همچنین دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عصر روز گذشته 11 آذرماه در سالن ... ادامه »
11
 روان‌سازی در ایجاد تاسیسات گردشگری در تحقق اقتصاد مقاومتی موثر است
چکیده: اگر ساده‌سازی، روان‌سازی، کوتاه کردن مسیر ایجاد تاسیسات گردشگری و کسب و کارها با رویکرد واقع‌بینانه همراه باشد می‌توان شاهد تاثیر مناسبی در حوزه تحقق اهداف گردشگری و اقتصاد مقاومتی باشیم. ادامه »
09
سازمان میراث فرهنگی تصویب کرد

تعیین حریم میدان نقش جهان و منارجنبان اصفهان

تعیین حریم میدان نقش جهان و منارجنبان اصفهان
چکیده: در جلسه کمیته تعیین حرایم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حریم «میدان نقش جهان»، روستای تاریخی «قهی» و «منارجنبان» اصفهان با ۱۵۵ اثر تاریخی مصوب شد. به گزارش روابط عمومی معاونت میراث فرهنگی، کمیته تعیین حرایم سازمان میراث فرهنگی با حضور تعدادی از کارشناسان ارشد سازمان میراث فرهنگی و کارشناسان استان اصف... ادامه »
06
اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در پی سانحه تصادف قطار تبریز - مشهد
چکیده: در پی تصادف قطار مسافربری تبریز – مشهد و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در این سانحه، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور پیامی ضمن طلب مغفرت برای جان باختگان این سانحه و سلامتی برای مجروحان، با خانواده های قربانیان ابراز همدردی کرد. به گزارش میراث آریا، در اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر آمده است:  ضایعه تصادف دو قطار در مسی... ادامه »
06
رئیس سازمان میراث فرهنگی در نشست با تشکل های گردشگری تاکید کرد:

ضرورت همکاری بخش خصوصی در انجام ماموریت های سازمان

ضرورت همکاری بخش خصوصی در انجام ماموریت های سازمان
چکیده: تشکل های گردشگری و بخش خصوصی سرمایه های این حوزه هستند و می توانند سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در انجام ماموریت های خود یاری دهند. مطمئن هستم که موفقیت این سازمان به نفع هر دو بخش دولتی و بخش خصوصی است و همه می توانند از آن بهره مند شوند. ادامه »
05
با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی

مجتمع گردشگري فدك گيتي اراك افتتاح شد

مجتمع گردشگري فدك گيتي اراك افتتاح شد
چکیده: مجتمع گردشگري فدك گيتي اراك باحضورمرتضی رحمانی موحد  معاون گردشگري  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون عمراني استانداري مرکزی و مديركل ميراث فرهنگي این استان افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان مرکزی ، پروژه مجتمع گردشگری فدک گیتی   با سرمایه گذاری  شرکت فدک گیتی&nb... ادامه »
05
رحمانی موحد در جلسه هم اندیشی راهنمایان گردشگری استان مرکزی:

تحول آفرینی در صنعت گردشگری کشور با معیار اقتصاد مقاومتی محقق می شود

تحول آفرینی در صنعت گردشگری کشور با معیار اقتصاد مقاومتی محقق می شود
چکیده: جلسه هم انديشي روسای انجمن راهنمایان گردشگری وتاسیسات گردشگری استان مرکزی باحضور دكتر مرتضی رحماني موحد معاون گردشگری کشور و مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان مرکزی برگزارشد. به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگردی استان مرکزی، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این جلسه گفت:  تحول آفرینی ... ادامه »
05
شیرکوند، معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی در دیدار با نمایندگان سازمان‌های غیردولتی:

آزادسازی قیمت‌ها در مناطق گردشگری از مهمترین سیاست‌های دولت است

آزادسازی قیمت‌ها در مناطق گردشگری از مهمترین سیاست‌های دولت است
چکیده:  معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأکید کرد که آزادسازی قیمت‌ها در مناطق گردشگری از مهمترین سیاست‌های دولت است. به گزارش میراث آریا، سعید شیرکوند در دیدار با اعضای تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد در سالن همایش‌های شهرداری قم، گفت: «تناقض بزرگی در مطالبات تشکل&zw... ادامه »
05
معاون رئیس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با نمایندگان سازمان های غیر دولتی تاکید کرد:

تشکل های مردم نهاد دیده بانان و ناظران دولت هستند/ با وجود تمام تعارض ها دولت در قبال ملت متعهد است که پاسدار قانون باشد

تشکل های مردم نهاد دیده بانان و ناظران دولت هستند/ با وجود تمام تعارض ها دولت در قبال ملت متعهد است که پاسدار قانون باشد
چکیده: معاون رئیس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با انجمن‌ها و تشکل‌های مردم‌ نهاد استان قم گفت:  «برای توسعه گردشگری استان باید  ویژگی های مخصوص به استان قم معرفی تا در صورت معرفی این ویژگی بر اساس آن، برنامه‌های مربوط به این استان تدوین شود.» به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی... ادامه »
05
عشق به پرنده ها را به فرزندان مان بیاموزیم
چکیده:  پروفسور اسماعیل کهرم بوم شناس و فعال محیط زیست- اکنون درکشوردو روز پرنده نگری داریم که یکی از آنها در اردیبهشت است که متناسب با پرنده های تخم گذاراست و روز 4 آذر نیز که به این نام منسوب شده است  متناسب با ورود پرنده های مهاجراست. وجود چنین روزهایی نشان دهنده این است که پرندگان نقش بزرگی درحالات وروحیه ای ما دارند.  "علم درنقش بچه ... ادامه »
05
جلودار زاده نماینده مردم تهران عنوان کرد:

روزملی پرنده نگری فرصت آشتی بین کودکان وپرندگان است

روزملی پرنده نگری فرصت آشتی بین کودکان وپرندگان است
چکیده: سهیلا جلودار زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به اینکه  اکنون در عصر ماشین قرار داریم وبا تنوع ارتباطات و حجم گسترده آن مواجه هستیم .این موضوع باعث شده است ما از دنیای واقعی به سوی  دنیای مجازی سوق داده شویم. به گزارش میراث آریا، وی افزود: بنابر این درعصر حاضر آلودگیهای زیاد به دلیل استفاده ازسوختهای غیر فسیلی ،شه... ادامه »
05
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در اطلاعیه ای ویژه تعطیلات آخر ماه صفر تاکید کرد

ضرورت همکاری مسافران با پلیس راهور برای کاهش خطرات جاده ای

ضرورت همکاری مسافران با پلیس راهور برای کاهش خطرات جاده ای
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تسلیت و تعزیت به مناسبت روزهای پایانی ماه صفر مصادف با رحلت پیامبر اعظم( ص ) و شهادت ائمه معصوم امام حسن مجتبی ( ع ) و امام رضا ( ع ) و با توجه به تعطیلی پیش رو، طی اطلاعیه ای توصیه های ذیل را برای رفاه حال مسافران عزیز اعلام کرد. به گزارش میراث آریا، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در اطلاعیه خود آورده است:  با... ادامه »
04
سعید شیرکوند، معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی در ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم مطرح کرد:

اقتصاد مقاومتی ریاضتی و اعانه ای نیست و مبنای آن استفاده از راهکار مناسب برای حل مشکلات است

اقتصاد مقاومتی ریاضتی و اعانه ای نیست و مبنای آن استفاده از راهکار مناسب برای حل مشکلات است
چکیده: معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: «اقتصاد مقاومتی در حقیقت پیشرفت و حرکت رو به جلو در کشور است.» به گزارش میراث آریا، سعید شیرکوند، معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم که با حضور دکتر زهرا احمدی پور معاون ... ادامه »
04
رئیس سازمان میراث فرهنگی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم عنوان کرد

تاکید دولت بر راه‌اندازی مجدد واحد‌های تولیدی دچار مشکل و تکمیل طرح های نیمه تمام است

تاکید دولت بر راه‌اندازی مجدد واحد‌های تولیدی دچار مشکل و تکمیل طرح های نیمه تمام است
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  درجلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم ضمن تاکید بر لزوم توجه به مسایل زیست محیطی در طرح استفاده از دریاچه نمک در این استان  گفت: «به پایان رساندن طرح های نیمه تمام یکی از اولویت های دولت است.» به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی پور، در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی... ادامه »
04
مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی استان قم عنوان کرد:

برای توسعه گردشگری استان نمی توان تنها بر یک بافت محدود و قسمت مرکزی شهر قم تمرکز کرد

برای توسعه گردشگری استان نمی توان تنها بر یک بافت محدود و قسمت مرکزی شهر قم تمرکز کرد
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی گردشگری گفت: «اگر بخواهیم همه بخش‌های استان قم از حضور گردشگران بهره‌مند شوند باید زیرساخت‌‌ها را متناسب با ظرفیت‌ها در همه بخش‌های استان را توسعه دهیم.» به گزارش میراث آریا، مرتضی رحمانی موحد که در سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و ... ادامه »
04
توجه همه جانبه به توسعه صنایع دستی استان قم با حمایت از هنرمندان / تاکید بر توسعه گردشگری قم با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان قم با استاندار قم دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش میراث آریا، راهکارهای توسعه گردشگری و نیز تقویت و توسعه صنایع دستی و صیانت از میراث فرهنگی و آثار و بناهای تاریخی از موضوعات مورد توجه دکتر زهرا احمدی پور در دیدار با سید مهدی صادقی بود. در این دیدار که قبل از آغاز جل... ادامه »
04
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وارد قم شد
چکیده: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دقایقی پیش وارد شهر قم شد. به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی پور در بدو ورود به قم مورد استقبال مدیر کل میراث فرهنگی استان قم و جمعی از مسئولان و مدیران این شهر مذهبی قرار گرفت. معاون رئیس جمهور در سفر یک روزه خود به شهر کریمه اهل بیت (ع) ضمن شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی است... ادامه »
03
بررسی مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم  توسط  دکتر احمدی پور
چکیده: مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم در جلسه ای با حضور دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بررسی می شود. به گزارش میراث آریا، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر یک روزه خود به شهر مقدس قم ضمن بازدید از پروژه های مختلف مرتبط با فعالیت های این سازمان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی است... ادامه »
صفحه 9 از 1695اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین