جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

18
همزمان با امضای 6 سند همکاری توسط روحانی و «علی اف» اعلام شد

تسهیل صدور روادید میان ایران وجمهوری آذربایجان

تسهیل صدور روادید میان ایران وجمهوری آذربایجان
چکیده: از این به بعد ایرانی ها و آذربایجانی ها بدون ویزا به کشورهای هم سفر می‌کنند. دیروز در سفر رسمی دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور به باکو، ایران و جمهوری آذربایجان، 6 سند و یادداشت تفاهم همکاری در راستای تعمیق و تقویت روزافزون روابط و همکاری‌های دوجانبه امضا کردند، که امضاء سند برنامه اجرایی همکاری‌ها در زمینه گردشگری میان دو کشور بین سازم... ادامه »
17
توسعه گردشگری با جمهوری آذربایجان در دستور کار است
چکیده:  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کشورمان، آذربایجان را دارای دومین رتبه در میان کشورهایی دانست که شهروندان آن بیشترین سفر را به ایران دارند.  سلطانی فر که همراه با رئیس جمهور کشورمان در آذربایجان به سر می برد، گفت: پس از عراق مردم آذربایجان با یک میلیون گردشگر، بیشترین رفت و آمد را به ایران دارند که ای... ادامه »
16
در جلسه کارگروه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر مطرح شد:

ضرورت تغییر سبک سفرهای داخلی

ضرورت تغییر سبک سفرهای داخلی
چکیده: راهکارهای ضرورت تغییر سبک سفرهای داخلی به عنوان الزامی جدی در نشست کارگروه «فرهنگ سفر» ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دومین جلسه کارگروه «فرهنگ سفر» که با حضور نمایندگان 18 دستگاه اجرایی عضو ستاد مرکزی هماه... ادامه »
15
در جلسه سلطانی فر و مدیران بانک ها مطرح شد؛

سرمایه گذاری در گردشگری، توسعه و رشد اقتصادی کشور را در پی دارد

سرمایه گذاری در گردشگری، توسعه و رشد اقتصادی کشور را در پی دارد
چکیده: معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به ظرفیت‌های وسیع اقتصادی گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: کشور ما با دارا بودن جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی با قدمت بیش از 10 هزار سال، ظرفیت گردشگری مناسبی دارد و با افزایش سرمایه گذاری در این حوزه می‌توان به اهداف رشد و توسعه اقتصادی دست یافت، به‌علاوه در ح... ادامه »
14
چکیده: دومین جشنواره «سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» از دیروز، 13 مرداد ماه در شهر تبریز گشوده شد و تا 15 همین ماه ادامه دارد.  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دومین جشنواره «سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» که دیروز ساعت 18 در محوطه گردشگری – تفریحی ایل گلی تبریز در استان آذ... ادامه »
14
چکیده: آزمون جامع راهنمایان تور و مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی روز جمعه، 15 مرداد ماه جاری به صورت همزمان در استان های کشور برگزار می شود. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری متشکل از «مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی»، « راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی... ادامه »
12
چکیده: نمایندگان گروه هتل های اینترکنتینانتال ترکیه با معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدار و گفتگو کردند. به گزارش خبرنگار میراث آریاCHTN  در این دیدار نمایندگان گروه هتل های اینترکنتینانتال ترکیه با تاکید بر علاقمندی به سرمایه گذاری در حوزه هتل سازی در ایران اظهار داشتند: آینده صنعت گردشگری ایران روشن است. در این... ادامه »
12
سلطانی فر در دیدار با اعضای انجمن علمی گردشگری ایران؛

آماده استفاده از پیشنهادات و تجربیات صاحب نظران و اساتید گردشگری هستیم

آماده استفاده از پیشنهادات و تجربیات صاحب نظران و اساتید گردشگری هستیم
چکیده: مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز سه شنبه 12 مرداد ماه با اعضای انجمن علمی گردشگری ایران دیدار کرد.   به گزارش میراث آریا(chtn) معاون رئیس جمهور  در این دیدار، استفاده از تجربیات اساتید و دلسوزان حوزه گردشگری را برای رشد و توسعه این صنعت مفید و مهم دانست و یادآور شد: سازمان میراث... ادامه »
12
تقدیر سلطانی فر از اولین فارغ التحصیل مقطع دکترای گردشگری
چکیده: اولین فارغ التحصیل مقطع دکترای رشته مدیریت گردشگری، توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مورد تقدیر قرار گرفت. به گزارش میراث آریا(chtn) در حاشیه نشست اعضای انجمن علمی گردشگری ایران با مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که پیش از ظهر امروز 12 مرداد ماه برگزار شد، زه... ادامه »
12
بخش خصوصی گردشگری باید به همگرایی برسد
چکیده:  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از واگذاری تصدی تمام امور به بخش خصوصی خبر داد و گفت: لازم است در شرایطی که دولت همگام و همراه عمل می‌کند بخش خصوصی نیز درون خود به همگرایی برسد. به گزارش میراث آریا(chtn) مسعود سلطانی‌فر  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نشست هم&zw... ادامه »
12
مسابقه «باهم گردی» پلی به سوی جشنواره مشارکت ملی گردشگری
چکیده: مدیر کل دفتر توافق های ملی گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر جشنواره مشارکت ملی گردشگری خبر داد: علاقه مندان شرکت در مسابقه مجازی عکس «یه لقمه سفر» با موضوع «با هم گردی» می توانند با انعکاس تجربه سفر خود در قالب عکس، به طور همزمان برای رقابت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری آماده شوند.   به گزارش ... ادامه »
10
دیدار معاون گردشگری با  سفرای کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در راستای هر چه با شکوه تر برگزار شدن «نخستین نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو مجمع گردشگری همکاری های آسیا (ACD)»، با سفرا و نمایندگان خارجی کشورهای عضو مقیم تهران طی نشستی آخرین اطلاعات و وضعیت برگزاری اجلاس را مطرح کرد.   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میرا... ادامه »
10
رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در گفتگو با روزنامه کیمیای ایران خبر داد:

خیزش بخش گردشگری بعد از برجام

خیزش بخش گردشگری بعد از برجام
چکیده: مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مصاحبه ای اختصاصی به سوالات خبرنگار روزنامه کیمیای ایران پاسخ داد. این مصاحبه در شماره روز یکشنبه 10 مرداد 95 این روزنامه منتشر شده است. -  حوزه گردشگری در همه کشورها یکی از حوزه‌های پرسود به حساب می‌آید. کشور ایران با دارابودن پتانسیل‌های ... ادامه »
10
تهیه طرح جامع توسعه پایدار در گردشگری با بهره گیری از پژوهش مردم شناسی
چکیده: طرح تحقیقاتی نقش مسئولیت اجتماعی در مدیریت انرژی، آب و پسماند در صنعت گردشگری پایدار از سلسله طرح های پژوهشی پژوهشکده مردم شناسی می تواند به عنوان پیش مطالعه و جزیی از سند برنامه استراتژیک و طرح جامع توسعه پایدار در صنعت گردشگری تعریف شود.  مجیدگلپایگانی پژوهشگر این طرح و دانش آموخته دانشگاه ادینبورگ با اعلام این مطلب گفت :این پژوهش کاربردی د... ادامه »
10
چکیده: محمد رضا خراسانی- برخی از حوزه ها از چنان جایگاه ملیی برخوردارند که دولت ها باید برای اکتیو کردن و به روز رسانی آن باید از اکسیر ملی  استفاده کنند و خود نیز  با نگاه فراجناحی و فرا بخش پای کار آن تمام قد بایستند. اتفاقا یکی از مولفه های قدرت هر دولت می تواند فعال کردن این حوزه ها باشد. برای این هم می تواند همه مردم را بسیج کند و از ه... ادامه »
06
در جلسه ستاد برگزاری جشنواره مشارکت ملی گردشگری مطرح شد:

بیست و یک میلیون خانوار "ظرفیت گردشگری ایرانی"

بیست و یک میلیون خانوار "ظرفیت گردشگری ایرانی"
چکیده: «هر خانواده ایرانی،حداقل یک ظرفیت، برای گردشگری ایران به شمار می آید.»؛ این رویکرد سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری است که برای برترین آثارش، جوایزی به ارزش380 میلیون تومان، تعیین کرده است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشنواره مشارکت ملی گردشگری که با ه... ادامه »
06
چکیده: افسانه جعفری-  با توجه به افزایش و متنوع شدن گونه های گردشگری در جهان، از دهه‌ی 1990، گونه  جدیدی تحت عنوان «گردشگری سیاه» (Dark Tourism) به گونه های رایج گردشگری افزوده شد. در حالی که بخش گسترده ای از مطالعات ادبیات گردشگری پیرامون بازاریابی، مصرف و عرضه ی مقاصد تفریحی، شاد و سرگرم کننده ی گردشگری است، برخی از محققان و ن... ادامه »
05
اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق ( ع ) رئیس مذهب جعفری به شیعیان جهان، بمنظور تسهيل و مديريت بهينه سفرهاى مسافران تعطیلات آخر هفته جاری نكاتى را به شرح ذیل توصیه نمود: هموطنان  گرامی ازطریق سامانه مرکز مدیریت راههای سازمان راهداری وحمل و نقل به شماره 141 از وضعیت تردد در جاده های کشور و از طریق سامانه ... ادامه »
05
داور بخش عکس جشنواره مشارکت ملی گردشگری تشریح کرد:

کدام عکس های گردشگری شانس برنده شدن دارند

کدام عکس های گردشگری شانس برنده شدن دارند
چکیده: داور بخش عکس جشنواره مشارکت ملی گردشگری بررسی تقابل رفتارهای انسان با جاذبه های گردشگری و جغرافیای مورد نظر را یکی از معیارهای سنجش و گزینش آثار برتر عنوان کرد.     به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حسن غفاری عکاس پیشکسوت و داور سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با بیان اینکه محور اصلی... ادامه »
04
دومین نشست شورای راهبردی تهیه برنامه جامع گردشگری کشور برگزار شد
چکیده: دومین نشست شورای راهبردی تهیه برنامه جامع گردشگری کشور با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، معاونین این سازمان و صاحب نظران و اساتید این حوزه برگزار شد. به گزارش میراث آریا(chtn) در دومین نشست شورای راهبردی تهیه برنامه جامع گردشگری کشور ، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فر... ادامه »
صفحه 9 از 1682اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین