پنجشنبه 10 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

10
سامان‌دهی فضاهای گردشگری در سواحل هرمزگان با هدف جذب گردشگر
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان از سامان‌دهی فضاهای گردشگری در سواحل هرمزگان با هدف جذب گردشگر خبر داد. ادامه »
10
رئیس ستاد هماهنگی خدمات‌سفر مطرح کرد: ارتقای فرهنگ گردشگری با اجرای طرح همیار گردشگر/ طراحی ۲۹ فعالیت گردشگری جدید در ۴ سال آینده
چکیده: رئیس ستاد هماهنگی خدمات‌سفر کشور با اشاره به اجرای طرح همیار گردشگر از آغاز سال ۹۶ در ۴۶۰ مدرسه کشور گفت: «۲۹ فعالیت جدید در زمینه گردشگری طراحی و در سنوات پیش رو اجرایی می‌شود.» ادامه »
10
بازدید رئیس دفتر ریاست سازمان میراث‌فرهنگی کشور از ستاد نوروزی کردستان
چکیده: رئیس دفتر ریاست سازمان میراث‌فرهنگی، دیروز 9 فروردین 96، از مراکز مختلف ستاد نوروزی کردستان بازدید کرد. ادامه »
10
آذربایجان، دیار دلیران و مقصد گردشگران
چکیده: خطه آذربایجان، به‌ویژه شهر تبریز، دیار دلیرمردان و شیرزنانی است که در طول تاریخ برای سربلندی ایران جان‌فشانی‌ها کرده‌اند، یادگارهایی که از آنان در دل تاریخ مانده این روزها بهانه خوبی برای یک سفر نوروزی به این خطه سرسبز و پرافتخار است. در این گزارش تعدادی از این یادگارها را با هم مرور می‌کنیم. ادامه »
09
کلات نادری، گنجینه‌ای در دل کوهستان نفوذناپذیر
چکیده: خراسان بزرگ دیدنی‌های طبیعی‌تاریخی بسیاری دارد، اما هیچ‌کدام به شگفت‌انگیزی منطقه کلات نادری نیست. شهر کلات همچون یک دژ نفوذناپذیر برای گنجینه نادرشاه عمل می‌کرده است. در این گزارش نگاهی می‌اندازیم به این منطقه عجیب و جذاب. ادامه »
09
رحمانی‌موحد خبر داد: ثبت 38میلیون نفرشب اقامت تا پایان 8 فروردین
چکیده: رئیس ستاد هماهنگی خدمات‌سفر گفت: «از ابتدای تعطیلات نوروزی تا روز گذشته 30میلیون نفرشب اقامت در کشور به‌ثبت رسیده است.» ادامه »
09
بازدید نماینده مردم رشت از دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات‌سفر گیلان
چکیده: نماینده مردم رشت در مجلس شورای‌اسلامی صبح امروز نهم فروردین با حضور در محل ستاد اجرایی هماهنگی خدمات‌سفر استان از نحوه اجرای خدمات در این ستاد بازدید و از زحمات این تلاشگران قدردانی كرد. ادامه »
09
جشن نوروزگاه در قلعه سب شهرستان سیب‌وسوران
چکیده: روز دهم فروردین، روز شهرستان سیب‌وسوران است و به‌نام شکوه معماری بلوچی نام‌گذاری شده است. ادامه »
09
معرفی سرپرست جدید اداره میراث‌فرهنگی شهرستان اسکو
چکیده: احد نعمتی به‌عنوان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اسکو معرفی شد. ادامه »
09
رشد 13‌درصدی بازدید از مجموعه سعدآباد در 8 روز نخست امسال
چکیده: آمار بازدیدکنندگان مجموعه سعدآباد در پایان 8 ‌روز نخست تعطیلات نوروز ‌96 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 13درصد افزایش یافته است. ادامه »
09
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی: نوروز 96 عرصه حضور متفاوت سمن‌هاست
چکیده: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با اشاره به حضور چشم‌گیر سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها) در برگزاری رویداد نوروزگاه در نوروز متفاوت 96، گفت: «نوروز امسال عرصه حضور متفاوت سمن‌هاست.» ادامه »
09
انتشار تمبر اختصاصی نوروز متفاوت خراسان رضوی
چکیده: دبیر ستاد اجرایی خدمات‌سفر خراسان رضوی گفت: «در راستای شعار نوروز متفاوت، خدمات متفاوت، تمبر اختصاصی نوروز متفاوت خراسان رضوی منتشرشد.» ادامه »
09
حضور حسینی‌مکارم در نوروزگاه مجموعه جهانی پاسارگاد
چکیده: ناظر عالی ستاد اجرایی خدمات‌سفر کشور و معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور در دومین روز از بازدیدهای نوروزی خود از مجموعه‌های جهانی تخت‌جمشید، پاسارگاد و  مجموعه باستانی نقش رستم دیدن کرد. ادامه »
09
جمعه هفته جاری برگزار می‌شود

اولين جشنواره بازی‌های بومی‌محلی بيارجمند

اولين جشنواره بازی‌های بومی‌محلی بيارجمند
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان شاهرود گفت: «نخستین جشنواره بازی‌های بومی و محلی بیارجمند جمعه هفته جاری از ساعت 8:30 صبح در این شهر برگزار می‌شود.» ادامه »
09
معاون صنایع‌دستی کشور: اقامتگاه‌های بوم‌گردی و نوروزگا‌ه‌ها تفاوت شاخص نوروز امسال است
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در نوروز امسال شاهد تفاوت‌های مختلفی نسبت به سال گذشته بوده‌ایم که از میان آن‌ها، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و رویداد نوروزگاه در شهرهای مختلف تفاوت شاخص نوروز متفاوت 96 است.» ادامه »
09
نقشه گردشگری پایتخت اصلاح می‌شود
چکیده: نقشه گردشگری پایتخت اصلاح و تکمیل می‌شود. ادامه »
09
رشتی‌دوزی، هنری اصیل از دیار باران
چکیده: رشتی‌دوزی یکی از قدیمی‌ترین صنایع‌دستی شهر رشت است که با عنوان قلاب‌دوزی رشت به‌شماره 235 به‌تاریخ 90/3/25 در فهرست میراث ملی معنوی کشورمان به‌ثبت رسیده است. ادامه »
09
رومیانی: حمایت از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری در  دستور کار سازمان میراث‌فرهنگی است
چکیده: معاون حقوقی سازمان میراث‌فرهنگی کفت: «حمایت از سرمایه‌گذاران در تمام بخش‌هایی که زیرمجموعه سازمان میراث‌فرهنگی کشور هستند، در دستور کار مدیران است و در این بین سرمایه‌گذاران بخش گردشگری از حمایت ویژه برخوردار می‌شوند.» ادامه »
09
ارائه اینترنت رایگان به مسافران در نی‌ریز
چکیده: حمیدرضا هادی مسئول اداره میراث‌فرهنگی‌، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان نی‌ریز گفت‌: «نوروز امسال در ورودی شهر و در دفتر اطلاعات گردشگری نی‌ریز خدمات اینترنت رایگان به مسافران و میهمانان ارائه شد.» ادامه »
09
افزایش 10‌درصدی فروش صنایع‌دستی در نمایشگاه‌های نوروزی استان سمنان
چکیده: فروش صنایع‌دستی در نمایشگاه‌های نوروزی صنایع‌دستی در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 10‌درصد افزایش یافته است. ادامه »
صفحه 4 از 313اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین