یکشنبه 02 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

30
کاوش‌های باستان‌شناسی کورگان‌های ابللو در شهرستان اهر آغاز شد
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی آذربایجان‌شرقی از آغاز کاوش‌های باستان‌شناسی کورگان‌های روستای ابللو شهرستان اهر خبر داد. ادامه »
30
در جلسه ستاد برنامه‌ریزی و اجرایی «تبریز2018» تأکید شد

لزوم بسترسازی برای ورود و مشارکت بخش خصوصی در اجرایی کردن برنامه‌های «تبریز2018»

لزوم بسترسازی برای ورود و مشارکت بخش خصوصی در اجرایی کردن برنامه‌های «تبریز2018»
چکیده: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی بر لزوم و اهمیت ورود بخش خصوصی به برنامه‌های «تبریز2018»  تأکید کرد. ادامه »
30
300 هنرمند صنایع‌دستی قم در انتظار بیمه
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم گفت: «300 هنرمند صنایع‌دستی استان درخواست بیمه دارند و در انتظار آن هستند تا قانون بیمه هنرمندان سال 96 که در مجلس به تصویب رسیده است، اجرایی شود.» ادامه »
30
آغاز هم‌زمان 20 طرح مرمتی در بناهای تاریخی چادگان در غرب استان اصفهان
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان چادگان صبح امروز از آغاز هم‌زمان 20 طرح مرمت آثار تاریخی در بناهای تاریخی شهرستان چادگان در غرب استان اصفهان خبر داد. ادامه »
30
بازدید مدیرکل آذربایجان‌غربی از تنها کارگاه باقی‌مانده تهیه دوشاب ارومیه
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی،‌ صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی، با حضور در بازار ارومیه از تنها کارگاه بومی تهیه دوشاب بازدید کرد. ادامه »
30
شروع مراسم ماه محرم در خراسان‌جنوبی با آیین علم‌بندان
چکیده: علم مهم‌ترین وسیله در اجرای مراسم سوگواری محرم به‌شمار می‌رود در هر یك از نقاط استان خراسان‌جنوبی هر یك از علم‌ها را به نشانه امام حسین (ع) و اصحابش نام‌گذاری می‌کنند و هر علم را نمادی از آن شخصیت می‌پندارند.  ادامه »
30
برگزاری آزمون پایان‌دوره تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی در تربت‌حیدریه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت: «آزمون پایان‌دوره كلاس‌های آموزشی تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی كه با مشاركت كمیته امداد امام خمینی در محل رباط تاریخی طبسی تشكیل شده بود، برگزار شد.» ادامه »
30
معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان تأکید کرد

برخورد با دست‌اندازی‌ها به بافت تاریخی با رویکرد صریح

برخورد با دست‌اندازی‌ها به بافت تاریخی با رویکرد صریح
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان با اشاره به جایگاه ارزنده میراث‌فرهنگی در هویت‌بخشی اجتماعی اظهار کرد: «باید با رویکرد صریح نسبت به دست‌اندازی‌ها به بافت تاریخی برخورد شود.» ادامه »
30
بررسی روند اجرایی مرمت ایوان جنوبی و گنبدخانه مسجد جامع عتیق قزوین
چکیده: روند اجرایی مرمت ایوان جنوبی و گنبدخانه مسجد جامع عتیق قزوین در جلسه شورای فنی استان بررسی شد. ادامه »
30
ارتقای سطح نمایندگی به اداره در میراث‌فرهنگی شهرستان تالش
چکیده: با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، اداره میراث‌فرهنگی شهرستان تالش افتتاح شد. ادامه »
30
سهل‌انگاری مسافر علت انفجار در خانه‌مسافر قم/ توصیه‌های ایمنی به مسافران و مدیران تأسیسات گردشگری
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم با اشاره به وقوع انفجار در یک واحد اقامتی در این شهر گفت: «بر اساس گزارش‌های اولیه آتش‌نشانی، سهل‌انگاری یکی از مسافران و خطای انسانی علت انفجار در این واحد اقامتی است.» ادامه »
30
 پیام تسلیت رئیس سازمان‌ میراث‌فرهنگی به‌مناسبت درگذشت بانوی هنرمند سوزن‌دوز
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌‌دستی و گردشگری درگذشت بانوی هنرمند سوزن‌دوز سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت. ادامه »
29
نقشه محدوده حریم و ضوابط حفاظتی خانه خاکباز به استاندار مرکزی ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نامه‌ای نقشه محدوده حریم و ضوابط حفاظتی و معماری (بازنگری) «خانه خاکباز» در شهر اراک را به استاندار استان مرکزی ابلاغ کرد. ادامه »
29
نامور‌‎مطلق در پیامی درگذشت پیشکسوت سوزن‌دوزی بلوچ را تسلیت گفت
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت سوزن‌دوزی بلوچ در سیستان‌و‌بلوچستان استاد شهناز خلیلی ایرندگانی را به مردم خطه سیستان‌و بلوچستان‌ و خانواده بزرگ صنایع‌دستی کشور تسلیت گفت.» ادامه »
29
استان‌ها باید تقویم گردشگری ارائه کنند/ هیچ صنعتی بهتر از گردشگری و صنایع‌دستی نمی‌تواند برای کشور درآمد و شغل تولید کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با استاندار مازندران تأکید کرد که هر استان باید تقویم گردشگری استان خود را ارائه کند. ادامه »
29
عرضه خدمات شایسته به گردشگران یکی از عوامل موفقیت در بازاریابی گردشگری است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان گفت: «در شرایط کنونی، یکی از عوامل مؤثر و موفقیت‎آمیز در بازاریابی گردشگری، تولید خدمات استاندارد از سوی تأسیسات، مؤسسات و فعالان گردشگری و عرضه‌ شایسته و مطلوب آن‎ها به گردشگران است.» ادامه »
29
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان:

ضعف همکاری‌های بین‌بخشی مهم‌ترین دست‌انداز پیشرفت گردشگری هرمزگان است

ضعف همکاری‌های بین‌بخشی مهم‌ترین دست‌انداز پیشرفت گردشگری هرمزگان است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان گفت: «ضعف همکاری‌های بین‌بخشی و اجرا نشدن قوانین‌های مربوط به مشوق‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری به‌وسیله سایر دستگاه‌ها، مهم‌ترین مشکل و دست‌انداز پیشرفت صنعت گردشگری استان است. ادامه »
29
اولین جلسه انجمن میراث‌فرهنگی روستای آلوارس در سرعین تشکیل شد
چکیده: مسئول اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سرعین از تشکیل اولین جلسه انجمن میراث‌فرهنگی روستای آلوارس در این شهرستان خبر داد. ادامه »
29
رتبه برتر اداره‌کل میراث‌فرهنگی البرز در جشنواره شهید رجایی استان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان البرز از دستیابی این اداره‌کل به رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در این استان خبر داد. ادامه »
29
جلسه شورای فنی طرح سامان‌دهی مجموعه فرهنگی‌مذهبی حظیره برگزار شد
چکیده: جلسه شورای فنی استان یزد برای بررسی طرح توسعه مجموعه حظیره با حضور مدیرکل دفتر حفظ و احیای بناها و محوطه‌های سازمان میراث‌فرهنگی و جمعی دیگر از مسئولان کشور و استان در اداره‌کل میراث‌فرهنگی یزد برگزار شد. ادامه »
صفحه 4 از 499ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها