یکشنبه 08 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

04
ابلاغ مراتب ثبت دو میراث‌فرهنگی ناملموس به استاندار لرستان
چکیده: در نامه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خطاب به استاندار لرستان، مراتب ثبت 2 میراث‌فرهنگی ناملموس در این استان به او ابلاغ شد. ادامه »
04
مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی‌فرهنگی خبر داد

استفاده از ظرفیت صندوق احیا برای مرمت و بازسازی بناهای تاریخی اردبیل

استفاده از ظرفیت صندوق احیا برای مرمت و بازسازی بناهای تاریخی اردبیل
چکیده: مدیرعامل صندوق احیا، در افتتاحیه هتل‌رستوران خانه تاریخی صادقی، از استفاده از ظرفیت این صندوق برای مرمت و بازسازی بناهای تاریخی این استان خبر داد و امام‌جمعه اردبیل گفت: «این بناها با احیا و بهره‌برداری به‌جنگ با زمان برخاسته‌اند تا نماد معماری و فرهنگ اصیل ایرانی باشند.»   ادامه »
04
معاون رئیس‌جمهوری به یزد سفر می‌کند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد از سفر دوروزه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به این استان خبر داد. ادامه »
04
50 مقاله به دبيرخانه كنگره تاريخ معماری و شهرسازی استان سمنان ارسال شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: «50 مقاله به دبیرخانه کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان سمنان ارسال شده است.» ادامه »
04
مراتب ثبت 5 میراث‌فرهنگی ناملموس به استاندار اردبیل ابلاغ شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، دیروز سه‌شنبه 3 بهمن، در نامه‌ای خطاب به استاندار اردبیل مراتب ثبت 5 میراث‌فرهنگی ناملموس را اعلام کرد. ادامه »
04
نوروز متفاوت در دستور کار دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی قرار گیرد
چکیده: معاون امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: «فرمانداری مشهد برنامه ویژه‌ای را برای سامان‌دهی اطراف حرم پیش‌بینی کند.» ادامه »
04
حریم 113 اثر تاریخی پیرامون مسجد جامع اصفهان تصویب شد
چکیده: در کمیته حریم آثار ملی غیرمنقول، که سه‌شنبه 3 اسفند در دفتر ثبت آثار تاریخی کشور و با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه میراث‌فرهنگی برگزار شد، حریم 125 اثر تاریخی ثبت‌شده در فهرست آثار ملی اصفهان و کاشان مصوب شد. ادامه »
04
پایان کنگره تاریخ و معماری شهرسازی کردستان
چکیده: کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران با محوریت استان کردستان، که به‌مدت دو روز در دانشگاه فرهنگیان سنندج با حضور استاندار، استادان دانشگاه‌های استان و جمع زیادی از علاقه‌مندان برگزار شد، سه‌شنبه 3 اسفند به کار خود پایان داد. ادامه »
04
برنامه ملی نوروزگاه در ایلام برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام در دومین جلسه اجرایی خدمات ستاد استان ایلام گفت: «برنامه ملی نوروزگاه در استان ایلام برگزار می‌شود.» ادامه »
04
کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان سمنان آغاز به کار کرد
چکیده: کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان سمنان با حضور جمعی از مسئولان، پژوهشگران و دانشجویان رشته‌های معماری، شهرسازی و... امروز در محل دانشگاه آزاد اسلامی سمنان آغاز به کار کرد. ادامه »
04
جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان تایباد برگزار شد
چکیده: مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان تایباد گفت: «کمیته‌های ده‌گانه ستاد برای اجرایی کردن خدمات سفر شهرستان تایباد تشکیل شد.» ادامه »
04
افتتاح نخستین هتل‌رستوران اردبیل در خانه تاریخی صادقی
چکیده: نخستین هتل‌رستوران اردبیل، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، عصر دیروز در خانه تاریخی صادقی افتتاح شد. ادامه »
04
در آیین رونمایی از فیلم «علم آرزوها» مطرح شد

پیوند مفهوم فلسفی شهادت امید و تولد و باززایی

پیوند مفهوم فلسفی شهادت امید و تولد و باززایی
چکیده: رئیس پژوهشکده مردم‌شناسی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری شهادت را یک مفهوم هستی‌شناختی دانست که با امید و تولد و باززایی گره خورده است. ادامه »
04
مراتب ثبت 10 اثر میراث‌فرهنگی ناملموس به استاندار خوزستان اعلام شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس جمهوری دیروز 3 اسفند در نامه‌ای خطاب به استاندار خوزستان مراتب ثبت 10 اثر میراث‌فرهنگی ناملموس را اعلام کرده است. ادامه »
04
آغاز کاوش در تپه‌ پیش‌ازتاریخ تل سوزو/ هویت ساکنان 6هزارساله ساحل خلیج‌فارس آشکار می‌شود
چکیده: سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: «گمانه‌زنی و کاوش تل سوزو یکی از تپه‌های پیش‌ازتاریخ در پس‌کرانه‌های خلیج فارس در این استان شروع شد.» ادامه »
04
«پارسه» روزگاری غنی‌ترین شهر زیر آفتاب
چکیده:    
04
جلسه کمیته برنامه‌ریزی و آمار ستاد اجرایی خدمات‌سفر شهرستان خوسف برگزار شد
چکیده: کمیته برنامه‌ریزی و‌ آمار ستاد اجرایی خدمات‌سفر شهرستان خوسف ویژه نوروز 96 سوم اسفند در نمایندگی میراث‌فرهنگی شهرستان برگزار شد. ادامه »
04
دعوت از سمن‌های آذربایجان غربی برای مشاركت در اجرای برنامه‌های نوروزگاه 96
چکیده: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی امروز 4 اسفند در اطلاعیه‌ای از کلیه سمن‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد استان برای مشارکت در اجرای برنامه‌های نوروزگاه 1396 دعوت به همکاری کرد. ادامه »
03
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از خانه تاريخی حشمت‌اللشكر در سرخه بازديد كرد
چکیده: معاون رئيس‌جمهوری و رئيس سازمان ميراث‌فرهنگی، صنايع‌دستی و گردشگری از خانه تاريخی حشمت‌اللشکر در سرخه بازديد كرد. ادامه »
03
در نشست تشکل‌های مردم‌نهاد و فعالان صنعت گردشگری استان با معاون رئیس‌جمهوری مطرح شد

ظرفیت اقامتی سمنان سال آینده دوبرابر می‌شود/ شکوفایی اقتصاد محلی با گردشگرپذیری مناطق روستایی

ظرفیت اقامتی سمنان سال آینده دوبرابر می‌شود/ شکوفایی اقتصاد محلی با گردشگرپذیری مناطق روستایی
چکیده: تشکل‌های مردم‌نهاد و فعالان صنعت گردشگری سمنان و مدیران این استان، عصر امروز، 3 اسفند، در نشست با معاون رئیس‌جمهوری مسائل و دغدغه‌های خود را بیان کردند. ادامه »
صفحه 5 از 264اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین