چهارشنبه 06 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

30
رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد

استان‌های غربی کشور، میزبان دومین تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی

استان‌های غربی کشور، میزبان دومین تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری دومین تور رسانه‌‍‌ای این سازمان به‌مقصد استان‌های غربی کشور خبر داد. ادامه »
30
اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در روستای داماش گیلان
چکیده: کارشناسان طرح ضربتی تولید و اشتغال سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به منظور بررسی توانمندی‌های روستای داماش گیلان وارد این روستا شدند. ادامه »
30
بانک اطلاعاتی صنایع‌دستی شهرستان کارون تهیه می‌شود
چکیده: سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان کارون از تهیه بانک اطلاعاتی صنایع‌دستی در این شهرستان خبر داد. ادامه »
30
آغاز مطالعات پژوهشی باستان‌شناسی با هدف احیای ربع رشیدی تبریز
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از آغاز مطالعات پژوهشی باستان‌شناختی ربع رشیدی توسط مؤسسه باستان‌شناسی آلمان خبر داد. ادامه »
30
نامورمطلق در اختتامیه نخستین جشنواره ملی و تخصصی دوخت‌های سنتی:

هنرمند انسان را از ملالت خارج می‌کند و موجب می‌شود زندگی زیباتر شود

هنرمند انسان را از ملالت خارج می‌کند و موجب می‌شود زندگی زیباتر شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور در اختتامیه نخستین جشنواره ملی و تخصصی دوخت‌های سنتی گفت: «در ایران 1200 رشته دوخت‌ودوز داریم که هر کدام برای خودشان زیررشته‌هایی دارند و کدام کشور است که بتواند ادعا کند بیش از 1200 گونه دوخت‌ودوز دارد.» ادامه »
30
معاون رئیس‌جمهوری وارد استان فارس شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، امروز 30 فروردین 96، برای بازدید از آثار تاریخی استان فارس و شرکت در مراسم یادروز شیخ اجل سعدی شیرازی، با استقبال مصیب امیری مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و رستمی معاون گردشگری و امور زائران استانداری فارس وارد شیراز شد. ادامه »
30
به‌مناسبت روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی

اولین نشست علمی‌پژوهشی ادارات میراث‌فرهنگی خرمشهر و آبادان برگزار شد

اولین نشست علمی‌پژوهشی ادارات میراث‌فرهنگی خرمشهر و آبادان برگزار شد
چکیده: اولین نشست علمی‌تخصصی ادارات میراث‌فرهنگی شهرستان‌های خرمشهر و آبادان، به‌مناسبت روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی، با همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد. ادامه »
30
راه‌اندازی اقامتگاه‌های بوم‌گردی از گام‌های مثبت دولت یازدهم در حوزه گردشگری روستایی
چکیده: دهیار روستای اندج گفت: «راه‌اندازی خانه‌مسافر و اقامتگاه‌های بوم‌گردی در این دولت از اقدامات مثبتی است که در حوزه گردشگری روستایی صورت گرفته و علاوه‌بر کمک به ایجاد اشتغال و درآمد و رونق اقتصادی در روستا، اوضاع بهتری برای اقامت مسافران و آشنایی با منطقه فراهم آورده است.» ادامه »
30
نمایشگاه 28هزار روز با تاریخ ایران و جهان در تبریز برگزار می‌شود
چکیده: دومین نمایشگاه ۲۸هزار روز با تاریخ ایران و جهان، به‌همت گروه گپ، هم‌زمان با اردیبهشت خلاق تبریز، در نگارخانه هنرمندان سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تبریز برگزار می‌شود. ادامه »
30
توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی، راهکار اصلی توسعه گردشگری روستایی در اصفهان
چکیده: سرپرست هیئت کارشناسی اعزامی از سوی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در اجرای طرح ضربتی اشتغال و تولید، در پایان سومین روز از سفر این هیئت به اصفهان، در جمع خبرنگاران گفت: «توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی راهکار اصلی توسعه گردشگری روستایی در استان اصفهان به‌شمار می‌رود.» ادامه »
30
آغاز طرح ضربتی اشتغال و تولید در روستاهای خراسان‌جنوبی
چکیده: طرح ضربتی اشتغال و تولید در روستای نایبند طبس با حضور کارشناسان اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و کارشناسان و ناظران استانی آغاز شد. ادامه »
30
امکان ایجاد 1000 فرصت شغلی در کهگیلویه‌وبویراحمد در حوزه گردشگری
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: «اگر این حوزه حمایت شود می‌توان هزار فرصت شغلی در سال جاری در این استان ایجاد کرد.» ادامه »
30
فرمانده مرکز مقاومت سازمان میراث‌فرهنگی:

بسیج در هیچ دوره‌ای موضع‌گیری انتخاباتی نداشته است

بسیج در هیچ دوره‌ای موضع‌گیری انتخاباتی نداشته است
چکیده: فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تأکید کرد: «بسیج در هیچ دوره‌ای موضع‌گیری انتخاباتی نداشته است.» ادامه »
30
شیراز میزبان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز چهارشنبه 30 فروردین 96، به استان فارس سفر می‌کند. ادامه »
30
نمایشگاه عکس بناهای تاریخی در موزه سمنان برپا شد
چکیده: مسئول موزه‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سمنان گفت: «نمایشگاه عکس بناها و محوطه‌های تاریخی ایران و این استان در موزه گرمابه پهنه سمنان برپا شده است.» ادامه »
30
آبشارهای دره سبزرود سرایان جاذبه میراث طبیعی در خراسان‌جنوبی
چکیده: کارشناس ثبت میراث طبیعی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: «آبشارهای دره سبز‌رود که به‌صورت پلکانی در مسیری به‌طول دو کیلومتر قرار دارند یکی از جاذبه‌های میراث طبیعی در خراسان‌جنوبی است.» ادامه »
30
مدیر‌کل میراث‌‎فرهنگی استان فارس خبر داد

آغاز كاوش هیئت ایرانی‌آلمانی در تل کمین مرودشت

آغاز كاوش هیئت ایرانی‌آلمانی در تل کمین مرودشت
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس از اعلام موافقت با برنامه تعیین عرصه و حریم با روش گمانه‌زنی، بررسی ژئوفیزیک و سیستماتیک و تهیه پرونده ثبت‌ملی و مستند‌نگاری تل کمین واقع در شهرستان مرودشت خبر داد. ادامه »
30
ارزیابی ظرفیت‌های تولید و اشتغال در روستاهای اندج و گازرخان
چکیده: به‌منظور اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در روستاهای هدف‌گردشگری قزوین، کارشناسان اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سه‌شنبه 29 فروردین 96 با حضور در این استان، به ارزیابی ظرفیت‌های تولید و اشتغال در روستاهای اندج و گازرخان پرداختند. ادامه »
30
بازدید کارشناسان طرح ضربتی تولید و اشتغال از طرح‌های شهرستان فومن
چکیده: بازرسان طرح ضربتی تولید و اشتغال سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عصر دیروز سه‌شنبه 29 فروردین 96 از فعالیت‌های حوزه مشاغل خانگی، کارگاه‌های صنایع‌دستی و اقامتگاه‌های بوم‌گردی شهرستان فومن بازدید کردند. ادامه »
30
وضعیت دو اثر تاریخی بعد از سیل آذربایجان‌غربی بررسی شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی از محوطه غار تاریخی تمتمان ارومیه و تپه تاریخی دینخواه اشنویه بازدید کرد. ادامه »
صفحه 8 از 339اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین