چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

26
طالبیان در مراسم شب فرهنگی ارمنستان خبر داد

تلاش ایران برای ثبت جهانی سایر کلیساهای مهم ارامنه

تلاش ایران برای ثبت جهانی سایر کلیساهای مهم ارامنه
چکیده: شب فرهنگی ارمنستان و مراسم اختتامیه نمایشگاه «ایران و ارمنستان: خاطره یک سرزمین» امروز سه‌شنبه ۲۶ دی ۹۶ در موزه ملی ایران برگزار شد. ادامه »
26
بررسی موانع فعالان گردشگری اسپانیا برای ورود تورهای گردشگری به ایران
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به برنامه‌های خود در سفر به اسپانیا اشاره کرد و گفت: «در حاشیه نمایشگاه فیتور با بخش‌های غیردولتی اسپانیا که در حوزه گردشگری فعال هستند نشست خواهیم داشت تا بتوانیم با آنها همکاری کنیم، مشکلات را احصا، بررسی و رفع کنیم.» ادامه »
26
ایران طی یک برنامه ۸ساله رقم گردشگران خود را به ۲۰میلیون نفر خواهد رساند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به هلند تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران طی یک برنامه هشت‌ساله، رقم گردشگران خود را به رقم ۲۰میلیون نفر خواهد رساند. ادامه »
26
حضور دو شرکت خدمات مسافرتی و جهان‌گردی استان خوزستان در نمایشگاه فیتور اسپانیا
چکیده: دو شرکت خدمات مسافرتی و جهان‌گردی از استان خوزستان در سی‎وهشتمین نمایشگاه بین‎المللی فیتور اسپانیا شرکت می‎کنند. ادامه »
25
دومین نشست شورای هماهنگی راهبری «همدان۲۰۱۸» برگزار شد/ برگزاری ۱۴ رویداد بین‌المللی در همدان
چکیده: دومین نشست شورای هماهنگی راهبری «همدان ۲۰۱۸» (پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی) امروز دوشنبه ۲۵ دی ۹۶ با حضور محمد محب‌خدایی معاون گردشگری، علی مالمیر مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان و نمایندگانی از دستگاه‌های مختلف برگزار شد. ادامه »
25
حضور باشکوه «تبریز‌۲۰۱۸» در بزرگ‌ترین آوردگاه گردشگری کشور/ اجرای گروه‌های هنری تبریز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با هدف معرفی «تبریز‌۲۰۱۸» در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. ادامه »
25
حضور موفق ایران در نمایشگاه بین‌المللی مسه وین ۲۰۱۸
چکیده: نمایندگان و فعالان صنعت گردشگری ایران با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و اوقات فراغت مسه وین، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های حوزه گردشگری کشورمان را معرفی کردند. ادامه »
24
بررسی راهکارهای افزایش همکاری‌های گردشگری آذربایجان غربی و استان آغری ترکیه
چکیده: رئیس گردشگری استان آغری ترکیه با مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد. ادامه »
24
بررسی ظرفیت‌های گردشگری و نحوه تعامل و همکاری ایران و ترکیه در مشهد
چکیده: جانشین معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «در دیدار با هیئت بازاریابی از کشور ترکیه، ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری و مذهبی و نحوه تعامل و همکاری دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.» ادامه »
23
سفر مونسان به هلند و اسپانیا برای نشست با فعالان گردشگری و سرمایه‌گذاران اقتصادی/ دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با دبیرکل سازمان جهانی جهانگردی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفری پنج‌روزه به هلند و اسپانیا با دبیر کل سازمان جهانی گردشگری و مقامات اسپانیایی در حوزه گردشگری و وزیر آموزش‌و‌پرورش و ورزش اسپانیا و نیز با شهرداران شهرهای اوترخت و لایدندرف دیدار و گفت‌و‌گو خواهد کرد. ادامه »
20
 خوان گسترده گردشگری گلستان در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی گلستان از حضور گسترده سفره گردشگری گلستان و برپایی آداب و رسوم نگارستان ایران در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. ادامه »
20
حضور خراسان جنوبی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران
چکیده: معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان جنوبی از حضور این استان در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران خبر داد. ادامه »
20
۷ آژانس خدمات مسافربری در خراسان رضوی برای تورهای جام‌جهانی مجوز گرفتند
چکیده: جانشین معاونت گردشگری خراسان رضوی اعلام کرد که هفت آژانس خدمات مسافربری در خراسان رضوی از معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی برای تورهای جام‌جهانی مجوز گرفته‌اند. ادامه »
19
زمینه توسعه گردشگری بین ایران و سریلانکا وجود دارد/ برنامه‌ ما گسترش روابط دوجانبه با کشورها در حوزه گردشگری است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  دیدار با سفیر سریلانکا در تهران گفت: «گسترش روابط دوجانبه با کشورها در حوزه گردشگری از جمله برنامه‌های ما در این حوزه است.» ادامه »
19
تفاهم ایران و عراق برای توسعه گردشگری دینی، سیاحتی و سلامت
چکیده: مسئولان گردشگری جمهوری اسلامی ایران و عراق امروز سه‌شنبه ۱۹ دی در خصوص توسعه بخش گردشگری بین دو کشور در زمینه‌های گردشگری دینی، سیاحتی و سلامت به تفاهم رسیدند. ادامه »
19
توافق ماکو و استان آغری ترکیه برای انجام تورهای گردشگری متقابل
چکیده: فرماندار ماکو از توافق این شهرستان و استان آغری ترکیه برای انجام تورهای گردشگری متقابل در آینده نزدیک خبر داد. ادامه »
19
حضور هدفمند نمایندگان گردشگری ایران در نمایشگاه فیتور ۲۰۱۸
چکیده: نمایندگان شرکت‌ها و دفا‌تر خدمات مسافرتی و فعالان صنعت گردشگری ایران با حضور در سی‌و‌هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا، ظرفیت‌های گردشگری کشورمان را معرفی می‌کنند. ادامه »
18
حضور فعال ایلام در یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی ایلام از حضور فعال این اداره‌کل در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. ادامه »
18
تبریز میزبان نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی در تیرماه ۹۷
چکیده: معاون صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی در تیرماه سال آینده در تبریز خبر داد. ادامه »
18
همکاری حفاظتی و مرمتی ایران و  ایتالیا در تخت جمشید
چکیده: پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی‌فرهنگی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری در زمینه مستندنگاری و حفاظت و مرمت آثار محوطه میراث جهانی تخت جمشید و منظر فرهنگی آن با مرمتگران ایتالیایی همکاری می‌کند. ادامه »
صفحه 1 از 734ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها