ﺳﻪشنبه 04 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

04
اجرای برنامه‌های متنوع به‌مناسبت هفته گردشگری در ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام برنامه‌های روز جهانی گردشگری این استان را تشریح کرد. ادامه »
04
مجتمع تفریحی سرگرمی شهرستان سامان کلنگ‌زنی شد
چکیده: بزرگ‌ترین مجموعه تفریحی سرگرمی و گردشگری شهرستان سامان در منطقه شوراب کلنگ‌زنی شد. ادامه »
04
زنگ گردشگری  5 مهر در مدارس مازندران نواخته می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران گفت: «زنگ گردشگری در مدارس استان مازندران روز چهارشنبه 5 مهرماه به صدا درخواهد آمد.»  ادامه »
04
برنامه‌های روز جهانی گردشگری در استان بوشهر اعلام شد
چکیده: برنامه‌های روز جهانی گردشگری استان بوشهر با محوریت ترویج فرهنگ و انگیزه سفر تشریح شد. ادامه »
04
رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان خبر داد

برگزاری تورهای گردشگری در ایرانشهر

برگزاری تورهای گردشگری در ایرانشهر
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایرانشهر گفت: «به‌مناسبت روز جهانی گردشگری تورهای گردشگری در شهرستان ایرانشهر برگزار می‌شود.» ادامه »
04
رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان خبر داد

برگزاری همایش نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در نیکشهر

برگزاری همایش نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در نیکشهر
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیکشهر از برگزاری همایش دهیاران و شوراهای اسلامی با موضوع نقش جوامع محلی در توسعه گردشگری پایدار در این شهرستان خبر داد. ادامه »
04
فعالان گردشگری استان اصفهان تجلیل می‌شوند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان گردشگری این استان همزمان با روز جهانی جهانگردی خبر داد. ادامه »
04
برترین‌های صنعت گردشگری تجلیل شدند/ رونمایی از تمبر روز جهانی گردشگری
چکیده: برترین‌های صنعت گردشگری در تمام حوزه‌های مرتبط با این صنعت در مراسم روز جهانی گردشگری و با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تجلیل شدند. ادامه »
04
ایجاد درآمدزایی و فرصت شغلی بی‌نظیر با حداقل سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری/ پرواز گردشگری با کمک میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «دست‌یابی به یک‌میلیون شغل امکان‌پذیر نیست مگر اینکه از بخش صنایع‌دستی و گردشگری کمک بگیریم.» ادامه »
04
ورود بیش از ۱۱ میلیون زائر به مشهد در سه ماهه تابستان 96
چکیده: مدیر‌کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان‌رضوی از ورود 11میلیون و 42هزار و 390 نفر در سه ماهه تابستان سال جاری به مشهد خبر داد. ادامه »
04
گردشگری به‌عنوان مطالبه ملی مردم در صدر برنامه‌ریزی‌های دولت قرار گرفته است
چکیده: معاون گردشگری گفت: «توسعه پایدار گردشگری دارای دو جنبه حفاظت از محیط زیست و منابع و میرات‌فرهنگی است. از این رو گردشگری پایدار باید با سیاست مشخص و مدونی به اجرا درآید تا بتواند حرکت امیدبخشی را در توسعه همه‌جانبه فضاهای جغرافیایی تضمین کند.» ادامه »
04
مراسم روز جهانی گردشگری آغاز شد/ رفاعی: گردشگری، سومین صنعت بزرگ صادراتی جهان است
چکیده: مراسم روز جهانی گردشگری امروز سه‌شنبه 4 مهر 96 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی با قرائت پیام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری آغاز شد. ادامه »
04
ساخت زائرسرای امامزادگان فردوس آغاز شد
چکیده: عملیات اجرایی احداث زائرسرای امامزادگان فردوس با حضور مسئولان این شهرستان درزمینی به مساحت 1700 متر‌مربع آغاز شد. ادامه »
03
برنامه‌های هفته گردشگری خراسان‌رضوی اعلام شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی امروز دوشنبه 3 مهر 96 در نشست خبری برنامه‌های هفته گردشگری و روز جهانی جهان‌گردی در خراسان‌رضوی را تشریح کرد. ادامه »
03
قطار گردشگری هزارویک‌شب وارد یزد شد
چکیده: دهمین قطار گردشگری امروز دوشنبه 3 مهر 96 وارد شهر تاریخی جهانی یزد شد. ادامه »
03
پروژه‌های گردشگری اصفهان تحت حمایت ستاد رفع موانع توسعه بنگاه‌های کوچک قرار می‌گیرد
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری و امور طرح‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان از موافقت استاندار اصفهان برای حمایت از پروژه‌های گردشگری استان در راستای رفع موانع توسعه بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی خبر داد. ادامه »
03
گردشگران با مناسک مذهبی و معنوی محرم شهر جهانی یزد آشنا می‌شوند
چکیده: گردشگری مذهبی‌معنوی از چندین سال پیش با هدف زدودن زنگارهای سیاه ایران‌هراسی و اسلام‌ستیزی، توسط جمعی از راهنمایان زبده گردشگری، روحانیون متبحر، متولیان حسینیه‌ها و دبیرخانه حسینیه ایران در شهر یزد آغاز به‌کار کرده است. ادامه »
03
زیرساخت‌های گردشگری شهرستان دهلران تکمیل می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از رشد قابل توجه اعتبارات حوزه زیرساختی گردشگری شهرستان دهلران در سال 96 خبر داد. ادامه »
03
گردشگری غذایی باید با جدیت در گیلان دنبال شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان گفت: «مقوله گاسترونومی (گردشگری غذایی) در گیلان باید با جدیت و بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی دنبال شود.» ادامه »
03
برنامه‌های روز جهانی گردشگری در آذربایجان‌غربی اعلام شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی دیروز یکشنبه 2 شهریور 96 در نشستی با خبرنگاران برنامه‌های روز جهانی گردشگری را در این استان تشریح کرد. ادامه »
صفحه 1 از 1810ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها