شنبه 06 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

05
درجلسه مشترک دفاتر خدمات پستی و معاونت صنایع‌دستی استان بوشهر

خدمات دولت الکترونیک در صنایع‌دستی بوشهر مورد بررسی قرار گرفت

خدمات دولت الکترونیک در صنایع‌دستی بوشهر مورد بررسی قرار گرفت
چکیده: اولین جلسه مشترک معاونت صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر و دفاتر خدمات پستی این استان، به منظور رفع مشکلات موجود در راستای ارائه خدمات دولت الکترونیک برگزار شد. ادامه »
04
بازدید سالانه بیش از یک‌میلیون نفر از موزه‌های میراث فرهنگی در خراسان‌رضوی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی گفت: «سالانه بیش از یک‌میلیون نفر از موزه‌های تحت‌نظارت این اداره‌کل در استان بازدید می‌کنند.» ادامه »
04
سرو 700ساله شهرستان کازرون در فهرست میراث طبیعی کشور ثبت می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس، امروز پنجشنبه 4 خرداد 96، از ثبت سرو 700ساله شهرستان کازرون خبر داد. ادامه »
04
برگزاری مراسم رمضان‌خوانی در خراسان‌جنوبی
چکیده: مراسم رمضان‌خوانی رسم کهن استان خراسان‌جنوبی در ماه مبارک رمضان است که امسال نیز با شروع ماه مهمانی خدا این مراسم آیینی برگزار می‌شود. ادامه »
04
کنسرت موسیقی سنتی در مجموعه جهانی اکبریه بیرجند برگزار شد
چکیده: به‌مناسبت هفته میراث‌فرهنگی و همچنین سوم خرداد‌ سالروز آزادسازی خرمشهر، کنسرت موسیقی سنتی کویر به خوانندگی و اجرای محمد معتمدی عصر چهارشنبه سوم خرداد 96 در مجموعه جهانی باغ و عمارت اکبریه بیرجند برگزار شد. ادامه »
04
فعالیت 50هزار هنرمند صنایع ‌دستی در استان اردبیل
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: « این استان یکی از قطب‌های تولیدات صنایع‌دستی در کشور با بیش از  50هزار نفر شاغل است که در سطح استان به طور مستقیم در حوزه صنایع‌دستی فعالیت دارند و کسب سه نشان جغرافیایی ملی از 10 نشان جغرافیایی کشور نشان از گستره ... ادامه »
04
رستوران سنتی در ساختمان قدیمی نُه‌پله ارومیه افتتاح شد
چکیده: در مراسمی که با برنامه‌های فرهنگی و اجرای موسیقی فولکلور به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر همراه بود، یک رستوران سنتی به‌نام «یخچال» در محل بنای قدیمی دوقوزپله ارومیه افتتاح شد. ادامه »
04
667 قلم شیء و 44 کیلوگرم سکه تقلبی در آذربایجان‌غربی امحا شدند
چکیده: ظهر دیروز 3 خرداد 96، در محوطه اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی، 667 قلم شیء غیرفرهنگی و حدود 44 کیلوگرم سکه تقلبی امحا شدند. ادامه »
04
بهره‌برداری از اقامتگاه بوم‌گردی روستای رزگ تربت‌حیدریه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان تربت‌حیدریه از بهره‌برداری نخستین اقامتگاه بوم‌گردی تربت‌حیدریه در «روستای رزگ» از توابع بخش بایگ این شهرستان خبر داد. ادامه »
04
آغاز مرمت کتیبه‌های مشروطیت شهرستان فارسان از هفته آینده
چکیده: رئیس اداره‌میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فارسان اعلام کرد که عملیات اجرایی مرمت و مرمت‌ اضطراری کتیبه‌های مشروطیت در کانون گردشگری پیرغار این شهرستان از هفته آینده آغاز می‌شود. ادامه »
04
نشست احیای مثلث طلایی گردشگری ایران به کار خود پایان داد
چکیده: نشست احیای مثلث طلایی گردشگری ایران، دیروز 3 خرداد 96، در اصفهان به کار خود پایان داد و استاندار اصفهان در اختتامیه این نشست تأکید کرد که گردشگری برای سه استان یزد، اصفهان و فارس از اولویت‌های مهم توسعه صنعت گردشگری است. ادامه »
04
برگزاری تورهای گردشگری ویژه کارگران، استادکاران و هنرمندان شهرستان بردسکن
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان بردسکن اعلام کرد که در هفته میراث‌فرهنگی، علاوه‌بر اجرای برنامه‌های متعدد، در سه روز متوالی تورهای گردشگری ویژه کارگران و استادکاران میراث‌فرهنگی و هنرمندان شهرستان بردسکن برگزار شد. ادامه »
04
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان اعلام کرد

حمایت میراث‌فرهنگی کرمان از راه‌اندازی موزه‌های خصوصی

حمایت میراث‌فرهنگی کرمان از راه‌اندازی موزه‌های خصوصی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان کرمان اعلام کرد که این اداره‌کل از افراد حقیقی و حقوقی جهت تأسیس موزه‌های خصوصی حمایت می‌کند. ادامه »
04
بازدید کارکنان اداره میراث‌فرهنگی خراسان‌شمالی از قلعه تاریخی صعلوک
چکیده: تعدادی از کارمندان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌شمالی، روز گذشته 3 خرداد 96، از قلعه تاریخی صعلوک اسفراین و پارک ملی سالوک بازدید کردند. ادامه »
04
هم‌زمان با هفته میراث‌فرهنگی

مرمت آسیاب سلامه آغاز شد

مرمت آسیاب سلامه آغاز شد
چکیده: مدیر اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان خواف اعلام کرد که هم‌زمان با هفته میراث‌فرهنگی مرمت آسیاب دوقلوی شهر سلامه با مشارکت این اداره و شهرداری سلامه آغاز شده است. ادامه »
04
هم‌زمان با هفته میراث‌فرهنگی

مرمت مقبره ارسلان جاذب در فریمان آغاز شد

مرمت مقبره ارسلان جاذب در فریمان آغاز شد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فریمان اعلام کرد که «گنبدمقبره ارسلان جاذب» در محوطه تاریخی سنگ‌بست فریمان هم‌اکنون به‌همت مرمتگران میراث‌فرهنگی درحال مرمت است. ادامه »
04
نشست آشنایی با قوانین میراث‌فرهنگی در پایگاه میراث جهانی شوش برگزار شد
چکیده: به‌مناسبت هفته میراث‌فرهنگی، صبح دیروز 3 خرداد 96، نشست آشنایی با قوانین میراث‌فرهنگی، با حضور دهیاران شهرستان شوش، در سالن معرفی و اطلاع‌رسانی پایگاه میراث جهانی شوش برگزار شد. ادامه »
04
خانه قاجاری بهجانی در بافت تاریخی شیراز مرمت می‌شود
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس اعلام کرد که به‌منظور حمایت از مالکان و متصرفان بناهای تاریحی و با مشارکت مالک، «خانه تاریخی بهجانی» واقع در بافت تاریخی شیراز در دستورکار مرمت قرار گرفت. ادامه »
04
پیام تسلیت مدیرکل میراث‌فرهنگی خوزستان به‌مناسبت درگذشت فرمانده‌‌ یگان حفاظت میراث‌فرهنگی استان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان، روز گذشته 3 خرداد 96، با صدور پیامی درگذشت فرمانده‌ یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی این استان را تسلیت گفت. ادامه »
04
هم‌زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شد

راه‌اندازی تورهای گردشگری جنگ برای گردشگران

راه‌اندازی تورهای گردشگری جنگ برای گردشگران
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان اعلام کرد که هم‌زمان با سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، تورهای گردشگری ویژه بازدید از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع‌مقدس برگزار شد. ادامه »
صفحه 1 از 371اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین