جمعه 02 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
27
با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی استان

از سمن‌های برگزیده کشوری بوشهر تجلیل شد

از سمن‌های برگزیده کشوری بوشهر تجلیل شد
چکیده: با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بوشهر، چهارشنبه 24 خرداد 96، از سمن‌های برگزیده کشوری این استان تجلیل شد. ادامه »
27
وضعیت گردشگری سد فریمان سامان‌دهی می‌شود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فریمان گفت: «وضعیت گردشگری سد فریمان سامان‌دهی می‌شود و درحال‌حاضر، خدمات گردشگری آن درحال تأمین شدن است.» ادامه »
27
عملیات فصل دوم مرمت خانه زنگویی در خراسان جنوبی آغاز شد
چکیده: فصل دوم مرمت خانه زنگویی شامل بام‌سازی کامل بنا، لایه‌برداری و خواناسازی ایوان‌ها و اجرای آن با گچ، اجرای آجرفرش راهروی ورودی و مطبخ، مرمت و سامان‌دهی ایوان ورودی، با تخصیص اعتباری به‌مبلغ 370میلیون ریال، آغاز شد. ادامه »
27
آغاز عملیات مطالعه و مستندسازی بافت قدیمی روستای درح خراسان جنوبی
چکیده: عملیات مطالعه و مستند سازی بافت قدیمی روستای درح خراسان جنوبی با هدف بررسی ویژگی‌های تاریخی، فرهنگی و ثبت این روستا در فهرست آثار ملی آغاز شد. ادامه »
27
پیشکسوتان، صنعتگران و فعالان صنایع‌دستی فردوس تجلیل شدند
چکیده: به‌مناسبت هفته صنایع‌دستی، از پیشکسوتان، صنعتگران، مربیان، کارشناسان، مدیران، تولیدکنندگان وکارآفرینان صنایع‌دستی در شهرستان فردوس تجلیل به‌عمل آمد. ادامه »
27
در نامه‌ای ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صورت گرفت

ابلاغ روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال به استاندار فارس

ابلاغ روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال به استاندار فارس
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، روز 24 خرداد 96، در نامه‌ای به استاندار فارس، اسامی روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال در این استان را به او ابلاغ کرد. ادامه »
27
90 شیء تاریخی 5 موزه استان آذربایجان‌غربی مرمت می‌شود
چکیده: کارشناسان میراث‌فرهنگی کشور 90 شیء تاریخی از موزه‌های استان آذربایجان‌غربی را مرمت می‌کنند. ادامه »
27
روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال به استاندار یزد ابلاغ شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، در نامه‌ای مورخ 24 خرداد 96 به استاندار یزد، اسامی روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال در این استان را به او ابلاغ کرد. ادامه »
27
در نامه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صورت گرفت

ابلاغ روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال به استاندار زنجان

ابلاغ روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال به استاندار زنجان
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری روز 24 خرداد در نامه‌ای به استاندار زنجان، اسامی روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال در این استان را به او ابلاغ کرد. ادامه »
27
روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال به استاندار آذربایجان‌شرقی ابلاغ شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نامه‌ای به استاندار آذربایجان‌شرقی، اسامی روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال در این استان را به او ابلاغ کرد. ادامه »
27
دستگیری حفار غیرمجاز در حاشیه یکی از محوطه‌های تاریخی سیاهکل
چکیده: مجرمی که قصد حفاری در یکی از محوطه‌های تاریخی شهرستان سیاهکل را داشت، با تلاش ضابطان پایگاه حفاظتی میراث‌فرهنگی این شهرستان دستگیر شد. ادامه »
27
فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی مازندران اعلام کرد

محافظت شبانه‌روزی یگان حفاظت میراث از منطقه ویژه گردشگری سورت

محافظت شبانه‌روزی یگان حفاظت میراث از منطقه ویژه گردشگری سورت
چکیده: فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی،‌صنایع‌دستی و گردشگری مازندران اعلام کرد که این یگان به‌صورت شبانه‌روزی از منطقه ویژه گردشگری سورت محافظت می‌کند. ادامه »
27
تکذیب خبر تخریب قلعه ضرغام‌‌السلطنه فرادنبه/ دیوار تخریب‌شده قدمت تاریخی ندارد
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال‌وبختیاری، ضمن تکذیب خبر تخریب قلعه تاریخی فرادنبه، اظهار کرد: «دیواری که مقابل بنای تاریخی توسط پیمانکار تخریب شده اثر تاریخی نیست و تازه‌ساز است.» ادامه »
27
کلاس‌های آموزش صنایع‌دستی برای دانش‌آموزان کرمانی برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان از برگزاری دوره‌های آموزش صنایع‌دستی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد. ادامه »
27
معاون گردشگری استان آذربایجان‌غربی تأکید کرد

از سفر با تورهای غیرمجاز پرهیز کنید

از سفر با تورهای غیرمجاز پرهیز کنید
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی علاقه‌مندان به سفرهای گروهی را از سفر با تورهای غیرمجاز پرهیز داد. ادامه »
27
فراخوان شرکت در هشتمین نمایشگاه تجارت و سرمایه‌گذاری جهان اسلام
چکیده: فعالان حوزه گردشگری و صنایع‌دستی کشورمان می‌توانند در هشتمین نمایشگاه تجارت و سرمایه‌گذاری جهان اسلام که از 27 تا 30 شهریور در کشور مالزی برگزار می‌شود شرکت کنند. ادامه »
27
رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان خبر داد

افزایش 62‌درصدی بازدید گردشگران خارجی از کاشان

افزایش 62‌درصدی بازدید گردشگران خارجی از کاشان
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان کاشان از افزایش 62‌درصدی ورود گردشگران خارجی به این شهرستان از 15 فروردین تا 15 خرداد 96 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. ادامه »
27
مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌‌غربی از روند مرمت دو اثر تاریخی ارومیه بازدید کرد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی از دو کارگاه مرمتی قلعه عسگرآباد و خانه چوبی شهرستان ارومیه بازدید کرد. ادامه »
27
طرح «توسعه گردشگری جاده ابریشم» الزام قانونی شد
چکیده: دستیار ویژه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و گردشگری اعلام کرد: «طرح توسعه گردشگری جاده ابریشم، الزامی قانونی برای سایر دستگاه‌ها شده است.» ادامه »
27
معاون رئیس‌جمهوری: باید سهم مشخصی از بازار گردشگری روسیه داشته باشیم/ اقدامات لازم برای توازن گردشگر ورودی و خروجی با روسیه باید انجام شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «آسیب‌شناسی موارد مرتبط با بازار گردشگری روسیه از اقدامات مهمی است که باید در دستورکار قرار بگیرد؛ روسیه یک حوزه مهم برای گردشگری ماست و باید سهم مشخصی از این بازار وسیع داشته باشیم.» ادامه »
صفحه 10 از 5566اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین