ﺳﻪشنبه 21 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
12
همايش تخصصی اشتغال و كارآفرينی در گردشگری در زنجان برگزار شد
چکیده: همایش علمی تخصصی اشتغال و کارآفرینی در گردشگری امروز یکشنبه 12 آذر 96 در سالن همايش‌های دانشگاه جامع علمی‌كاربردی زنجان برگزار شد. ادامه »
12
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از قلعه تاریخی نیک‌شهر
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز یکشنبه 12 آذر 96 در سفر به استان سیستان و بلوچستان و شهرستان نیک‌شهر از قلعه تاریخی این شهرستان بازدید کرد. ادامه »
12
دولت به سیستان‌و‌بلوچستان توجه ویژه دارد/ طرح حمایت از اشتغال روستایی یک فرصت بی‌نظیر است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌‌دستی و گردشگری که همزمان با سفر رئیس‌جمهوری به سیستان‌و‌بلوچستان سفر کرده است در جمع مردم نیک‌شهر گفت: «دولت دوازدهم به وعده‌های خود به مردم استان سیستان‌و‌بلوچستان وفادار است.» ادامه »
12
حمام تاریخی قلندرآباد فریمان، بعد از مرمت میزبان گردشگران شد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فریمان گفت: «با اتمام مرمت و احیای اثر تاریخی حمام قلندرآباد این شهرستان، اولین گروه گردشگران و فرهنگ‌دوستان از حمام تاریخی قلندرآباد فریمان بازدید کردند.» ادامه »
12
خانه ملک و مجموعه‌های فرهنگی‌تاریخی نادری و مصلی در مشهد، پیشتاز جذب گردشگر
چکیده: رئیس اداره میراث‌‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان مشهد گفت: «مجموعه‌های ارزشمند فرهنگی‌تاریخی خانه ملک، موزه نادری و مصلی در مرکز مشهد مقدس و با کاربری‌های تاریخی و فرهنگی، آماده ارائه خدمات به زائران هستند.» ادامه »
12
نشست علمی یک‌روزه باستان‌شناسی حوزه دشت گرگان برگزار شد
چکیده: نشست علمی یک‌روزه باستان‌شناسی با موضوع حوزه دشت گرگان، روز شنبه 11 آذر 96 به‌مناسبت هفته پژوهش در موزه باستان‌شناسی گرگان برگزار شد. ادامه »
12
طرح جامع روستای هدف گردشگری کزج تدوین می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل از تدوین طرح جامع روستای هدف گردشگری کزج با هدف الگوسازی بوم‌گردی در این استان خبر داد. ادامه »
12
تعلیق و لغو مجوز بند (ب) دو شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در استان گلستان
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از تعلیق و لغو مجوز بند (ب) دو شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در این استان خبر داد. ادامه »
12
بهره‌گیری از ظرفیت‌های مذهبی می‌تواند فرصت مناسبی برای رونق گردشگری زیارتی گرگان باشد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان گرگان در دیدار با رئیس اوقاف شهرستان، بهره‌گیری از ظرفیت‌های مذهبی را فرصت مناسبی در رونق صنعت گردشگری  شهرستان گرگان دانست. ادامه »
12
مراسم معارفه سرپرست جدید اداره میراث‌فرهنگی گنبدکاووس برگزار شد
چکیده: مراسم تودیع و معارفه رئیس اسبق و سرپرست جدید اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان گنبدکاووس با حضور ابراهیم کریمی مدیرکل میراث‌فرهنگی استان گلستان برگزار شد. ادامه »
12
ادای احترام رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به شهدای گمنام در بدو ورود به نیک‌شهر
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور در گلزار شهدای شهرستان نیک‌شهر در استان سیستان‌و‌بلوچستان به مقام شامخ شهدای سرافراز انقلاب اسلامی ادای احترام کرد. ادامه »
12
اتمام مرمت و نصب در اصلی مجموعه جهانی کاخ چهلستون اصفهان
چکیده: مدیر مجموعه جهانی کاخ چهلستون از اتمام مرمت و نصب در اصلی مجموعه جهانی کاخ چهلستون در اصفهان خبر داد. ادامه »
12
گچ‌بری و نقاشی‌های اصلی گنبد چهارسوق بزرگ بازار تهران حفظ می‌شوند
چکیده: با همکاری مرمتگران آلمانی و ایرانی در طرح مرمت چهار سوق بزرگ بازار تهران، تمام گچ‌بری‌ها و نقاشی‌های اصلی و لایه‌های موجود در گنبد با حفظ رنگ‌های اصلی حفاظت می‌شوند. ادامه »
12
مناسب‌سازی ساختمان‌های اداری گلستان برای حضور بهتر معلولان الزامی است
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  گلستان با گرامی‌داشت روز جهانی معلولان گفت: «مناسب‌سازی ساختمان‌های اداری امری ضروری برای حضور هرچه بهتر معلولان است.» ادامه »
12
مدیرکل امور پایگاه‌های میراث جهانی:

فلک‌الافلاک در وضعیت مناسب و پایداری به‌سر می‌برد

فلک‌الافلاک در وضعیت مناسب و پایداری به‌سر می‌برد
چکیده: مدیرکل امور پایگاه‌های میراث جهانی وضعیت بنای تاریخی فلک‌الافلاک را پایدار و مناسب عنوان کرد و گفت: «با توجه به بررسی‌های تخصصی و کارشناسانه مشکل تازه‌ای برای این قلعه تاریخی رخ نداده است و این بنای ارزشمند تاریخی در وضعیت پایداری به‌سر می‌برد.» ادامه »
12
ایجاد اشتغال پایدار با باززنده‌سازی بناهای تاریخی/ حمایت از مشاغل فرهنگی و صنایع‌دستی در ابنیه واگذارشده صندوق احیا
چکیده: سرپرست صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن فرهنگی‌تاریخی با تأکید بر نقش اثربخش احیای بناهای تاریخی در اشتغال‌آفرینی، گفت: «تجربه احیای بناهای تاریخی بیانگر این نکته است که در قالب باززنده‌سازی، مرمت و بهره‌برداری از بناهای تاریخی می‌توان کمک شایان توجهی به اشتغال پایدار در کشور کرد.» ادامه »
12
شناسایی 10 محوطه تاریخی در بررسی نجات‌بخشی سد و شبکه انتقال آب سرنی میناب
چکیده: در بررسی نجات بخشی سد و شبکه انتقال آب سرنی، میناب واقع در استان هرمزگان، ده محوطه شامل محوطه‌های استقراری، قبرستان و نیز یک قلعه تاریخی شناسایی شد. ادامه »
12
بر اساس تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری استان‌های اصفهان، قم و مرکزی

دومین جلسه کمیته تورهای گردشگری در خمین برگزار می‌شود

دومین جلسه کمیته تورهای گردشگری در خمین برگزار می‌شود
چکیده: بر اساس تفاهم‌نامه توسعه گردشگری سه استان اصفهان، قم و مرکزی موسوم به تفاهم‌نامه عراق عجم و با هدف توسعه گردشگری و جذب توریست، دومین جلسه کمیته تورها و دفاتر خدمات مسافرتی این تفاهم‌نامه امروز یکشنبه 12 آذر 96 در محل هتل امام رضا(ع) در شهرستان خمین، برگزار می‌شود. ادامه »
12
کوشک حمیدیه موقعیتی مناسب برای ایجاد یک مرکز موزه‎ای است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان گفت: «کوشک حمیدیه به‌واسطه مجاورت با رودخانه کرخه، قابلیت سرمایه‎گذاری، حضور و بهره‎برداری بخش خصوصی را داراست و می‎توان از آن حتی برای ایجاد یک مرکز موزه‎ای بهره برد.» ادامه »
12
تعیین تکلیف تورهای جام جهانی تا آخر سال
چکیده: سرپرست دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری از تعیین تکلیف تورهای جام جهانی و برنامه‌های تبلیغی ایران در حاشیه این رویداد مهم تا پایان امسال خبر داد. ادامه »
صفحه 10 از 5776ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها