جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
27
عضو هیئت‌علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه زاهدان:

احیای بناها و بافت‌های تاریخی اولین گام برای بازیابی هویت شهری

احیای بناها و بافت‌های تاریخی اولین گام برای بازیابی هویت شهری
چکیده: عضو هیئت‌علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه زاهدان گفت: «امروز بازخوانی و بازیابی ساختار شهری جدیدی که در ایران شکل گرفته، از جهات مختلف فرهنگی و اجتماعی، الزامی است و احیای بناها و بافت‌های تاریخی به‌جامانده اولین گام برای این کار است.» ادامه »
27
مسابقات فوتبال ساحلی فرصتی برای معرفی بوشهر به‌عنوان قطب گردشگری ساحلی و ورزشی
چکیده: مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی (Persian Cup) به‌طور رسمی با حضور رئیس فدراسیون فوتبال، استاندار بوشهر و دیگر مقامات ارشد استان، بعدازظهر دیروز سه‌شنبه 23 بهمن، در دهکده گردشگری امید بوشهر آغاز شد و سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان بوشهر از برگزاری این مسابقات به‌عنوان فرصتی برای معرفی بوشهر به‌عنوان قطب گردشگری... ادامه »
27
نگاه گردشگران به حوزه تمدنی ایران بسیار جدی‌تری شده است
چکیده: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: «در شرایط فعلی، نگاه گردشگران به حوزه تمدنی ایران نگاه بسیار جدی‌تری شده و شاهد تحولاتی در پسابرجام هستیم که باید از این موقعیت مناسب، با هوشیاری کامل و از راه هدایت سیاست‌هایی مانند احیای بناهای تاریخی به‌دست بخش غیر‌دولتی، به‌خوبی استفاده کنیم.» ادامه »
27
محورهای گردشگری استان خراسان رضوی با رویکرد نوروز متفاوت برنامه‌ریزی شود
چکیده: معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: «محورهای گردشگری استان باید با رویکرد نوروز متفاوت در خراسان رضوی برنامه‌ریزی شود.» ادامه »
27
سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان:

افتتاح اولین زمین فوتبال ساحلی در دهکده گردشگری بوشهر

افتتاح اولین زمین فوتبال ساحلی در دهکده گردشگری بوشهر
چکیده: با توجه به تفاهم‌نامه وزارت ورزش و جوانان با سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری درخصوص گردشگری ورزشی، اولین زمین فوتبال ساحلی (پرشین‌کاپ) در دهکده گردشگری بوشهر، دیروز سه‌شنبه 26 بهمن، با برگزاری بازی فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و لهستان در چهارچوب مسابقات فوتبال ساحلی چهارجانبه افتتاح شد. ادامه »
27
برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور 31 استان کشور/ اختصاص غرفه رایگان به استان‌های محروم
چکیده: مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی از برگزاری نمایشگاه ملی عیدانه صنایع‌دستی با حضور هنرمندان 31 استان کشور خبر داد. ادامه »
27
کمپین حمایت از تولید ملی در نمایشگاه ملی صنایع‌دستی
چکیده: هم‌زمان با برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، کمپین حمایت از صنایع‌دستی ایران هم یک‌ساله شد.  ادامه »
27
نمایشگاه نقاشی‌خط «زرین سیاه‌ مشق» در نگارخانه سعدآباد برگزار می‌شود
چکیده: نمایشگاه انفرادی نقاشی‌خط با عنوان «زرین.سیاه.مشق» از تاریخ 29 بهمن تا 5 اسفند سال جاری و مراسم افتتاحیه آن از ساعت 16 تا 17 روز جمعه 29 بهمن در نگارخانه مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار خواهد شد. ادامه »
27
اجرای طرح بازرسی و درجه‌بندی کارگاه‌های صنایع‌دستی استان البرز
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان  البرز از اجرای طرح بازرسی و درجه‌بندی کارگاه‌های صنایع‌دستی در این استان خبر داد. ادامه »
27
حفاظت و مرمت دو اثر برنزی در آزمایشگاه و کارگاه حفاظت و مرمت سعد‌آباد
چکیده: حفاظت و مرمت دو اثر برنزی به‌ارتفاع 52 سانتیمتر از مخزن موزه هنرهای زیبا در آزمایشگاه و کارگاه حفاظت و مرمت سعدآباد انجام شد. ادامه »
27
نمایشگاه ملی صنایع‌دستی فرصتی برای ایجاد رشد و توسعه در این بخش است
چکیده: معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: «در مباحث تجارت جهانی بحث نمایشگاه‌ها و برگزاری انواع نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و حتی نمایشگاه‌های مجازی بسیار مهم است، چراکه نمایشگاه‌ها محلی برای عرضه، مذاکره، مبادله اطلاعات و محصولات است و از این فرصت‌ها برای ایجاد رشد و توسعه باید به‌خوبی استفاده کرد.» ادامه »
27
آزمون جامع هماهنگ دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری در مشهد برگزار می‌شود
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان رضوی گفت: «به‌منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات گردشگری و لزوم به‌روزرسانی نحوه ارائه خدمات به گردشگران، آزمون جامع هماهنگ مدیریت فنی و راهنمایان ایران‌گردی، جهان‌گردی و طبیعت‌گردی، روز جمعه 29 بهمن، هم‌زمان با سراسر کشور در مشهد برگزار می‌شود.» ادامه »
27
دفتر شورای منطقه‌ای صنایع‌دستی غرب آسیا در ایران افتتاح می‌شود
چکیده: دفتر شورای منطقه‌ای غرب آسیا با هدف توسعه و ترویج صنایع‌دستی کشور و استفاده از امکانات شورای جهانی و منطقه‌ای و مشارکت در استفاده از دانش و فنّاوری کشورهای عضو، روز جمعه 29 بهمن‌، در محل عمارت تاریخی کوشک افتتاح می‌شود. ادامه »
27
مدیرکل میراث‌فرهنگی زنجان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر:

زنجان ظرفیت اسکان 6هزار نفر را در نوروز 96 دارد

زنجان ظرفیت اسکان 6هزار نفر را در نوروز 96 دارد
چکیده: مديركل ميراث‌فرهنگي، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان گفت: «در نوروز ۹۶ استان زنجان ظرفيت اسكان 5 هزار و 913 مسافر و گردشگر را دارد .» ادامه »
27
با حضور رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی صورت گرفت

آغازبه‌کار کارگاه آموزشی «ملاقات موزه و شهر» در کاخ نیاوران

آغازبه‌کار کارگاه آموزشی «ملاقات موزه و شهر» در کاخ نیاوران
چکیده: با حضور رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی، کارگاه آموزشی «ملاقات موزه و شهر» امروز چهارشنبه 27 بهمن در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران آغاز به کار کرد. ادامه »
27
جلسه کمیته برنامه‌ریزی و آمار ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قروه برگزار شد
چکیده: جلسه کمیته برنامه‌ریزی و آمار ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قروه، سه‌شنبه 26 بهمن، با حضور اعضای این کمیته در اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این شهرستان برگزار شد. ادامه »
27
با رونمایی از هفت عنوان کتاب در حوزه میراث فرهنگی

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در مشهد به کار خود پایان داد

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در مشهد به کار خود پایان داد
چکیده: چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران با حضور مدیر‌کل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی و با تقدیر از استادکاران سنتی خراسان و رونمایی از هفت کتاب در حوزه میراث فرهنگی، شب گذشته، سه‌شنبه 26 بهمن، در مشهد به کار خود پایان داد. ادامه »
27
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری در گفت‌وگو با میراث آریا:

ورود گردشگران خارجی پیام امنیت موجود در ایران را به دنیا مخابره می‌کند

ورود گردشگران خارجی پیام امنیت موجود در ایران را به دنیا مخابره می‌کند
چکیده: معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری با اشاره به اهمیت، اثرگذاری و جایگاه گردشگری گفت: «حوزه گردشگری یکی از محورهای توسعه کشور و تولید ثروت و حتی یکی از محورهای اثرگذار فرهنگی برای انقلاب اسلامی است.» ادامه »
27
گزارش سی‌ان‌ان از پیست اسکی در ایران
چکیده: شبکه تلویزیونی سی‌انان آمریکا روز دوشنبه 25 بهمن برای مخاطبان این شبکه تلویزیونی بارها گزارشی از پیست اسکی در یکی از مناطق اطراف تهران پخش کرد. ادامه »
27
معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی:

افزایش 5برابری گردشگران خارجی نیازمند همکاری دستگاه‌های مختلف است

افزایش 5برابری گردشگران خارجی نیازمند همکاری دستگاه‌های مختلف است
چکیده: معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به سند چشم‌انداز 20ساله نظام و برنامه‌ریزی‌ها برای افزایش گرشگران ورودی به کشور گفت: «افزایش پنج‌برابری گردشگران خارجی نیازمند همکاری دستگاه‌های مختلف است.» ادامه »
صفحه 10 از 5393اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین