جمعه 06 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
05
خدمات متفاوت در نوروز 96 در قالب منشور حقوق شهروندی ارائه می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به چشم‌انداز نوروز متفاوت در سال 96، گفت: «خدمات متفاوت در نوروز 96 در قالب منشور حقوق شهروندی ارائه می‌شود.» ادامه »
05
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از هتل‌باغ مشیرالممالک یزد بازدید کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در اولین روز از سفر دوروزه خود به استان یزد از هتل‌باغ مشیرالممالک در شهر یزد بازدید کرد. ادامه »
05
نوروز یک جشن ملی است، نباید دولتی برگزار شود/ اراده ثبت جهانی یزد در سازمان میراث‌فرهنگی شکل گرفته است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان یزد، با اشاره به رویکرد سازمان میراث‌فرهنگی در نوروز 96 و تعیین شعار «نوروز متفاوت»، گفت: «پیام نوروز صلح و اعتدال است.» ادامه »
05
نماینده اردکان در جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان یزد:

مجلس آماده همکاری برای اصلاح قوانین میراث‌فرهنگی است

مجلس آماده همکاری برای اصلاح قوانین میراث‌فرهنگی است
چکیده: نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان یزد، با اشاره به لزوم به‌روز‌رسانی برخی از قوانین حوزه میراث‌فرهنگی گفت: «مجلس برای اصلاح و به‌‌روز‌رسانی قوانین میراث‌فرهنگی آماده هر گونه همکاری با دولت و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است.» ادامه »
05
در حاشیه جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد با حضور زهرا احمدی‌پور

سایت اولین کارگزار تخصصی گردشگری در استان یزد رونمایی شد

سایت اولین کارگزار تخصصی گردشگری در استان یزد رونمایی شد
چکیده: با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز پنجشنبه 5 اسفند در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد از سایت «سفر به یزد»، اولین کارگزار تخصصی گردشگری در این استان، رونمایی شد. ادامه »
05
پرونده ثبت‌جهانی یزد با جدیت پیگری می‌شود/ آمادگی یزد برای میزبانی 97هزار گردشگر نوروزی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به اینکه یزد بهترین و متراکم‌ترین بافت تاریخی را در کل کشور دارد گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پرونده ثبت‌جهانی یزد را با جدیت پیگری می‌کند.» ادامه »
04
با استقبال رسمی استاندار

معاون رئیس‌جمهوری وارد استان یزد شد

معاون رئیس‌جمهوری وارد استان یزد شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با استقبال رسمی استاندار یزد، دقایقی قبل وارد این استان شد. ادامه »
04
با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی صورت گرفت

بهره‌برداری از پروژه مرمت و بازسازی حمام تاریخی جلفا

بهره‌برداری از پروژه مرمت و بازسازی حمام تاریخی جلفا
چکیده: سازمان منطقه آزاد ارس حمام تاریخی جلفا مربوط به دوه قاجار را با اعتبار 11.7میلیارد ریال مرمت و بازسازی کرد. ادامه »
04
در دوازدهمین همایش دوسالانه حفاظت و مرمت اشیای تاریخی‌فرهنگی مطرح شد

فن‌شناسی ساخت سفالینه‌های جرجان قدیم با نقوش سیاه و لعاب فیروزه‌ای

فن‌شناسی ساخت سفالینه‌های جرجان قدیم با نقوش سیاه و لعاب فیروزه‌ای
چکیده: سفالینه‌های دارای نقوش مشکی و لعاب فیروزه‌ای منطقه جرجان از لحاظ فن‌شناسی مورد بررسی قرار گرفت و سعی شد روش ساخت و مواد به‌کاررفته در آن‌ها موردمطالعه قرار گیرد. ادامه »
04
مراتب ثبت 3 اثر میراث‌فرهنگی ناملموس به استاندار چهارمحال‌وبختیاری اعلام شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، دیروز 3 اسفند، در نامه‌ای خطاب به استاندار چهارمحال‌وبختیاری، مراتب ثبت سه میراث‌فرهنگی ناملموس را اعلام کرد. ادامه »
04
اعلام مراتب ثبت 6 اثر میراث‌فرهنگی ناملموس به استاندار گلستان
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، دیروز 3 اسفند، در نامه‌ای خطاب به استاندار گلستان، مراتب ثبت 6 اثر میراث‌فرهنگی ناملموس را اعلام کرد. ادامه »
04
اولین کارگاه آموزش خط نستعلیق در موزه میرعماد برگزار می‌شود
چکیده: نخستین کارگاه آموزش خط نستعلیق به هنرجویان داخلی و خارجی، با حضور مجتبی سبزه، از استادان انجمن خوش‌نویسان ایران، از ساعت 11 تا 13 روز پنجشنبه 5 اسفند، در موزه «خط و کتابت میرعماد»، واقع در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، برگزار می‌شود. ادامه »
04
آماده‌سازی بیش از 2هزار تخت اقامتی در چهارمحال‌وبختیاری
چکیده: 2400 تخت اقامتی در استان چهارمحال‌وبختیاری برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده شده است. ادامه »
04
اولین نشست مشاوران ادارات شهرستانی میراث‌فرهنگی استان گلستان برگزار شد
چکیده: اولین نشست مشاوران جوان ادارات شهرستانی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی و مشاور استاندار در امور جوانان برگزار شد. ادامه »
04
مراتب ثبت 5 میراث‌فرهنگی ناملموس به استاندار اصفهان ابلاغ شد
چکیده: در نامه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استاندار اصفهان، مراتب ثبت 5 میراث‌فرهنگی ناملموس در این استان به او ابلاغ شد. ادامه »
04
طی حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی استان گلستان:

عسگریان مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان گمیشان شد

عسگریان مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان گمیشان شد
چکیده: طی حکمی از سوی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان، بهزاد عسگریان به‌عنوان مدیر میراث‌فرهنگی شهرستان گمیشان منصوب شد. ادامه »
04
نشست خیابان، سازه‌‌ای قدیمی را در تربت‌حیدریه آشکار کرد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی،‌ صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت: «در پی نشست سطح یکی از خیابان‌های تربت‌حیدریه بر اثر ترکیدگی لوله آب و پس از آواربرداری برای مرمت و تعمیر لوله توسط کارکنان اداره آبفای شهری، اثری تاریخی در زیر خیابان نمایان شد.» ادامه »
04
ابلاغ مراتب ثبت دو میراث‌فرهنگی ناملموس به استاندار لرستان
چکیده: در نامه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خطاب به استاندار لرستان، مراتب ثبت 2 میراث‌فرهنگی ناملموس در این استان به او ابلاغ شد. ادامه »
04
مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی‌فرهنگی خبر داد

استفاده از ظرفیت صندوق احیا برای مرمت و بازسازی بناهای تاریخی اردبیل

استفاده از ظرفیت صندوق احیا برای مرمت و بازسازی بناهای تاریخی اردبیل
چکیده: مدیرعامل صندوق احیا، در افتتاحیه هتل‌رستوران خانه تاریخی صادقی، از استفاده از ظرفیت این صندوق برای مرمت و بازسازی بناهای تاریخی این استان خبر داد و امام‌جمعه اردبیل گفت: «این بناها با احیا و بهره‌برداری به‌جنگ با زمان برخاسته‌اند تا نماد معماری و فرهنگ اصیل ایرانی باشند.»   ادامه »
04
معاون رئیس‌جمهوری به یزد سفر می‌کند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد از سفر دوروزه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به این استان خبر داد. ادامه »
صفحه 2 از 5393اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین