جمعه 24 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
22
امضای تفاهم‌نامه گردشگری میان بخش خصوصی ایران و عمان
چکیده: بخش خصوصی گردشگری دو کشور ایران و عمان در حضور معاون گردشگری و معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با هدف تحقق عملیاتی توسعه گردشگری میان دو کشور،  تفاهم‌نامه امضا کردند. ادامه »
22
پروژه‌های عمرانی موزه فرش ۲۷ آذر افتتاح می‌شود
چکیده: مسئول موزه‌ها و ثبت معنوی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان تهران گفت: «مراسم افتتاح فاز نخست پروژه‌های عمرانی موزه فرش روز دوشنبه ۲۷ آذر با حضور معاون میراث‌فرهنگی و مدیرکل موزه‌ها برگزار می‌شود.» ادامه »
22
انتخاب مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش شایسته مردم این منطقه بود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کردستان گفت: «بر اساس تمام ارزیابی‌ها و معیارهای کارشناسانه، هنرمندان، صنعتگران و مردم بافرهنگ کردستان، شایسته این انتخاب و این عنوان بودند و ثبت جهانی مریوان حقی بود که تأیید و تأکید شد.»  ادامه »
21
مونسان: راه میان‌بر رونق اقتصادی، توسعه گردشگری است/ تغییر نام سازمان به وزارتخانه مشکلی را حل نمی‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «راه میان‌بر رونق اقتصادی توسعه گردشگری است و در این خصوص نیازمند همکاری بخش‌های مختلف از جمله مجلس شورای اسلامی هستیم.» ادامه »
21
نشست صمیمانه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون گردشگری برگزار شد
چکیده: نشست صمیمیانه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ادامه »
21
کلپورگان با ثبت جهانی دوباره متولد شد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی  سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «از امروز کلپورگان با یک گستره و یک تحول جدید متولد شد و این آغازی برای یک تحول جدید خواهد بود.» ادامه »
21
كارگاه سفر و گردشگری با محوریت «سفر با خودروی شخصی» در سعدآباد برگزار می‌شود
چکیده: چهارمین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار با محوریت موضوع «سفر با خودروی شخصی» یکشنبه ١٠ آذر ۹۶ در سالن سینمای کاخ موزه ملت واقع در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود. ادامه »
21
مونسان در پیامی به دومین جشنواره ناصر خسرو:

توسعه گردشگری یکی از مهم‌ترین ابزارهای توسعه پایدار کشور است

توسعه گردشگری یکی از مهم‌ترین ابزارهای توسعه پایدار کشور است
چکیده: دومین جشنواره ناصر خسرو عصر امروز سه‌شنبه ۲۱ آذر با پیام علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دانشگاه علم و فرهنگ آغاز شد. ادامه »
21
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی مازندران در دومین آیین هنر ماه:

هنر مترادف با خردمندی است

هنر مترادف با خردمندی است
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران در دومین آیین هنر ماه در تجلیل از استادان شاه نظری و محبی تأکید کرد که هنر مترادف با خردمندی است. ادامه »
21
موزه قرآن و کتابت، گوهری در دل گوهر
چکیده: نقش تبریز در تاریخ و فرهنگ و هنر ایران نقشی ممتاز و تأثیر‌گذار بوده و مکتب هنری تبریز به‌عنوان مکتبی اصیل، نقش مهمی در تکامل مکاتب هنری پس از خود داشته است. ادامه »
21
در نخستین همایش ملی رنگ‌زاهای طبیعی مطرح شد

موزه فرش ایران، انباری برای نگهداری فرش‌های نفیس

موزه فرش ایران، انباری برای نگهداری فرش‌های نفیس
چکیده: مدیر امور پرورشی و رئیس شورای ارزشیابی هنرمندان پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری با تأکید بر اهمیت و جایگاه فرش در ایران تصریح کرد: «جایگاه فرش در ایران آن‌گونه که باید نیست و موزه فرش ایران به‌عنوان نخستین موزه تخصصی در دنیا که باید پژوهشکده مستقلی باشد، به انباری برای نگهداری فرش‌های نفیس تبدیل شده است.» ادامه »
21
برگزاری آزمون صنایع‌دستی در شهرستان بستک
چکیده:  سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بستک از برگزاری آزمون صنایع‌دستی در این شهرستان خبر داد. ادامه »
21
نشست هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور در استان بوشهر
چکیده: نشست هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور دیروز دوشنبه مورخ ۲۰ آذر ۹۶ در سالن خانه معلم بوشهر به میزبانی امور روستایی استانداری بوشهر برگزار شد. ادامه »
21
پروژه نجات‌بخشی و رفع خطر خانه تاریخی ثبتی کلانتر تبریز آغاز می‌شود
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آغاز پروژه نجات‌بخشی و رفع خطر خانه تاریخی ثبتی کلانتر تبریز با همکاری اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش این استان در روزهای آینده خبر داد. ادامه »
21
تشکیل فدراسیون سایت‌های تجارت الکترونیک صنایع‌دستی بررسی شد
چکیده: در جلسه‌ای با حضور مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، تشکیل فدراسیون سایت‌های تجارت الکترونیک صنایع‌دستی مورد بررسی قرار گرفت. ادامه »
21
فرمان رئیس‌جمهوری و آغاز فصل نوین حفاظت از آثار تاریخی
چکیده: گزارش منتشرشده در صفحه ۷ روز گذشته روزنامه همشهری با عنوان «رئیس‌جمهوری فرمان صیانت از آثار تاریخی را صادر کرده است» توجه دوستداران میراث فرهنگی را جلب کرد. ادامه »
21
بهره‌مندی از ظرفیت‌ نهادهای مردمی در تقویت گردشگری ضروری است
چکیده: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین بر ضرورت مشارکت و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مردمی برای تقویت و رونق گردشگری در ایام نوروز ۹۷ تأکید کرد. ادامه »
21
۲ حفار سودجو در یکی از روستاهای تالش دستگیر شدند
چکیده: سودجویانی که اقدام به حفاری غیرمجاز در یکی از روستاهای تالش کرده بودند، به‌همت نیروهای پایگاه حفاظتی میراث‌فرهنگی این شهرستان دستگیر شدند. ادامه »
21
میز خدمت در اداره‌کل میراث‌فرهنگی اردبیل راه‌اندازی شد
چکیده: معاون توسعه مدیریت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل از راه‌اندازی میز خدمت در این اداره‌کل خبر داد. ادامه »
21
سمینار رویکرد بازاریابی گردشگری به‌مناسبت هفته پژوهش در تهران برگزار شد
چکیده: سمینار آموزشی، پژوهشی ایده و خلاقیت با رویکرد بازاریابی گردشگری دوشنبه ۲۰ آذر با همکاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران برگزار شد. ادامه »
صفحه 4 از 5781ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها