ﺳﻪشنبه 25 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
21
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه تاریخی سعدیه
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز جمعه 21 مهر 96 از مجموعه تاریخی سعدیه در استان فارس بازدید کرد. ادامه »
21
بازدید مونسان از مجموعه حافظیه و پروژه باغ‌موزه مشاهیر
چکیده: رئیس سازمان میراث‎‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه حافظیه و پروژه باغ موزه مشاهیر  در شیراز بازدید کرد. ادامه »
21
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه ارگ کریم‌خانی و مجموعه زندیه بازدید کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه ارگ کریم‌خانی در شهر شیراز بازدید کرد. ادامه »
20
مونسان در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیمای فارس:

همکاری دستگاه‌ها موجب رشد و رونق گردشگری می‌شود

همکاری دستگاه‌ها موجب رشد و رونق گردشگری می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیمای مرکز فارس گفت: «آنچه موجب رشد و رونق گردشگری می‌شود همکاری و همراهی همه دستگاه‌هاست.» ادامه »
20
تدوین قانون جامع حمایت از گردشگری در دستور کار است/ رئیس‌جمهوری به گردشگری نظر مثبتی دارد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به توجه دولت تدبیر و امید به حوزه گردشگری گفت: «شخص رئیس‌جمهوری به گردشگری نظر مثبتی دارد.» ادامه »
20
دفاتر خدمات مسافرتی استانی باید به‌طور جدی در جذب تورهای ورودی فعالیت کنند
چکیده: معاون گردشگری گفت: «بسیاری از سایت‌ها و محوطه‌های تاریخی ما فاقد پلان ماندگاری گردشگر هستند، باید با ایجاد مسیرهای گردشگری این ماندگاری را افزایش بدهیم، دفاتر خدمات مسافرتی استانی باید به‌طور جدی در جذب تورهای ورودی فعالیت کنند، باید از محل درآمد گردشگری برای فعالان این حوزه مشوق و انگیزه ایجاد شود.» ادامه »
20
رونق فرهنگی و اقتصادی در گرو حرکت به‌سمت گسترش ارتباطات و تبادلات بین‌المللی است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی رونق فرهنگی و اقتصادی و به‌ویژه گردشگری را در گرو حرکت به‌سمت گسترش تبادلات و ارتباطات بین‌المللی با سایر کشورها دانست. ادامه »
20
برگزاری دومین دوره توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد آذربایجان غربی
چکیده: دومین دوره آموزشی و توانمندسازی سازمان‌‌های مردم‌نهاد اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی با موضوع آشنایی با صنایع‌دستی این استان، برگزار شد. ادامه »
20
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی:

مدافعان حرم، مدافعان حریم کشور نیز هستند

 مدافعان حرم، مدافعان حریم کشور نیز هستند
چکیده: مراسم تجلیل از پنج خانواده مدافع حرم و یک خانواده شهید نیروی انتظامی و رونمایی از سردیس شهید مصطفی احمدی‌روشن به‌مناسبت هفته گردشگری و نیروی انتظامی، با حضور  فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی، مدیرکل بنیاد شهید، مدیر‌کل حفظ و نشر آثار انقلاب اسلامی این استان و جانشین فرمانده سپاه روح‌الله در موزه مفاخر اراک برگزار شد. ادامه »
20
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دفتر یادبود تخت جمشید چه نوشت؟
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی گردشگری، بعد از  بازدید خود از مجموعه جهانی تخت جمشید در دفتر یادبود این مجموعه فرهنگی‌تاریخی را امضا کرد و در این دفتر متنی را به یادگار نوشت. ادامه »
20
برپایی نمایشگاه هفته کودک در مسجد مطلب‌خان خوی
چکیده: باهماهنگی اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوی نمایشگاه هفته کودک در مسجد تاریخی مطلب خان این شهر برپا شد. ادامه »
20
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه جهانی تخت‌جمشید و تل آجری/ تأکید مونسان بر سامان‌دهی ورودی‌های تخت جمشید
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه جهانی تخت‌جمشید در استان فارس بازدید کرد. ادامه »
20
ارزیابان یونسکو برای ثبت جهانی ارسباران شنبه وارد تبریز می‌شوند
چکیده: جنگل‌های ارسباران به‌عنوان یکی از اکوسیستم‌های جنگلی منحصر به‌فرد در کشور، روز شنبه 22 مهر با ورود ارزیایان یونسکو به منطقه وارد مرحله نهایی در مسیر جهانی شدن می‌شود. ادامه »
20
شناسایی 2هزار اثر تاریخی در استان اردبیل
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل گفت: «تاکنون دوهزار اثر تاریخی و باستانی در استان اردبیل شناسایی شده است.» ادامه »
20
گرامی‌داشت روز «کودک، ایمنی و سلامت» در مجموعه میراث جهانی باغ اکبریه
چکیده: مراسم گرامی‌داشت، روز کودک، ایمنی و سلامت در موزه عروسک، فرهنگ و هنر خراسان جنوبی تحت مدیریت اداره‌کل منابع طبیعی، مرتع و آبخیز داری این استان با همکاری اداره‎کل میراث‌فرهنگی، خراسان جنوبی چهاشنبه 19 مهر برگزار شد. ادامه »
20
برگزاری اولین دوره آموزشی مقابله با حوادث غیر‌مترقبه ویژه کارکنان یگان حفاظت خراسان جنوبی
چکیده:  اولین دوره آموزشی چگونگی احراز آمادگی برای مقابله با حوادث غیر‌مترقبه ویژه کارکنان یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان با حضور 30 نفر از مراقبان آثار، ابنیه و اماکن تاریخی، فرهنگی و هنری استان چهارشنبه 19 مهر در محل عمارت تاریخی رحیم آباد بیرجند برگزار شد. ادامه »
20
آغاز به کار شوراها، امید به همکاری‌های مشترک را افزایش داده است
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان در نشست با رئیس، اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای آران و بیدگل، کوهپایه، گز و میمه گفت: «با آغاز به کار شوراهای جدید اسلامی شهرها، امید به همکاری‌های مشترک روزبه‌روز افزایش می‌یابد.» ادامه »
20
12 بنای شاخص استان مرکزی در حال مرمت است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی در خصوص پروژه‌های در حال مرمت این اداره‌کل گفت: «مرمت آثار تاریخی از طرف اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان مرکزی، روندی بدون توقف دارد و در تمام شهرستان‌ها این روند در حال انجام است زیرا مرمت یک پروسه دائمی و مستمر است.» ادامه »
20
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید از میراث جهانی پاسارگاد تأکید کرد

تعریف تورهای گردشگری هدفمند در پاسارگاد/ ایجاد اقامتگاه‌ برای ماندگاری بیشتر گردشگران

تعریف تورهای گردشگری هدفمند در پاسارگاد/ ایجاد اقامتگاه‌ برای ماندگاری بیشتر گردشگران
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «باید برای معرفی بیشتر مجموعه میراث جهانی پاسارگاد تورهای گردشگری هدفمند تعریف شود.» ادامه »
20
برگزاری کنفرانس همکاری مشترک ایران-ایتالیا در زمینه حفاظت و مرمت مجموعه میراث جهانی پاسارگاد
چکیده: کنفرانس همکاری مشترک ایران-ایتالیا در زمینه حفاظت و مرمت مجموعه میراث جهانی پاسارگاد، چهارشنبه 19 مهر در سالن معرفی پاسارگاد برگزار شد. ادامه »
صفحه 5 از 5714ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها