چهارشنبه 06 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
02
اهمیت تربیت مدیران جوان و کوله‌باری از تجربه
چکیده: استفاده از مدیران جوان امری است که اگرچه همیشه ستوده شده است، با اما و اگرهایی همراه بوده؛ این‌بار رئیس‌جمهوری بر تربیت مدیران جوان تأکید می‌کند. ادامه »
02
برخی از آثار تاریخی و زیرساخت‌های گردشگری آذرشهر و عجبشیر بر اثر سیل آسیب دیده‌اند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از آسیب برخی آثار تاریخی ثبت‌ملی و زیرساخت‌های گردشگری در پی وقوع بارندگی شدید و جاری شدن سیل در شهرستان‌های آذرشهر و عجبشیر خبر داد. ادامه »
02
روز دوم سفر رسانه‌ای به کردستان: از شهر پلکانی هورامان تا دریاچه زیبای زریوار
چکیده: خبرنگاران و عکاسانی که با تور رسانه‌ای که به همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به کردستان سفر کردند، دیروز یکم اردیبهشت از روستای «نگل»، شهر «هورامان»، شهر «مریوان» و دریاچه «زریبار» بازدید کردند. ادامه »
01
روز اول سفر رسانه‌ای به ایلام: از شهر تاریخی سیمره تا تنگه بهرام چوبین
چکیده: استان ایلام اگرچه به‌ظاهر استان کوچکی در غرب کشور است اما در دل خود بهشتی از زیبایی‌ها را جا داده است. ادامه »
01
استاندار کردستان در جمع خبرنگاران حاضر در تور رسانه‌های سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد

منطقه آزاد کردستان، راه نجات کول‌بَرها

منطقه آزاد کردستان، راه نجات کول‌بَرها
چکیده: استاندار کردستان، با بیان اینکه هیچ جرم سازمان‌یافته‌ای تاکنون در این استان مشاهده نشده و کردستان منطقه‌ای امن محسوب می‌شود، تأکید کرد: «اجرای مراسم و آیین‌های فرقه‌های مذهبی ازجمله دراویش نه‌تنها هیچ محدودیت و ممنوعیتی ندارد، بلکه جاذبه‌ای برای گردشگران است.» ادامه »
01
بازدید خبرنگاران از سه عمارت تاریخی سنندج در اولین روز تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی در کردستان
چکیده: خبرنگاران اعزامی از سوی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در قالب تور رسانه‌ای به استان‌های غربی کشور، عصر دیروز پنجشنبه 31 فروردین 96، وارد استان کردستان شدند. این تور رسانه‌ای به استان‌های کردستان و کرمانشاه، با هدف معرفی ظرفیت‌های استان‌های غربی کشور سفر کرده‌اند. ادامه »
31
خبرنگاران اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی به ایلام از شهر تاریخی سیمره بازدید کردند
چکیده: خبرنگاران شرکت‌کننده در تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که قرار است جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی‌تاریخی استان ایلام را در کلام و عکس‌های خود به‌تصویر بکشند، امروز پنجشنبه 31 فروردین 96، از شهر تاریخی سیمره در استان ایلام بازدید کردند. ادامه »
31
موزه باستان‌شناسی دره‌شهر میزبان تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: خبرنگاران اعزامی از سوی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در قالب تور رسانه‌ای به استان‌های غربی کشور، امروز پنجشنبه 31 فروردین 96، از موزه باستان‌شناسی دره‌شهر در استان ایلام بازدید کردند. ادامه »
31
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از سرای مشیر شیراز بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنج‌شنبه 31 فروردین 96، از بازارچه دائمی صنایع‌دستی در سرای مشیر، واقع در بازار وکیل شهر شیراز که صنایع‌دستی اصیل و سنتی استان فارس را عرضه می‌کند، بازدید کرد. ادامه »
31
بازدید خبرنگاران اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی از سد سیمره در استان ایلام
چکیده: خبرنگاران شرکت‌کننده در تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌مقصد استان‌های غربی کشور، امروز پنجشنبه ۳۱ فروردین 96، با حضور در شهرستان بدره استان ایلام، از سد زیبای سیمره بازدید کردند. ادامه »
31
دومین جلسه کارگاه «ملاقات شهر و موزه» در کاخ نیاوران برگزار شد
چکیده: دومین جلسه از کارگاه آموزشی «ملاقات شهر و موزه» امروز در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران برگزار شد. ادامه »
31
بازدید احمدی‌پور از بافت فرهنگی‌تاریخی شیراز
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 31 فروردین 96، در ادامه سفرش به استان فارس، از بافت فرهنگی‌تاریخی شیراز و مسجد جامع عتیق بازدید کرد و سپس به حرم احمدبن‌موسی شاهچراغ(ع) رفت و به زیارت مرقد برادر امام رضا(ع) پرداخت. ادامه »
31
طالبیان در آخرین کنگره استانی در سیستان‌وبلوچستان خبر داد

آغاز فرایند برگزاری کنگره ملی تاریخ معماری و شهرسازی ایران

آغاز فرایند برگزاری کنگره ملی تاریخ معماری و شهرسازی ایران
چکیده: طالبیان، امروز 31 فروردین 96، در اختتامیه چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران با محوریت استان سیستان‌وبلوچستان (به‌عنوان سی‌ویکمین استان) که در موزه منطقه‌ای زاهدان برگزار شد، حفاظت و ایجاد جریان در این حوزه را هدف غایی از برگزاری کنگره‌های استانی عنوان کرد. ادامه »
31
معاون رئیس‌جمهوری از اقامتگاه بوم‌گردی خانه باغ ایرانی بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز 31 فروردین 96، از اقامتگاه بوم‌گردی خانه باغ ایرانی در شهر شیراز بازدید کرد. ادامه »
31
تور رسانه‌ای به مقصد استان کردستان آغاز شد
چکیده: تور رسانه‌ای با حضور خبرنگاران خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های مرتبط با حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به مقصد استان کردستان از امروز تا دوم اردیبهشت‌ در این استان اجرا می‌شود. ادامه »
31
رئیس کمیته توسعه گردشگری جمهوری تاتارستان در دیدار با مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی:

امیدواریم به‌زودی پرواز قازان به تهران راه‌اندازی شود

امیدواریم به‌زودی پرواز قازان به تهران راه‌اندازی شود
چکیده: رئیس کمیته توسعه گردشگری جمهوری تاتارستان در دیدار با مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی و اصحاب گردشگری این استان در بنای تاریخی آرامگاه نادری ابراز امیدواری کرد که به‌زودی پرواز قازان به تهران راه‌اندازی شود. ادامه »
31
رئیس‌جمهوری تاتارستان خواستار گسترش روابط با خراسان‌رضوی شد/ سفیر روسیه در ایران: هیچ مشکلی برای دریافت روادید در سفارت روسیه وجود ندارد
چکیده: رئیس‌جمهوری تاتارستان گفت: «مناسبات تجاری و اقتصادی خراسان‌رضوی و این جمهوری هیچ تناسبی با ظرفیت‌های دو طرف ندارد و باید این مناسبات گسترش یابد.» ادامه »
31
در گفت‌وگویی با ارسطوزاده انجام شد

تبیین دستاوردها و فعالیت‌های پایگاه میراث جهانی شوش

تبیین دستاوردها و فعالیت‌های پایگاه میراث جهانی شوش
چکیده: محوطه تاریخی شوش در تیرماه 1394 در فهرست آثار جهانی یونسکو به‌ثبت رسیده است. ادامه »
31
در دومین روز از سفر کارشناسان طرح تولید و اشتغال سازمان به استان آذربایجان غربی صورت گرفت:

بازدید کارشناسان از مارمیشو، سومین روستای هدف گردشگری آذربایجان غربی

بازدید کارشناسان از مارمیشو، سومین روستای هدف گردشگری آذربایجان غربی
چکیده: کارشناسان طرح ضربتی تولید و اشتغال اعزامی از سازمان مرکزی در دومین روز از سفر خود به استان آذربایجان غربی، از روستای هدف گردشگری مارمیشو ارومیه بازدید کردند. ادامه »
31
جشنواره فروش محصولات صنایع‌دستی در خانه تاریخی زعیم قزوین
چکیده: جشنواره فروش محصولات صنایع‌دستی به‌همت انجمن پاسداشت از آیین‌ها و مشاهیر سرزمین کهن و حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین در خانه تاریخی زعیم (خانه تشکل‌های غیردولتی استان قزوین) راه‌اندازی شد. ادامه »
صفحه 8 از 5489اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین