خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 26 دی 1394

جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان مشهد برگزار شد

جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان مشهد همزمان با نزديك شدن به روزهاي پاياني سال و فرا رسيدن تعطيلات نوروزي و با هدف بررسي مهمترين محورهاي ارائه خدمات به زائران و گردشگران نوروز95 در فرمانداري مشهد بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، در اين جلسه، رضا منصوري فرماندار مشهد مقدس ضمن تشكراز برنامه ريزي هاي صورت گرفته در خصوص ارائه خدمات به زائران امام رضا (ع)، گفت: از هم اكنون بايد آمادگي لازم براي ارائه خدمات مناسب و شايسته به زائران را در تعطيلات نوروز 95 داشته باشيم.

وي افزود: يكي از موضوعات مهم در خصوص ارائه خدمات شايسته داشتن آمار دقيق تعداد زائران ورودي و هم چنين ظرفيت ها و امكانات است كه بر همين اساس اداره ميراث فرهنگي شهرستان مشهد به عنوان دبيرخانه ستاد نسبت به تهيه و ارسال آمار اقدامات لازم را انجام دهد.

در اين جلسه هم چنين علي اكبر احمد زاده رئيس اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مشهد و دبير ستاد ارجايي خدمات سفر اين شهرستان نيز گفت: به منظور برنامه ريزي هرچه بهتر و شايسته تر بايستي همكاري و تعامل بين دبيرخانه و اعضاء ستاد و روئساي كميته ها افزايش يابد.

وي افزود: افزايش و همكاري و تعامل هرچه بيشتر بين اعضاء ستاد اجرايي خدمات سفر مي تواند به افزايش ميزان رضايتمندي زائران و گردشگران منجر شود.

گفتني است، ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان مشهد به رياست فرماندار و دبيري رئيس اداره ميراث فرهنگي مشهد جلسات خود را تشكيل مي دهد و اين ستاد داراي 12 كميته تخصصي مي باشد.

 

 

روتیتر
موضوع: خبر
نوع خبر: تنظیمی
موقعیت: سایر
منبع خبر
آدرس ویدئو