خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 27 دی 1394

معاون گردشگری تقدیر شد

 دستاوردهای معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان رییس کمیته گردشگری در برگزاری نمایشگاه اکسپو میلان 2015 گرامی داشته شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم تقدیر از دست اندرکاران اکسپوی میلان 2015  که صبح امروز با حضور محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت  در محل مرکز نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد؛ مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان به عنوان رییس کمیته گردشگری نمایشگاه اکسپو میلان 2015 به دلیل دستاوردهای حاصل در این حوزه مورد تقدیر قرار گرفت. 

همچنین در این نشست علی باقر نعمتی زرگران مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری، سید محمد کاظم خلدی نسب مدیر کل دفتر برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری و نیز چند تن از کارشناسان این حوزه نیز در کنار سایر برگزیدگان از نهادهای متولی متعدد تقدیر شدند. 

گفتنی است اكسپو ميلان 2015 با شعار "تغذيه ي زمين، انرژي براي زندگي" به عنوان  رويدادي جهاني، فرهنگي، آموزشي و علمي با تحقق بیش از 20 ميليون بازديدكننده فرصت شایسته ای را برای معرفی کشورمان فراهم آورد.

لازم به ذکر است، نمایشگاه اکسپو هر 5 سال یکبار در یکی از شهرهای مهم دنیا برگزار می شود که این دوره در شهر میلان ایتالیا برگزار شد.

روتیتر: در مراسم تجلیل از دست اندرکاران نمایشگاه اکسپو میلان 2015؛
موضوع: خبر
نوع خبر: تنظیمی
موقعیت: خبر4
منبع خبر
آدرس ویدئو