خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 09 مرداد 1396

بازدید معاون منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی از دفتر منطقه غرب آسیا در تهران

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، کوین مورای، معاون منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی، پس از حضور در ایران و ارزیابی شهرهای مریوان و سیرجان و روستای کلپورگان، یکشنبه 8 مرداد 96، در آخرین روز از سفر خود به ایران، برای اطلاع از وضعیت و شرایط فعالیت دفتر منطقه غرب آسیا در ایران، از عمارت تاریخی کوشک محل استقرار و فعالیت این دفتر بازدید کرد.

مورای همچنین در این بازدید، در جلسه‌ای با حضور چند هنرمند فعال صنایع‌دستی ایرانی توضیحات لازم را درباره آثار هنری و داستان‌های مرتبط با این آثار ارائه کرد.

معاون منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی همچنین در نشستی مرتبط با دانشنامه درحال‌تدوین برای منطقه آسیا و اقیانوسیه شرکت کرد و بر تهیه و تدوین اصولی و کیفی این دانشنامه تأکید ورزید.

برگزاری دوره آموزشی تجارت الکترونیک در سازمان میراث‌فرهنگی با حضور طراحان کارآفرینان و فعالان حوزه صنایع‌دستیاز دیگر برنامه‌های سفر این عضو شورای جهانی صنایع‌دستی به ایران بود.

غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی و کوین مورای معاون منطقه‌ای شورای جهانی صنایع‌دستی که به‌منظور ارزیابی شرایط و موقعیت شهرها و یگانه روستای کاندیدای جهانی شدن در حوزه صنایع‌دستی به ایران سفر کرده بودند پس از اتمام ارزیابی‌های خود، گزارش بازرسی‌ها را به شورای جهانی ارائه کردند.

روتیتر
موضوع: خبر
نوع خبر: تنظیمی
موقعیت: خبر4
منبع خبر
آدرس ویدئو