خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 24 بهمن 1396

تجلیل از برگزیدگان پنجمین المپیاد ورزشی کارکنان سازمان میراث‌فرهنگی

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، در این مراسم که در سالن آمفی‌تئاتر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد، از برگزیدگان این المپیاد با اهدای جوایز و لوح سپاس، قدردانی به عمل آمد.

در رشته دارت در بخش آقایان وحید عزیزی، علی شقاقی و مجتبی ملا محمدی به‌عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند و در بخش بانوان نیز در این رشته از سیما حدادی، زهره میرچی و عطیه رمضانی به‌عنوان نفرات اول تا سوم تجلیل به عمل آمد.

حسن میرزایی، یوسف سلیمان‌خواه و میرحسین ممدوحی در رشته شطرنج آقایان و بیتا صادق‌زاده، هدی نصراله حسینی و منصوره آزادواری در شطرنج بانوان به‌عنوان نفرات اول تا سوم تجلیل شدند.

در رشته تنیس روی میز در بخش آقایان محمود یوسفی، مجید شریفی و مرتضی صفر پور نفرات اول و سوم شدند و در بخش بانوان در این رشته نیز ار فاطمه راحت، فاطمه حدادی و فاطمه غمگسار به‌عنوان نفرات اول تا سوم تجلیل به عمل آمد.

اداره‌کل حراست، کانون اتومبیل رانی و جهان گردی و اداره‌کل پشتیبانی تیم‌های اول تا سوم رشته طناب‌کشی در بخش آقایان هستند و کاخ سعدآباد، کاخ گلستان و معاونت میراث‌فرهنگی نیز به‌عنوان تیم‌های اول تا سوم در بخش بانوان در این رشته انتخاب شدند.

در رشته والیبال آقایان تیم‌های کاخ سعدآباد، مرکز آموزش عالی و موزه ملی و در بخش بانوان تیم‌های معاونت میراث‌فرهنگی، معاونت توسعه مدیریت و کاخ سعدآباد به عنوان تیم‌های اول تا سوم معرفی شدند.

در رشته فوتسال نیز تیم‌های اداره‌کل مالی، یگان حفاظت و کانون اتومبیلرانی و جهانگردی به‌عنوان تیم‌های اول تا سوم تجلیل شدند.

در این مراسم همچنین از فتح‌الله صیدآبادی به‌عنوان آقای گل مسابقات فوتسال و مراد خادمی به عنوان بهترین گلر  تجلیل به عمل آمد.

همچنین از مهدی خلیلی به‌عنوان بهترین بازیکن والبیال آقایان، سیما حدادی به‌عنوان بهترین بازیکن والیبال بانوان و امین فلاح خوش‌قلب به‌عنوان بهترین بازیکن فوتسال آقایان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم همچنین از تیم فوتسال کانون جهانگردی و اتومبلیرانی به‌عنوان تیم اخلاق تجلیل به عمل آمد.

معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری در این مراسم گفت: «حضور آقای مونسان به‌عنوان یک فرد فعال در رأس سازمان باعث شده که در این مدت سعی داشته باشیم کارها به نحو احسن پیش برود و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که خود همواره دغدغه کارهای سازمان را دارد باعث بهتر انجام شدن کارها شده است و این یکی از ویژگی‌های یک مدیر خوب است که به فکر توسعه سازمان است.»

او ادامه داد: «معاون رئیس‌جمهوری همچنین در بحث رفاه همکاران به صورت جدی توجه دارد و همواره به این مسئله تاکید و توصیه دارد و در این میان همکاران سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز با فعالیت‌های خوب خود می‌توانند به دستیابی به اهداف سازمان کمک کنند.»

معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه با اشاره به انتخاب سازمان میراث‌فرهنگی در دو سال متوالی به‌عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی افزود: «امیدواریم سازمان میراث‌فرهنگی در سومین سال متوالی به‌عنوان دستگاه برتر شناخته شود که در این صورت 20درصد به حقوق کارکنان سازمان به صورت ثابت افزوده خواهد شد و همکاران، کارشناسان و مدیران باید در این حوزه نقش خود را به خوبی ایفا کنند.»

او در ادامه به اهمیت گردشگری اشاره کرد و افزود: «صنعت گردشگری در ایجاد اشتغال و درآمدزایی نقش مهمی دارد و باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که درآمد گردشگری به‌‌جای درآمد نفت مورد توجه قرار گیرد از این رو با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت خواهد گرفت امیدواریم سازمان میراث‌فرهنگی بتواند جایگاه اصلی خود را پیدا کند.»

علی حاجی‌شیزری مدیرکل توسعه، منابع انسانی و رفاه سازمان میراث‌فرهنگی نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از برگزاری این رویداد گفت: «امیدوارم برگزاری این رویدادها باعث توسعه و پیشرفت در سازمان شود چرا که ورزش باعث نشاط و شادابی می‌شود و می‌تواند به توسعه کمک کند.» 

او افزود: «در این دوره از  المپیاد، 12 تیم در فوتسال، 9 تیم در والبیان بانوان و آقایان، در رشته طناب‌کشی 11 تیم، در رشته شطرنج 21 نفر، در رشته دارت 100 نفر و در رشته تنیس روی میز در مجموع تیم‌های بانوان و آقایان 39 نفر شرکت کردند.»

روتیتر: با برگزاری مراسم ویژه‌ای انجام شد
موضوع: خبر
نوع خبر: تولیدی
موقعیت: خبر4
منبع خبر
آدرس ویدئو