خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 22 اسفند 1396

سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر در ایلام برگزار شد

 به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام،  عبدالمالک شنبه‌زاده مدیر کل میراث‌فرهنگی این استان ضمن تشکر از تعامل و همکاری خوب بین دستگاه‌ها، اظهار کرد: «کمیته‌های 10گانه ستاد سفر استان به خوبی در حال انجام وظایف محوله هستند و همه باید سعی کنیم که سفرهای نوروزی به بهترین شکل در استان انجام و مهمانان نوروزی خاطرات خوبی از ایلام داشته باشند.»

 

او  از برگزاری نوروزگاه‌ها در ایلام و دیگر شهرستان‌ها خبر داد و گفت: «قلعه میرغلام هاشمی در شهرستان دره‌شهر و چشمه‌های آبگرم در شهرستان دهلران به بخش خصوصی واگذار شده‌اند که برنامه‌های فرهنگی در این اماکن تاریخی و گردشگری برگزار می‌شود.»

شنبه‌زاده تصریح کرد: «با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز پاکسازی کلیه محوطه‌های تاریخی و بهسازی تابلوهای معرفی آثار و نصب آن‌ها و همچنین کلیه اقلام تبلیغاتی شامل کتابچه‌ها، بروشور، نقشه راهنمای گردشگری، بِروزرسانی بیلبوردها و... صورت گرفته است.»

احمد کرمی معاون عمرانی استانداری و قائم مقام ستاد سفر استان به نقش‌آفرینی تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان عضو در طول ایام نوروز و ایجاد بستر امن و پرنشاط برای ورود گردشگران به استان  اشاره تأکید کرد.


 او با  تأکید بر نقش مهم صنعت گردشگری در  ایجاد اشتغال و نشاط اجتماعی، آماده‌سازی تمامی زیرساخت‌ها، مستندسازی تمام اقدامات و خواستار بررسی نقاط قوت و ضعف ستاد اجرایی خدمات سفر شد.


 در این نشست مقرر شد  فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر استان با حضور تمامی  دستگاه‌های عضو در روز شنبه 26 اسفند ساعت  9 صبح در محل هتل زاگرس افتتاح  و سپس مانور خودرویی از محل پارک جنگلی ارغوان تا میدان قران برگزار شود.


 همچنین مقرر شد تمام دستگاه‌های ذیربط برنامه‌ریزی و اقدام  لازم را برای تأمین امنیت و رفع موانع ترافیکی در روز پنجشنبه آخر سال  به‌عمل آورند.

روتیتر
موضوع: خبر
نوع خبر: تنظیمی
موقعیت: سایر
منبع خبر
آدرس ویدئو