خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 19 دی 1397

معرفی مدل جدید خانه ایرانی در نهمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

به گزارش میراث آریا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، این نمایشگاه 21 الی 24 دی ماه جاری در  محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ( سالن شماره 38 ) برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی میدکس ساعت 10/30 روز جمعه 21/10/97   در محل ورودی سالن 38 افتتاح می شود و علاقه مندان می توانند از ساعت 9 الی 17 از این نمایشگاه بازدید کنند.

معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی در راستای سیاست های اجرایی و برنامه های عملیاتی حوزه صنایع دستی کشور، طی سه سال گذشته نسبت به نمایش خانه ایرانی در نمایشگاه میدکس اقدام کرده که مورد استقبال بسیار زیادی از سوی عموم قرار گرفته است.

 خانه ایرانی با هدف معرفی محصولات صنایع دستی و نمایش کاربرد این گونه کالاها در دکوراسیون داخلی و چیدمان خانه ها به سبک ایرانی متناسب با سلیقه روز جامعه، طراحی و در فضاهای قابلیت دار در معرض نمایش قرار می گیرد.

در همین راستا مقرر است با همکاری بخش خصوصی (فعالان صنایع دستی)، مدل دیگری از این خانه ایرانی در نهمین نمایشگاه بین المللی میدکس، در فضایی به وسعت 132 متر مربع رونمایی شود.

 

روتیتر
موضوع: خبر
نوع خبر: تنظیمی
موقعیت: خبر2
منبع خبر
آدرس ویدئو