خبرگزاری میراث آریا

تاریخ: 26 فروردین 1398

آغاز مذاکرات فرهنگی مجموعه سعدآباد و مجمع رؤسای انجمن های دوستی ایران با سایر کشورها

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی سعدآباد، در این جلسه که به همت واحد گردشگری و امور بین الملل سعدآباد برگزار شد، کیا پارسا و غلامرضا سیدان در خصوص ایجاد و تقویت زمینه صلح و دوستی در میان کشورهای عضو شبکه شورای عالی انجمن های دوستی ایران، از طریق برگزاری مراسم های فرهنگی آیینی، بزرگداشت هفته های فرهنگی و روز ملی کشورها، تشکیل و توسعه گروه های گردشگری کشورهای عضو با محوریت معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری مجموعه سعدآباد، برگزاری همایش های بین المللی و ایجاد زمینه های مناسب برای تبادل نماینده های فرهنگی کشورها با مجموعه سعدآباد گفتگو و تبادل نظر شد.

مجمع رؤسای انجمن‌های دوستی ایران با سایر کشورها یک سازمان مردم نهاد (NGO) است که در خصوص انتقال و بازشناسی فرهنگ‌های مختلف در جهت ایجاد جریانی پایدار در حوزه فرهنگی در راستای صلح و دوستی در میان ملت‌ها به فعالیت می پردازد.

مجموعه سعدآباد، با جاذبه های تاریخی، فرهنگی، هنری و ... بی شمار، یکی از مهمترین سایت های گردشگری ایران است که تقویت تعاملات و همکاری های فرهنگی این مجموعه با دیگر کشورها و در سطح بین الملل و معرفی قابلیت های کم نظیر آن، نقش به سزایی در جذب هر چه بیشتر گردشگران به نگین گردشگری تهران خواهد داشت.

 

روتیتر
موضوع: خبر
نوع خبر: تنظیمی
موقعیت: خبر3
منبع خبر
آدرس ویدئو